Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apache@
    arkadaşım zmotoyu aradığında kendileri yedek parçaya aktarıyor zaten.başka bir yer olayı yokki
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    evveeeeeeeeeeetttttttttt
    üzülerek bu topiği terk etmek durumundayım.er5 imle çok güzel zamanlar geçirdim
    darısı yeni makinamın topiğine takılmaya olsun.bakalım hangisi olacak tabi şu sıralar deyil

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    niye sattın demirgürsel ? kaç modeldi yakıtı nasıldı ? yeni araştırmalara başladım mutemelen 500cc olcak

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye sattın demirgürsel ? kaç modeldi yakıtı nasıldı ? yeni araştırmalara başladım mutemelen 500cc olcak
    kardeşim benim tamamen duygusal nedenden sattım
    sanırım anladın sen onu
    hiç düşünmeden alabileceğin bir makinadır er5.bugün şöyle bir araştırayım dedim, ucuz yollu ne alabilirim diye, yüzüne bakmayacağın çin mallarına 4-5 milyar yazmış yüzsüzler.tertemiz er5 lerin şu anki piyasası 6,5-8 milyar arası.para kolay kazanılmıyor, iyi düşün öyle tercih yap

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evveeeeeeeeeeetttttttttt
    üzülerek bu topiği terk etmek durumundayım.er5 imle çok güzel zamanlar geçirdim
    darısı yeni makinamın topiğine takılmaya olsun.bakalım hangisi olacak tabi şu sıralar deyil

hayırlı olsun ; demirgürsel.....................

Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ; demirgürsel.....................
    sağol nankörüm herşeyin hayırlısı olsun

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Oh sonunda buldum topici. Bbende sizin gibi Er5 kullanıcıları arasına katıldım. Şimdi motorda yılların getirdiği bazı yıpranmalar var. madde madde yazayım;

* Buji pipolarının bir tanesi farklı. Yaptığım araştırmada NGK XB05FP kodlu piponun Er5 e uyduğunu öğrendim. pipolardan bir tanesi Zaten NGK marka sanırım bu koddan. Buji olarak da DR9EIX almak istiyorum. İstanbulda bildiğiniz bir NGK bayisi var mı?

* Deponun altındaki plastik siyah fitil benim motorda yok. Bunu oto camcılarda bulabilir miyim? ne olarak isteyeceğim?

*Bunun Zinciri kaçlık MCt ye 5,20 lik zincir takıyorduk bununkini bilmiyorum birde bakla sayısı nedir?

*Kırmızı kawasaki kullanan arkadaşlar bunun renk kodu nedir acaba? Boyatmayı düşünüyorumda orijinal olsun istiyorum.

Alp_tunay abi bu sorularım sana;

* Bildiğim kadarıyla koruma demirini kendin yaptırmıştın. Sana maliyeti ne kadar oldu. Bunun koruma demiri biraz basit geldi güven vermedi bana.

* Arkaya çanta almam şart Çanta demiri fiyatları hususunda bilgin var mı yada sen onuda kendin yapmıştın galiba.

Kafanızı şişirdim şimdiden ama mazur görün herşeye 0 dan başlamış gibiyim.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Arbetus hayırlı olsun;
    er-5 kullanıcısı değilim ama naçizane bi tavsiyede bulunmak isterim.
    motosiklet olsun otomobil olsun ikinci el özellikle düşük model bi araç aldıysak buna masraf etmeden önce (lastik, topcase, jant, boyama vs...) makineye biraz zaman tanımak lazım derim. bi 5000 km kullan bi bak bakalım seni üzecek müzmin seni soğutacak bi problemi var mı yok mu ? varsa hiç masraf etmeye uğraşmadan satarsın yoksa ondan sonra istediğin yatırımı yaparsın.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arbetus hayırlı olsun;
    er-5 kullanıcısı değilim ama naçizane bi tavsiyede bulunmak isterim.
    motosiklet olsun otomobil olsun ikinci el özellikle düşük model bi araç aldıysak buna masraf etmeden önce (lastik, topcase, jant, boyama vs...) makineye biraz zaman tanımak lazım derim. bi 5000 km kullan bi bak bakalım seni üzecek müzmin seni soğutacak bi problemi var mı yok mu ? varsa hiç masraf etmeye uğraşmadan satarsın yoksa ondan sonra istediğin yatırımı yaparsın.
    teşekkür ederim. Ama topcase bana acil lazım 5000 kmyi mahalle arasında yapmam imkansız. uzun yolda denemek istiyorum ve eşyamı koyacak bir yer lazım. Şayet topcase demonte birşey olduğu için başka motorada takılabilir. motorun lastikelri zaten yeni. birazda iç rahatlaması için buji, pipo ve kablolarını değiştiricem. yağ ve filtreleri saymıyorum bile psikolojik işte napacan
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. Ama topcase bana acil lazım 5000 kmyi mahalle arasında yapmam imkansız. uzun yolda denemek istiyorum ve eşyamı koyacak bir yer lazım. Şayet topcase demonte birşey olduğu için başka motorada takılabilir. motorun lastikelri zaten yeni. birazda iç rahatlaması için buji, pipo ve kablolarını değiştiricem. yağ ve filtreleri saymıyorum bile psikolojik işte napacan

sevgili arbetus,
    yeni ER5 hayırlı ugurlu olsun eger ikinciel bir GIVI topcase dusunursen 42 lt.monokey var elimde ve kullanmıyorum evde beklettiğim oldukça temiz durumda alt tablasıyla birlikte,fotolarını da ekledim fikrin olsun diye.....yolun açık olsun tekerin yollara duz bassın......erener72@yahoo.com.tr

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arbetus,
    yeni ER5 hayırlı ugurlu olsun eger ikinciel bir GIVI topcase dusunursen 42 lt.monokey var elimde ve kullanmıyorum evde beklettiğim oldukça temiz durumda alt tablasıyla birlikte,fotolarını da ekledim fikrin olsun diye.....yolun açık olsun tekerin yollara duz bassın......erener72@yahoo.com.tr

Abi k bakma görmedim mesajını. Bu motorada bakmıştım internetten ama ilanında çantayı sattığını yazmışsın. Hayırlısı olsun.

orjinal giviyi tak, hem görüntü hem sağlamlık olarak pişman olmayacaksın

Motosikleti
    KEEWAY SS250+KAWASAKİ ER-5

Merhabalar

Bugün yeni bir er5 aldım.Chopeerden er5'e atlamak nasıl bir duygu yarın tadacağım.2006 model ve 6000 kmde.Sizlerden rican kullanım klavuzunu bulabileceğim bir yer varmı.İYİ YILLAR KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLEKLERİMLE

Motosikleti
    Alıntı xyora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yeni bir er5 aldım.Chopeerden er5'e atlamak nasıl bir duygu yarın tadacağım.2006 model ve 6000 kmde.Sizlerden rican kullanım klavuzunu bulabileceğim bir yer varmı.İYİ YILLAR KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLEKLERİMLE
    Hayırlı olsun. Aynı şeyi ben de yaptım. chopper dan Naked'e geçiş yaptım. Bende Sevis manuali var. işine yararsa upload edeyim bir yere.

Sağlıcakla.

Motosikleti
    KEEWAY SS250+KAWASAKİ ER-5
    İlgine teşekkür ederim.Mail adresim xyora@yahoo.com.tr gönderebilirsen çok memnun olurum iyi yıllar

Motosikleti
    er6F ABS 2014

Er-5de kimsecikler yok mu?

selam arkadaşlar, formu üşenmeden baştan sona okudum. bende er5 alma niyetindeyim, nasipse 10 gün içinde..

saygılar.

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Aynı şeyi ben de yaptım. chopper dan Naked'e geçiş yaptım. Bende Sevis manuali var. işine yararsa upload edeyim bir yere.

Sağlıcakla.
    tükçe ise bana da gönderir misin? salvanoglu@hotmail.com

teşekkürler.

Alıntı xyora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.. fiyatını merak ettim? (benim alacağım 2005 model)

İnşaallah kaza-bela yaşamazsınız.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    Kawasaki er-5
    selamlar bende yeniyim 2004 er-5im var...

Motosikleti
    er6F ABS 2014

yeni katılım ve lastik hk.

Alıntı redline35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar bende yeniyim 2004 er-5im var...
    Aleykümselam.

kazasız sürüşler.

ne zamandır er5 e biniyorsunuz?

bu arada er5 e uygun, Dunlop marka lastik fiyatları ön 200tl, arka 260tl miş.
    bana pahalı geldi :(

saygılar.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, formu üşenmeden baştan sona okudum. bende er5 alma niyetindeyim, nasipse 10 gün içinde..

saygılar.
    alacağın motor belirlendimi?
    yoksa, gel sana izmirin en temiz ER-5 ini vereyim

saygılar.
    Michelın fiyatlarına bakmanı tavsiye dederim, bütün yaz senin gibi fiyat şaşırması yaşatıp sonunda Michelın Pilot Active aldım,
    ön standart 110, arka bi beden büyük 140 ölçülerinde çiftini 360 a almıştım
    May The Force Be With You

Aleykümselam.

kazasız sürüşler.

ne zamandır er5 e biniyorsunuz?

saygılar.
    malesef fiyatlar öyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler