Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Whatsapp grubumuza Falcon Freedom kullanıcılarını bekliyoruz. Özel mesaj atınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selamlar. Bende Ankaradan freedom kullanicisiyim. Motoru 2. El aldim. Aldigimda 500 kmdeydi. 300 km yaptikdan sonra km sayaci bozuldu. Bayadir sürüyorum hala 800 kmde. Bide gidon kilidi bozuk Kitlenmiyo. Baskada bi sıkıntısı yok ama lastiklerini begenmiyorum.yagmurlu havalarda cok kayiyo. İyi günler..

Motosikleti
    Dealim daystar 250
    Insallah martta freedomla tanisma vakti

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Merhaba kardesim bende Ankaradayım bende 2. el aldım bende 270 km de aldım ve benimde yakın zamanda ( 500 km) km sayacım bozuldu 444 lü falconun fabrika no sunu aradım bana elektronik parçalar 6 ay garantide sadece motor 2 yıl dedi. Güldüm ve araştırma yapmaya başladım sanırım başkent sanayi sitesinde şensoy km tamiri diye bi atölye varmış ona baktırıcam. şahsen bakımlarını da garantisi bozulacak diye ne olduğu belirsiz bisiklet tamirhanesinin bile daha iyi olduğu ostimdeki yetkili servisi yerine iyi bir tamirhanede yaptırmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    freedom 250
    burada okuduktan sonra ben de alttaki egzozun susturucusunu söktüm ve ses beklentilerimin üzerinde oldu şimdi üsttekinide söksem fazla mı abartılı olur acaba ?

brigantes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    selam arkadaşlar bu motora en güzel yakışan heybe hangisi _? link atabilir misiniz

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Aarkadaslar, motora heybe almayi takmayi dusunenlere kuvvetle tavsiyem alacaginiz yere taktirin direk. Elmanlara koltugu sokturun gorsunler ona gore ayarlasinlar. En buyuk sıkıntı arka selenin kizagi tam ortada ve papuclardan kizaktan dolayi heybe olmasi gereken yerden gecemiyor. Papuclari sokmek hatta kizaga denk gelen yerinden heybenin ortasini kesmek gerekiyor. Gonul ister buyuk ve genis heybe ama aman gaza gelmeyin egzost artci ayakligi ve arka sinyaller arasina sigmasi secenekleri sinirliyor. Uzun lafin kisasi netten falan almak sikinti yasatabilir bir yerden gorerek deneyerek taktirin derim.
    Tekeriniz duz bassin.

Heybe ve yazilarin sokulmus halinin ressmini atmak istiyorum ama telefondan net kullaniyorum ama denedim atamadim helledebilirsem ilk firsatta atacagim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bizim komşu almış bu Falcon Freedom 250'den bi tane. Garajda 3'ü faal durumda toplam 4 motor var artık.

Arkadaşlar Merhabalar...

Bende Artık Falcon Freedom 250 Kullanıcısıyım. Öncelikle Tekeriniz Her daim Düz bassın. Motoru Almadan Önce sürekli Takipteydim en başta böyle bir site için faydalı bilgiler doğrultusunda bizlere bu imkanı sağlayan yönetici arkadaşlara çok teşekkür ederim emeğinize sağlık. Biz buradan faydalandık başka arkadaşlarda inşallah bizim yazdıklarımızdan faydalanır. Motorumuzu alalı 1 Hafta oldu çok şükür şuana kadar 250 km kullandım bir sorun teşkil etmedi. Yorumlara bakarak nelerde sorun var diye araştırınca genelde teker ona istinaden bende tekerlerimi değiştirdim iyiki değiştirmişim. Mitas diye bir marka var onu taktırdım zaten motorun kendi ebatlarında çok fazla teker çeşiti yok. Şuanda memnunum. Sonra ibreler şimdilik iyi motor gelince kargoda biraz ezilme meydana gelmiş ama garanti değiştiriyor sorun yok. Sadece Motoru boşa almak biraz canımı sıkıyor o kadar. Vitesli motoru ehliyet alımından hariç ilk defa kullanıyorum yeni arkadaşlar rahat kullanabilir sadece ilk zamanda fazla stop ettim yani uzun lafın kısası motor güzel başlangıç için ideal motor diyorlar evet güzel. Sadece dikkatli olun Çünkü Ülkemizde Malesef Morsikletleri Hala Trafik aracı olarak görmüyorlar. Allah kazalardan ve belalardan korusun. Motor maliyetleri ile ilgili kısa olarak.
    Zorunlu Trafik sigortası = 480 TL
    Ruhsat harcı ve plaka basımı = 190+25 = 215 TL
    Sağlıcakla kalın.
    elvis52 bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Fiddle II
    Arkadaşlar bu motoru uzun sure araştırdıktan sonra almaya karar verdim aldım ve beğenmedim sattım size tek önerim o lastikleri hemen değiştirin yağmurda düz gitmiyo arka taraf hep kendini bırakıyo lastik paranızıda düşünün alırken ve çabuk dökülüyo benim gördüğüm budur. herkese iyi sürüşler

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    ARKADAŞLAR LASTİK LASTİK LASTİK!!! 13 mart Pazar günü bebekten beşiktaşa geçerken arnavutköyde ıslatılmış asfalttan 50 yle geçerken motor savruldu, kaydı ve 350-400 metre kadar sürükledi beni ve kız arkadaşımı.Abi internette bridgestone un 3.50 10 ölçüdeki lastikleri arka ön toplam 200 lira.Kaza yaptık 200 tl hasar çıktı, kız arkadaşımın bir sürü yeri çarık çürük içinde.Değmez abi yarın kalkın ilk işiniz motorun lastiklerini değiştirmek olsun.
    Bu arada motor 3100 kmde büyük ölçekte bi sıkıtı yaşamadım hala.
    atik216 ve elvis52 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kaza yapan arkadaşım çok geçmiş olsun. Freedom 250 kullanıcısı arkadaşlarımızla konuştuğumuz Whatsapp grubumuza hepinizi bekliyorum. Numaranızı özelden gönderin ekleyelim.

beni de gruba alirmisin anil hohoho

Motosikleti
    Senin yerin her zaman hazır paşam.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık iki aydır takip ettiğim Falcon Freedom 250'yi iki gün önce aldım ve dün ufak bir kaza atlattım
    Tekerler en ufak ıslaklıkta kayıyor, sağlam bir lastik önerisi alabilirsem sevinirim.Motorum 8 bin km'de ve iki gündür otobanda olsun ara sokaklarda olsun hiç bir sıkıntı yapmadı umarım böyle devam eder.Bir de virajlarda ve dönüşlerde beni korkutuyor biraz acaba tekerlerden dolayı bir korku mu bu yoksa dönüşler gerçekten herkese göre kötü mü?Sigortası yapılmadı henüz iki üç güne kadar yaptıracagım ne kadar cıkacak acaba.Şimdiden hepinize teşekkür ederim, tekeriniz düz bassın.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    bu motor 110 120 ile uzun yol yapabilir mi stabil

yapılır arkadaşım bilakis denedim yaptım hiçte öyle milletin dediği gibi olmadi yaptım ama bi gerçek var makinanın bakimlarini eksik etme

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    tmm teşekkürler

Beraba oncelikle herkeze yeni uyeyim
    Motor almayi dusunuyorum yeni baslicam

Iki motor arasinda kalmistim
    Kuba sl200 ve falcon freedom
    kararimi verdim falcon 250 da karar kildim

Bugun 4 5 yerden fiyat aldim ve en ucuz burasi geldi bana daha dusuge alabilecegim
    Yer varmi acaba 6.600
    Ruhsat ve plaka icinde normalmi sizce

Ve ilk motorum olacak 2016 model
    Sigortasi nekadar cikar acaba

Fazla butcem yok kredi karti ile 9 taksit dusunuom

Bide motor dan fazla anlamiyom
    Daha once mobilet ve pizaci tarzi motor kullanmisligim var bir iki turda kuba 150
    Kullandim

Bir haftadir motor hakkinda bilgiler okuyorum ve motoru ovende var dovende

Ve motoru alcagim yerle konusup kronik
    Sikayetlerden bahsettim onlarda farkindaymis simdi cikan 2016 modelerde
    Minimuma inmis oyle diyolar

Ben gerci bunlar goz onunde bulundurarak alacam buyuk bi sikintisi olmadigi surece ufak tefek seyler hallolur

Ne yapim alimmi motoru sizce yeni baslicam simdiden Tsk Ederim .

DegasTrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sevmeyen Bizden Değildir
    2016 model diye bişey yok.. sen olmadığını bilerek oraya gitde gerisi önemli değil

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)