Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

resimlerini gördükçe alasım. sigorta fiyatlarını gördükç.e almayasım geliyor. :D ne yazcaz böyle .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JackieBoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250

buda benim karabelam <3 şöyle bir sorum olucak . motorum şuan kac km'de. kimisi 2binde diyor kimisi 200de diyor bilmediğim için kafam karıstı.birde akın dostum motorun masallahı var Allah nazarlardan korusun kazasız belasız sürmeyi nasip etsin . kendin mi temizledin yoksa yıkama falan mı? kendin yaptıysan bakımını nasıl yapıyorsun nelere dikkat etmeliyim az tüyo verir misin ?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Km 200'de alttaki ayarlanabilir gösterge. Kaç sıfırlayıp koyduğun benzinle ne kadar gittiğini gösteriyor yani. İstersen numaranı gönder bana senide alayım whatsapp grubumuza.
    JackieBoy bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı anilcanmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km 200'de alttaki ayarlanabilir gösterge. Kaç sıfırlayıp koyduğun benzinle ne kadar gittiğini gösteriyor yani. İstersen numaranı gönder bana senide alayım whatsapp grubumuza.
    mesaj attım.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Merhaba arkadaslar. Bende freedomumu dun 1450 km de kusadasi davutlardan aldim. Izmirde oturuyorum yaklasik 120 km civarı ilk sürüşümü izmire donerek yaptim. Gelirken biraz belim ağrıdı sanırım alışık olmadigindan. Belimi dinlendirmek icin arada arka seleye oturarak sürdüm pek sorun olmadı . Motorun sesi bekledigimden cok daha iyi çıktı. Egzoz sesi isteyen arkadas icin video cektim aksam eve gittiginde youtube ye yukleyip linkini koyucam. Sigorta icinde
    allianz 1702
    gunes 1212
    generali 594
    halk 709
    Anadolu 410 (benimki ilk motorum yasim 20 plaka 09)
    Motorda tek sorun 1. Viteste kalkarken biraz zorlarsam sankı balata sıyırıyo gibi ses geliyo yarin sabah servisine goturcem insallah buyuk bi sorun degildir alirken farketmedim.

Telefondan yazıyorum eger karışık olduysa yazi kusura bakmayin.

DegasTrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sevmeyen Bizden Değildir
    yeni bir video gördüm youtube'da yapanlar firmanın kendisimi yoksa bir kullanıcımı anlam veremedim :D

buyrun izleyin http://www.youtube.com/watch?v=zDauTRpXVwY

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Heyecanla bekliyorum egzoz videosunu.
    Bu yeni video falconun kendi yaptığı reklamı sanırım. Özellikle 2016 için. Hatta bunu izledikten sonra nedense yeni yılda fiyat artışının kesin olacağını düşündüm.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    yaza dogru satarim bende . ben cbr almayi dusunuyorm. yaza kadar devam guzel motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

birol kardeşim buyur. yaza doğru daha çok video koymayı planlıyorum . ozamana kadar da motora hakimiyetim daha da artar . sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Teşekkürler
    Bu arada istanbul üniversitesi avcılardaki kampüsüne falconla gelen arkadaş forumdan mı acaba

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Avcılar kampüsüne değil ama edebiyat fakültesine Falcon'la gelen benim

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Birol arkadasim gec oldu biraz gece vardiyasina verdiler beni kusura bakma insallah tatmin edici olur.

https://www.youtube.com/watch?v=1nC5...ature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

İlker41 bunu beğendi.

Hocam ben oto kuaför işi yapıyorum, düzenli olarak hergün, detaylı olarak 3 günde bir temizliğini yapıyorum. Bu yüzden ürün gamı geniş olduğu için, söylesem de hepsini bulundurman zor biraz

Motosikleti
    Shadow 750 A.C.E.
    Gayet tatmin edici. İki video içinde çok teşekkür ederim.
    İki motorunda egzozlarında delik yok değilmi orjinal ses yani.

Herkese selam, Motoru alalı 2 gün oldu. İstanbul VALE motordan aldım. Açıkçası beklediğimin üzerinde bir motor çıktı. İstanbul plaka için en iyi sigorta rakamı Anadolu verdi. 696TL. Yapcak birşey yok. sigortalar kafayı yemiş halde. Sigortacıya göre, bu fiyatlar dahada artacakmış seneye.!!
    Motoru ilk kontrolünde oldukça iyi buldum. özellikle mevcut gevşek vidalar hususunda şüpheliydim ama gelin görünki, değil gevşeklik, herhangibir vidayı oynatamadım bile! artık ne biçim sıkmışlarsa. Taş gibi sağlam. Göstergelerin hepsi doğru çalışıyor. depo ilk dolum full 14,5 litre aldı. Vites gerçekten sert ama ona yumuşak davranmazsanız eğer gayet güzel çalışıyor. nazik davranmayın. Boşa geçişleri alışkanlık gerektiriyor. debriyaj ve fren gayet yumuşak. Motor gayet güçlü çekiyor. Açıkçası ben sesinden şüpheliydim ama ilginçtirki dükkanda denediğim motordan çok daha güçlü sesli bir egzozla karşılaştım. dikkatle baktığımda, her iki egzoz çıkışındada, ortadaki çıkışın haricinde, en altta minik birer delik olduğunu gördüm. Bu bir standartmıdır, yoksa bayiye daha güzel bir ses istiyorum demiştim, o mu birşey yaptı acaba bilemiyorum.?? Fakat ses şu paylaştığınız video'dakinden daha iyi çıkıyor kesinlikle. Sizde bir kontrol edebilirmisiniz acaba? herkese tekrar selamlar olsun.
    JackieBoy bunu beğendi.

Hocam hayırlı olsun aracınız. Egzozun çıkış noktasında ki alt kısımda kalan küçük delik orjinal de var.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Iyi aksamlar. Benimkinde de ufak bi delik var akinin dediği gibi orjinali oyle sanirim. Bide benim bi sorumun var yardimci olursaniz sevirin. 1. Visteste motor soğuk yada sıcakken kalkis yaptigim zaman motor blogu tarafindan sürtme sesi cikiyo sanki balatalar sıyırıyo gibi ama 2 ve üstünde problem yok. Hatta 2. Viteste kalktim yavas yavas o ses çıkmadı. Sizce sorun neyden kaynaklanıyodur?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Topgun hayirli olsun, bi istanbullu daha aramizda ne guzel...

Duruma sevindim, demekki Valeden vs birileri yazimi gordu yada duyduda kendilerine gelmelerini sagladi, ne diyeyim zaten paylasimlari dikkatli olunsun diye yapiyoruz degilmi Valeden aliyorsaniz, yada genellleyelim nerden aliyorsaniz alin, parayi odemeden cagirin bayi ustasini gozunuzun onunde sktirin parcalarii...

Gule gule kullanin,...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Sigorta icin mutlaka Demir sigorta dan teklif alin, cevremde en ucuz teklif onlardan geliyor...bilginize

brigantes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Bursadan selamlar bende aranıza yeni katıldım yanlız şöyle bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-paslanma.html

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Merhabalar Arkadaşlar;

1 Ay önce bende Falcon Freedom 250 aldım.Almadan öncede buradaki yorumlarınızı okudum ve dikkate aldım. Yaklaşık 500 Km'ye ulaştı motor. Şuana kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Fakat yorumlarda diğer arkadaşlarımında bildirdiği gibi lastiklere dikkat etmelisiniz. Ben lastiklerin gazabına uğradım. Hafif yağmurda tutuş inanılmaz zayıf.

Motorun egzoz sesinden memnunum fakat daha iyi bir hale getirmek için ne yapabilirim tavsiyeleriniz var mı ?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Yeni yil vergileri hayirli olsun

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)