Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı burock1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen linki yollamıssın ama kopru link oldugu icin calısmıyor. ya motor yağını yani castrol scooter 10w40 i yag seviyesi cubugunun ordan mı doldurcam?
    yagi yag seviye cubugunun ordan koyup cubugu dondurmeden batirip beyaz peceteye koyup bakacan hangi seviyede diye

fakat yag koymadan once eski yagi bosaltman lazim
    tam motorun ortasinda yere bakan yerde arka lastigin hemen onunde motor tapasi var onu anahtarla acacan kaba yagi bosaltacan dusen filtreyide temizleyip takacan sonra yeni yagi yandan egzosun ordaki yag seviye konrol cubugunu sokup ekleyecen

bitince kapatip calistirican rolantide 2dk bekleyecen gaz vermeden calistiracan yag dagilsin diye sonra
    cubu cikarican vidalamadan geri takacan ve yag seviyesine beyaz kagitin ustune koyup bakacan cubugun ustunde olmasi gereken yer belli

eski yagi bosaltirken dikkat et motorun tam sogumasini bekle oyle bosalt elini yakma
    videoda harika gosterior acabilirsen youtube u flyscooters diye arat yada scooter oilchange diye arat `flyscooters` nicki ile eklenmis olan vidolari izle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    " AK "
    Dün ilk defa köprüden qeçtim...videoları yükledim ama burada yayınlayamadım...qörüşmek üzere...uyuyun alper, serdar, ozan... bu arada bi çocukla tanıştım... ek far yapmış...farları 30-YTL' ye alıp kendisi bağlamış... E haliyle maliyeti işçilik olmadığından yine 30-YTL. Bizde yaptırcaz bundan...Çocuğun motoru 2005 model we 3300 km.de inanılmaz temizdi...

EK AYDINLATMA MODELİ

@ FULYA SOKAKLARI ( kasklar arkada )

::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Ek farlar güzelmiş.. Ben de yaptırmak isterdim
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Jinlun 125t-10
    slm arkadaşlar motoru 1000km bakımına yeni motorcuma götürdüm kendileri kanuni ve mondial servisi kocaeli/körfezde birde akrabammış haberim yok ellerine sağlık mehmet usta motorun yağı ve buji değişti her bişeye kontrol edildi istop etmesinin sebebi karbüratöre giden bi boru war onda çatlak warmış oyüzden oluyormuş başlarına gelmiş aynı olay daha önceden garantiye girermiş ama jinlunun servisinin (izmitteki) bakıma getirmiceğim için sokmucağını söledi bakıma götürsemde sokmazlardı o şerefsizler şu anlık bizararı yokmuş daha sonra onuda yaptırıcam birde direksiyon kilidim bozulmuştu oda aynı garnti olayında ama işte... birde yan ağağımın içi düşmüş ayağı açıkken istop etmesi gerekirken olmuyor işte başka bi sorunum yok hafta sonuda kandıraya gittim izmit yolunda giden arkdaşlar warsa bayırlarda 40-50 km arası çıkıorum zorlamadım motoru zorlasam nekadar gider haftaya inş. ağva yaparız uzun yol zevkli oluyor walla mutlu oldum yollarda giderken

ooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffff f
    ruhsatimi kaybettim . bulamiyorum anasini sattigiminin seyini.
    kaç paraya patlar bunun yenisi bana ?

bir de kayip ettim mi diyim , çaldirdim mi diyim ?
    bunlarin arasinda fark oluyo mu?

fena

Arkadaşlar geçen buluşabildinizmi bilmiyorum benim için fena bi hafta sonu idi. Hele bugün fleaket. ben hergün köprüden geçiyorum anadolu avrupa avrupa anadolu. bugün beşikteşe giderken motordan çat diye bir ses geldi ve aktarma gitti. şimdi servise götürücem ne olacak bilmiyorum. kaldım öle.

Bu arada bende ekstra aydınlatma takalı 1 yıl oluyor özel bağlantılar yaptırdım falan filan.

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    @zentürk
    Motor önündeki siyah kutu gibi olanmı far?

Evet millet, sınavınız hayırlı uğurlu olsun. Varmı bu pazar AĞVA gezimiz?
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Alıntı yfff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffff f
    ruhsatimi kaybettim . bulamiyorum anasini sattigiminin seyini.
    kaç paraya patlar bunun yenisi bana ?

bir de kayip ettim mi diyim , çaldirdim mi diyim ?
    bunlarin arasinda fark oluyo mu?
    gecmıs olsun..yerel gazeteye kayıp ılanı verıcen .o ılanla gıdıp yenısını cıkarcan sanırım benım bıldıgım ole.. pek pahalı deıl 2 tane sayfa ruhsatı ıcın 20 30 lıra vercen.. sıgorta no nu bılıosun aynısı cıkartcan aldıgın sıgorta acentasından.. ama kendın cıkarcaksan tabı.. baglı oldugu trafık subesıne gıdıceksın 2 3 saatını alır...kolay gelsın..

Alıntı zentürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen buluşabildinizmi bilmiyorum benim için fena bi hafta sonu idi. Hele bugün fleaket. ben hergün köprüden geçiyorum anadolu avrupa avrupa anadolu. bugün beşikteşe giderken motordan çat diye bir ses geldi ve aktarma gitti. şimdi servise götürücem ne olacak bilmiyorum. kaldım öle.

Bu arada bende ekstra aydınlatma takalı 1 yıl oluyor özel bağlantılar yaptırdım falan filan.
    COkk gecmıs olsun..bulusma olamadı sanırım...
    bu aktarma dedıgın neyın nesı bılgılendırırsen sewenırım..
    kolay gelsın..
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı zentürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

suadiye' nin neresindesin zentürk ? bende suadiyede oturuyorum we işyerim fulya tarafında...motorla qidip qelsem mi die düşünüoorum yol arkadaşı kibin yani

Alıntı kyox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @zentürk
    Motor önündeki siyah kutu gibi olanmı far?

Evet millet, sınavınız hayırlı uğurlu olsun. Varmı bu pazar AĞVA gezimiz?
    arkadaşımla beraber bu hafta çanakkale' ye qitmeyi planladık. çadır fln kurma olayları deniz kum v.s. planlarımız var...2 zn yola çıkmakta kararsız kaldık...çadırı olupta qelmek isteyen yada çadır temin edipte qelmek isteyen warsa hele bi yassın şuraya...

kalabalık mı qitsek acaba ?

Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu almak isteyen?
    900 km'de alıcı bekliyor İstanbulda.

serdar, bi arkadaşın arıyordu bi pembemiz eksik

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Alıntı 34_AK_027 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suadiye' nin neresindesin zentürk ? bende suadiyede oturuyorum we işyerim fulya tarafında...motorla qidip qelsem mi die düşünüoorum yol arkadaşı kibin yani

arkadaşımla beraber bu hafta çanakkale' ye qitmeyi planladık. çadır fln kurma olayları deniz kum v.s. planlarımız var...2 zn yola çıkmakta kararsız kaldık...çadırı olupta qelmek isteyen yada çadır temin edipte qelmek isteyen warsa hele bi yassın şuraya...

kalabalık mı qitsek acaba ?

Olm Çanakkale zor olur guvenmeyın bu motorlara cok ...daha yakını var ıste aĞva bence ideal fıkır gelende var cokk...

serdar, bi arkadaşın arıyordu bi pembemiz eksik
    olm adam erkek lan..napsın bu pembe motoru ..ama tam kızlık yanı he..kız arakdsına alıncak bısı ... kım satıo kı bunu
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı proximaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm adam erkek lan..napsın bu pembe motoru ..ama tam kızlık yanı he..kız arakdsına alıncak bısı ... kım satıo kı bunu
    asya 125 t forumdan aldım...bi bayan satıyor...alsın olm pembe alsın...pembe tişört qiymiyormu

o deil de...özledim olm sizi...hafta sonu çanakkaleye qidiyoruz 2 motor...

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Alıntı 34_AK_027 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asya 125 t forumdan aldım...bi bayan satıyor...alsın olm pembe alsın...pembe tişört qiymiyormu

o deil de...özledim olm sizi...hafta sonu çanakkaleye qidiyoruz 2 motor...
    OLm harbı bende ozledım he sızı...
    Canakkale uzun yol ıyı dusundunuz umarımm..
    gıderken bızım ordan gecıcceksınız bız yazlıgın oraya ugrayında tekneyle acılalım...
    Du bakım arkadasa solıyım aslında alınır ..boyatmıs mı ya o mt yı asya nın ole rengı var mı kı...

alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    muhabbet çok uzamış ya ben yokken bakıorumda.. ama bi action yok gibi

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı proximaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OLm harbı bende ozledım he sızı...
    Canakkale uzun yol ıyı dusundunuz umarımm..
    gıderken bızım ordan gecıcceksınız bız yazlıgın oraya ugrayında tekneyle acılalım...
    Du bakım arkadasa solıyım aslında alınır ..boyatmıs mı ya o mt yı asya nın ole rengı var mı kı...
    asya 2005 - 2006 yıllarında bu renqi üretti kanka...hatta benim motoru alma sebebimdi bu...sabah 07:15 serwise bindim işe qidiyorum, kızın teki sanırım mimardı, proje çantası fln wardı we bu motorla ışıklarda bekliyordu... bu sebeptendirki o renk war

Alıntı alperiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhabbet çok uzamış ya ben yokken bakıorumda.. ama bi action yok gibi
    sen yoxun action yok kaan AK

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    valla geçen hafta ağvaya gitmeseydim ben gelirdim 80ytl gitti motoru bugünde 1000 bakımından çıkardım metaliksiz kaldım

alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    ee bensz olmaz tabi ))))

Motosikleti
    " AK "
    o deilde...qüsel bi hafta sonu kumburqaz siliwri deniz orqanizasyonu yapalım yada buldum buldum...

BAHÇEŞEHİR AQUA DOLPHIN KAYDIRAKLAR....

ewt ewt...yeni orq. bu olsun...çok eğleniriz...

Motosikleti
    mondial 125 zn
    iyi eglenceler kanka..!!!

Arkadaşlar merhaba, ben Ankara'dan Özkan. zen hayranlarından biride benim, gruptaki yazıları takip etmeye çalıştım. yorumların güzel olmasıda sevindirici. 2. el fiyatları hakkında bilgisi olan varmı? ve Ankarada bulabileceğim bi yer varmı? Sıfırına şu an için bütçem müsait değil. şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Alıntı sbeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, ben Ankara'dan Özkan. zen hayranlarından biride benim, gruptaki yazıları takip etmeye çalıştım. yorumların güzel olmasıda sevindirici. 2. el fiyatları hakkında bilgisi olan varmı? ve Ankarada bulabileceğim bi yer varmı? Sıfırına şu an için bütçem müsait değil. şimdiden teşekkürler
    Hosgeldın..!!
    Km yuksek olanlar ve dogal olrak hırpalanmıs olanlar 900 1000 arası
    km dusuk ve temız olanlar 1000 - 1250 ( aksesuarlarla fark edebılır)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler