Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Benelli TNT 600

Motovento
    REKLAM ALANI

bende merak etmiştim kullanıcısı var mı diye ? https://www.facebook.com/benelliturk...type=3&theater fiyatı fazla gibi görünüyor ama emsalleri ile kıyaslayınca uygun dur bi 250 cc alimda sonra geçerim buna

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende merak etmiştim kullanıcısı var mı diye ? https://www.facebook.com/benelliturk...type=3&theater fiyatı fazla gibi görünüyor ama emsalleri ile kıyaslayınca uygun dur bi 250 cc alimda sonra geçerim buna
    Harika duruyor bence kırmızı daha iyi olurdu ama buda güzel duruyor kiminse Allah kazasız sürüşler versin. Hepimizin tekeri düz bassın.

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika duruyor bence kırmızı daha iyi olurdu ama buda güzel duruyor kiminse Allah kazasız sürüşler versin. Hepimizin tekeri düz bassın.
    Bu model biraz üst segment bu parayı veren adamda riske atmak istemez o yüzden tutulmadı bu model TRK 502 diğer tntler sayesinde göz önünde olacak olan bir model umarım iş yaparlar.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    buraya yakıt tüketimi değeri yazan 3 kişi olmuş. 5-6 litre arası...

http://www.yakittuketimi.net/benelli-tnt-600-naked/
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya yakıt tüketimi değeri yazan 3 kişi olmuş. 5-6 litre arası...

http://www.yakittuketimi.net/benelli-tnt-600-naked/
    Bu siteyi biliyorum tahmini rakamlar veriyor TNT 600 kullanıcısı bi tane izmir'de var başka yerde var mı bilmiyorum Aslan Motor bilir bunun ne yaktığını.

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu siteyi biliyorum tahmini rakamlar veriyor TNT 600 kullanıcısı bi tane izmir'de var başka yerde var mı bilmiyorum Aslan Motor bilir bunun ne yaktığını.
    Tahmini rakamlar yakın sayılır ben şahsen motoru alsam benzine para yetiştiremem ek iş lazım olur ama güzel motor.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de olan TNT kullanıcıları varsa bildiğiniz bi sorun

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Hiç mi alan yok bu motoru forumda ?

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Coorai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç mi alan yok bu motoru forumda ?
    Şuana Kadar ben aldım diyen olmadı ama fotoğraflarda görüldüğü gibi İzmir'de kullanıcısı var istanbul'dada illaki vardır alırsan forumda ilk kullanıcı olursun

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuana Kadar ben aldım diyen olmadı ama fotoğraflarda görüldüğü gibi İzmir'de kullanıcısı var istanbul'dada illaki vardır alırsan forumda ilk kullanıcı olursun
    Selamlar herkese Geçen hafta pazartesi itibari ile artık ben de TNT600 sahibiyim.

pea, potasyum, YasinC ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Mt 25
    Hayırlı Olsun sonunda 600 kullanıcısı biri foruma geldi .ben TNT 25 kullanıcısıyım ama herkes sizi merak ediyor sorulacak çok soru var. Tekerin düz bassın.
    temelyurekli bunu beğendi.

Alıntı kurt77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Olsun sonunda 600 kullanıcısı biri foruma geldi .ben TNT 25 kullanıcısıyım ama herkes sizi merak ediyor sorulacak çok soru var. Tekerin düz bassın.

Teşekkür ederim. Tabiki, elimden geldiğince merak edilen sorulara cevap verebilirim dostlar

Alıntı temelyurekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese Geçen hafta pazartesi itibari ile artık ben de TNT600 sahibiyim.

https://preview.ibb.co/bXe8d5/177966...18130551_n.jpg
    Hayırlı olsun Harikasın dostum tüm detaylar artık sende Tekerin düz bassın.

Teşekkür ederim. ��

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Hayırlısı olsun,ilk izlenimler nasıl paylaşırsan seviniriz?

Teşekkür ederim. ��
    Hayırlısı olsun .Kazasiz belasiz güle güle kullan. Detayları bekliyoruz

Motor 2. Motorum, en başta belirtmek gerekirse bu motor kesinlikle 2. motor değil ilk motorum 150cc tek silindir 14ps bi motordu. 2500km civarı bi tecrübem oldu. O motorumla bir çok eğitim videosundan faydalanarak çalışmalar yaptım. (Kontra dönüş,denge, frenlemeler v.s) 40 Yaşındayım dolayısıyla öyle artistik bir hevesim yok, zaten ben enduro bakıyordum, hatta TRK 502 test ettim v.s sonra 2 gün içinde bu motoru aldım bende anlamadım. Hani youtube da sergen golü izlerken songül karlı frikik videosuna geçersin ya bi anda anlamsızca sanki öyle bir şey (TRK 502 düşüncelerimi TRK 502 başlığında okuyabilirsiniz)
    Konya'dan Ankara'ya 255KM getirdim, ve ilk defa bu kadar büyük cc bi alet kullandım. Dolayısıyla başka bir motorla kıyaslayamıyorum. Ciddi bir güç ve ivlenmesi var. 2. viteste 130km de kesiciye girdi gerisini siz düşünün Ağır bir motor, yolda kendi gidiyor sanki. Oldukça rahat. Beni hiç yormadı. Yakıt olarakta Konya' da doldurdum Ankara' da yeniden doldurdum 71tl aldı. Ortalama hızım 130km. ara ara ama sık sık 150-160 lara çıktım. Bi ara 195km gördüm, rüzgar ve sırt çantam dolayısıyla fazla devam edemedim korktum açıkcası Sormak istediğiniz bir şey olursa yazabilirsiniz
    ...garip... bunu beğendi.

Motor 2. Motorum, en başta belirtmek gerekirse bu motor kesinlikle 2. motor değil ilk motorum 150cc tek silindir 14ps bi motordu. 2500km civarı bi tecrübem oldu. O motorumla bir çok eğitim videosundan faydalanarak çalışmalar yaptım. (Kontra dönüş,denge, frenlemeler v.s) 40 Yaşındayım dolayısıyla öyle artistik bir hevesim yok, zaten ben enduro bakıyordum, hatta TRK 502 test ettim v.s sonra 2 gün içinde bu motoru aldım bende anlamadım. Hani youtube da sergen golü izlerken songül karlı frikik videosuna geçersin ya bi anda anlamsızca sanki öyle bir şey (TRK 502 düşüncelerimi TRK 502 başlığında okuyabilirsiniz)
    Konya'dan Ankara'ya 255KM getirdim, ve ilk defa bu kadar büyük cc bi alet kullandım. Dolayısıyla başka bir motorla kıyaslayamıyorum. Ciddi bir güç ve ivlenmesi var. 2. viteste 130km de kesiciye girdi gerisini siz düşünün Ağır bir motor, yolda kendi gidiyor sanki. Oldukça rahat. Beni hiç yormadı. Yakıt olarakta Konya' da doldurdum Ankara' da yeniden doldurdum 71tl aldı. Ortalama hızım 130km. ara ara ama sık sık 150-160 lara çıktım. Bi ara 195km gördüm, rüzgar ve sırt çantam dolayısıyla fazla devam edemedim korktum açıkcası Sormak istediğiniz bir şey olursa yazabilirsiniz
    Küçük bir cam taktirmayi dusunuyormusun? O hızlarda rüzgar zorlar gibime geliyor

Kapanınca sıkıntı olmuyor ama niyetim var. Gidon yükseltme ve yakınlaştırma koruma takoz seti v.s planında. Nepal'e gittiğimde Katmandu'da halledicem. Tr de fazla bir şey yok

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlısı olsun, fiyatı hariç çok güzel motor. Şu anda sıfırı 36 bin TL yapıyor ama 29 bin TL'ye satıldığı ilan da var. Yamaha XJ6 Diversion F ABS 33400 TL. Bence bunun fiyatı mutlaka 30 bin TL'nin altında kalmalı.
    temelyurekli ve SAZMAN bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)