Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Benelli TNT 600

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı resources adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs olmadan
    Fiyatlar japonlardan en az %30 asagi olmadan tutmaz
    Tutmayacak zateb
    tnt25 ve tnt250 kıyaslayabileceğimiz diğer modellere göre fiyat konusunda gayet uygun ve şuan hak ettiği değeri alıyor japon diyorsun ama benelli'de yılların italyan markası abs konusunda haklısın abs olan modeller gelirse daha iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    TNT 25'in fiyatı güzel ancak aynı şey TNT 250 için geçerli değil. Onun ederi en fazla 12 bin TL.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 25'in fiyatı güzel ancak aynı şey TNT 250 için geçerli değil. Onun ederi en fazla 12 bin TL.
    Honda cbr 250r ile kıyasladığımda tnt 250 ile aralarında özellik farkı var ama fiyat farkı yok TNT 250 özellik olarak daha baskın Honda ise marka ve servis olarak baskın yani TNT250nin fiyatı bence makul diğer rakiplerine oranla.Bir diğer kıyaslanacak model Yamaha MT-25 özellik olarak aynı fakat fiyatı ikisinden de yüksek. Biri Japon biri İtalyan çok kalite farkı yok aralarında 3üde iyi marka ama özellik önemli bence

TNT 250'yi kullandın mı peki ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kullandım. Bana göre 12000 TL'ye alanlar güzel alışveriş yaptılar ancak 14500 TL bana göre onun için fazla. Oraya çıkarsam Inazuma'ya giderim.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mevcut motorların fiyatlarını bilmeden yorum yapanlara ayrı bir hayranlığım var 12 bin TL'ye git RX3 al ve maalesef fiyatlar senin benim istediğime göre olmuyor. Bende TNT 250'yi gördüm sesini duydum birde üzerine çöktüm bence mükemmeldi fiyatına göre.

Kullandım. Bana göre 12000 TL'ye alanlar güzel alışveriş yaptılar ancak 14500 TL bana göre onun için fazla. Oraya çıkarsam Inazuma'ya giderim.
    Aslında motosikletin fiyatı çok değil belimizi kıran bizi uzakta tutan vergiler motosikletini satıp 3 5 birşey koyarak yenisini alacak insanlar bile bu yıl vergi yüzünden hayallerini erteledi bu motosikletin Türkiye'ye gelişinin çok birşey olduğunu sanmıyorum

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevcut motorların fiyatlarını bilmeden yorum yapanlara ayrı bir hayranlığım var 12 bin TL'ye git RX3 al ve maalesef fiyatlar senin benim istediğime göre olmuyor. Bende TNT 250'yi gördüm sesini duydum birde üzerine çöktüm bence mükemmeldi fiyatına göre.
    Açıkça yazarsam Inazuma fiyatına onu almam. CBR'yi falan zaten almam. Motor güzel ama tam düşündüğüm gibi değil. Alt devirleri çok zayıf gelmişti ve biraz tutuktu sanki. Gerçi başka çift silindir 250 cc sürmedim, muhtemelen hepsinin alt devirleri böyledir.

RX3'ü zaten beğenmedim. Onu da iki defa sürdüm.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Bu motor isimden kaybediyor. Çok kötü marka ismi var. Ducati kawasaki ye bak benelli ye bak. Aprilla nerde benelli nerde. Çin malı algısı oluştuyo bende.

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor isimden kaybediyor. Çok kötü marka ismi var. Ducati kawasaki ye bak benelli ye bak. Aprilla nerde benelli nerde. Çin malı algısı oluştuyo bende.
    Aprilla Ducati ve Benelli İtalyan malı motosikletler hatta yanlış deilsem 3 markada üretimlerini Çin'de yapıyor

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Biliyorum italyan olduklarını. Karizması hiç yok benellinin.

Zevkler farklılıklar gösterebilir her markanın çizgisi ayrıdır Ben Benelli derim sağlamlık kalitesi konusunda bence en iyisi zaten sende bilirsin ilk motosiklet üreticilerindendir köklüdür yani

İlginç bir yorum yinede buradaki bir çok kişi için Benelli kaliteli ve kalitesine göre uygun
    ...garip... ve civanlideli bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Keşke 3 modelde de(25, 250, 600) ön taraf aynı olmasaymış. En azından 600'ün önünü daha agresif yapsalarmış.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke 3 modelde de(25, 250, 600) ön taraf aynı olmasaymış. En azından 600'ün önünü daha agresif yapsalarmış.
    TNT modellerinin galiba hepsinin ön tarafı öyle leoncino trk502 ( ve inş gelecek olan diğer modeller) farklı olacak.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    TNT 250 kullanıcısıyım satıp 600 almayı düşünüyorum yada bekleyip TRK 502 olabilir önerisi olan arkadaşlar var mı ?

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 250 kullanıcısıyım satıp 600 almayı düşünüyorum yada bekleyip TRK 502 olabilir önerisi olan arkadaşlar var mı ?
    TRK 502'yi bekle derim şimdilik

TNT 600 tanıtım ve kullanım ile ilgili güzel ve uzun bi video buldum 45 dakika

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 600 tanıtım ve kullanım ile ilgili güzel ve uzun bi video buldum 45 dakika https://www.youtube.com/watch?v=-KuaF4gyR7g
    Adam çok kibar bir şekilde kullanıyor ama biraz gez verince şahane ses çıkartıyor motor

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tnt 600 alan oldu mu acaba ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)