Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Benelli TNT 600

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tnt 600 alan oldu mu acaba ?
    Kullanıcı var ilk yorumlarda öyle görünüyor ama sınırlı sayıda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıcı var ilk yorumlarda öyle görünüyor ama sınırlı sayıda
    Marka yeni ve fiyat fazla olduğundan kimse tercih etmedi marka yeni yeni tutulmaya başlandı ama bu modelde göz ardı edildi yurtdışı kullanıcı çok ama ülkemizde gene yok ah vergiler ah

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    28.000 TL olunca fiyat insan almaya çekiniyor. Önce marka değeri artmalı bence .

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka yeni ve fiyat fazla olduğundan kimse tercih etmedi marka yeni yeni tutulmaya başlandı ama bu modelde göz ardı edildi yurtdışı kullanıcı çok ama ülkemizde gene yok ah vergiler ah
    güzel bakan , güzel görür.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28.000 TL olunca fiyat insan almaya çekiniyor. Önce marka değeri artmalı bence .
    Marka değeri artana kadar uygun fiyat yapaydılar eyidi :D TNT 25 sayesinde marka piyasaya sağlam girdi 2017'te tnt 135 gelecekmiş 135cc olarak oda sayıca çok satılacaktır. ve servisler o zaman çoğalacaktır diye düşünüyorum.

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka değeri artana kadar uygun fiyat yapaydılar eyidi :D TNT 25 sayesinde marka piyasaya sağlam girdi 2017'te tnt 135 gelecekmiş 135cc olarak oda sayıca çok satılacaktır. ve servisler o zaman çoğalacaktır diye düşünüyorum.
    TNT 25 gibi uygun fiyata güzel modeller getirseler çok güzel olur bilindik Japonlara güzel bi alternatif çıkar. Bu arada Benelli'nin bize gelen modelleri Çin üretimi ama marka'nın özel serileri hala İtalya'da üretiliyor diye okudum acaba onların fiyatı ne kadardır

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    TNT 135, Honda MSX 125 gibi bir motor. Hiç satmaz.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 135, Honda MSX 125 gibi bir motor. Hiç satmaz.
    Fiyatı uygun olursa bizim çitacılar geçiş yapabilir :D Honda'nın fiyatı bana yüksek geldi tabi bunun ki ne olur bilmiyorum ama TNT 25 özelliğine bakılırsa 10.000 TL uygun buda öyle olur heralde

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maalesef Benellinin Pazarlama stratejisi yanlış diye düşünüyorum . Geçen yıl iyi bir indirimle ,Pek çoğumuzun aklını kısa bir süre çeldiler. 12.000 tl gibi bir rakama TNT 250 satıldı. Şu anda indirimsiz sanırım 15 küsür bin TL.
    Bu fiyatı ile yüzyıllardır ülkemizde olan rakip sayılabilecek Japonlarla aynı ya da daha pahalı.
    İnsan alırken tabi ki önce düşünüp sonra bir kısmı vazgeçiyor.

Uygun fiyat ile piyasa yapıp ,sonra yavaş bir şekilde normal fiyatlara çekseler olmaz mıydı ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Olmaz. Ya tutarsa diye iki sene kaybederler, sonra yine 12 bin'e düşerler. Fiyat düştükten bir süre sonra sanıyorlar ki millet motorlarını bayıldığı için alıyor, çıkış noktalarını unutup fiyat yükseltiyorlar ve satışlar bıçak gibi kesiliyor. İtalyanlığı falan geçecekler bir kere, motorlar güzel ama TNT 250 ve TNT 600 onların istedikleri rakamları etmez. Eğer TNT 600 ilk çıktığında 20000 TL olsaydı şimdi her tarafta görürdük. Oysa bir tane satmış mıdır merak ediyorum. Sahibinden'de hala bayiler ellerinde patlayanları 25000'e vermeye çalışıyorlar. Bir satabilseler bir daha tövbe dükkana sokmayacaklar.

TNT 25 ve Zafferano fiyatlarından yola çıkarak, akıllandıklarını ve 500 cc modelleri normal fiyattan satacaklarını umuyorum.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmaz. Ya tutarsa diye iki sene kaybederler, sonra yine 12 bin'e düşerler. Fiyat düştükten bir süre sonra sanıyorlar ki millet motorlarını bayıldığı için alıyor, çıkış noktalarını unutup fiyat yükseltiyorlar ve satışlar bıçak gibi kesiliyor. İtalyanlığı falan geçecekler bir kere, motorlar güzel ama TNT 250 ve TNT 600 onların istedikleri rakamları etmez. Eğer TNT 600 ilk çıktığında 20000 TL olsaydı şimdi her tarafta görürdük. Oysa bir tane satmış mıdır merak ediyorum. Sahibinden'de hala bayiler ellerinde patlayanları 25000'e vermeye çalışıyorlar. Bir satabilseler bir daha tövbe dükkana sokmayacaklar.

TNT 25 ve Zafferano fiyatlarından yola çıkarak, akıllandıklarını ve 500 cc modelleri normal fiyattan satacaklarını umuyorum.
    Aynen dediğin gibi ilk fiyatlar yüksekti sonra düşüşe geçti ve gelen modellerinde fiyatı taban fiyattan çıktı keze tnt 25in fiyatı bence çok makul bir derecede japon italyan tartışmasına hiç gerek yok ikiside kaliteli motor tasarlayan ülkeler ama ikiside üretimini çinde gerçekleştiriyor. Gel gelelim yeni modellere 2017'ye çok bişey kalmadı şubat gibi getirmeye başlarlar diye tahmin ediyorum bakalım neler olacak hep beraber görecez.

TRK 502 fiyatı için 20 olursa alırız diyen arkadaşlar var TNT 600'ün fiyatına bakın TRK 502 25 civarı olur bence ha değer mi derseniz incelemek lazım şimdi kim ne derse desin bişey çıkmaz bayilerde incelendikten sonra gerekli yorumları yaparız.

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TRK 502 fiyatı için 20 olursa alırız diyen arkadaşlar var TNT 600'ün fiyatına bakın TRK 502 25 civarı olur bence ha değer mi derseniz incelemek lazım şimdi kim ne derse desin bişey çıkmaz bayilerde incelendikten sonra gerekli yorumları yaparız.
    Fuara kadar hiç bir bilgi verilmeyecek diğer modellerde olduğu gibi fuarda ön sipariş alırlar ise çok güzel olur ilk seri az gelebilir fiyatı dediğin gibi 25.000 TL civarında olur ama diğer modeller gibi dolar üzerinden satışı yapılacaktır. 8.500 $ civarı bişeyler olabilir.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    trk 502 nin 6.000-6.500 euro bandında olması lazım, yoksa satmaz;
    bu 600 lük gibi olur sonu, baştan söyleyelim ithalatçılarına, hiç getirmesinler pahalıysa

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 600 lük gibi olur sonu, baştan söyleyelim ithalatçılarına, hiç getirmesinler pahalıysa
    Süper bişey olur ama ben çok ihtimal vermiyorum şuan için dolar düşerse eyw. fiyatta düşer Benelli dolar üzerinden getiriyor ama doların düşeceğinide hiç sanmıyorum. 8.000 9.000 dolar bence :(

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 Milyar civarı bişeyden söz ediyorsun öyle olursa tadından yenmez süper bi macera motosikleti. TNT 250'nin fiyatını bakınca söylediğin pek mümkün görünmüyor bakalım 2017 martta belli olur fiyatları en geç diye tahmin ediyorum.

Motosikletin kullanıcısı var mı ? yada bayide son fiyat ne oluyor bilginiz var mı ?

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin kullanıcısı var mı ? yada bayide son fiyat ne oluyor bilginiz var mı ?
    Kullanıcısı illaki vardır. Fiyatta sağlam pazarlık yaparsan web sayfasına yakın olur en fazla 500 yha düşerler yha düşmezler bence.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Kim demiş TNT 600 satıldı mı diye adamlar servise almış bakım kontrol yapıyor
    Philippe bunu beğendi.

Kim demiş TNT 600 satıldı mı diye adamlar servise almış bakım kontrol yapıyor http://i.hizliresim.com/PQzj2N.jpg
    Motor üretiliyorsa ve gitiriliyorsa illaki alıcısı vardır keşke buraya gelsede biraz anlatsa fiyatına değiyor mu tercih edilir bir model mi diğerleri gibiyse iyi olur ama fiyatından ve marka yeniliğinden dolayı herkes bir adım geri duruyor görünüşü çok güzel gerisini bilmem.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Kim demiş TNT 600 satıldı mı diye adamlar servise almış bakım kontrol yapıyor http://i.hizliresim.com/PQzj2N.jpg
    İzmir Bergama motosiklet festivalinde bir tane görülmüştür fotoğrafları Benelli Facebook sayfasında mevcuttur. Parça kalitesi olarka TNT 250 ve 25 ile aynıdır bence ama sesi bambaşkadır büyük ihtimalle Tekeriniz düz bassın.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)