Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Hero Thriller Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Glamouru pek bilmiyorum ama vitesleri cup motorlar gibi. Thriller a gelirsek torku güzel deli dolu bir motor. Bir kez son hız denedim oda 129 yaptı düzlükte. Normalde 80 i geçen biri değilim. Hergün 80 km yol yapıyorum. Sele yüksek biraz ama kullanımı çok eğlenceli bana göre. Kararın ne olursa olsun hero alıyorsun sonuçta, gözün arkada kalmasın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    Alıntı storm_shadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Glamouru pek bilmiyorum ama vitesleri cup motorlar gibi. Thriller a gelirsek torku güzel deli dolu bir motor. Bir kez son hız denedim oda 129 yaptı düzlükte. Normalde 80 i geçen biri değilim. Hergün 80 km yol yapıyorum. Sele yüksek biraz ama kullanımı çok eğlenceli bana göre. Kararın ne olursa olsun hero alıyorsun sonuçta, gözün arkada kalmasın.
    Tesekkur ederim cevap icin,glamourun sele olayini bayiye sordum eger memnun kalmazsan jel kaplama yontemi ile seleye islem uygulanir daha rahat olur dedi,ama gunluk 20km bile kullanmayacagin ihtiyac olmaz gorusu agir basti.

Alip 2 yil surmek ve sonrasinda satmak niyetim,biliyorum zarar edecegiz ama japonlar prim yapsada alirken kazik yeniliyor zaten,ve motorlar easinda daglar kadar farkta yok.

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    selamlar. 2014 model 1900 km. ile bu gün katıldım aranıza. daha önce kanuni hussar- ybr 125 esd- kanuni breton 100s- bajaj discover 150f kullandım

resull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero thrıller
    Aleyküm selam hoşgeldin kardeşim Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Hoşgeldin kardeşim Allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Hero Thriller
    Hoşgeldin.. arkadaşlar 2.300 de aldım şu an 3000 geliyor ben aldığım günden beri jikle ile çalıştırıyorum yoksa çalışmıyor rölantide de düzensizlik var bi kaç kişide de aynı sorun vardı galiba garantisi var bakıma sokacam az kaldı ilk motorum fiyat ne isterler karbüratörmü deişir bilmiyorum çünkü ayarda tutmuyor ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Şimdi inceledim forumu storm hocam senin durum ne oldu benim karbüratör ayar tutmuyor nasıl hareket edeyim 3000 bakımı geldi beni sallamasın servis

Bende hero thriller aldım. Tavsiye ediyorum. Diğer motorlara nazaran artıları olan bir motor. Şimdilik tek sorun piyasada tanınmaması. Hemen satmak istemezseniz. Kullanışlı ve kullanımı zevklı bir motor.

Motosikleti
    Merhaba ghost. Benim motorda soğukken jiklesiz çalışmıyor. Hatta soğukken gaz bile yemiyor. Gaz verince pot diye stop ediyor. Isındıktan sonra hiç sorun yok ama. Bence soğukken yakıt hava karışımını ayarlayamıyor. O yüzden kronik olduğunu düşünüyorum. Ayrıca soğukken rolanti düzensiz doğal olarak.

Ben motoru sfır km aldığımda rolanti dalgalanması vardı soğuk sıcak fark etmiyordu hatta o dalgalanmada sürekli stop ederdi. Uzun uğraşlarım sonucu. Özellikle retox arladaşımızın desteği ile üzerine gittim. Sorunun karbüratörün okuyucusunda olduğu uzun çabalarım sonucu ortaya çıktı. Çok şükür şuan 5000 km deyim ve sabah jiklesiz çalıştıramama dışında hiçbir sorunum yok. Ha unutmadan birde akü değiştirdim mecburen

Motosikleti
    Servisiniz hangi yağı kullanıyor arkadaşlar?

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    valvoline kullanıyorlar

Motosikleti
    Hero shell ile anlaşmış bilginiz olsun. 10w40 shell koymaları lazım. Sakın motorunuza kalın yağ koydurmayın. Yazık günah motorunuza

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    teşekkürler. bir sonraki yağ değişiminde dikkat ederim.
    valvoline kötü mü acaba zarar verir mi motora değiştireyim mi hemen???

Motosikleti
    Vitesleri biraz sertleştiriyor. Scooterlar için iyi olduğunu biliyorum. Ama kaç numara olduğu daha önemli. Mesela servis bana ilk actevo 20w40 koydu dedim sen be yaptın kış günü pekmez gibi yağ bu. O ince sana öyle geliyor dedi. Malız ya bilimiyoruz neyse. birde 40 lira yağ parası istemezmi. Koyduğu yağ zaten 10 liraya satılıyor. Sonuç olarak öbür servise gittim ve durumu izah ettim. Adam aman tanrım dedi. Hemen yağı boşaltıp repsol 10w40 koydu. 2 gün öncede 5000 bakımında motul 7100 15w50 koyduk malum muğla burası. Sıcaklık 50 dereceye yakın seyrediyor sürekli. Bugüne kadar kuşlandığım en güzel yağ bence motul. Herkese tavsiye ederim

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    325km / 43 tl yaktı. 1 litre=4,48 tl.

Motosikleti
    Alıntı murat-efe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    325km / 43 tl yaktı. 1 litre=4,48 tl.
    Normal değerler. Ben 7000 devri hiç geçmem hatta oralarda pek sürmem bile. 5000 in altına düştümmüde vites düşürürüm. Bu şekilde 10 tl yakıt ile 87 km gidiyorum.

Bu arada motorum satılık. İlgilenen arkadaşlarımız varsa bilginiz olsun teşekkürler

Motosikleti
    Arkadaşlar motor ısınınca egzantriktek şıkırtı geliyor. Bu sorunu yaşayam varmı?

Motosikleti
    hero thriller
    Merhaba Arkadaşlar,

Bende artık aranızdayım.Bundan yaklaşık 4 ay önce bayiden sıfır cbf150 almıştım.Babam biraz geç gelen motosiklet merakıyla birlikte cbf150 yi benden aldı.Bu vesileyle aklımda olan hero thriller a yaklaşık 5 gün önce kavuşmuş oldum.Almadan önce gerek burdaki yorumlarınız olsun gerekse farklı bi motosiklet deneme merakım sayesinde beraber güzel vakitler geçireceğimize inandığım hero'ma kavuştum.Henüz daha çok yeni başladı maceramız fakat 5 gün içersinde aşağı yukarı 200 km kullanma fırsatım oldu.Şu an ikimizde mutluyuz,şimdiden uzun yol planları yapmaya başladık.Umuyorumki yakın zamanda bol bol uzun yol resimleri atacağım.Tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    hayırlı olsun

Motosikleti
    hero thriller
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)