Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Hero Thriller Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    sattım motoru alan arkadaş sıksın artıkuymadı bana kullanımı scooter alacağım nasipse.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Hahaha satacam dedin sattın valla helal olsun. Kaça verdin ? Birde nasıl denkgeldi hemen alacak olan adam

Usta sibop sesi dediğin nasıl bir sesti bugün ücretsiz bakım gününde bakım yapıldı yap değişti. Rolentide konusunda arada stop ediyordu ayar çektiler bugün devir yükselttiler biraz duEldi . egzosa gelince normal olduğu için değiştirmiyor lar mis fabrikayı aradik

Motosikleti
    Alıntı dewilsun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta sibop sesi dediğin nasıl bir sesti bugün ücretsiz bakım gününde bakım yapıldı yap değişti. Rolentide konusunda arada stop ediyordu ayar çektiler bugün devir yükselttiler biraz duEldi . egzosa gelince normal olduğu için değiştirmiyor lar mis fabrikayı aradik
    Hahh bak aynı sorunları paylaşıyoruz. Sübap sesi motor ısındıktan sonra rolantideyken bir şıkırtı gelir silindirin üst kısmından. Stop etmeyide ne yaptılarsa çözemediler, pazartesi günü karbüratör sipariş edecekler. En geç 3 güne geliyormuş. Egzos daki gaz verdikten sonra gelen şıkırtı normal dostum. Hepsinde var

Bu arada sübap ayarının düzgün yapıldığını, motora gaz vermeden sadece start dümesiyle tek marşta çalışoyorsa oradan anlayabilirsin.

Yanı tek marsta calisiyo benim ama. Hava hafif sogukken ilk çalıştırmada gaz verirsem boguluyo gibi oluyo motor

Motosikleti
    Alıntı dewilsun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanı tek marsta calisiyo benim ama. Hava hafif sogukken ilk çalıştırmada gaz verirsem boguluyo gibi oluyo motor
    O zaman sorun yok. Soğukkken öyle yapması normaldir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu forumda sübap (sibop değil, sibop lastikte olur) ayarı ile oynama modası geliyor zaman zaman. 5. motorumu kullanıyorum, ikisi Çin, ikisi Japon, biri de Taiwan malıydı ve bugüne değin bir kere bile sübap ayrı yaptırmadım. Bunu gidip anlamayan bir ustaya elletirseniz o motor bir daha iflah olmaz. Sübap ayarı ile oynatmayın. Siz hiç otomobillerin sübap ayarının yapıldığını duydunuz mu ? Kaldı ki onlarda 4 silindir var, bozulma ihtimali daha fazla ama bozulmuyor çünkü normalde siz motorun canını çıkarmıyorsanız bozulacak bir şey değil. Hele Hint motorunda hiç değil.

Motosikleti
    Arkadaşlar arkaya 90/9018 lastik takan varmı?

Motosikleti
    Hero Thriller
    Sa iyi akşamlar arkadaşlar motosiklet için yüksek diyorlar boyum 1.70 sizce zorlanır mıyım?

Ghost rider zorlanırsin benim boyum 1.73 ayak uclarım degiyordu sadece yere

Motosikleti
    Hero Thriller
    skyp6161 hacı bindim motora parmak uçlarım yetti alışırım inşallah Kaporayı verdim pazartesi alacam allahtan bir mani olmazsa 2014 model 2000 km

Motosikleti
    Valla arkadaşlar. Bu mottora yüksek diyorsunuz ama, bunun boyu yüksek cc li cadde motorlarıyla aynı. İleriye dönük düşünmek lazım derim ;)

T sport thriller kadar yüksek değil özelliklerine baktm ama son hızı 120 t sportun biraz az ghost rider allah kaza bela vermesin tekerin duz bassn insallah

Motosikleti
    Hero Thriller
    Sağolasın allah hepimizi korusun kazadan beladan Bu arada motosikeliti düşünenler için motor hiç fotojenik değil arkadaşlar fotolardan beğenmezken yanına gidince gerçekten hayran kaldım bunu belirtmek isterim Ayrıca bu motosikleti almadan önce yaptığım geniş çaplı araştırmalara değinmek istiyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Arkadaşlar Bu motor saten biliyorsunuz hondayla işbirliği kalite vs vs ama başka birşey var bu motosiklet hindistanda 5 yıl ve 60 bin km'ydi yanlış hatırlamıyorsam garanti veriliyor Tvs apache 'nin hindistan sayfasını incelediğim vakit oda aynı şartlara sahip garanti açısından ve 2 sininde hindistanda gerçekten elle tutulur bir kitlesi var Hero daha tanınmış bile diyebilirim..Ülkemizde apache nin yaygınlığının sebebide çok daha erken gelmesi bu motosikletten yani kalite üstünlüğü vs kesinlikle yoktur daha az titrediğini ve daha güçlü olduğunu belirtirim.. Ayrıca hindistanda tvs apache 70.bin rupi=3 bin lira Hero Thrillerde=70 bin küsür=3 bin lira yani orada bu 2 motosikletin fiyatı 50 lira ya oynar ya oynamaz.Ama ülkemizde bakıldığında insanlar bunu araştırmadığı için ön yargıyla bakıyor ve almıyor ve thrillerin fiyatınıda bayilerde gördüğünüz üzere 5-5.5 tan satılamazken tvs 5.880 den felaket satılıyor özellikle 2 . el piyasasına baktığınızda Ben 2014 2000km de Thrillerimi 4 bin'e alırken 2 hafta önce bulduğum 2014 2000km aynı özellk apacheyi 4.750den aşağı indiremedim ve aşağı verenide görmedim ve bu anlamda kaliteyi ucuza aldığımı düşünüyorum biraz uzun oldu ama görüşlerim bunlar :D

Gerçekten ucuza almissiniz Güle güle kullanın tekrardan , bence böyle olmasının tek nedeni yeteri kadar taninmamis olmasi bakin bi hondaya adam cbf 150 kurye motoruna 20 30 bindekine 4 liradan aşşa fiyat çekmiyor neden çünkü malum o bir JAPON ona bişe olmaz heroda farklı degil aynı kasa , ama bu herolarin gerçekten 2.rl piyasasi yok 5.5 aldigim motoru plakayla 6 milyar desek 2 bin km sürüp 4 liraya vermem 5 den assa da inmem açıkçası Hero şu fuar yaptıda baya iyi oldu heronun sonuna kadar arkasındayım inşallah kısa sürede çabuk tanılır ama sunuda unutmayın tanindı zaman bu motorlarada 4.5 5 den aşşa fiyat cekilmicek , birde facebook grup sayfasında hindistandaki hero bayisini gördüm 3 katlı hintler gerçekten ilgileniyor thriller ozellikle cok buyuk ilgi goruyomus orda insallah burdada bir bajaj kadar tanılır diye umut ediyorum

Motosikleti
    Hero Thriller
    Teşekkür ederim kesinlikle hepsine katılıyorum. Bende yakın zamanda gerek 2.el piyasası gerek tanınmışlık olarak ileri düzeylere çıkacağını düşünüyorum.Yeni gelen modelleri vesilesiyle yayılacak kullanıcı ve bayi sayısı sebebiyle gerçekleşecektir diye umuyorum. Ayrıca 27-28 şubat saat 12:00-15:00 arası AEA Barkın Bayoğlu'nun tanıtımlarınında bunda bir etkisi olacaktır..

Kesinlikle Fan club sıtesınde gördüm adamda thrıller var 41 bin kilometrede buda bence Honda dan bı farkı olmadıgını acıklar sonucda herkes bılıyor 70 yıl muhabbetını hero bu sene cok tanınacak bence tek sıkıntıları her önlerine gelenlere servis vermemeleri bu fan club sıtesı de acılması ıyı oldu ıhtıyaclarımıza ılerleyen zamanlarda ordan bakabılırız ıllakı yardımcı olurlar kımseyı yüz üstü bırakmıyorlar Heronun cok iyi yerlere geleceğine inanıyorum
    GH0ST RIDER bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar 25-30 km sürüşten sonra. Motorun külbütör kapağından tarafta hafiften bir şıkırtı geliyormu. Özellikle 4-5 bin devirlerde. Böyle sübab gibi egzantrik gibi bir ses. 6 bin den sonra yok mesela.

Kardesm bu motordan bende olmadığı icin yorum yapmak bana düşmez ama normal bi motorsiklet için şunu soyleyebilirim sibap sesi gibimi cat cat diye vidaları da kontrol et belli devirlerde varsa vidalarn gevsemis olabilir ondan ses yapabilir

Motosikleti
    Alıntı skyp6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesm bu motordan bende olmadığı icin yorum yapmak bana düşmez ama normal bi motorsiklet için şunu soyleyebilirim sibap sesi gibimi cat cat diye vidaları da kontrol et belli devirlerde varsa vidalarn gevsemis olabilir ondan ses yapabilir
    Aynen sübab sesi gibi. Tik tik tik diye bir ses. 5000 devirde giderken gazı az açınca yada kapatınca ses kayboluyor. Isındıktan sonrada rolantide çok tiz tik tik tik diye sayıyor.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)