Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Karda motor zevklide anası babası belli olmayan bazı araba sürücüleri sıkıştırmaya çalısmasa insan sağlıklı bi sekilde gidicek bi insanda olması gereken tek sey ahlak birini sıkıstırmaya çalısmak ne dini olarak ne insanlık olarak olmaması gereksede...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Vay be ne kar varmış :D ben de çıktım dolaştım bugün ama anadolu yakası kupkuruydu nerdeyse her yer.

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karda motor zevklide anası babası belli olmayan bazı araba sürücüleri sıkıştırmaya çalısmasa insan sağlıklı bi sekilde gidicek bi insanda olması gereken tek sey ahlak birini sıkıstırmaya çalısmak ne dini olarak ne insanlık olarak olmaması gereksede...
    Motorun yapısının biraz küçük olmasından dolayıda trafikte adam yerine pek konulmuyor şerit içinde sıkıştırmalarla çok karşılaşıyorum bazende aksine motor sürücünün dikkatini çekiyor herhalde yol verip izliyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be ne kar varmış :D ben de çıktım dolaştım bugün ama anadolu yakası kupkuruydu nerdeyse her yer.
    Kar sadece böyle yol kenarlarında vardı

Motosikleti
    honda grom
    Tek motorken sıkıstırılmayı geçtimde 2 motor pespese giderken sıkıstırılmak daha kötü oluyo

Motosikleti
    honda grom
    okula motorla gidip geldiğim için hergün biniyorum ama su ellerimin üsümesini bi durduramadım bi normal kıslık bide korumalı kıslık eldiven giyiyorum ama eve gelene kadar ellerm buz tutuyor bunun caresini bulan var mı?birde önümüzdeki kıs istanbulda olursam kıslık motosiklet pantolonu ve botu almayı düsünüyorum sizin kullandıklarınız ve önerdikleriniz ve kullanıp memnun kaldıklarınız var mı?dizlik ne koruma olarak nede soğukta ise yaramıyor pantolonun içinede takılmıyo zaten maddiyatı ayarladığım gibi sağlam ekipman almak gerekiyor ve sizede tavsiyem bellik,böbreklik takın ben onun üstünede bir a3kağıdı koyuyorum rüzgarımı kesiyo üst gövdem üşümemiş oluyo

Motosikleti
    yine msx 125
    okula motorla gidip geldiğim için hergün biniyorum ama su ellerimin üsümesini bi durduramadım bi normal kıslık bide korumalı kıslık eldiven giyiyorum ama eve gelene kadar ellerm buz tutuyor bunun caresini bulan var mı?birde önümüzdeki kıs istanbulda olursam kıslık motosiklet pantolonu ve botu almayı düsünüyorum sizin kullandıklarınız ve önerdikleriniz ve kullanıp memnun kaldıklarınız var mı?dizlik ne koruma olarak nede soğukta ise yaramıyor pantolonun içinede takılmıyo zaten maddiyatı ayarladığım gibi sağlam ekipman almak gerekiyor ve sizede tavsiyem bellik,böbreklik takın ben onun üstünede bir a3kağıdı koyuyorum rüzgarımı kesiyo üst gövdem üşümemiş oluyo
    Eldivenin içine bulaşık eldivenlerinden giyersen sorunun çözülür. Ama çok uzun süre kalırsa terleme yapabilir. Benim motorda ön cam var. Gövdeye gelen rüzgarı tamamen kesiyor. Montun içine sadece tshirtle giysem bile üşütmüyor. Altımda da işçi pantolonlarından var bi tane rüzgar ve su geçirmiyor. Kışın binenlere kesinlikle tavsiye ederim. İçime içlik, üstüne dizlik, üstüne pantolon bile giymeden bu işçi pantolonunu giyiyorum. Hiç üşütmüyor. Ayaklarıma yds diablo 7.2 bot aldım ama daha deneme imkanım olmadı kar dolayısıyla.

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Eldivenin içine bulaşık eldivenlerinden giyersen sorunun çözülür. Ama çok uzun süre kalırsa terleme yapabilir. Benim motorda ön cam var. Gövdeye gelen rüzgarı tamamen kesiyor. Montun içine sadece tshirtle giysem bile üşütmüyor. Altımda da işçi pantolonlarından var bi tane rüzgar ve su geçirmiyor. Kışın binenlere kesinlikle tavsiye ederim. İçime içlik, üstüne dizlik, üstüne pantolon bile giymeden bu işçi pantolonunu giyiyorum. Hiç üşütmüyor. Ayaklarıma yds diablo 7.2 bot aldım ama daha deneme imkanım olmadı kar dolayısıyla.
    Ben ust kisma decathlondan aldigim icligi onun ustunede neopren yelek ve mont giyiyorum ust kisim hicbir sekilde usumuyor. Pantolon olarakta riderdenimden kislik bi pantolon aldim onun icinede iclik giyiyorum gayet iyi oluyor. Eller ve ayaklar icin benimde bi cozum bulmam lazim. Yazlik eldivenin icine ince termal eldiven aldim kisa mesafelerde sorun olmuyor ama yol uzadikca eller buz kesiliyor. Yds nin uzun botlarindan almayi dusunuyorum bende. Biraz arastirdim kullananlar gayet memnun birde sicak tuttugunu soylemisler. Botlari test ettigin zaman ne dusundugunu paylasirsan cok sevinirim birde bu bellik olayinida yazdim ekipman listesine bobrekleri korumak sart. Fuardan eksiklikleri tamamlamak lazim

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Yds botlari nerden ne kadara aldin. Kendi sitesinden bakiyorum sadece 40 numara stoklarda gozukuyor. Firmayi aradim acaba uretiminimi durdurdular diye ama kisa zaman icerisinde stoklara girecegini soylediler baska sitelerede baktim bulamadim

Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı kurttomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yds botlari nerden ne kadara aldin. Kendi sitesinden bakiyorum sadece 40 numara stoklarda gozukuyor. Firmayi aradim acaba uretiminimi durdurdular diye ama kisa zaman icerisinde stoklara girecegini soylediler baska sitelerede baktim bulamadim
    İkinci el aldim 150 liraya

Motosikleti
    honda grom
    Böbreklik motomaxten 50 tlye aldım okula girip montu çıkardığımda göbeğim sıcacık oluyo bide takmadığımda sağ sol bosluğum ağrıyo sanki dayak yemisim gibi ama takmaya basladıktan sonra o da kesildi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Birde bot için forma botları arastırıyorum

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Öneri;
    Eldiven üşütüyor ise; normal yün eldiveni giyin, üzerine latex ameliyat eldiveni giyin. 100 tanesi 17,50 TL. Yağmur ve rüzgar geçirmez. Lastik olduğu için kaymaz.

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    İkinci el aldim 150 liraya
    Çok iyi almışsın hayırlı olsun. Bugün ekipman satan yerleri biraz dolaştım ama 400-500 den aşağı bot yok malesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Böbreklik motomaxten 50 tlye aldım okula girip montu çıkardığımda göbeğim sıcacık oluyo bide takmadığımda sağ sol bosluğum ağrıyo sanki dayak yemisim gibi ama takmaya basladıktan sonra o da kesildi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Birde bot için forma botları arastırıyorum
    Aynı şekilde bazen bendede bi ağrı oluyor motomaxa gidip bakayım. Forma botlar motomax yüzde otuz indirim yaptığı zaman baya iyi fiyata geliyordu ama istanbulda değildim alma fırsatım olmadı. Bende yds ile forma arasında kaldım. yds yi kullananlar çok memnun ayağı sıcak tuttuğunu söylüyorlar tabanı korumaları falanda güzel. Benim istediğimde sıcak tutması. Forma botlarda durum nasıldır acaba bilgin varmı

Motosikleti
    honda grom
    Uzun botunu kullananlar memnun mağazada gördüğümde kaliteli ama bi alpinestars smx plus gibi olmasada uygun bütce için iyi bir avantaj yds ile forma f/p oranında oldukca basarılı

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Uzun botunu kullananlar memnun mağazada gördüğümde kaliteli ama bi alpinestars smx plus gibi olmasada uygun bütce için iyi bir avantaj yds ile forma f/p oranında oldukca basarılı
    bahsettiğin model arrow sx racing mi

Motosikleti
    honda grom
    Forma aspend outdry touring bot ve arrow sx en kötü ihtimallede forma poker botu alıcam fiyat olarak en düsüğü poker modeli fakat forma aspend outdry touring bot daha sağlam duruyor

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Forma aspend outdry touring bot ve arrow sx en kötü ihtimallede forma poker botu alıcam fiyat olarak en düsüğü poker modeli fakat forma aspend outdry touring bot daha sağlam duruyor
    Bu modelleride gidip bi inceleyim yds bulamazsam formanın botlarına yönelirim

Motosikleti
    honda grom
    Martta fuarda indirim olabilir onu bekle derim ben bi işim çıkmassa bende fuardan bakıcam

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Martta fuarda indirim olabilir onu bekle derim ben bi işim çıkmassa bende fuardan bakıcam
    Bende öyle düşünüyorum en azından kafamda birkac model belirleyip fuarda indirimli yakalarsam direk alırım

Motosikleti
    yine msx 125
    Arkadaşlar önümüzdeki hafta içi istanbulda bi buluşma yapalım ne dersiniz?

Bi rota belirler oralarda süreriz. Bi şeyler yer içeriz tanışmış olurz hem.

Motosikleti
    mt 07
    hafta içi zor ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)