Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Güle güle zevkle kullan. Görüşü artırmak için aynaları değiştirebilirsin. Ya da ayna uzatma aparatı kullanabilirsin.
    Alıntı comeback adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa beyler .. yeni aldım motoru.. değiştirmem gereken parçaları sölerseniz sewinirim..lastikleri city grip taktım .. binmeye başlamadan baska ne değiştiriyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

uzatma diil ama değiştirme daha mantıklı gelio görüntü açısından

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

motorun orjinal lastikleri sıfır bi şekilde duruo ... istersen buyur kardesim.. kullanmıcam onları

Motosikleti
    yine msx 125
    İmkan varsa ikisini de yap faydasını görürsün.

Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor küçük ya ayna çok uzun olunca cacık duruo

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bpak'in de dediği gibi. " Ne gördüğün nasıl göründüğünden önemli" ) -- Not: Ben de stok ayna kullanıyorum
    GromNation

Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı Kaldorein adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bpak'in de dediği gibi. " Ne gördüğün nasıl göründüğünden önemli" ) -- Not: Ben de stok ayna kullanıyorum
    Konu çok cansız sanki. Yakınlarda bi buluşma düzenlesek kara kış gelmeden güzel olur sanki.

Ben bu haftasonu direksiyon sınavına giriyorum ondan sonra bi engelim kalmıyo :D

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Selamlar
    Küçük kahramanımız sokaklarda kolay hedef gibi gözüküyor sanki. Hırsızlığa karşı ne gibi önemler alıyorsunuz? Evimde kapalı garajım var ancak dışarıda çok tedirgin oluyorum. Diğer motora ait disk kilidini kullanmak istedim ama benimkinin lastik ebatı küçük olduğu için uymadı. Sizlerden disk kilidi kullanan var mı varsa markasını öğrenebilir miyim lütfen? Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim iyi akşamlar.

Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Hocam bende senin gibiyim bi yere bırakıp gidemiyorum
    Motoru yazın kullanıyorum garajım olmasına rağmen geceleri disk kilidi ve zamana gore zincir baglıyorum.
    Hırsız çok bizim oralardada , adamlar pitbull rot kopekleri çalıyolar korkusuzca yani ...

Disk kilidi olarak markadasını bilmiyorum bi arkadaşım vermişti hediye misali pek kaliteli bişey değil ama hiç olmamasından iyidir.
    Aeryn bunu beğendi.

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Alıntı Aeryn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    Küçük kahramanımız sokaklarda kolay hedef gibi gözüküyor sanki. Hırsızlığa karşı ne gibi önemler alıyorsunuz? Evimde kapalı garajım var ancak dışarıda çok tedirgin oluyorum. Diğer motora ait disk kilidini kullanmak istedim ama benimkinin lastik ebatı küçük olduğu için uymadı. Sizlerden disk kilidi kullanan var mı varsa markasını öğrenebilir miyim lütfen? Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim iyi akşamlar.
    urban kullanıyorum ben. http://www.motosikletaksesuarlari.com/Urban-982K10-Alarmli-Disk-Kilidi_9034.html

Bulusma işine her daim varım ancak birinin olaya el atıp organizasyonu yapması gerek yoksa böle bulusalım diyip durucaz :D
    GromNation

Motosikleti
    mt 07
    Alıntı Kaldorein adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    urban kullanıyorum ben. http://www.motosikletaksesuarlari.com/Urban-982K10-Alarmli-Disk-Kilidi_9034.html

Bulusma işine her daim varım ancak birinin olaya el atıp organizasyonu yapması gerek yoksa böle bulusalım diyip durucaz :D
    Valla bende varım buluşma işine koca yaz geçti bir buluşma yaptık.Pazar şöle saat 10-11 gibi buluşup uzun uzun gezmek lazım.Orman yollarında dolaşmak çok zevkli oluyor aşagı yukarı her pazar yapıyorum tabi tek başıma.

Motosikleti
    yine msx 125
    Bu ormanlar nerde biz de gidelim. Ben bu pazar ehliyet sinavina giriyorum eger gecersem 2-3 hafta icinde ehliyetimi almis olurum sanirim. Ondan sonra hicbi engel kalmaz onumde.

Bulusma icin de whatsapp veya facebook grubu kurarsak gelecekler arasinda ortak uygun bi tarih, yer, mekan vs. belirleyebiliriz. İstenirse ben facebook veya whatsapp grubu kurabilirim.

Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende varım buluşma işine koca yaz geçti bir buluşma yaptık.Pazar şöle saat 10-11 gibi buluşup uzun uzun gezmek lazım.Orman yollarında dolaşmak çok zevkli oluyor aşagı yukarı her pazar yapıyorum tabi tek başıma.

Motosikleti
    Honda MSX 125
    Buluşma nerde oluyo genelde ben izmirdeyimde

Motosikleti
    yine msx 125
    Sanirim su ana kadar 1 tane oldu o da istanbuldaydi.
    Alıntı hellaflu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma nerde oluyo genelde ben izmirdeyimde

Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Hocam istanbulda olur , beşiktaş kadıkoy bakırkoy vs gibi yerler benim için uygundur .
    Not : Motorla gelemiycem :D

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Whatsapp grubu kuralım msxciler olarak ordan kararlastırılır anadolu yakası olursa gelmem biraz sıkıntı olur avrupa yakasında olursa gelirim

Motosikleti
    mt 07
    Valla ben kemerden bi giriyorum sarıyer garipceden cıkıyorum
    Yeni bir güzergah daha buldum Karaburunda karaburuna kadar asfalt ondan sonra toprak ama orman süper biraz telef olmuş ama harika göller falan var
    Toprak yolsa sürmekde zevkli oluyor bazıyerler bildiğiniz deniz kumu

Motosikleti
    Honda MSX 125
    Motorum 2500 de ve yağını şimdi değiştirdim motul kullandım.iyi gibi ama daha fazla kullanmadım

Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı hellaflu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 2500 de ve yağını şimdi değiştirdim motul kullandım.iyi gibi ama daha fazla kullanmadım
    Benim de 6000e gelmak üzere. Yağ değişim zamanı geliyo. Yorumlarını ve eski yağınla karşılaştırmanı bekliyorum. Filtre gibi bi şey var onu da temizledin mi?

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben kemerden bi giriyorum sarıyer garipceden cıkıyorum
    Yeni bir güzergah daha buldum Karaburunda karaburuna kadar asfalt ondan sonra toprak ama orman süper biraz telef olmuş ama harika göller falan var
    Toprak yolsa sürmekde zevkli oluyor bazıyerler bildiğiniz deniz kumu
    Sarıyer garipce yolu hayatımda gördüğüm en güzel yol motoru olan gezmek isteyen herkese tavsiye ederim

Motosikleti
    mt 07
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarıyer garipce yolu hayatımda gördüğüm en güzel yol motoru olan gezmek isteyen herkese tavsiye ederim
    Hele birde ormannın içine girçen yangın yolarına süper

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)