Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki versys 650
    tayfun eğer motor değiştiricek olursam ben duke 200 beyaz alıcam benim gördüğüm msx e en yakın motor o gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halisakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Grom
    orman havası verdim ciğerlerine 1000 km şerefine

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Herkese yine merhaba bugunde 2 motor olarak belgrata gittik malum artık okullar açılıyo ve zaman olmıcak fazla piknikçi yoktu resimleri bilgisayara atınca buraya da atarım tek sıkıntım sele sele acayip rahatsız ediyo bir daha ki yaza seleyi kesin değiştirmem lazım

Motosikleti
    Honda Grom
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese yine merhaba bugunde 2 motor olarak belgrata gittik malum artık okullar açılıyo ve zaman olmıcak fazla piknikçi yoktu resimleri bilgisayara atınca buraya da atarım tek sıkıntım sele sele acayip rahatsız ediyo bir daha ki yaza seleyi kesin değiştirmem lazım

bende ordaydım halamın evi o caddede senmiydin beyaz msx arkanda artçı bayan olan? üstteki resimdeki yerden geri dönüş yapmıştın

Motosikleti
    honda grom
    aynen bende gördüm de durduk inip konusucaktım dedim simdi hırlı zanneder hırsız zannederler rahatsız etmiyim adamları annemde aa bu senin motordan diyip durunca dedim kesin yanlıs anlarlar arkamda ki annemdi resimler açılmıyo bende hocam keske dursaymısım bu motosiklet.net sayesinde cok kişiyle karsılasmıs oldum dünya küçük

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

dün ve bugünden karısık fotoğraflar bastan belirtiyim virajlarda iyi değilim hızlı gidebiliyorum ama motoru o kadar yatırmıyorum açıkçası pist dışı yerlerde de o kadar doğru bulmuyorum motoru fazla yatırmayı zaten bi viraj çıkısı kopek duruyodu dünde belgradın içinde kopekler birden fırladı pikni yerleri olduğu için köpek fırlar çocuk fırlar top fırlar sarhos fırlar gereksiz yere riske girmeye gerek yok ama çok yatırmasamda motosikletle viraj yapmak aşırı zevkli

Motosikleti
    Honda Grom
    ön çamurluğu kırmışsın front fender sefaköy irfan ustaya götür grenaj ustası, orjinali gibi yapar forumda konusu var.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...rfan-usta.html

adres

http://sehirharitasi.ibb.gov.tr/?lat...m=18&angle=412

merhaba arkadaşlar msx için stand kullanan var mı aranızda?

Motosikleti
    honda grom
    evet motosikleti aldığım ilk gün kırıldı yaptırmak yerine farklı renk çamurluk taktırmayı düsünüyorum honda otoseverle konustum 4000 bakımına kadar parça fiyatları düser onu bekle dedi sağ sinyali de kırdığım için onuda yaptırıcam 2000 km idare eder beni ilgilendiğin için sağol müsait olunduğu bi gün msxciler olarak toplansak bulussak birde hocam sizin motorun arkasında uzatmamı var arka lastik uzun gibi geldi bana ve paylastığınız resim sitesindemi bilmiyorum ama sizin resimler benim bilgisayarda çıkmıyo göremiyorum attığınız resimleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Alıntı halisakal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön çamurluğu kırmışsın front fender sefaköy irfan ustaya götür grenaj ustası, orjinali gibi yapar forumda konusu var.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...rfan-usta.html

adres

http://sehirharitasi.ibb.gov.tr/?lat...m=18&angle=412
    evet motosikleti aldığım ilk gün kırıldı yaptırmak yerine farklı renk çamurluk taktırmayı düsünüyorum honda otoseverle konustum 4000 bakımına kadar parça fiyatları düser onu bekle dedi sağ sinyali de kırdığım için onuda yaptırıcam 2000 km idare eder beni ilgilendiğin için sağol müsait olunduğu bi gün msxciler olarak toplansak bulussak birde hocam sizin motorun arkasında uzatmamı var arka lastik uzun gibi geldi bana ve paylastığınız resim sitesindemi bilmiyorum ama sizin resimler benim bilgisayarda çıkmıyo göremiyorum attığınız resimleri

Motosikleti
    Honda Grom
    şase 3" uzatıldı ve 2" alçaltıldı YSS gazlı amortisör var titreşim sıfır

http://motobot-racing.com/index.php?...product_id=115

https://instagram.com/halisakal/

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Alıntı 32diş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar msx için stand kullanan var mı aranızda?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...66395621/detay

http://www.motoay.com/urun/motosikle...a-sehpasi.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

evet motosikleti aldığım ilk gün kırıldı yaptırmak yerine farklı renk çamurluk taktırmayı düsünüyorum honda otoseverle konustum 4000 bakımına kadar parça fiyatları düser onu bekle dedi sağ sinyali de kırdığım için onuda yaptırıcam 2000 km idare eder beni ilgilendiğin için sağol müsait olunduğu bi gün msxciler olarak toplansak bulussak birde hocam sizin motorun arkasında uzatmamı var arka lastik uzun gibi geldi bana ve paylastığınız resim sitesindemi bilmiyorum ama sizin resimler benim bilgisayarda çıkmıyo göremiyorum attığınız resimleri[COLOR="Silver"]
    parça fiyatları düşmez artar dolar 3 TL yı geçti. 200 den aşağı olacağını sanmam ön çamurluk 60 dolar. irfan usta tamir eder istediğin renge boyar. fiyatı telefonda sor.

Motosikleti
    honda grom
    Tamamdır hocam teşekkürler sele işini naptınız orjinal selemi 100 km üstü gezince sele adeta taşa donusuyo alta minder falan konsa sorun olurmu uzun gezilerde yoksa en kısa zamanda maddi durumu ayarlayıp seleyimideğiştirsem

Motosikleti
    Honda Grom
    http://www.hepsiburada.com/automix-bel-yastigi-ortopedik-36x3-4x12-cm-p-OTSV2500000366253

Bel Yastığı Ortopedik

bunu koy altına seleye bağla

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

SATILIK Spyker Black Honda Grom 125 Rear Set

85 USD + 59 USD kargo ile aldığım Spyker Black Honda Grom 125 Rear Set ihtiyacım olmadığı için 300 TL ya satıyorum. Hiç takılmamış ve kullanılmamıştır. Kargoyla gidon ve elcik de geldiğinden 85+15 yani 100 USD istiyorum. Yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli yollanır.

http://imgur.com/a/yRoXA

Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Sele filesi alicam bende gorunum icin arka tarafta msx yazisida vardi

Pulsarla duke ayniymis oyle diyo herkez ktm isminden pahali heralde ama pulsar kullananlara soruyorum deli makina diyolar bakalim japondan hinte gecip uzulurmuyum diye düşünüyorum

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Tamamdır hocam teşekkürler sele işini naptınız orjinal selemi 100 km üstü gezince sele adeta taşa donusuyo alta minder falan konsa sorun olurmu uzun gezilerde yoksa en kısa zamanda maddi durumu ayarlayıp seleyimideğiştirsem
    Benim toto alıştı sanırım.7 bin km civarı oldu grom ile. Yunanistana 1200 km yol gidip geldik grom ve stok sele ile.Durmadan 300 kmye yakın yol yaptığımız oldu sele rahatsızlık vermedi bana. İlk kullanmaya başladığımda çok rahatsız ediyordu ama zamanla kıçı alışıyo insanın )
    GromNation

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoru benden baska 3 kişi kullandı 3 ude tecrübeli kullanıcılar arka fren yok gibi bişey dedi hepsi cbr250 kullandım onun arka freni cok daha iyi .

Birde bi sorum olucak hondadan bajaj pulsar 200 ns e gecmek ne kadar dogru
    Psikolojiktir o :D
    Bajajı tavsiye etmiyorum saçma sapan yerlerden arıza veriyor. Bi motor sürekli arıza verirken diğer motor canavar gibi yani bi standardı yok hondadan geçilmez

Bi kere öyle ktm nin aynısı falan değil. Adından dolayı ucuz falan da hikaye. Bariz bi şekilde kalitesiz. Kullanıcılarının geneş profili şudur: kullanırken laf ettirmezler sattıklarında arkasından söverler. Ne kadar bajaj kullanan tanıdığım varsa hepsi aynı.
    Yine Sen kafana göre davranacağın için fazla bişeyler karalamak istemiyorum buraya. Ama sana tavsiyem. Bajaj alma. Hadi kazasız belasız.

Motosikleti
    honda grom
    bende inssallah kurban bayramı 9 gün olursa kırklareline gidicem 200 küsür km yol sele içini bi küçük minderle halletmeyi düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Sele filesi alicam bende gorunum icin arka tarafta msx yazisida vardi

Pulsarla duke ayniymis oyle diyo herkez ktm isminden pahali heralde ama pulsar kullananlara soruyorum deli makina diyolar bakalim japondan hinte gecip uzulurmuyum diye düşünüyorum
    msx ten neden pulsara geçmek istiyosun merak ettim kötülemek amacında falan değilim değiştirme nedenini merak ettim

Motosikleti
    Msx 125
    bende inssallah kurban bayramı 9 gün olursa kırklareline gidicem 200 küsür km yol sele içini bi küçük minderle halletmeyi düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

msx ten neden pulsara geçmek istiyosun merak ettim kötülemek amacında falan değilim değiştirme nedenini merak ettim
    Okan uzun yol yaptıktan sonra bizimle de deneyimlerini paylaş, bende uzun yol yapmak istiyorum tabi endişelerim var. Bu arada Kırklarelili misin ? Öyleyse neresinden ?

Motosikleti
    Kawasaki versys 650
    arkadaşlar çanta demiri işini halleden varmı bı ara konusu geçmişti cbr yada cbf in çanta demiri ufak bir oynamayla uyuyormuş yapan varmı

Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Msxten çok memnunum ilk baslarda yazlikta kullanmak icin aliyim dedim artik skldm ayni yerlerden otobana cikincada daha yeni oldugumdandir belkide sıkıntı yasiyorum arabalardan dolayi o yuzden biraz daha yuksek cc istiyorum ya bekliycem butce icin cbr250 alicam yada pulsar bakalim duruma gore almazsamda lastikleri degistiricem birazda lastiklerden dolayi tirsiyorum yorumlari okudukca

Motosikleti
    honda grom
    Alıntı SercanG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan uzun yol yaptıktan sonra bizimle de deneyimlerini paylaş, bende uzun yol yapmak istiyorum tabi endişelerim var. Bu arada Kırklarelili misin ? Öyleyse neresinden ?
    anne tarafım kırklareli li ben malatyalıyım ama tatillerde,bayramlarda gidiyoruz bu yıl ayarlarlayabilirsem yani tatil biraz uzun olursa gidicem uzun yolda sıkıntı cıkıcağını zannetmiyorum 70-80 arası yeri geldiğinde 90 la yavas yavas gidicem insallah tatil 9 gün olursa bu arada kırklareli merkeze gidicem uzun yol tavsiyelerini zorluklarını anlatırım gerçi birçok kisi uzun yol yaptı telike,kaldorein onların tecrubeleri daha cok ama yinede bi aceminin gözünden zorlukları anlatırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Msxten çok memnunum ilk baslarda yazlikta kullanmak icin aliyim dedim artik skldm ayni yerlerden otobana cikincada daha yeni oldugumdandir belkide sıkıntı yasiyorum arabalardan dolayi o yuzden biraz daha yuksek cc istiyorum ya bekliycem butce icin cbr250 alicam yada pulsar bakalim duruma gore almazsamda lastikleri degistiricem birazda lastiklerden dolayi tirsiyorum yorumlari okudukca
    ilk zamanlar bende arka frenden memnun değildim hatta arka frenler hatalı falan zannettim servise gittim adam bindi baktı dedi taş gibi duruyo ilk motorunsa garip gelir dedi simdi lastikleri değiştirince arka fren hassasiyeti arttı ve zamanla alıstım

Motosikleti
    Honda Grom
    Alıntı ilkdem26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çanta demiri işini halleden varmı bı ara konusu geçmişti cbr yada cbf in çanta demiri ufak bir oynamayla uyuyormuş yapan varmı
    168 TL kargo dahil bu siteden alabilirsin

https://bikerzbits.com/honda-msx-125...2681200ta.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)