Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Hayırlı olsun kazasız belasın kullanım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Güzel video olmuş, hayırlı olsun.

Hayırlı olsun. Geçen gün ayrı rengini canlı gördüm. Belki forumdan bir arkadaşındır. Farklı bi çekiciliği var gerçekten. Hernekadar fiyatının gereksiz şişirildiğini düşünsemde çok hoş bir motosiklet olduğunu değiştirmiyor tabi. Belki de günümüz piyasasında uygun bile aslında. Kazasız belasız güle güle kullanın.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    kazasız belasız Güle güle kullanın, bugün hondaplazada gördüm inceledim motorda kendine çeken birşey var gerçekten...

egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim. Motor rodajda şu an bitince keyfini çıkaracağız umarım.

2 gün önce sokaktan caddeye fırlayan bir araba sola kaçmama rağmen arka çamurluğuma çarptı ve kaçtı yan yattım sağ sinyallerim ve sağ ayak koyma yeri(ismini bilmiyorum) kırıldı.
    Şuan sağ ayak koyma yeri ve ön sinyalin bağlı olduğu v şeklindeki parça lazım nereden temin edebilirim uygun maliyetli?

egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fthozturk61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce sokaktan caddeye fırlayan bir araba sola kaçmama rağmen arka çamurluğuma çarptı ve kaçtı yan yattım sağ sinyallerim ve sağ ayak koyma yeri(ismini bilmiyorum) kırıldı.
    Şuan sağ ayak koyma yeri ve ön sinyalin bağlı olduğu v şeklindeki parça lazım nereden temin edebilirim uygun maliyetli?

https://i.imgsafe.org/483718df91.jpg

Çok geçmiş olsun sizde bir şey var mı?

Alıntı egemen0zturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun sizde bir şey var mı?
    Çok sağolun biraz eziklerim çiziklerim var ağrısını çekiyorum ciddi birşey yok çok şükür

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Geçmiş olsun. Benimde tam söylediğin kısım kırılmıştı ayak pedini tutan kısım. Kaynak yapılmadığı için yenisiyle değiştirdim. Honda yetkili servislerine sor hallederler. Parça yoksa 1 2 gün bekleyebilirsin. Çok maliyetli bir şey değil.

halisakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Grom
    bumerang ve ayaklık 220 TL tutmuştu sanırım benimkilerde serviste değişti

e_ipekci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grom
    merhaba beyler

2015 grom sahıbıyım bır suru modıfıkasyon yaptım egzantırık commander manet lastık genısletme
    daha ilgili sadece bilgi amaclı konusma bulusma tartısma ıcın whatsapp grubu actım konusmak katılmak ısteyenler
    instagram: @gromturkeycom veya @e_ipekci den bana ulasabılırler ne kadar cok grom kullanıcısını toplarsak bulusmalar o kadar keyıflı olur kırımsız surusler. syg.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağa biri bana bu motoru anlatsın kafayı yicem? Söyleyim başlangıç motoru olarak falan almıcam param yok o yüzden en mantıklı şeçenek bu geliyor bana ybr veya cbf yerine bunu almak istiyorum ama bir türlü ikna olamadım. İçime çok siniyor ama bir yerdende hiç sinmiyor (daha önce hiç kullanmadım grom). Biri bana böyle tatlı tatlı anlatsın sizden ricamdır. Kullanış amacım şehir içi en uzak izmirdeki arkadaşlar bilirler yasemin cafe max oda oraya kadar git gel ben şirinyerde oturuyorum. Hani çok değişik bir motosiklet farklı baya telike adlı kullanıcı kendisi yakın arkadaşım olur adam aydın izmir izmir aydın yapmış başka birisi kuşadasına viraja gitmiş falan anlamadım ben 😄😄😄😄😄

Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağa biri bana bu motoru anlatsın kafayı yicem? Söyleyim başlangıç motoru olarak falan almıcam param yok o yüzden en mantıklı şeçenek bu geliyor bana ybr veya cbf yerine bunu almak istiyorum ama bir türlü ikna olamadım. İçime çok siniyor ama bir yerdende hiç sinmiyor (daha önce hiç kullanmadım grom). Biri bana böyle tatlı tatlı anlatsın sizden ricamdır. Kullanış amacım şehir içi en uzak izmirdeki arkadaşlar bilirler yasemin cafe max oda oraya kadar git gel ben şirinyerde oturuyorum. Hani çok değişik bir motosiklet farklı baya telike adlı kullanıcı kendisi yakın arkadaşım olur adam aydın izmir izmir aydın yapmış başka birisi kuşadasına viraja gitmiş falan anlamadım ben ����������
    Grom muhteşem bende alalı çok olmadı ama hayran kaldım satmakta şuan aklıma bile gelmiyor. Alırken bir korku oluyor millet dalga geçer okadar parayı bunamı verdin falan diye. Şuana kadar dalga geçene denk gelmedim ama illaki gelicem sonuçta para benim zevk benim. Çevredekilerin okadar hoşuna gidiyorki ben cevaplamaktan yoruluyorum bazen. Sıfırda alsan 2.el de alsan lastikleri orjinal olmayacak tek sorun o gerisine laf yok. 2 kişi binsem taşırmı bizi diye düşünebilirsin maksimum yük 156kg sanırım biz 140 kg bindik motorun sesi bile değişmedi sadece dengeyi koru ön kaldırmasın gromla şuan için uzun yolculuğa karşıyım sele rahatsız ediyor bir süre sonra sele değişirse sorun olmayabilir. Modifiye ye açık bir motor.
    Şunu söyleyeyim tipini beğendiysen alırsan kesinlikle pişman olmazsın

İyi günler bnde motorcu dünyasına msx le katıldım ,kuyruğu çıkartmak istiyorum kendim sökebilirmiyim varmı tecrübe etmiş olan?

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Utangac biriysen eger o neder bu neder diye kafana takacaksan msx alma derim. Cunku bi noktadan sonra adamin erkekligine laf ediyolar gibi geliyor.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı Olcaytmloglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler bnde motorcu dünyasına msx le katıldım ,kuyruğu çıkartmak istiyorum kendim sökebilirmiyim varmı tecrübe etmiş olan?
    Ben söktüm kuyruğu. Selenin altında 4 tane 12 lik civata var onları sökeceksin, bi de arka sinyallerin kablosu var onu sökeceksin.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Herkese merhaba 2015 model 4.800 kmdeki msx125 imi satıyorum ikinci motorumdur scooterdan sonra msx125 geçtim honda artıdan aldım honda otoseverde tüm bakımlarını yaptırdım kağıtları,yedek anahtarı,bakım kapıtları hepsi duruyor aldığım hafta acemiliğimden dolayı kaza yaptım çamurluk ve sinyal kırıldı parçalarını honda otoseverde değiştirdim zincir yağını aksatmadan temizleyip yağlamaya calıstım sürekli olarak kendimce temiz baktığıma inanıyorum msxi fazla zorlamadım okul ev arası kısa olduğu için zorlıcak alanda fazla yok satmamın nedeni okul üniversiteye geçiceğim için satıyorum o yüzden takas yapamam satın almak isteyen kullanıcılar/arkadaslar mesaj yoluyola iletisime geçebilirler bu arada lastiklerim michelin city grip

Tesekkurler

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Arkadaşlar merhaba. Mayıs ayında sıfır olarak aldığım msx im 1000 km yi doldurmak üzere. 1000 bakımı için herhangi bir tavsiyeniz var mı serviste özellikle istemem gereken? Teşekkürler.

istesenizde yapmayacaklarından sorun yok aynen devam
    (mesela yan kapağı açıp yağ süzgecinin temizlenmesini isteyebilirsiniz, sonra size ne deyipte yapmadıklarını buraya yazarsınız)
    french press bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)