Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    2017 abs li versiyonda bu sorunlar düzeltildi diyerek satıcı beni kandırıyormu bilemedim.
    8 yıldır 150Zat kullanıcısı olarak bu motor bana şahane gelmişti ve fiyatida iyiydi.
    Açıkçası kafam karışık şuan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı Crazy Motors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 abs li versiyonda bu sorunlar düzeltildi diyerek satıcı beni kandırıyormu bilemedim.
    8 yıldır 150Zat kullanıcısı olarak bu motor bana şahane gelmişti ve fiyatida iyiydi.
    Açıkçası kafam karışık şuan
    Bişeyin düzeldiği yok. Düzelmez de, canını emanet ediyosun, abs varmışmış tey allahm :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Göstergedeki resetleme harici sıkıntı yok.benimki 2016 model. 2017 geliştirilmiş hali. Ybr den geçtim. Çokta memnunum duruşu gidişi çekişi gayet tatminkar

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Arkadaşlar 2018 fiyat listesi açıklanmadımı ?

İnternette bulamadım

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    ismi lazım değil bir bayi den bu gün 10700 (2017 yeni kasa) fiyat teklifi verildi,10500 teklif ettim bakalım cevap bekliyorum.

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    kardeşim o motorun boş hali o para arka tutacakları orta sehpa bile yok yani üstünde hepsini içine kattığın zaman zaten gene eski fiyatına denk geliyor

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim o motorun boş hali o para arka tutacakları orta sehpa bile yok yani üstünde hepsini içine kattığın zaman zaten gene eski fiyatına denk geliyor
    arka tutacağı yok mu ?

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka tutacağı yok mu ?
    Arka tutacağıda geç koruma demirleri orta sehpa arka tutacak bunların hiç birini koymuyorlar motorun üstüne ondan sonra piyasanın altın veriyuorlar
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

JOHNDOSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    öncelikle merhaba ;
    ekran sorunu hakkında evet soğuk havalarda ekran ilk açılışta gelmiyor sorduğumda ekran direk geldiğinde ekranı yakma olabilir ondan dolayı kendini korumaya alıyor dediler ki bana mantıklı geldi, bu dediğim olay 10 15 dk değil 3-5 saniyelik bir olay sadece kendini resetliyor. kronik sorun yok öyle abartılan şeylere sinir oluyorum beğenmiyorsanız satın arkadaş kullanmayın kimse zorla vermiyor motoru , bir kere bu fiyata bu kalite çok iyi motor 3 ve 4 üncü viteslerde şahlanıyor resmen hisettirdiği inanılmaz artçı ile bile mükemmel bir performans sergiliyor alacak arkadaşlara tavsiyem sıfırları zamlandı 2 el 5-10 bin km arası bir pulsar almanızı tavsiye ederim ha sıfır alacaksanız bütçeniz varsa düşünmeyin alın ama 2 elde gayet mantıklı.
    benim pulsar 200 ns ile ilgili tek sıkıntım var oda ses sorunu ön taraf plastik olduğundan tek silindir motorda ses geliyor yalıtım yok oda biraz sinir bozuyor onun haricinde gayet güzel bir motor.
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Alıntı JOHNDOSAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba ;
    ekran sorunu hakkında evet soğuk havalarda ekran ilk açılışta gelmiyor sorduğumda ekran direk geldiğinde ekranı yakma olabilir ondan dolayı kendini korumaya alıyor dediler ki bana mantıklı geldi, bu dediğim olay 10 15 dk değil 3-5 saniyelik bir olay sadece kendini resetliyor. kronik sorun yok öyle abartılan şeylere sinir oluyorum beğenmiyorsanız satın arkadaş kullanmayın kimse zorla vermiyor motoru , bir kere bu fiyata bu kalite çok iyi motor 3 ve 4 üncü viteslerde şahlanıyor resmen hisettirdiği inanılmaz artçı ile bile mükemmel bir performans sergiliyor alacak arkadaşlara tavsiyem sıfırları zamlandı 2 el 5-10 bin km arası bir pulsar almanızı tavsiye ederim ha sıfır alacaksanız bütçeniz varsa düşünmeyin alın ama 2 elde gayet mantıklı.
    benim pulsar 200 ns ile ilgili tek sıkıntım var oda ses sorunu ön taraf plastik olduğundan tek silindir motorda ses geliyor yalıtım yok oda biraz sinir bozuyor onun haricinde gayet güzel bir motor.
    http://<a href="https://hizliresim.c...62.jpg</a></a>
    Tüm arkadaşların cevabı için teşekküler, cevabiniz için sizede ayrı teşekkür ediyorum

Bütçeme göre bu motor mantığıma yatmıştı. Ve aldım çok şükür teslim almaya gidiyorum şuan

Daha doğrusu burdaki yazılanlardan kafam karışmıştı ve beklemeye almıştım. Aslında kapora vermeden 11500 e (karta 11 taksit) uzun tür cami ve çanta demiri dahil anlaşmıştım.

Sonra fiyatlar zamanında 1 gün sonra gittim ilk 12bin 'den aşağı vermek istemediler sonra anlaştık vs deyince kapora vermedin deselerde madem söz verdik diyip aynı fiyata taksitli aldım.

Bu son şansım diyip aldım 200ns sonunda çünkü 150 zati sattıktan sonra herşey çok pahalanınca motoru almak bugüne nasip oldu.

Hayırlısı bakalım heyecanla gidiyorum almaya birazda tırsıyorum şu lastikler çok dandik muhabbetinden. O korkuyla tüm korumalillarimi aldım (5 yıl önceden kalma inşallah çürümemişlerdir) halbuki sadece task ve mont takarken

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Tüm arkadaşların cevabı için teşekküler, cevabiniz için sizede ayrı teşekkür ediyorum

Bütçeme göre bu motor mantığıma yatmıştı. Ve aldım çok şükür teslim almaya gidiyorum şuan

Daha doğrusu burdaki yazılanlardan kafam karışmıştı ve beklemeye almıştım. Aslında kapora vermeden 11500 e (karta 11 taksit) uzun tür cami ve çanta demiri dahil anlaşmıştım.

Sonra fiyatlar zamanında 1 gün sonra gittim ilk 12bin 'den aşağı vermek istemediler sonra anlaştık vs deyince kapora vermedin deselerde madem söz verdik diyip aynı fiyata taksitli aldım.

Bu son şansım diyip aldım 200ns sonunda çünkü 150 zati sattıktan sonra herşey çok pahalanınca motoru almak bugüne nasip oldu.

Hayırlısı bakalım heyecanla gidiyorum almaya birazda tırsıyorum şu lastikler çok dandik muhabbetinden. O korkuyla tüm korumalillarimi aldım (5 yıl önceden kalma inşallah çürümemişlerdir) halbuki sadece task ve mont takarken
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın İnşallah. Yaza doğru iyi bir lastik alırsınız. Mrf olanlar çok kötü. Başka bir marka ile çıkıyormuş artık heralde onlar nasıl bilmiyorum. Hızlı veya lastiklere güvenerek viraj yapmadıktan sonra çokta sıkıntı çıkmaz

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişeyin düzeldiği yok. Düzelmez de, canını emanet ediyosun, abs varmışmış tey allahm :D
    ne kadar anti bajaj yorumu varsa sana ait arkadas. madem sevmiyorsun girme bu konuya. ben bu motoru su an kullanmiyorum ama her yerde senin bu negatif yorumlarini gormekten biktim sen bikmadin. antipatik oldun farkindamisin?

Motosikleti

https://hizliresim.com/G9nEDb

Motoru sağ sağlim eve getirebildim (ilk vitesli tecrübem - scooterden sonra)

Ilk izlenimlerim olarak motor bana çok atık geldi. Kalkışlarda bir iki kez istop ettirdim henüz gaz debriyaj ayarını tam yapamıyorum

Hafiften zırıltı olduğunu duydum sağ bacagimla kavrayınca susuyor ama dizlik takılı olduğundan çizilir diye uzak durdum. (Alıştım sayılır gene dizlikleri rafa kaldiracam gibi görünüyor.)

Lastikler suanlik riskli gibi gelmedi ama tabi çok korkarak ıslak yerlerden gectim ve sert viraja girmedim. Ilerde değiştiririm olmadi.

Şimdilik bu kadar. Tavsiyeleriniz varsa ilk vitesli kullanıcısı olarak tavsiyelere açığım.

Hayırlı akşamlar.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    https://i.hizliresim.com/G9nEDb.jpg

https://hizliresim.com/G9nEDb

Motoru sağ sağlim eve getirebildim (ilk vitesli tecrübem - scooterden sonra)

Ilk izlenimlerim olarak motor bana çok atık geldi. Kalkışlarda bir iki kez istop ettirdim henüz gaz debriyaj ayarını tam yapamıyorum

Hafiften zırıltı olduğunu duydum sağ bacagimla kavrayınca susuyor ama dizlik takılı olduğundan çizilir diye uzak durdum. (Alıştım sayılır gene dizlikleri rafa kaldiracam gibi görünüyor.)

Lastikler suanlik riskli gibi gelmedi ama tabi çok korkarak ıslak yerlerden gectim ve sert viraja girmedim. Ilerde değiştiririm olmadi.

Şimdilik bu kadar. Tavsiyeleriniz varsa ilk vitesli kullanıcısı olarak tavsiyelere açığım.

Hayırlı akşamlar.
    Motor cizilir diye dizlik takmamak nedir dizlerin geleceği bolgeye pad yapıştırabilirsin çizilme sorunu ortadan kalkar yada deri depo kılıflarıda bir başka çözüm olur hiç birşey senden kıymetli değildir unutma cana geleceğine mala gelsinr birde koruma demirlerini değiştirmeni tavsiye ederim çünkü o demirler kendi kendine bile kırılabiliyorlar kaldıkı korumasını sen düşün olası bir durumda lastikleri değiştirmeni öneririm bütcen yoksa çok sakin kullanmaya çalış zira o lastikler kış aylarında berbatlar ıslakta hemen kayıyorlar motosikletin hayırlı olsun birbirinize zaman tanıyın alışma sürecinde limitleri zorlamamanızda fayda olacaktır
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Selamınaleyküm arkadaşlar iyi günler. 2014 model 32 binde ns 200 üm var ancak son 2 aydır motor çok çekişten düştü. Öyleki düz yolda 120 km yi geçemez oldu ve muazzam bir yakıt artışı var böyle bir durum yaşayan sıkımtıyı çözen varmı aranızda. Yani kaçıncıya tamircciye gidiyor hala bir gelişme yok
    asuvara bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Onurarabaci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamınaleyküm arkadaşlar iyi günler. 2014 model 32 binde ns 200 üm var ancak son 2 aydır motor çok çekişten düştü. Öyleki düz yolda 120 km yi geçemez oldu ve muazzam bir yakıt artışı var böyle bir durum yaşayan sıkımtıyı çözen varmı aranızda. Yani kaçıncıya tamircciye gidiyor hala bir gelişme yok
    Valla benim motorda uzun zamandır dediğin şekilde 5 de 135 6 ya çekiyom hızlanıcağına yavaşlıyor 120,124 km de kalıyor bu arada benimde yakıt müthiş arttı full depo ile sakin kullanımda 400 450 km arası gidiyorken şimdi kısa mesafe işe git gel yapıyorum 154 km de depo yarı göstergede 200 250 km anca gider oldu anlam veremedim Eğim aşağı dışında hızlanması çok zor ara ara bişey oluyor uzuyor gene önceleri rüzgara karşı 154 gördüm düzde 155 160 yapan motor gitmiyor şimdi 2015 model benimde ya bujileri söktürüp baktıracağım birinde sıkıntı falan varmı diye temiz çıkarsa pompadan şüpheleniyorum ona yoğunlaşıcam
    asuvara bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar anti bajaj yorumu varsa sana ait arkadas. madem sevmiyorsun girme bu konuya. ben bu motoru su an kullanmiyorum ama her yerde senin bu negatif yorumlarini gormekten biktim sen bikmadin. antipatik oldun farkindamisin?
    Siz bacaci alip bas taci ettikce ben gorduklerimi yazicam ki yeni baslayacaklara yazik olmasin anladin mi pek aristokrat pulsar sevici sempatik kardes.

Adamlarin motorlari gitmiyormus ust mesajda bi el ati verde gitsin madem cok ovuyosun haybeye cozum de bulursunuz belki bu beta versiyon motorlara.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi şuna cevap dahi verme. emin ol artık kimse sallamıyor bunu. kendi kendine ötüp duruyor sağda solda. herkes ne çeşit olduğunu gördü anladı. yeni başlayanlara yazık olmasınmış. yav bunun yazdıklarını okuyan bunu iplemiyor zaten :D insanlar yazdıklarını kaale alıyor zannediyor sadece :D gülün geçin boşverin

Motosikleti
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi şuna cevap dahi verme. emin ol artık kimse sallamıyor bunu. kendi kendine ötüp duruyor sağda solda. herkes ne çeşit olduğunu gördü anladı. yeni başlayanlara yazık olmasınmış. yav bunun yazdıklarını okuyan bunu iplemiyor zaten :D insanlar yazdıklarını kaale alıyor zannediyor sadece :D gülün geçin boşverin
    sen kimsin :D burda kim kimi sallıyor sallamıyor analizi mi yapıyosun ?
    ben sallanma yaşımı çoktan doldurdum evlat sen sallan yerime :D

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kimsin :D burda kim kimi sallıyor sallamıyor analizi mi yapıyosun ?
    ben sallanma yaşımı çoktan doldurdum evlat sen sallan yerime :D
    işte söylediklerimin özeti bu cevap :D 13- yaş konuşuyorsun dostum burası sana ağır geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)