Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    cümleten iyi forumlar geçen gün benzin almaya geçtim sabah çook yetenekli gulf benzin istasyonu çalışanı motoruma benzin yerine mazor doldurdu bende dikkat etmedim calıstırdım yola çıktım 500 metre sonra motor pert kısa bir tartışmadan sonra benzin istasyonu sahipleri motorumun onarımını yetkili serviste yaptırmayı ve masraflarını karşılamayı kabul etti can sıkıcı bir durum benzinli motora mazot doldurmakta ayrı bi fantazi dikkat etmek lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    yanii gülsemmi ağlasammı bilemedim çok geçmiş olsun.dizel yani baka baka konuyor bide kafasına göre koyamazda.bence tamiri falan boşverin al aga bu motoru siz yaptırın binin bana 0nı alın de.benim bildiğim tamiri yok direk yeni motor gelicek size.

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanii gülsemmi ağlasammı bilemedim çok geçmiş olsun.dizel yani baka baka konuyor bide kafasına göre koyamazda.bence tamiri falan boşverin al aga bu motoru siz yaptırın binin bana 0nı alın de.benim bildiğim tamiri yok direk yeni motor gelicek size.
    motorun masrafları calısan elemandan kesılıcek buyuk ıhtımalle bunu dusunerek hareket ettım onada yazık farkında olmadan yapmıs kafası nerdeyse artık enjeksyon sıstemı benzın pompası fılıtreler vs vs deyıstı sımdılık bır sıkıntı yok cok sukur
    burak burk bunu beğendi.

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun masrafları calısan elemandan kesılıcek buyuk ıhtımalle bunu dusunerek hareket ettım onada yazık farkında olmadan yapmıs kafası nerdeyse artık enjeksyon sıstemı benzın pompası fılıtreler vs vs deyıstı sımdılık bır sıkıntı yok cok sukur
    Fiyat ne kadar tuttu acaba ?

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Geçmiş olsun ceza031 ironik bi olay gerçekten inşallah bu yaptıgın onarımlar yeterli olur

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Bugün yolda giderken gidon takır tukur etmeye başladı ne oluyor felan derken bir baktımki gidon mili dönüyor elimle sıktım yola devam ettim 300 metre ilerledim vidayı elimle sıktım bir kaç defa tekrarlayıp kendimi eve zor attık daha 2900 km de ilk bakımı yapıldı ama yolda böyle bişi gelmesi direk öldürmeye teşebbüs

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yolda giderken gidon takır tukur etmeye başladı ne oluyor felan derken bir baktımki gidon mili dönüyor elimle sıktım yola devam ettim 300 metre ilerledim vidayı elimle sıktım bir kaç defa tekrarlayıp kendimi eve zor attık daha 2900 km de ilk bakımı yapıldı ama yolda böyle bişi gelmesi direk öldürmeye teşebbüs

https://www.youtube.com/watch?v=rHa4W_xd5OI
    Allah korumuş-büyük geçmiş olsun.
    The Power of The Dreams.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=rHa4W_xd5OI
    Hoş bi durum değil tabi ama yinede söyleyim ön takımı tutan o somun değil. Tamamen sökseniz bile motor sorunsuz gider.

HoodlumHavoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı HoodlumHavoc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar oncelikle herkese merhaba kazasiz belasiz surusler. Bu yaziyi yazmamak icin uzun sure sabrettim ancak artik sabrim tukendi. Belki buraya yazarsam benzer durumla karsilasan var mi yoksa bana ozgu bir durum mu. 28.05.2016 cunartesi gunu motorumla kaza yaptim. Ayni gun icinde motorumu bajaj yetkili servisine biraktim. 5 isgunu sonra yani 03.06.2016 tarihinde bana degismesi gereken parca listesi verildi. Hemen ertesi gun servise gidip kapora verip baslanmasini istedim. Bana pazartesi (06.06.2016) tarihinde parcalarin siparis acilacagini parcalarin 3 4 gun icinde gelecegini 1 gunde de montajinin tamam lanacagi soylendi. Tam tarihini hatirlamasam da bahsedilen tarihlere uygun olarak servisi aradim ancak parcalarin henuz ellerine ulasmadigi soylendi. Bir hafta sonra tekrar aradim yine ayni seyi soylediler. Ara ara aramaya devam ettim bazi parcalarin geldigini ancak iki parcanin (gosterge ve sol sinyal) hindistantan henuz gelmedigi soylendi. 29.06.2016 tarihinde tekrar aradim parcalarin halen gelmedigi soylendi. Gelen parcalarin takilip takilmadigini sordugumda ise takilmadigini tum parcalar tamamlaninca hepsinin tek seferde montaj edilecegi soylendi. Ve parcalarin artik gelse bile tamirin bayramdan sonra yapilacagini belirtti. 11.07.2016 tarihinde aradigimda ogleden sonra tum parcalarin geldigini ve motorumun bu hafta teslim edilecegi soylendi. Bugun tekrar aradim artik hazirdir yarin alirim sonunda diye umarken halen yapmaya baslamamis oldugunu ogrendim ve parcalar zaten dun geldi diye bir sitem duydum. Yani herturlu bana yalan soylendi. Su an kafayi yemek uzereyim.1 bucuk aydir motoru serviste bekliyor sordugum sorulara verilen cevaplar ve gercekler ortada kavga edersem motoru duzgun yapmazlar diye de dusunuyorum, olmayacak sey degil. Resmen madur edildim motorun ne zaman yapilacagi belli degil. Tarih de verilmiyor su zamana biter diye cok yogunuz diyorlar ne desek yalan olur diyorlar. Bu surec sizce normal mi ben mi abartiyorum. Ve bu konu hakkinda ne yapilabilir fikriniz varmi?
    Arkadaslar herkese merhaba. Uzun suredir yogunlum sebebi ile foruma giremedim ancak olayin sonucu ile ilgili bilgi vermek istedim. Yaziyi yazmamin ertesi gunu servis beni kendi aradi ve motorumun yapildigi soylendi. Motoru gidip aldim neyseki korktugum gibi birsey cikmadi motoru gayet duzgun toplamislar. Su an motorumu severek kullanmaya devam ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı Ayıcık37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat ne kadar tuttu acaba ?
    fiyata hıc bakmadım faturayı bıle gormedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ceza031 ironik bi olay gerçekten inşallah bu yaptıgın onarımlar yeterli olur
    şimdilik yeterli görünüyor inşallah ilerde bi sorun yaratmaz

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Merhaba, herkesi 637. sayfa için tebrik ediyorum. Şöyle bir okumak için girdim 637 sayfa olmuş beh )

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş bi durum değil tabi ama yinede söyleyim ön takımı tutan o somun değil. Tamamen sökseniz bile motor sorunsuz gider.
    insan genede tedirgin oluyor başka parçalarda zarar görebilirdi neyseki BAY-MOTO itanayla tamir etti

Motosikleti
    cbf 150
    selam arkadaslar mersinden adanaya almış getirmiş kırmızı ns 200 guzel şim di motor allah var ama cup gibi sesi çıkıyor aman tanrım tipe bak sese bak

megruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200

aranıza katılmış bulunmaktayım
    AttilaXtreme, Ahmet Naci, kdiner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

hayırlı olsun hocam çok güzel duruyo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Arkadaşlar sizlere bi sorum var 2016 modellerde devir dalgalanması ve istop etme sorunu varmı?ilk defa motorsiklet alıcam.Acemiliği bunda atacağım.Öğrenciyim.Ekipmanlara bütçe ayırdım.İlk ekipman sonra motoru alıcam.8300 liradan aşağıya alan varmı?Önerirmisiniz pulsarı?İstanbulda kaliteli servisleri varmıdır??Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

megruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı _Warknife_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Arkadaşlar sizlere bi sorum var 2016 modellerde devir dalgalanması ve istop etme sorunu varmı?ilk defa motorsiklet alıcam.Acemiliği bunda atacağım.Öğrenciyim.Ekipmanlara bütçe ayırdım.İlk ekipman sonra motoru alıcam.8300 liradan aşağıya alan varmı?Önerirmisiniz pulsarı?İstanbulda kaliteli servisleri varmıdır??Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Devir dalgalanmasının çok basit bir çözümü olduğunu okumuştum..Stop etme sorununu güncelleme atarak çok rahat şekilde çözüyorlar.Bendeki model 2014 modeli hiç bir sorunu yok mesela güncellemeli hali ile yani. İstanbulda ''Oktay Usta'' diye ustası olan bir Bayi varmış hangisi bilmiyorum fakat herkes çok memnun ordan sanırım Mecidiyeköydeki.

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS

Devir dalgalanması var stop etme sorunuda var bunları bilerek al hocam alıcaksan
    dyavol-77 bunu beğendi.

Arkadaşlar merhabalar, arka fren ile ilgili bir sıkıntım var. Düz gidişte herhangi bir ses yok ya da çok az ses geliyor. Ancak özellikle sağa dönüşte vik vik vik ses geliyor. Bunu da motorumu apartmandan çıkartırken fark ettim, düz giderken çok hafif ya da hiç yok gibi ama sağa manevrada bu ses geliyor. Giderken duymuyorum tabi ama yavaş manevralarda da bu sesi duydum. Aralıklarla frenlere balata temizleme spreyi sıkarım, diski falan temizlerim, o zaman biraz daha azalıyor. Orta sehpaya aldığımda diskte falan bir yamukluk gözlemlemedim. Açıkçası neden böyle bişe olduğunu anlayamadım. Neden sağa manevrada bu ses çıkıyor çözemedim. Ses de az değil yani bildiğiniz vik vik vik ses yapıyor. Motorum 2015 model, 8300kmde, yardımcı olursanız sevinirim, iyi akşamlar

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Selamlar en güncel en doğru kullanma klavuzu aşağıda göstergedeki işaretlerin yerleri doğru olan versiyonu bu kuralkanın sitesindeki tuhaf bir şekilde göstergedeki simgeler vs farklı lütfen açıp okuyun faydalanın ;)Soldakinin tarihi daha yeni ama bilgiler yanlış hava filtresi vs eskiye göre hazırlanmış sağdakinin tarihi daha eski ama türkiyede satılan modelin pdf

KULLANMA KLAVUZU

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally

benım kı 2016 model devır dalgalanması var ama sorun etmıyorum stop sorunum yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)