Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Gençler hayırlı sabahlar. Sonunda gittim araştırmalar ve öneriler sonucu fiyatı en uygun lastik Mitas MC25 aldım. Çifti 337 TL kargo bedava. Oponeo'dan aldım. 2016 üretimi. Henüz taktırmadım takıp kullanınca yorumlamaya çalışırım burada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar bende fiyat performansından dolayı pulsara yavas yavas yaklaşıyorum soruma gelecek olursak kredi kartına 9 taksit yazan yerler örnek http://www.oktaymotor.com/pulsar-200-ns-kredi-kartina-9-taksit-imkani-ilan-40.htm vade farkı oluyor mu ? oluyorsa ne kadar oluyor ?
    Genelde anlaşmalı kartlara 9 taksite kadar vade farksız oluyor. Fark var mı yok mu alacağın yere sorman lazım.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler hayırlı sabahlar. Sonunda gittim araştırmalar ve öneriler sonucu fiyatı en uygun lastik Mitas MC25 aldım. Çifti 337 TL kargo bedava. Oponeo'dan aldım. 2016 üretimi. Henüz taktırmadım takıp kullanınca yorumlamaya çalışırım burada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Genelde anlaşmalı kartlara 9 taksite kadar vade farksız oluyor. Fark var mı yok mu alacağın yere sorman lazım.
    Tamamdır hocam bi soralım bakalım insaallah vade farkı yoktur ..

keNb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Tüm Pulsar ailesine selamlar, ben de aranıza cuma günü aldığım ikinci el 2014 model Pulsar 200NS ile katıldım. İlk motorum Motor 25bin km'de. Bu forumu çok uzun zamandır takip ediyor ve okuyorum, motor çok yüksek km de ve 2014 model olmasına rağmen tertemiz ve yazılan sorunlara dair hiç bir problemi bulunmamaktadır bu yönden çok sevindim. Dün'de trafik sigortasını benim yakınım olan bir abim ile yaptırdım 501 TL çıktı. Motor 09 plaka yaş 24. Herkese kazasız belasız sürüşler, iyi haftalar.
    Ayrıca unutmadan sigortayı yapan abimin numarasınıda paylaşayım belki işinize yarar ucuza sigorta yaparsınız bilemem onu konuşursunuz. Ersin Can: 0533 650 36 39

MT. bunu beğendi.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    Benim sigorta için bulabildiğim en düşük rakam 1100tl sizce bu normalmidir arkadaşlar

Arkadaşlar şu ayna işine en pratik çözüm nedir? Ayna uzatma aparatı mı ya da başka bir motorun aynası mı, kolayı ve pratiği nedir? Daha önce TVS aynalarının olduğunu okumuştum sanki bir yerde ama bulamadım tekrar, 610 sayfada arama yapıp bulmak zor oluyor zira. Çok anlamam motor işinden o yüzden hızlı ve pratik çözüm önerilerinizi rica ediyorum.

Motosikleti
    MT-25
    Ben de bajaj pulsara karar verdim. Bulunduğum şehirden de buldum arkadasin arkadaşının motoru.. taşınma işleri hallolsun nasipse ustaya gösterip alacağım. Kamyon bekliyoruz daha, bugün tasiniyoruz.

100 cc 9000 kusur km hala devam pitircikla
    125 cc 10.000 kusur
    200 cc ye geçmiş olacağım.

125 ligi zaten sattım. 100 lukle devam su sıralar ama ben motorsuz yapamayacağım onu anladım arabaya karar vermiştim aslında nasılsa kisda geliyor diye ama... vazgeçtim kesin motor

Arka amortisör 3 cm aşağı iniyor. Motorun uzerine oturdum, arka amortisörleri arkadaşlar indirince makul geldi. Sele tiraslamada 25 tl ye nereye yaptiracagimi ayarladım.. yeterli olur bana diye düşünüyorum

Bu boy işi sıkıntılı , hele de işin içine ağırlık girince. Sym wolf tavsiye eden çok oluyor ama o motor da bana ağır geldi ben hafiflilten yanayım..

Bajaj için de yok parçaları çok cakma duruyor, yok kalitesiz görünüyor bilmem ne bir suru şey söyledi dün kızlar ama... iki teker iki tekerdir. 200 cc ağır bir motor yerine 200 cc hafif bir motoru tercih ederim. Hayırlı olur inşallah...

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı vantila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu ayna işine en pratik çözüm nedir? Ayna uzatma aparatı mı ya da başka bir motorun aynası mı, kolayı ve pratiği nedir? Daha önce TVS aynalarının olduğunu okumuştum sanki bir yerde ama bulamadım tekrar, 610 sayfada arama yapıp bulmak zor oluyor zira. Çok anlamam motor işinden o yüzden hızlı ve pratik çözüm önerilerinizi rica ediyorum.
    Discover aynasi takıyosun sorun kalmıyor diyerek uzaklaşıyorum

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Discover aynasi takıyosun sorun kalmıyor diyerek uzaklaşıyorum
    Teşekkür ediyorum ama çok uzaklaşmadıysan bir soru daha sorayım; aldığım yer çok kötü duruyor dedi, gerçekten o kadar kötü mü?

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Teşekkür ediyorum ama çok uzaklaşmadıysan bir soru daha sorayım; aldığım yer çok kötü duruyor dedi, gerçekten o kadar kötü mü?
    Bende discoverınki takılı bir fark yok bence. Sırıtmadı hiç

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bajaj pulsara karar verdim. Bulunduğum şehirden de buldum arkadasin arkadaşının motoru.. taşınma işleri hallolsun nasipse ustaya gösterip alacağım. Kamyon bekliyoruz daha, bugün tasiniyoruz.

125 cc 10.000 kusur

125 ligi zaten sattım. 100 lukle devam su sıralar ama ben motorsuz yapamayacağım onu anladım arabaya karar vermiştim aslında nasılsa kisda geliyor diye ama... vazgeçtim kesin motor

Arka amortisör 3 cm aşağı iniyor. Motorun uzerine oturdum, arka amortisörleri arkadaşlar indirince makul geldi. Sele tiraslamada 25 tl ye nereye yaptiracagimi ayarladım.. yeterli olur bana diye düşünüyorum

Bu boy işi sıkıntılı , hele de işin içine ağırlık girince. Sym wolf tavsiye eden çok oluyor ama o motor da bana ağır geldi ben hafiflilten yanayım..

Bajaj için de yok parçaları çok cakma duruyor, yok kalitesiz görünüyor bilmem ne bir suru şey söyledi dün kızlar ama... iki teker iki tekerdir. 200 cc ağır bir motor yerine 200 cc hafif bir motoru tercih ederim. Hayırlı olur inşallah...
    Pulsar iyidir iyi hayırlı olur umarım
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Dene ........

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dene ........
    Uzaktan "dene..." duydum sadece ama yine de teşekkürler

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Bendede discovery aynası var çok memnunum bi tavsiyede ben verim pulsarın aynalarını söktüğünde ayna kılıflarını discoverye geçir öyle tak

Alıntı tlgknbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede discovery aynası var çok memnunum bi tavsiyede ben verim pulsarın aynalarını söktüğünde ayna kılıflarını discoverye geçir öyle tak
    Not ettim, teşekkürler.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster

125 cc 10.000 kusur

Aramıza hoşgeldin

Pulsar almana sevindim. Kazasız, belasız İnşallah

Alıntı keNb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm Pulsar ailesine selamlar, ben de aranıza cuma günü aldığım ikinci el 2014 model Pulsar 200NS ile katıldım.
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    İster ayna uzatma aparatı alın isterseniz tvs apaçhi aynası veya bajaj discovery aynası da işinizi rahatlıkla görür.

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Bu nedir abi bu ilan kimin ya bu kadar ucuza vermeyin şu motorları

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...15172633/detay

Motosikleti
    Pulsar 200 NS 2016 0 KM
    Bende Bu Gün Aranıza 2016 Kırmızı Bir Pulsar 200 Ns le Katılmış Bulunmaktayım Daha Plakam Bile Yok :D Merak Ettiğim Bir Konu Var Oda ALT SAKAL Nerden Temin Edebilirim Bilgisi Olan Varsa Sevinirim .

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yolda gördüğüm her üç motordan biri pulsar oluyo.. ne pulsarmış arkadaş yer istanbul
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Cidden öyle ama. Geçen bir avm'nin park alanındayım, park alanında pulsarlara özel yer ayrılmış Bu durum biraz canımı sıkmıyor değil artık. Kafayı nereye çevirsem benim motordan görmek hem de birkaç tane birden görmek hiç hoş değil Almayın kardeşim şu motoru.

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Hahaha hiç güleceğim yoktu ya neden isyan ediyorsunuzki bırakın alsın millet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)