Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı faster57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar yeni yazılımlarda bir çok müşterimizin motoruna yazılım yükledik problem yok yanlış yazılım veya başka bir arıza olabilme durumu var sanırım kontrol etirmenizde fayda var
    Bende bakimda guncellemeyi dusunuyordum fakat bir sure beklemeyi tercih edicem anlasilan ufak tefek sorunlar cikabiliyor hala basima extra bi sorun daha ciksin istemiyorum
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mopus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750x
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazılım öncesi ve sonrası izlenimlerimi söyledim. bu acemi muhabbetinden de sıkıldım. motorda büyük bir sorun olucak ve sırf bu acemi diye ilgilenilmiyecek mi. başıma ne geldiyse yazıyorum. acemi olmam motorun gidişatından anlamayacağım anlamına gelmez.
    Debriyaj maneti sonuna kadar çekikken stop etmesi acemilikle alakalıysa bizim eller ya kusurlu ya da manetteki kavrama olayı yazılımdan sonra gelişti takılma sen hocam. Vatandaş tek tekerle 10 km gidenlerden belliki. Oda ön tekerle tabi amacımız benzer durumlar söz konusu ise çözüm bulması, dile getirilmesi. Açık konuşmak gerekirse yaşadığım sıkıntıları daha evvelde okumuş, çoğununda çözüme ulaşmış olduğunu görerek tercih ettim markayı. Beklentim yüksek değil fakat bahsettiğimiz sorunların çözümüde mümkün. Zaten ben para verip hali hazırda kullanıyorum bu aleti. İyi kötü diye yorum yapmayıp yaşadığımız sorunu çözme amaçlı yazıyorum. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Hayırlı olsun yorumların bir çoğunu okudum genel anlamda motordan değil servisten şikayet var. Bugün 2016 kırmızı siyah aldım resim yükleyemedim siteye. Manavgattan aldım antalya merkeze kadar 70 km sürdüm şu anlık hiç bir sukıntı yok inşallahda olmaz
    faster57 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Arkadaşlar istanbulda ikamet ediyorum ruhsat çıkaracağım da şu sigorta fiyatları neden bu kadar yüksek en düşük anadolu 1595 lira fiyat çıkarıyorlar. Biliyorsunuz 15 günü geçerse cezası var bunun motoru 7350 aldık bu gidişle 9500 tl ye çıkacak bize. Sigorta yaptırdıktan sonra motoru satmayı düşünmeye başladım bu saçma fiyat politikası yüzünden. Yaş 20 bu arada ilk motor değil 3. motorum fakat diğerlerini 1 seneden fazla kullanmadım o yüzden herhangi bir indirim de söz konusu değil. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir sigorta varmı ?

Motosikleti
    Alıntı Bulgar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar istanbulda ikamet ediyorum ruhsat çıkaracağım da şu sigorta fiyatları neden bu kadar yüksek en düşük anadolu 1595 lira fiyat çıkarıyorlar. Biliyorsunuz 15 günü geçerse cezası var bunun motoru 7350 aldık bu gidişle 9500 tl ye çıkacak bize. Sigorta yaptırdıktan sonra motoru satmayı düşünmeye başladım bu saçma fiyat politikası yüzünden. Yaş 20 bu arada ilk motor değil 3. motorum fakat diğerlerini 1 seneden fazla kullanmadım o yüzden herhangi bir indirim de söz konusu değil. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir sigorta varmı ?
    Dilbaz sigortayi ara ordan demir sigortadan sorgu yaptir 3 kisiye yaptirdik 708 750 790 tuttu bi sormanda fayda var
    beykurt bunu beğendi.

Sabah olunca birde oradan fiyat alayım da dün demir sigortadan fiyat almıştım 2127 çıktı ama birde dilbaz sigortadan arattırayım teşekkür ederim.

bursada oturan bi bajaj 200 ns li arkadaş varsa tanışıp konuşmak ve izin verirse bi tur atmak isterim pcxim satıldı bajaj düşünüyorum ama kararsızım

Motosikleti
    Sabah olunca birde oradan fiyat alayım da dün demir sigortadan fiyat almıştım 2127 çıktı ama birde dilbaz sigortadan arattırayım teşekkür ederim.
    Demirden o kadar cikti ise yine ayni cikar kaza yada sigortan bitti ise daha onceden yenilemediysen cezali olarak oduyorsun bundan dolayi cikmistir okadar yuksek yoksa suanda en uygunu demir sigorta baktin yuksek anne yada babanin uzerine devret noterden 120 tl tutuyor sonra onlara fiyat al daha ucuz cikacaktir

Motosikleti
    2014 ybr esd
    bulgar,motorun hayırlı olsun.sen mi gidip aldın antalyadan yoksa kargoylamı,nasıl ,neyle geldi?fiyat ne tuttu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:20 ----------

Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bende dün aldım motorumu
    http://i.hizliresim.com/21nbB2.jpg
    fero,hayırlı olsun,kazasız belasız kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:23 ----------

Alıntı Can06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yorumların bir çoğunu okudum genel anlamda motordan değil servisten şikayet var. Bugün 2016 kırmızı siyah aldım resim yükleyemedim siteye. Manavgattan aldım antalya merkeze kadar 70 km sürdüm şu anlık hiç bir sukıntı yok inşallahda olmaz
    can,hayırlı olsun,güle güle kullan

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demirden o kadar cikti ise yine ayni cikar kaza yada sigortan bitti ise daha onceden yenilemediysen cezali olarak oduyorsun bundan dolayi cikmistir okadar yuksek yoksa suanda en uygunu demir sigorta baktin yuksek anne yada babanin uzerine devret noterden 120 tl tutuyor sonra onlara fiyat al daha ucuz cikacaktir
    Hayır herhangi bir cezam yok bu kadar yüksek çıkmasını bende anlayamadım. Elimde ruhsat ve plaka yok sadece motoru aldığım yerden fatura var bu fatura ile noterden motoru devretmek mümkünmü ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:13 ----------

Actros1
    Motoru alanya mega motordan aldım. 7350 TL hesaplarına eft yolu ile gönderdim. Onlar aynı gün motoru otobüs yolu ile gönderdiler sabah da ben aldım otogardan. 150 TL kadar nakliye tuttu sadece gerekli tüm evreklar içinde geliyor.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazılım öncesi ve sonrası izlenimlerimi söyledim. bu acemi muhabbetinden de sıkıldım. motorda büyük bir sorun olucak ve sırf bu acemi diye ilgilenilmiyecek mi. başıma ne geldiyse yazıyorum. acemi olmam motorun gidişatından anlamayacağım anlamına gelmez.
    hacım yanlış anladın beni... motosiklete laf ettirmeyen arkadaşların genel yargısı bu şekilde onu demeye çalıştım canını sıktıysam özür dilerim... motosiklet olur olmaz yerlerde stop ediyo kendine dikkat et...

Alıntı Mopus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj maneti sonuna kadar çekikken stop etmesi acemilikle alakalıysa bizim eller ya kusurlu ya da manetteki kavrama olayı yazılımdan sonra gelişti takılma sen hocam. Vatandaş tek tekerle 10 km gidenlerden belliki. Oda ön tekerle tabi amacımız benzer durumlar söz konusu ise çözüm bulması, dile getirilmesi. Açık konuşmak gerekirse yaşadığım sıkıntıları daha evvelde okumuş, çoğununda çözüme ulaşmış olduğunu görerek tercih ettim markayı. Beklentim yüksek değil fakat bahsettiğimiz sorunların çözümüde mümkün. Zaten ben para verip hali hazırda kullanıyorum bu aleti. İyi kötü diye yorum yapmayıp yaşadığımız sorunu çözme amaçlı yazıyorum. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    ustam hangi ciddi sıkıntı çözülmüş acaba... ben de bu sayfayı başından beri takip ediyorum... gözümden kaçmış olabilir o nedenle soruyorum... motorun stop etmesi ve kazaya yol açması problemini geçtim onu çözemeyecekler belli ki... onun dışında hangi sorun çözülmüş acaba söyleyebilir misin... hala motosiklette sıkıntı yok serviste sıkıntı var diyebilecek insanlar da var vallahi helal olsun...

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Demir sigortayı bir arayın derim.Kooperatif sigortasıymış.Bana da 800-1200tl arası çıkıyordu diğer sigortalar.Buradan 440tl fiyat alıp yaptırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

Arkadaşlar bizim ön far ampulü H4 müydü? Philips Diamond vision sipariş edicem.Arabamda da kullanıyorum aynısını(H7 olanını).Renk olarak memnunum.Alttaki ufak lambaları değiştirdim.Onlar t10muş.arabamda yedek t10lar vardı mavi onları taktım hoş oldu.

Rica etsem telefon numarasını alabilirmiyim

Motosikleti
    Rica etsem telefon numarasını alabilirmiyim
    Özel mj ile atıyorum
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Bir kaç Motorda sıkıntı olabilir allah yapısı değil sonuçta serviste gerçekten usta varsa sorunu gidermesi önemli. bisiklet tamircileri onıda geçtik lastik tamiri yapanlar motor servisi oldu

Akhelmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Biraz ara verdim
    Merhaba, İstanbul içi arka çamurluğu ( hugger ) kullanmayıp satmak isteyen varmıdır ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Akhelmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, İstanbul içi arka çamurluğu ( hugger ) kullanmayıp satmak isteyen varmıdır ?
    http://www.kalyoncumotor.com/bajaj-p...0%C3%A7amurluk
    Bu parça satılıyor zaten. Çok da pahalı değil. Kimsenin motorunun orjinal parçasını bu fiyattan çok da ucuza satacağını sanmam.

Akhelmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Biraz ara verdim
    Yenisi hiç bir bayide yok şu an, 20 küsür sadece çamurluk, çamurluk içi demir ve kapaklarla beraber 60-70 TL , dışarıdan birde kargo verip almak istemiyorum

Mopus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750x
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım yanlış anladın beni... motosiklete laf ettirmeyen arkadaşların genel yargısı bu şekilde onu demeye çalıştım canını sıktıysam özür dilerim... motosiklet olur olmaz yerlerde stop ediyo kendine dikkat et...

ustam hangi ciddi sıkıntı çözülmüş acaba... ben de bu sayfayı başından beri takip ediyorum... gözümden kaçmış olabilir o nedenle soruyorum... motorun stop etmesi ve kazaya yol açması problemini geçtim onu çözemeyecekler belli ki... onun dışında hangi sorun çözülmüş acaba söyleyebilir misin... hala motosiklette sıkıntı yok serviste sıkıntı var diyebilecek insanlar da var vallahi helal olsun...
    Mesajdada bahsettim. Gösterge ve disk meselesi çözüldü. Motosiklette sorunları bilerek aldığımıda söyldim. Stop etme sorunu yazılımdan sonra 2 defa yaşandı. (yazılımdan önce sorun yoksa o işi çözmüş oldukları anlamına gelmezmi ?) Derdim Öncesinde yoktu sonra başladığını dile getirip eskiye dönmesi ya da her ne yapılacaksa onun yapılması. Forumda neler okudun bilemiyorum ama ben okuduklarım ve karşılaştıklarımla doğru orantıda şeyler yaşadım. Bu arada senin motorda pulsarmı? sen neler yaşadın? neler düzelmiyo? Merak ettiğim için soruyorum bunları. Hani bizde bilelim başka neler yaşanılabilir.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    arkadaşlar saat sıfırlanma sorunu yaşayan var mı?
    beykurt, gelebek ve _kaan_ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)