Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Şehiriçinde neredeyse 125'lik motor gibi sürmeme rağmen, 4-6 bin devir aralığının dışına çıkmamama rağmen 100km'de 4 litre yaktı yine. Işıklarda beklerken motoru stop ediyorum onu da yapmasam daha berbat olurdu. 210cc'lik Mondial'imi çok daha seri kullanmama rağmen 2.5-3 litre civarlarında yakıyodu. Bu hafta sonu yeni modifiye egzozunu takayım artık da mondial'i kullanayım işe gidiş gelişte.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehiriçinde neredeyse 125'lik motor gibi sürmeme rağmen, 4-6 bin devir aralığının dışına çıkmamama rağmen 100km'de 4 litre yaktı yine. Işıklarda beklerken motoru stop ediyorum onu da yapmasam daha berbat olurdu. 210cc'lik Mondial'imi çok daha seri kullanmama rağmen 2.5-3 litre civarlarında yakıyodu. Bu hafta sonu yeni modifiye egzozunu takayım artık da mondial'i kullanayım işe gidiş gelişte.
    Mengu16, 7-9bin aralığında kullanıyorum %90, 1yıldır hafta içi hergün işe git gel 25+25 km yapıyorum. standart 9litre benzin alıyorum her seferinde çizgiler bitince, alıyorum ve o 9 litre 250 km gidiyor,20 km aşağı/30 km yukarı oynar duruma göre, ama genelde 250 km civarı. 3.6/3.7 lt yaktırıyorum yani 100km'de bu devirlerde. Hani öyle "debriyaja basayım da benzin gitmesin" diye bir durum da hiç yok, motor sürekli devirde, yavaşlarken bile frenlerle birlikte sırayla vites düşürerek motor kompresyonunu da kullanıyorum. Buna rağmen hep 3.6 civarı oldu.

Bir kere 100km'de 4küsür litre harcamasını becerdim, o da denemek için bir depo benzin(tam doludan sıfır çizgi kalana kadar , 9-9buçuk litre benzin)boyunca vitesleri hep 10-11bin devirde değiştirdim.işte ozaman 4,5 litre civarı yakmıştı(200 km civarında benzin çizgileri sıfırlanmıştı).

Senin motor okadar düşük devirde nasıl okadar yakıyor bilemiyorum,ben 7 bin deviri geçmeden kullanınca 9litre ile 280-320 km arası yol yapıyorum(ortalama 100km'de 2.8/3,2 civarı oluyor).

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengu16, 7-9bin aralığında kullanıyorum %90, 1yıldır hafta içi hergün işe git gel 25+25 km yapıyorum. standart 9litre benzin alıyorum her seferinde çizgiler bitince, alıyorum ve o 9 litre 250 km gidiyor,20 km aşağı/30 km yukarı oynar duruma göre, ama genelde 250 km civarı. 3.6/3.7 lt yaktırıyorum yani 100km'de bu devirlerde. Hani öyle "debriyaja basayım da benzin gitmesin" diye bir durum da hiç yok, motor sürekli devirde, yavaşlarken bile frenlerle birlikte sırayla vites düşürerek motor kompresyonunu da kullanıyorum. Buna rağmen hep 3.6 civarı oldu.

Bir kere 100km'de 4küsür litre harcamasını becerdim, o da denemek için bir depo benzin(tam doludan sıfır çizgi kalana kadar , 9-9buçuk litre benzin)boyunca vitesleri hep 10-11bin devirde değiştirdim.işte ozaman 4,5 litre civarı yakmıştı(200 km civarında benzin çizgileri sıfırlanmıştı).

Senin motor okadar düşük devirde nasıl okadar yakıyor bilemiyorum,ben 7 bin deviri geçmeden kullanınca 9litre ile 280-320 km arası yol yapıyorum(ortalama 100km'de 2.8/3,2 civarı oluyor).
    Debriyaja bassan daha çok yakar zaten gaz kesince enjeksiyon benzin atmaz motora, yavaşlamaları hep viteste yapıyorum. 70km sabit hızla gideyim dersen hızlanmaları çok yavaş ve devirsiz yaparsan 3 litrenin altına düşüyo tabi trafiğe de yakalanmayacan hiç. Benzini çok hesap ederek motosiklet sürmek hoşnut etmiyo beni. Yolum boş mesela biraz gaz açayım 90-100-110 hızlanayım diyorum yine de yarım gazdan fazla vermemişimdir ama o durumda hemen 4 litrelere fırlıyo tüketim. 90km sabit hızla az yakıyo ama hızlanmalı yavaşlamalı trafikte hiç ekonomik gelmiyo bana. 3 bujinin, egzozdaki çıkıntı parçanın bir avantajını göremiyorum.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    merhaba arkadaşlar bende bütün işlemleri hallettim çarşamba günü 200 ns yi iş yerinin bahcesine bıraktık. fakat motoru araça yüklerken sırtımı incilttim ve şuan robot gibi hareket ediyorum biraz daha bahçede yatacak honda güvenli sürüş eğitimine yazıldım. 1 e gitmiştim zaten şimdi 2ye hazırlığa gidicem sonrada 2. eğitime işallh ekimde. benden bu kadar henüz süremedik motoru görüşmek dileğiyle.
    enable ve kdiner bunu beğendiler.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    PUHAHAHAHA... "Pulsar kötüleme timi" yine iş başında Amortisör yağ kaçırıyor muş! Benim Pulsar da geçen gün ocaktaki yemeği yaktı amcası. Gitti bir tencere patlıcan dolması.

Bunu da ilk defa duydum ama milyonda bir ihtimal bile olsa olabilir. Amortisör bile yağ kaçırabilir ama bizde her zaman her durumda sorunumuzu çözecek Kuralkan/Bajaj/Ekrem bey üçlüsü var. Onlar bir biçimde çözerler sorunu. Diğer markaların distürübütörleri gibi kazıklayıp it muamelesi yapmazlar hiç olmazsa.

Parası olanlar kazıklanmaya devam etsin, biz dalgamıza bakalım.
    Hayırlı işler hepinize.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Hayırlı uğurlu olsun. Önce eğitimle başlayarak ne kadar akıllıca bir hareket yaptığınızı trafiğe çıktığınızda daha rahat anlayacaksınız. Hem güvenli hem daha rahat sürüşle motosiklete binmenin keyfini süreceksiniz.

Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende bütün işlemleri hallettim çarşamba günü 200 ns yi iş yerinin bahcesine bıraktık. fakat motoru araça yüklerken sırtımı incilttim ve şuan robot gibi hareket ediyorum biraz daha bahçede yatacak honda güvenli sürüş eğitimine yazıldım. 1 e gitmiştim zaten şimdi 2ye hazırlığa gidicem sonrada 2. eğitime işallh ekimde. benden bu kadar henüz süremedik motoru görüşmek dileğiyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Merhaba,
    Motorun hem gidişi hem duruşu çekişi vs güzel. Sürüşü tehlikeye atmayan ufak tefek kusur kadı kızında da olur deyip görmezden gelebiliriz.
    Benim üzerinde durmak istediğim fiyat politikası. 8900 liradan motoru aldık, bir indirimle sanırım 8400 lira oldu, bir indirim daha ve şu anda 8200 lira. Şimdi sorum şu: yeni Pulsar modelleri ne zaman alınır? Ben mesela yılın ilk yarısı almam, çünkü 8900 liradan aldım 15 gün sonra 500 lira zararım vardı. Yazın sonuna doğru alacak arkadaşlar Eylül'ü bekleyebilir zaten bir indirm daha geldi. Bundan sonra ne olacak belli değil. Bu konuyu daha önce de yazdım herkesin fiyat politikası olabilir buna kimsenin bir sözü yok ama fazla para vereni de en basit haliyle "keşke 15 gün daha bekleyeydim" moduna getirme.
    Buyrun yeni konu, almayı düşünen ardaşlara soruyorum yeni gelecek Pulsar RS veya geldiğinde almayı düşündüğünüz 400'lük Pulsarı hangi dönemde alacaksınız?
    Saygılar, kazasız sürüşler.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    inşallah kazasız belasız binelimde hepimiz motor zevk meselesi benim için seneye yaza işallah uzun yol yapıp kamp foto doğa üçlüsü hayal ediyorum inşallah olur.
    Alıntı enable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Önce eğitimle başlayarak ne kadar akıllıca bir hareket yaptığınızı trafiğe çıktığınızda daha rahat anlayacaksınız. Hem güvenli hem daha rahat sürüşle motosiklete binmenin keyfini süreceksiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Merhaba,
    Motorun hem gidişi hem duruşu çekişi vs güzel. Sürüşü tehlikeye atmayan ufak tefek kusur kadı kızında da olur deyip görmezden gelebiliriz.
    Benim üzerinde durmak istediğim fiyat politikası. 8900 liradan motoru aldık, bir indirimle sanırım 8400 lira oldu, bir indirim daha ve şu anda 8200 lira. Şimdi sorum şu: yeni Pulsar modelleri ne zaman alınır? Ben mesela yılın ilk yarısı almam, çünkü 8900 liradan aldım 15 gün sonra 500 lira zararım vardı. Yazın sonuna doğru alacak arkadaşlar Eylül'ü bekleyebilir zaten bir indirm daha geldi. Bundan sonra ne olacak belli değil. Bu konuyu daha önce de yazdım herkesin fiyat politikası olabilir buna kimsenin bir sözü yok ama fazla para vereni de en basit haliyle "keşke 15 gün daha bekleyeydim" moduna getirme.
    Buyrun yeni konu, almayı düşünen ardaşlara soruyorum yeni gelecek Pulsar RS veya geldiğinde almayı düşündüğünüz 400'lük Pulsarı hangi dönemde alacaksınız?
    Saygılar, kazasız sürüşler.

Yeni ürün alan arkadaşlarımıza PULSAR 200 NS ürünümüz hayırlı olsun. Eylül ayında birçok arkadaşımız Pulsar 200 NS ailesine katıldı. Kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

Tamamen eylül ayı ve özellikle Bayram kampanyası olarak uygulanan fiyat politikası ile çok daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşmak hedefindeyiz. Gösterilen teveccüh için teşekkür ediyoruz. Stoklarla sınırlı olarak yapmış olduğumuz bu kampanyadan amacımız bu segmentte ve bu özelliklerdeki bir ürüne çok uygun fiyatla kullanıcılarımızın kolaylıkla ulaşmasıdır. Demek ki daha önceden yüksek karlar elde ediliyormuş, bu fiyattan şimdi nasıl verilebiliyor gibi düşüncelerin sadece doğru olmadığını ifade edeyim. Elbette bu tür kampanyalarda ürünü önceki fiyattan alan arkadaşlarımız kısmi bir mağdurluk yaşıyor olabilirler. Ama elin olunsun o arkadaşlarımız da iyi fiyattan aldılar.

Yanlış anlaşılan farklı bir durum da olmasın. Arada başka bir indirim ile 8.400 tl gibi bir fiyatımız hiç olmadı. 2014 Mart ayından beri ilk defa fiyat indirimi yapıldı. En son fiyatımız tavsiye edilen parkende fiyat 8.960 tl idi. Açıkça söylemek gerekirse bu fiyatlar artık zor. Fiyat ve döviz istikrarı yönünden şanssız bir yıl geçiriyoruz.

Bir hesaplama açısından arz edeyim. 2014 yılı nisan ayında Pulsar 200 ns piyasaya yeni girdiğinde 7.371 tl parekende fiyat üzerinden satışa sunuldu. Bu ürünümüzün Eylül ayı fiyatı ise. 8290 tl. yani bugünkü fiyatı ile ilk gün arasında sadece % 12,5 fark var.

Ancak 2014 nisan ayında Kur 1 usd: 2,12’ler seviyesinde idi. Bugün ise 3,00 bandında. Kur artış % 40 ın üzerinde.

PULSAR RS 200 modelimiz de lansman fiyatı ile 10.990 tl tavsiye edilen parkende satış fiyatı ile bugün bayilerimize sevk edilmeye başladı. Hayırlı olmasını diliyoruz.

Bu vesile ile şimdiden bayramınızı tebrik ediyoruz.

Selam ve saygılarımla…
    acemi27 bunu beğendi.

Pulsarın fiyatı en baştan beri sorunluydu..

Bir malın hakedişini eğer piyasadaki diğer ( Pulsar referansını bana göre cbr 125 e göre aldı ) motosikletlere bakarak yaparsanız genellikle problem yaşarsınız. Çünkü diğer markaların bilinilirlik ve marka gücü çok başkadır.

Pulsar sınıfı ve kullanım özelliklerine göre pahalı geldi. Diğer markaların fiyatları burada önemli değil. Eğer Pulsar inazuma gibi artçılı ve konforlu kullanıma uygun bir motosiklet olsaydı daha farklı bir yere konumlanabilirdi..

Diper markalarla beraber yapılan zam bence yanlıştır ve zaten 2. el pazarıda oluştu bu zaman içinde.. 7.5 iyi rakamdı. %100 hindistan üretimi bir motosiklet için bence fiyat iyidir.

Pulsar 400 ün Türkiyedeki otv sorunsalından dolayı gelebileceğine ihtimal veremiyorum. Fiyatının belirlenmesi çok zor o motosikletin. Türkiyede 400 + cc pazarı oldukça düşük. Değermi diye baktığımda Kuralkan adına çok anlamlı bulmuyorum. Bajaj ın 400 + cc de işi zor..

Bu kampanyaların son olacağını düşünmüyorum. Önümüzdeki senede bence kuvvetle ihtimal Pulsarı oldukça uygun fiyatlara görebileceğiz..

8.900 TL den alanlar içinde biraz ayıp oldu tabiki..
    dyavol-77 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    İlk defa böyle güzel bi indirimle karşılaşıyorum.Zam olduğu zaman o biçim eleştiririm ama indirim olunca insan seviniyo be yaw.Takdir ettim.Nice indirimlere inşallah
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Ben 45 tl benzin aldım km ''0'' yaptım şu anda 260 da 3 diş yanıyor, motorum başka bir şehirde oldu için tam testim bitmedi 300 km geçicek sanırım. Ben de vitesleri 3-4-6 devirlerde değiştiriyorum 3 devirde zaten .çekmiyor tekliyor gibi oluyor.

Motosikleti
    Merhaba, cevabınız be bilgilendirme için teşekkür ederim. Bizim beklentimiz var, bu ücretsiz bakım veya başka avantajlar şeklinde olabilir.

"Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster"
    Değerli arkadaşlar; pulsar şenlik haftasına özel İstanbul bayileri PULSAR 200 NS ürünü 01-07 haziran 2015 tarihleri arasında 8.450 tl fiyattan satışa sunacaklar.

Saygılarımla...

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni ürün alan arkadaşlarımıza PULSAR 200 NS ürünümüz hayırlı olsun. Eylül ayında birçok arkadaşımız Pulsar 200 NS ailesine katıldı. Kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

Tamamen eylül ayı ve özellikle Bayram kampanyası olarak uygulanan fiyat politikası ile çok daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşmak hedefindeyiz. Gösterilen teveccüh için teşekkür ediyoruz. Stoklarla sınırlı olarak yapmış olduğumuz bu kampanyadan amacımız bu segmentte ve bu özelliklerdeki bir ürüne çok uygun fiyatla kullanıcılarımızın kolaylıkla ulaşmasıdır. Demek ki daha önceden yüksek karlar elde ediliyormuş, bu fiyattan şimdi nasıl verilebiliyor gibi düşüncelerin sadece doğru olmadığını ifade edeyim. Elbette bu tür kampanyalarda ürünü önceki fiyattan alan arkadaşlarımız kısmi bir mağdurluk yaşıyor olabilirler. Ama elin olunsun o arkadaşlarımız da iyi fiyattan aldılar.

Yanlış anlaşılan farklı bir durum da olmasın. Arada başka bir indirim ile 8.400 tl gibi bir fiyatımız hiç olmadı. 2014 Mart ayından beri ilk defa fiyat indirimi yapıldı. En son fiyatımız tavsiye edilen parkende fiyat 8.960 tl idi. Açıkça söylemek gerekirse bu fiyatlar artık zor. Fiyat ve döviz istikrarı yönünden şanssız bir yıl geçiriyoruz.

Bir hesaplama açısından arz edeyim. 2014 yılı nisan ayında Pulsar 200 ns piyasaya yeni girdiğinde 7.371 tl parekende fiyat üzerinden satışa sunuldu. Bu ürünümüzün Eylül ayı fiyatı ise. 8290 tl. yani bugünkü fiyatı ile ilk gün arasında sadece % 12,5 fark var.

Ancak 2014 nisan ayında Kur 1 usd: 2,12’ler seviyesinde idi. Bugün ise 3,00 bandında. Kur artış % 40 ın üzerinde.

PULSAR RS 200 modelimiz de lansman fiyatı ile 10.990 tl tavsiye edilen parkende satış fiyatı ile bugün bayilerimize sevk edilmeye başladı. Hayırlı olmasını diliyoruz.

Bu vesile ile şimdiden bayramınızı tebrik ediyoruz.

Selam ve saygılarımla…

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Moto turkiye 7900 e bayram kampanyasi yapmis ben o fiyata subat ayinda on siparisle aldim 2 el pazari tam oturmamis cok fazla bilinen motor degildi bu kampanyalarla ikinci el pazarinda 6500tl ve altinda ragbet gorecektir ve ustelik bizim aldigimiz zaman kisin ortasinda motor sezonu acilmamisken diger firnalarda fiyatlarin uygun oldugu zamandaydi suan motor sezonu fiyatlar tavan yapmisken olmadi bu is tabiki vatandas uygun fiyata alsin ona diyecek sozum yok ama hic bir firmanin satis politikasi musterilerini bu denli bir pozisyona sokacagini sanmiyorum
    tozluklu bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moto turkiye 7900 e bayram kampanyasi yapmis ben o fiyata subat ayinda on siparisle aldim 2 el pazari tam oturmamis cok fazla bilinen motor degildi bu kampanyalarla ikinci el pazarinda 6500tl ve altinda ragbet gorecektir ve ustelik bizim aldigimiz zaman kisin ortasinda motor sezonu acilmamisken diger firnalarda fiyatlarin uygun oldugu zamandaydi suan motor sezonu fiyatlar tavan yapmisken olmadi bu is tabiki vatandas uygun fiyata alsin ona diyecek sozum yok ama hic bir firmanin satis politikasi musterilerini bu denli bir pozisyona sokacagini sanmiyorum
    biz bu fiyata aldık ikini el fiyatı şöyle oldu böyle oldu nedir abi ya ? bende ikinci el bu fiyatlara aldım ha o zaman olsa sıfır alırdım ama insanlar uygun fiattan alsın. Siz zaten hiç birşey beğenmiyorsunuz. Fiyat yükselsede insede.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ülkemizde ikinci el piyasası çok başka bir şekilde zaten.İkinci eli sıfır alamadığın için alırsın ama bizde bazen sıfır fiyatını da geçiyor.Firmalara kızıyoz ama biz de az değiliz hani Fırsatçılığın sürüsüne bereket olan ülkemde indirim haberleri bi tuhaf yapıyo beni

Motosikleti
    Hele indirime denk gelsek tadından yenmez
    Ben bu konuyu daha önce de yazmıştım, bir arakadaş kol saati gönderdi bunun dışında herkes aldığı fiyattan memnun gözüktü. Şimdi yine açtım Ekrem Bey'den ses gelmediğine göre yakında bir kol saati daha alacam gibi duruyor Şu anda zaten almış bulunuyorum elimden birşey gelmiyor ama motoru büyütmek istediğimde tüm kozlar bana geçecek, o günü sabırla bekliyeceğim.

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde ikinci el piyasası çok başka bir şekilde zaten.İkinci eli sıfır alamadığın için alırsın ama bizde bazen sıfır fiyatını da geçiyor.Firmalara kızıyoz ama biz de az değiliz hani Fırsatçılığın sürüsüne bereket olan ülkemde indirim haberleri bi tuhaf yapıyo beni

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz bu fiyata aldık ikini el fiyatı şöyle oldu böyle oldu nedir abi ya ? bende ikinci el bu fiyatlara aldım ha o zaman olsa sıfır alırdım ama insanlar uygun fiattan alsın. Siz zaten hiç birşey beğenmiyorsunuz. Fiyat yükselsede insede.
    Mesele beğenip beğenmemek değilki anlamakta güçlük çektiğin noktalar var şimdi 2015 ilk partıler 7900 den alıcıya çıktı suanda satılan 7900 e olan pulsarlarda devrıyaj telı uzatılmıs senge sensorunun yerı degıstırılmız seleye ıyılestırme yapılmıs lastıkler daha kalıtelı olmus amanda aman ıyılestırmeler yapılmıs şimdi sen bu ıyılestırmelerı yapıp 8960 dan sattınmı motoru sattın bu arkadaslar bız ne olacak dedıgınde elını tasın altına koydunmu hayır yapan parasıyla yaptımı yaptı simdi o adam 7900 e almıs satacak motoru bı bakıyorsun bir sürü iyileştirmeler yapılmış sıfır motor 7900 e kım alcak o motoru sen bıle sormuyormuydun ne gibi değişiklikler yapıl diye işte mağduriyet burada doğuyor hoş motoru satacağımdan değil ben satmasam illa başkası satacak yanlış politika yani bu durum beğenip begenmemek değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

debriyaj teli yazmışım maneti olacak ilave olarakta 8960 dan alanları söylemiyorum bile
    dyavol-77 ve Mengu16 bunu beğendiler.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı ak.emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim dün akşam 4.44 de karşılaştığım arkadaş sensin galiba tekrardan hayırlı uğurlu olsun
    aynen kardeşim sağol o gün çok yardımcı oldun =) plakayı çıkarttım rahat rahat geziyorum artık.İlk aldığım gün fulledim 100km oldu hala benzin ibresi 1 çizgi bile oynamadı. Rodajda olmasına rağmen yakıt çok iyi. Bir de kaza atlattım ani fren yapınca lastikler çok kayıyo zor topladım. Belki benim acemiliğim olabilir bilmiyorum. Lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum. iyi bir markadan alacağım.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Pulsarı hala hazmedemeyen ama bu sayfadan da ayrılamayanlar, kardeşim mal kötü, kalitesiz, fakir işi, varın gidin cbr veya suzuki veya ktm alın bence, uğraşmayın... benim pulsarım var 16700 km, keçeler, sensörler, frenler, pegler, amortisör, aman aman daha neler neler, döküldü toplayamıyorum. hiç bulaşmayın boşverin, rahat olun

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsarın fiyatı en baştan beri sorunluydu..

Bir malın hakedişini eğer piyasadaki diğer ( Pulsar referansını bana göre cbr 125 e göre aldı ) motosikletlere bakarak yaparsanız genellikle problem yaşarsınız. Çünkü diğer markaların bilinilirlik ve marka gücü çok başkadır.

Pulsar sınıfı ve kullanım özelliklerine göre pahalı geldi. Diğer markaların fiyatları burada önemli değil. Eğer Pulsar inazuma gibi artçılı ve konforlu kullanıma uygun bir motosiklet olsaydı daha farklı bir yere konumlanabilirdi..

Diper markalarla beraber yapılan zam bence yanlıştır ve zaten 2. el pazarıda oluştu bu zaman içinde.. 7.5 iyi rakamdı. %100 hindistan üretimi bir motosiklet için bence fiyat iyidir.

Pulsar 400 ün Türkiyedeki otv sorunsalından dolayı gelebileceğine ihtimal veremiyorum. Fiyatının belirlenmesi çok zor o motosikletin. Türkiyede 400 + cc pazarı oldukça düşük. Değermi diye baktığımda Kuralkan adına çok anlamlı bulmuyorum. Bajaj ın 400 + cc de işi zor..

Bu kampanyaların son olacağını düşünmüyorum. Önümüzdeki senede bence kuvvetle ihtimal Pulsarı oldukça uygun fiyatlara görebileceğiz..

8.900 TL den alanlar içinde biraz ayıp oldu tabiki..
    Sinifinda satis rekoru kiran bir motorun demek ki fiyati makuldur.
    Marka bilinirligi vs. Bunlar bos is. Elindeki mal ne kadar eder buna kullanici karar verir. Serbest piyasa ders 1.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)