Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Ben 14000 km dır kullanıyorum, sizin dediğiniz gibi bende ki seste, şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, bir sorunum da yok, vites geçişlerimde normal. Bir sorun çıkaran diyen ustaya söyleyin ne gibi bir sorun çıkarır diye, bu işi biliyorsa çaresini de biliyordur, bizi de bilgilendirirsiniz. Arkadaşlarımda da aynı motorlar var ve 23000 i deviren var onda da aynı ses var ama debriyajdan kaynaklı bir sorun yaşamadı ve sorunu da yok. Debriyajdan yana sıkıntı yaşayan tanıdığım arkadaş yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    16600 km dir debriyaj sorunsuz gidiyor.
    Ama 13 eylul de elektrik aksaminda bir problem olustu, su an serviste, sigorta atti, mars basmiyir, tik sesi dahi yok, arka stop lambasina ekledigim led lambalarin kablolari isina isina erimis bekliyoruz.

blu3storm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    yaptıgım esnaf işi bajaj pulsar 200 ıncelemesı

Belki faydası dokunur

https://www.youtube.com/watch?v=ZbFrAXQl3UU
    agrasiwe bunu beğendi.
    Motosiklet Candır!-Motovlog
    Youtube kanalı: http:// www.youtube.com/c/motosikletcandirvlog

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Yakinda motoru calistirinca mars motorunun sesinden sonra motorun calisma sesi geliyor acaba servise gotursem mi sorulari gelecek diye bekliyorum.
    Yahu binin keyfini surun tabiki debriyaji cekince motorun sesi azicik degisecek mekanik bir aksam bu motor arka aktarmadan ayrilmis olup bosa donuyor debriyaji cekince.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    Merhaba arkadaşlar ben de sizin araniza katıldım çarşamba günü plaka islemlerini yaptırıcam. Sigorta 582 lira tutuyor anadolu sigortadan en uygun bu çıktı sigortam netten Ergo diyorlar ama genelde bilemedim bir de benim tramerlik kaza kaydım var eski motordan birazda o yüzden yüksek çıktı galiba. Neyse araştıracaz artık. Tekeriniz düz bassin. İyi akşamlar.

denizhan_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben de sizin araniza katıldım çarşamba günü plaka islemlerini yaptırıcam. Sigorta 582 lira tutuyor anadolu sigortadan en uygun bu çıktı sigortam netten Ergo diyorlar ama genelde bilemedim bir de benim tramerlik kaza kaydım var eski motordan birazda o yüzden yüksek çıktı galiba. Neyse araştıracaz artık. Tekeriniz düz bassin. İyi akşamlar.
    geçtiğimiz ayın 25 inde ergodan 100 liraya yaptırdım yer bursa osmangazi yaş 31 kaza kaydı yok

Motosikleti
    Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demir,halk ve ziraat sigortaya da bir bakın isterseniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    Çanakkaleden 175 Lira çıktı ama 17 plaka olursa ikametgah istanbul olduğundan mecburen burdan yapıcam plaka islemlerini 34 plaka olunca fiyatlar artıyor

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Valla 704 tl verdim axa sigorta içim yanıyo

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Bir kaç defadır yazıyorum ama mesaj gelmemiş.

Dediğim ses için adam; Şimdi sorun olmayabilir ama sen git servise sorun olursa neden gelmedin deyip sana mal etmesinler arızayı dedi.

Ayrıca marşa bastıktan sonra gelen motor seside mi sorunmuş onada baktırayım. He bide 130kmlik yol yaptık arkadaşlarla bir hyosun gt250r ve vultur ile.

Güncel Limitlerimi yazayım çünkü bende şaşırdım:

20TL yakıt yükledim 5280km'de çizgi yoktu,şuan 5407 yine çizgi yok ama çizgi yeni kesildi zatn bazen tek çizgiye cıkıyor düzde.
    Yaptığım hıza ben inanamadım şahsen motorum için ya taş çalasa 145 bassın o da bana yeter demiştim ama bugün tam düz yolda hatta ck az yukselen yolda 157 gördüm kesiciye girmeden,tam kapanarak.

Döüş olunda ise bu sefer hyosung ile bakalım dedik doğrumu yada o kaç görüyor diye düz yolda tam ben 158 gördüğümde hyosung arkamdaydı dediğim hafif yükseltili yola geldik tabi bu sefer yokuş aşşağı oldu tabi bu fazla bir yokuş değil çok az ve 166'da devir kesiciye girdi onuda zaten gaz almaynca fark ettim baktığımda 166 idi ,düzlüğe geldik yavaşladık mola için. Hyosunglu arkadaş baya bir arkamda olduğu halde ben 169 gördüm dedi gösterge sapması vs dersek 155 olsun bence çook iyi hiç beklemiyordum düz olda 150 görmesi beni çok tatmin ederdi ama baya iyi oldu bu.

Motosikleti
    Karar Veremiyor :D
    Eğer 24 yaşından küçükseniz ve A2 ehliyetiniz 2 yıldan yeni ise sınıfınız A2 olacak, ehliyetiniz 2 yıldan eski ise sınıfınız A olacak. 24 yaşından büyükseniz ehliyetin tarihine bakılmaksızın sınıfınız A olacak.

A2 sınıfı sürücü belgesi gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen motosikletleri kullanacak.

Benim bu durumda ocak ayında ehliyetim A2 sınıfı olacak. Bu motoru 1-2 aya almayı düşünüyordum bu motoru süremeyecek miyim? Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim yaşım 27 ehliyetim 10 yıllık ben direk A mı alacağım ? Eski belge geçerli mi yoksa para mı harcatacaklar yine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç defadır yazıyorum ama mesaj gelmemiş.

Dediğim ses için adam; Şimdi sorun olmayabilir ama sen git servise sorun olursa neden gelmedin deyip sana mal etmesinler arızayı dedi.

Ayrıca marşa bastıktan sonra gelen motor seside mi sorunmuş onada baktırayım. He bide 130kmlik yol yaptık arkadaşlarla bir hyosun gt250r ve vultur ile.

Güncel Limitlerimi yazayım çünkü bende şaşırdım:

20TL yakıt yükledim 5280km'de çizgi yoktu,şuan 5407 yine çizgi yok ama çizgi yeni kesildi zatn bazen tek çizgiye cıkıyor düzde.
    Yaptığım hıza ben inanamadım şahsen motorum için ya taş çalasa 145 bassın o da bana yeter demiştim ama bugün tam düz yolda hatta ck az yukselen yolda 157 gördüm kesiciye girmeden,tam kapanarak.

Döüş olunda ise bu sefer hyosung ile bakalım dedik doğrumu yada o kaç görüyor diye düz yolda tam ben 158 gördüğümde hyosung arkamdaydı dediğim hafif yükseltili yola geldik tabi bu sefer yokuş aşşağı oldu tabi bu fazla bir yokuş değil çok az ve 166'da devir kesiciye girdi onuda zaten gaz almaynca fark ettim baktığımda 166 idi ,düzlüğe geldik yavaşladık mola için. Hyosunglu arkadaş baya bir arkamda olduğu halde ben 169 gördüm dedi gösterge sapması vs dersek 155 olsun bence çook iyi hiç beklemiyordum düz olda 150 görmesi beni çok tatmin ederdi ama baya iyi oldu bu.
    Ben 2-3 kere 157'yi gördüm ama artık 145'i pek geçirmiyorum hem motor çok acayip sesler çıkarıyo yüksek devirden kaynaklı, hem de uygun yer ve arkadan gelen rüzgar bulmak lazım 157'yi görmek için. Düzde 151'i görmüştüm ama akan trafikte, diğer araçların rüzgarı hızını artırıyo galiba, normalde düzde 140'ı kolay kolay geçmez.

Motosikleti
    Karar Veremiyor :D
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yaşım 27 ehliyetim 10 yıllık ben direk A mı alacağım ? Eski belge geçerli mi yoksa para mı harcatacaklar yine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Ben 2-3 kere 157'yi gördüm ama artık 145'i pek geçirmiyorum hem motor çok acayip sesler çıkarıyo yüksek devirden kaynaklı, hem de uygun yer ve arkadan gelen rüzgar bulmak lazım 157'yi görmek için. Düzde 151'i görmüştüm ama akan trafikte, diğer araçların rüzgarı hızını artırıyo galiba, normalde düzde 140'ı kolay kolay geçmez.
    Evet siz direk A alacaksınız ve para harcatırlar herhalde zaten başka amaçları olduğunu sanmıyorum. Ancak ben bu motoru alabiliyor muyum çözemedim :(

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Merhaba arkadaşlar ben de ilk motorum olan beyaz pulsarı dün Ankara 4.44 ten teslim aldım. Sağolsun Tolga abi çok yardımcı oldu. Dün 15km falan yapabildim eve gelene kadar. Plaka çıkana kadar fazla çıkmayı düşünmüyorum. Motor çok dikkat çekici trafikte bakanlar oluyo. Çok sevdim ben bunu bakalım birbirimize alışabilecekmiyiz. Herkese iyi sürüşler.
    kdiner ve ak.emre bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi valla dediğim gibi ben 140'a bile çok razıydım ilk aldığımda daha 3binde düz yolda öyle kapanmadan 134 görmüştüm redline girmeden baya iyi demiştim. 155 gördüm diyenlere yok canım daha neler diyordum doğru diyorsun cok zorlamaya gerek yok :D he bide kesiciye ilk defa soktum durduktan sonra gidişi bi değişti balgam atmış gibi old asffjklas
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Dün benimde arkadaş pulsar aldı hadi hem hayırlı olsun turlaması hemde rodaj yapalım dedik fıtı fıtı gidiyoruz bi tane kawasaki z250sl geldi abuk sabuk hareketler gaza getirmeler benım arkada hanım onun arkada artcı bı havalarda bu motormu verırım elıne zılgıtları ayar oldum baktım yolda musait bir gaz açtım değil geçmek yetişemedi bile sonra ilerde durdum rodaj yapan arkadası beklıyorum sonra yuzunde ezıklıkle geldı kac cc bu kac beygırdır falan söyledik arkasındakıne hala diyor ben bılerek basmadım yer uçağı bu bilmemne bu sefer rica etti bir kalkış yapalım performans kıyaslaması olsun gene uzadım birdaha kalktık gene uzadım sonra ışıklarda birdaha kalktık gene uzadım baktım yolunu değiştirdi gitti bir kez daha sevdim motoru
    kdiner ve sheriff87 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün benimde arkadaş pulsar aldı hadi hem hayırlı olsun turlaması hemde rodaj yapalım dedik fıtı fıtı gidiyoruz bi tane kawasaki z250sl geldi abuk sabuk hareketler gaza getirmeler benım arkada hanım onun arkada artcı bı havalarda bu motormu verırım elıne zılgıtları ayar oldum baktım yolda musait bir gaz açtım değil geçmek yetişemedi bile sonra ilerde durdum rodaj yapan arkadası beklıyorum sonra yuzunde ezıklıkle geldı kac cc bu kac beygırdır falan söyledik arkasındakıne hala diyor ben bılerek basmadım yer uçağı bu bilmemne bu sefer rica etti bir kalkış yapalım performans kıyaslaması olsun gene uzadım birdaha kalktık gene uzadım sonra ışıklarda birdaha kalktık gene uzadım baktım yolunu değiştirdi gitti bir kez daha sevdim motoru
    Aynen bende beklemiyordum. Ama kalkışta ben redlina girmediğim için bide hızlı vites attığmdan sebep heralde o kadar şey olmuyor
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten ilk üç vites felaket, başkaları hareket edene kadar pulsar arayı açmış oluyor. ancak nal toplarlar. sen yinede gaza gelme boşver onlar geçip gitsinler, önce artcını, arkadaşını ve kendini düşün diğer motorcuların gazı seni gaza getirmesin.
    ayzek, yüksel66 ve sheriff87 bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten ilk üç vites felaket, başkaları hareket edene kadar pulsar arayı açmış oluyor. ancak nal toplarlar. sen yinede gaza gelme boşver onlar geçip gitsinler, önce artcını, arkadaşını ve kendini düşün diğer motorcuların gazı seni gaza getirmesin.
    Yok dostum ben öyle gaza gelıp yarış moduna giren lerden değilim ama baktım motoru yerden yere vuruyo dayanamadım yolda musait olunca aldım aklını sadece
    sheriff87 bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Alıntı mavipanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben de ilk motorum olan beyaz pulsarı dün Ankara 4.44 ten teslim aldım. Sağolsun Tolga abi çok yardımcı oldu. Dün 15km falan yapabildim eve gelene kadar. Plaka çıkana kadar fazla çıkmayı düşünmüyorum. Motor çok dikkat çekici trafikte bakanlar oluyo. Çok sevdim ben bunu bakalım birbirimize alışabilecekmiyiz. Herkese iyi sürüşler.
    kardeşim dün akşam 4.44 de karşılaştığım arkadaş sensin galiba tekrardan hayırlı uğurlu olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)