Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    gelişmeleri yakından takip ediyorum
    ellaksakir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok üyeler, çok konular ve çok mesajlar gördüm.
    Neyin ne olduğunu iyi kötü anlayabiliyoruz, ama anlayamayacak kişiler için önlem almaya çalışıyoruz. Lütfen benzer durumları tekrar bize şikayet ederek bildirin.
    Herkese iyi forumlar
    abeciMotoru ve tozluklu bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Üşenmedim sahibindendeki satılık ilanlarını tek tek saydım. 152 adet pulsar 200 ns ikinci eli var. Diğerleri sıfır sataların ve eskiden kymconun getirdiği bazı motorların ilanları. Nasılsa pulsar ile aynı sayfada çıkıyor. Takdir bu satırları okuyanlara aittir.
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üşenmedim sahibindendeki satılık ilanlarını tek tek saydım. 152 adet pulsar 200 ns ikinci eli var. Diğerleri sıfır sataların ve eskiden kymconun getirdiği bazı motorların ilanları. Nasılsa pulsar ile aynı sayfada çıkıyor. Takdir bu satırları okuyanlara aittir.
    attila abi ben de yazdım biraz önce ama mesajlarımız silindi forum tartışma ortamına girmesin diye sanırım. 57 tanesi 0 motosiklet ilanı idi
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    :(
    http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/06/29/bebegim-uyanmiyor-lutfen-dua-edin-426676/
    kenan sofuoğlunun bebeği hamza hala uyanamamış bu mübarek günlerde duamızı esirgemeyelim arkadaşlar...
    AttilaXtreme ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Loser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende başta pulsar almayı düşünüyodum ama artık Ktm Duke 200'de karar kıldım belki daha pahalı ama daha kaliteli stop etme sorunu yok denge sensör vızıltısı yok. 3.000 fazla olsun başım ağrımasın diyorum bu arada yakın arkadaşım 2015 model aldığı Pulsarını satıyor 1400 kmde.
    Burda ktm duke 390 da bile bu stop etme vs sıkıntıların olduğundan söz ediyor yalnız. Haberin olsun.

http://riderzone.in/negatives-of-duke-390/
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    sayfamızın renklenmesi adına

enescanatar, kdiner, fedos ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

saksı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendinde yapabilirsin ama bana sorarsan yurtdışından getir bizdekiler malum müşteriyi biraz dizde seviyorlar.
    http://tr.aliexpress.com/item/HOT-Wa...283299509.html
    Teşekkür ederim ama bunu takacak yer yok ki motorda ? Bilemedim.

Ben hn33 ve yeni üye değilim forumlarda 1999 yılından beri varım ama sadece izlerim yalancılar artınca dogruyu söyleyen lerin söz alması lazım ban çektinizde ne oldu cevap yazmam üye olmamdan site çökertmekten daha zor. Bana aynı şey tekrarlanır sa eger ( haksız yere ) ortada küfür yoksa hakaret yoksa ban çekmeyin yoksa duygusal davranacagım bajaj italattçısı Burda ürününü eleştireni hemen etiketini kullanıp şikayet ediyor biz bekleriz ki bak bu dogru söylüyor hatamızı düzeltecegiz diyecegine yalancılıkla suçluyor ban çekip yazımı silmezseniz konu burda kapanır
    abeciMotoru ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burda ktm duke 390 da bile bu stop etme vs sıkıntıların olduğundan söz ediyor yalnız. Haberin olsun.

KTM nin de stop ediyor olmasi sizin motordaki sıkıntıyı ortadan kaldırıyor mu ?
    slyman_b bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı hakaninanç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hn33 ve yeni üye değilim forumlarda 1999 yılından beri varım ama sadece izlerim yalancılar artınca dogruyu söyleyen lerin söz alması lazım ban çektinizde ne oldu cevap yazmam üye olmamdan site çökertmekten daha zor. Bana aynı şey tekrarlanır sa eger ( haksız yere ) ortada küfür yoksa hakaret yoksa ban çekmeyin yoksa duygusal davranacagım bajaj italattçısı Burda ürününü eleştireni hemen etiketini kullanıp şikayet ediyor biz bekleriz ki bak bu dogru söylüyor hatamızı düzeltecegiz diyecegine yalancılıkla suçluyor ban çekip yazımı silmezseniz konu burda kapanır
    Burda bacac süper bacac harika dersek ancak forumda kalabilirmişiz gibi bir izlenim çıkmış ortaya, haklısın yani, ilkokullu bebeler misali üyelerin öğretmenime şikayet ederim hee gibi birbirlerini tetiklemesi de ayrı komik sahiden komik.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Arkadaşlar motoru 5000 bakımına götüreceğim şuanda 4850 civarında. Servis lambası ne zaman yanıyor?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    At yalanı seveyim inananı

Motosikleti
    hala aynı kafa. "biz bekleriz ki bak bu dogru söylüyor hatamızı düzeltecegiz diyecegine yalancılıkla suçluyor" diyorsun. kimin neyi kabul etmesi lazım. ya da kim neyi kabul etmemiş. hala aynı kafayla yazıyorsun. yine ban yemen çok normal olacağa benziyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Alıntı mgokhang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru 5000 bakımına götüreceğim şuanda 4850 civarında. Servis lambası ne zaman yanıyor?
    4950de yanar

Hocam cevap için teşekkürler. Servisi aradım servis yanmadan gelirsen bakımlar karışır falan dedi. Aklımı bulandırdı. Saçma geldi bana ama yanınca götüreceğim

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM nin de stop ediyor olmasi sizin motordaki sıkıntıyı ortadan kaldırıyor mu ?
    Yok. O yazı devamlı bu sayfaya gelip övdüğünüz KTM in marka hastası paralı kardeşleri söğüşlemeye yönelik ne kadar düdük bir motor olduğunu anlatıyor. Herkes kendi kapısının önündeki beygirin yemine suyuna baksın. Biz kendi kısrağımızın tımarını kendimiz yaparız.
    netwera bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Ktm Duke 250 Abs olacak inşallah.

olabilir ben zaten ktm duke 390 alacağımı yazmadım duke 200 yazdım dikkat ederseniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Düdüklüğüde gelirsek; Ktm duke mü düdük pulsar 200 ns mi forumdan belli oluyor hangi motor düdük...
    dyavol-77 bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok. O yazı devamlı bu sayfaya gelip övdüğünüz KTM in marka hastası paralı kardeşleri söğüşlemeye yönelik ne kadar düdük bir motor olduğunu anlatıyor. Herkes kendi kapısının önündeki beygirin yemine suyuna baksın. Biz kendi kısrağımızın tımarını kendimiz yaparız.
    Aranızdan bazıları tımarlayamadığı sütçü beygir'ini satılığa çıkarıyor, bizde yeni alıcılara kısrak ile sütçü beygiri arasındaki farkı gösteriyoruz.

Ben kontak kilidinin yerinden benzin musluğuna kadar herşeyi bu forumda öğrendim, benim gibi buraya bakacak olan arkadaşlar için bunu bir görev biliyorum. 3 - 5 tane şakşakçı'nın lafının yanında benimki de yer alsın ki burayı okuyan bişeyler öğrensin.

Bir anlık heves ile elini bajaj'a uzatacak olanlara ikazdır benim mesajlarım, 5 yıl önce benzin musluğunun yerini bilmiyor olabilirim ama Kuralkan ile seviyeli bir ilişkim var nice zamandır. Hyosung ve Kanuni örnekleri de barizken istediğin hakaretleri etmekte, fütursuzca şakşakçılığa evam etmekte özgürsün. Ben yazmaya devam ederim, hoşuna gitmeyen engelle butonunu kullansın.
    abeciMotoru ve bektanist bunu beğendiler.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Patron gözünü seveyim düdük dediğin motorla Bajaj arasında ciddi anlamda dağlar kadar fark var. Hani ikisini de yakından incelemesem dediğine inanacağım. Ha bana kalsa ikiside verdiğin paraya göre pahalı motorlar o ayrı mesele.
    AttilaXtreme ve dyavol-77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)