Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayağı güzelmiş profesyonel bir çalışma olmuş fiyatları hakkında bilgin varmı başka modellere uyguluyorlarmı yeni alacağım motosiklet için düşünüyorum.
    bektanist bunu beğendi.
    Fiyatı 150 Tl imiş.Bence pahalı, çünkü sele süngerine herhangi bir iyileştirme çalışması yok.Sadece aynı süngere bunu uyguluyorlarmış.Gerçi kullandıkları derinin kaliteli olduğunu söylüyorlar ama yine de pahalı bence.Görsel olarak çok beğendim ama.Yani pahalı olmasını gözardı edebilirim belki bu yüzden.Birde benim pulsar siyah - beyaz, artçı selesinin üstü tamamen beyaz, çok kir tutarmı diye düşünmekteyim. Hatta facebook ta bu uygulamayı siyah pulsarına uygulamış bir arkadaş .
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Bu arkadaş siyah pulsarına ,kırmızı takmış.Değişik kombin de uygulanabilir. Başka marka motorlar için çalışmaları var mı bilmiyorum .İlk paylaşımımda telefon nosu vardı fotoların birinde. İsterseniz bir sorun. Benim motor serviste şu an . Servisten çıkınca bakacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı 150 Tl imiş.Bence pahalı, çünkü sele süngerine herhangi bir iyileştirme çalışması yok.Sadece aynı süngere bunu uyguluyorlarmış.Gerçi kullandıkları derinin kaliteli olduğunu söylüyorlar ama yine de pahalı bence.Görsel olarak çok beğendim ama.Yani pahalı olmasını gözardı edebilirim belki bu yüzden.Birde benim pulsar siyah - beyaz, artçı selesinin üstü tamamen beyaz, çok kir tutarmı diye düşünmekteyim. Hatta facebook ta bu uygulamayı siyah pulsarına uygulamış bir arkadaş .
    http://<a href="http://hizliresim.co...BD.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...YD.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...MG.jpg</a></a>

Bu arkadaş siyah pulsarına ,kırmızı takmış.Değişik kombin de uygulanabilir. Başka marka motorlar için çalışmaları var mı bilmiyorum .İlk paylaşımımda telefon nosu vardı fotoların birinde. İsterseniz bir sorun. Benim motor serviste şu an . Servisten çıkınca bakacağım.
    Facebookta "moto dc" diye aratırsanız yapan kişinin hesabını bulursunuz. Başka marka motorlara da yapmış. Güzel duruyor hepsi
    Paksoy bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar merhaba,

Ön rüzgar siperliği çeşidi olarak piyasada şu anda bildiğiniz gibi 2 tane ana model var. Aslında Hindistan' da duyurulan Pulsar AS200 modelinin vizörü çok daha güzel. Acaba bundan temin edip takılabilir mi?200NS' e uyumlu mudur?

http://motoroctane.com/news/12085-ra...-pulsar-as-200

http://www.topgear.com/india/bajaj/r...-200/itemid-52

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı knnder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsarım 930 km civarında şuan rodaj uygun şekilde tamamlama çabasındayım.antifiriz min çizgisinin azcık altında bu kadar azaltması normal mi? bu seviyede sıkıntı yaratır mı yoksa üstüne ek yapmalımıyım ?
    Öncelikle oradaki antifiriz suyu kolay kolay eksilecek türden birşey değil ihtiyac duyuncada azalacak birşey degil bunda hem fikir olalaım.Öncelikle motoru çok zorlayıp yuksek devirde uzun süre kullandıysan bundan dolayı aşınır örnek verecek olursak arabada conta yakmak veya asındırmak radyadör suyu sureklı azalır ve egsozdan su atar böyle bir durum oldumu?ikinci olarak tesisatta kacak varmı biryerden sızıntı zaten rengi yesil oldugu için bellide eder hortumlarda catlak falan da olabılır bir baktır o su normal şartlarda eksılmez
    tozluklu bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motoru yüksek devirde sürünce değil sıkışık trafikte uzun süre kalınca radyatör suyu eksiliyor. Düdüklü tencere gibi ötüyor radyatörde sıvı seviyesi yüksekse. 100km hız üzerinde fan bile açmıyor ki motor nasıl su eksiltsin. Önden gelen rüzgar radyatörü soğutmaya fazlasıyla yetiyor.
    volkanmet86 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru yüksek devirde sürünce değil sıkışık trafikte uzun süre kalınca radyatör suyu eksiliyor. Düdüklü tencere gibi ötüyor radyatörde sıvı seviyesi yüksekse. 100km hız üzerinde fan bile açmıyor ki motor nasıl su eksiltsin. Önden gelen rüzgar radyatörü soğutmaya fazlasıyla yetiyor.
    ben o motoru abartısız en az 300 km sını şıkışık trafikte dur kalk yaparak yapmısımdır 1 milim bile azalmadı onun derdi başkadır
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o motoru abartısız en az 300 km sını şıkışık trafikte dur kalk yaparak yapmısımdır 1 milim bile azalmadı onun derdi başkadır
    Adı Soğutma sıvısı olan sıvı neye yarar?

Gundogdu41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhabalar. Dün 5000 bakımı için servise gittim yağ ve filtreler değişti gidonda boşluk vardı o alındı(alınmaya çalışıldı ancak hala var), zincir gerdirildi, zincirin şasiye değmesine engel olan lastiğin vidası düşmüştü o takıldı, rutin kontroller yapıldı falan filan 130 tl ye mal oldu. burada sorduğumda 100-110 civarında olduğunu söylemişti forumdaşlar bunu servise ilettiğimde biz motul yağ koyuyoruz fark o yüzden dendi buraya da tamam dedik. Ancak dönüş yolunda bir ses fark ettim zincir tarafından ve titreşimde artmış gibiydi. Eve geldiğimde zinciri kontrol ettim ve normalden fazla gerildiğini gördüm 1 cm bile zor oynuyor yerinden bu normal mi ve titreşimin artmasının nedeni bu olabilir mi? bugunde mecburen işe bu şekilde geldim ancak yarın tekrar servise gitmeyi düşünüyorum bu yüzden ve gidonda ki boşluktan dolayı. Servisten sonra ki tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Motosikleti
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adı Soğutma sıvısı olan sıvı neye yarar?
    Adı üstünde soğutmaya yarar buhar olup uçmaya yaramaz artı conta veya tesisatta kaçak yok ise su gıdım oynamaz bunu hangi ustaya sorsan alacağın cevap aynıdır.

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adı üstünde soğutmaya yarar buhar olup uçmaya yaramaz artı conta veya tesisatta kaçak yok ise su gıdım oynamaz bunu hangi ustaya sorsan alacağın cevap aynıdır.
    yanlış anlama bilmediğimden soruyorum. bilene her zaman saygımız vardır

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Alıntı Gundogdu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Dün 5000 bakımı için servise gittim yağ ve filtreler değişti gidonda boşluk vardı o alındı(alınmaya çalışıldı ancak hala var), zincir gerdirildi, zincirin şasiye değmesine engel olan lastiğin vidası düşmüştü o takıldı, rutin kontroller yapıldı falan filan 130 tl ye mal oldu. burada sorduğumda 100-110 civarında olduğunu söylemişti forumdaşlar bunu servise ilettiğimde biz motul yağ koyuyoruz fark o yüzden dendi buraya da tamam dedik. Ancak dönüş yolunda bir ses fark ettim zincir tarafından ve titreşimde artmış gibiydi. Eve geldiğimde zinciri kontrol ettim ve normalden fazla gerildiğini gördüm 1 cm bile zor oynuyor yerinden bu normal mi ve titreşimin artmasının nedeni bu olabilir mi? bugunde mecburen işe bu şekilde geldim ancak yarın tekrar servise gitmeyi düşünüyorum bu yüzden ve gidonda ki boşluktan dolayı. Servisten sonra ki tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim
    ses yapması gergin olmasından olabilir. titreşimin artması da yağın fazlalığından olabilir. yağ seviyesini kontrol etmenizde fayda var

Gundogdu41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    İçim hiç rahat etmedi bu bakımdan yarın tekrar gidicem bakalm teşekkür ederim
    ellaksakir bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://hizliresim.co...BD.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...YD.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...MG.jpg</a></a>

fiyatı çok evet ama işçilik güzel bence. sünger konusuna gelince benim kafamdaki sistemde sünger üstü mat kaplatmak var üstüne deri kaplatmayı düşünüyorum. zaten henüz istediğim makina türkiyede yok gelmesini bekliyorum. ama mat olayını düşünerek kaplatmak akıllıca olur sünger suyu emmez.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    selam bu motoru kullanıp sorun yaşayan cok kullanıcı var heralde.almayı düşündüğüm bir modeldi ama almaktan vazgeçmek üzereyim.. Deneylimlerinize güvenerek KTM 200 duke mi önerirdiniz yoksa pulsar 200 mü.. yada bu bütcelere naked makina ne önerirsiniz.yardımlarınız için tşkr ederim

knnder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    iki gündür farkettiğim bir durum var vitesteyken yada boşta gidonu sağa sola çektiğimde rolanti yükseliyor her zaman olmasada
    bugün bi sıklaştı özellikle sağa döndürdüğüm zaman 4bine kadar geliyor gaz telinin gerilmesinden dolayımıdır fikri olan var mı ?

ayrıca antifiriz konusunda şehir içi kullanıyorum kolay kolay 6bin devri geçmedim hızım ortalama 70-75 arası genelde antifirizden gelen borunun dibinde terleme var hafifden gözenek şeklinde sanırım ordan sızdırıyor yarın sersive uğrayacağım teşekkürler arkadaşlar

KoLesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R (2013) Bajaj Pulsar 200NS (2014)
    Yarın bende aranıza katılıyorum arkadaşlar. 2013 model hyosung gt250r 3000km olan motorumu takasla 2014 model 9bin km'de pulsar alıyorum inşallah pişman olmam, hadi hayırlısı
    turkish39 ve enescanatar bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı SaLu_JaCBo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bu motoru kullanıp sorun yaşayan cok kullanıcı var heralde.almayı düşündüğüm bir modeldi ama almaktan vazgeçmek üzereyim.. Deneylimlerinize güvenerek KTM 200 duke mi önerirdiniz yoksa pulsar 200 mü.. yada bu bütcelere naked makina ne önerirsiniz.yardımlarınız için tşkr ederim
    bu bütçelerde derken?

bmw mi opel mi?

pulsar 8700 tl ktm duke 12900 tl.
    4200 tl fark var.

hakkaniyetli bir kıyas mı bu şimdi?

he duke 2. el olacak diyorsanız sahibindende en ucuzu 8500 tl , bir sonraki en ucuzu 9500 tl.
    sahibindende en ucuz olacak motorun canının alındığı az çok tahmin edilir.
    bu durumda ben de kaldım , cbr 250 2. el düşündüm.
    sonra o kadar para verip emin olamadığım motor alacağıma bayisinden pulsarımı alırım en azından ne olduğunu bilirim içim rahat eder dedim.
    iyiki de demişim. 1 sene 6000km kullandıktan sonra yine olsa yine pulsar alırım kesinlikle.
    tozluklu, ekrem ata, ismo61 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Aynen hocam çevirci yükseliyosa gaz telinin gerilmesindendir.
    knnder bunu beğendi.

iluvatarEru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - VW Golf 1.4 Tsi DSG
    SaLu_JaCBo
    Ben motorumdan gayet memnunum(pulsar). He dersen ki şu mu bu mu bana kalsa yani param olsa Harley alırım direk

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bütçelerde derken?

bmw mi opel mi?

pulsar 8700 tl ktm duke 12900 tl.
    4200 tl fark var.

hakkaniyetli bir kıyas mı bu şimdi?

he duke 2. el olacak diyorsanız sahibindende en ucuzu 8500 tl , bir sonraki en ucuzu 9500 tl.
    sahibindende en ucuz olacak motorun canının alındığı az çok tahmin edilir.
    bu durumda ben de kaldım , cbr 250 2. el düşündüm.
    sonra o kadar para verip emin olamadığım motor alacağıma bayisinden pulsarımı alırım en azından ne olduğunu bilirim içim rahat eder dedim.
    iyiki de demişim. 1 sene 6000km kullandıktan sonra yine olsa yine pulsar alırım kesinlikle.
    Bence sorun yok eğer KTM DUKE 200 ile kıyaslanıyorsa bu Pulsarın kalitesindendir.kendisinden yaklaşık %50 daha fazla olan bir motor ile aynı kefeye konuyor ise ya ktm kötüdür ya da pulsar iyidir. KTM'i de kötüleyen pek göremediğime göre sonuç belli.
    Onun dışında bu o daha iyi bu daha iyi tartışmalarını da garipsemeye başladım. Ne kadar ekmek o kadar köfte bence 5000 lik aldığınız motorda sıvı soğutma beklemeyeceğinize göre 8700 liralık bir motordan da 12500 tllik bir kalite ve işçilik beklenmeyeceğini düşünüyorum. Benim Pulsarım var kullanıyorum motor camiasında da yeniyim daha 1 ay olmadı motor ve ehliyetimi alalı. VW Golf üm var gidip Toyota Auris alanlara taş atmıyorum gitmiyor çekmiyor işçiliği kötü vs diye..
    kdiner ve ismo61 bunu beğendiler.
    özlü söz....

Motosikleti
    Kawasaki Z 750 Pulsar 200 ns
    fatih rumuzlu arkadaşım..Rolanti sensöründeki sorunu kabul edip siparişi veren hangi servis bizlede paylaşırmısınız.

emredb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS

Motorumu 4300 km'de aldım, şuan ise 7000 km'de.
    Tek bir şey dışında motorumdan gayet memnunum. Sizlerin de tahmin edeceği gibi; zırıltı sesi...
    Bu sesi nasıl yokedeceğimi bilen, çözüm üreten varsa lütfen özelden mesaj atarsa sevinirim.

Herkese keyifli sürüşler, sağlıcakla kalın.
    Mengu16, tozluklu, AttilaXtreme ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)