Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Titresim konusunda felis leo ya katiliyorum. Suanki motorumdan az ama koltugun arka tarafina dogru ve kuyrukta rolantide titreme var. Giderken farketmedim ama. Seko da bende felis leo da bursadaki motoru test ettik. Anahtarliktaki metal kisim mitora degdigi icin biraz ses yapiyirdu. Ancak hareket halinde fren on frene basinca bi vinlama sesi duyuyordum . O nedjr acaba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzlenimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler. Deneyimsiz veya test etme fırsatı olmayan kullanıcılara yardımcı oldular.

Renk olarak hangi seçenekler mevcut şu an ? Şeritleri beğenmedim, , Sym Wolf gibi tek renk (mavi veya beyaz) seçeneği gelecek mi ?

Bakalım ne kadar kullanıcısı olacak. Şu ana kadar yazılan yorumları görünce, imkanı ve tecrübesi olan kişiler için almamak için bir neden yok gibi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzlenimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler. Deneyimsiz veya test etme fırsatı olmayan kullanıcılara yardımcı oldular.

Renk olarak hangi seçenekler mevcut şu an ? Şeritleri beğenmedim, , Sym Wolf gibi tek renk (mavi veya beyaz) seçeneği gelecek mi ?

Bakalım ne kadar kullanıcısı olacak. Şu ana kadar yazılan yorumları görünce, imkanı ve tecrübesi olan kişiler için almamak için bir neden yok gibi.
    Düz renk olarak ''Siyah'' var...
    Sokollu ve halilom bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Kocaelide deneme yapabilecegimiz yer var mi? Birde biz test edelim.. duke200 den vazgecirir belki

Motosikleti
    Kawasaki Z 750 Pulsar 200 ns
    https://www.facebook.com/photo.php?v=10152158371194163
    değerli forum üyeleri bu görüntüleri izleyip kararı kendiniz verin...suyun içindeki performansı çok etkileyeci(!)

yok mu bugün test sürüşlerine giden arkadaşlar onların da görüşlerini alalım

msafacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150

Keşke bu renkleri de gelse Türkiye'ye. Bu renklerini çok beğeniyorum
    turkish39, motobug, reverse ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı msafacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://indianexttech.com/wp-content/...sar-200-ns.jpg

Keşke bu renkleri de gelse Türkiye'ye. Bu renklerini çok beğeniyorum

Aynen,bize niye denk geldi böyle anlamıyom.Pulsara sade renk daha çok yakışıyor bence...
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    arkadaşlar facebook ta grup olusturdunuz ama daha once acılan bir sitemiz var oraya ugrar ve ziyaret edersenız yorum ve bilgi alma adına faydalı olunacagını dusunuyorum tüm pulsar kullanıcılar ve fanlarını beklerız link asagıda

www.pulsar 200ns.net
    Garip bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    arkadaslar nasıpse yarın sabahtan motorumu teslım edıcem 7500 e ardından pulsarcıların arasına katılıcam kısmetse
    www.erkakurye.com

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Simdiden hosgeldin abi selami abiye alsak bitane cete kurariz 😂

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    valla nakıte ındırım yapmazlarsa almam hacı ıkıncı el beklerım 1 ay sonra duser ıkıncı elı
    www.erkakurye.com

valla arkadaşlar ben pulsarı aldım parasınıda birbuçuk ay evvel verdim gelmesine 2 gün kala iş yeri sahibi umreye gitti Allah kabul etsin fatura kesilmeyince motor dükkanda bekliyo. Bende arada alıyorum trafik olamayan alanda biniyorum Allah izin verirse ayın 13.de işyeri sahibi geliyo ama bi 50 km bindim izlenimlerim şöyele motor fren mesafesi benim için önemli firene bastığın anda durmasını biliyor frenler çok kaliteli işçilik 1 numara gaz tepkimesi mükemmel düşük cc lere göre seri kalkıyor lastikler nylon olmasına rağmen kaliteli değiştirmeye hiç gerek yokvites geçişleri şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi vurma ses yok çok rahat geçiyor boşu hemen buluyorumeksi olarak vites göstergesi yok onun dışında bi eksi yok bana göre motora hayran kaldım diyebilirim 1000 cc lik değil ama 1000 cc lik tadı ve zevki bu motorda var
    FEYZULLAH DEDE

Tvs apache kullanıp pulsar alan arkadaşlar titreşimi kıyaslayabilir misiniz? Birde pulsarın lastik ebatları nedir acaba? Arka - ön

valla arkadaşlar ben pulsarı aldım parasınıda birbuçuk ay evvel verdim gelmesine 2 gün kala iş yeri sahibi umreye gitti Allah kabul etsin fatura kesilmeyince motor dükkanda bekliyo. Bende arada alıyorum trafik olamayan alanda biniyorum Allah izin verirse ayın 13.de işyeri sahibi geliyo ama bi 50 km bindim izlenimlerim şöyele motor fren mesafesi benim için önemli firene bastığın anda durmasını biliyor frenler çok kaliteli işçilik 1 numara gaz tepkimesi mükemmel düşük cc lere göre seri kalkıyor lastikler nylon olmasına rağmen kaliteli değiştirmeye hiç gerek yokvites geçişleri şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi vurma ses yok çok rahat geçiyor boşu hemen buluyorumeksi olarak vites göstergesi yok onun dışında bi eksi yok bana göre motora hayran kaldım diyebilirim 1000 cc lik değil ama 1000 cc lik tadı ve zevki bu motorda var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

titreşim yok denecek kadar az hatta yok arka teker 130.70.17 ön tekerde 100.80.17

Valla apache nin (yeni kasa kullanıyorum) titreşimi şehir içinde zerre rahatsız etmiyor 80km ye kadar sıkıntı yok. Ama otobanda , uzun yolda 95 sonrası fena rahatsız ediyor.

Siz tvs kullanıp mu pulsar mı satın aldınız acaba?

tvs almadım kullandım bu arada ybr 125 honda 150 yamaha virago da kullandım 1000 likte kullndım at aklındaki endişeyi kardeşim çankırıdayım aldım bindim titreşim yok
    FEYZULLAH DEDE

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten bu motorun alacalı çıkartmalı renkleri çok kötü düz renkleri ise harika.

Fuarda motordan soguyodum resmen

Kırmızı ve mavi favorim

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten bu motorun alacalı çıkartmalı renkleri çok kötü düz renkleri ise harika.

Fuarda motordan soguyodum resmen

Kırmızı ve mavi favorim
    Sade kırmzı olanı iyiydi bea. Yeni renkler maliyeti kısmak için tek kalemde çıkmış, sonra da çıkartma yaplmış gibi. Plakada çift renk mi yazıyor. Mesela kırmızı siyah olanı çift renk yazıyorsa kaplamalar ile farklı konbinasyonlar denene bilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:39 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar nasıpse yarın sabahtan motorumu teslım edıcem 7500 e ardından pulsarcıların arasına katılıcam kısmetse
    Şimdiden hayırlı olsun
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sade kırmzı olanı iyiydi bea. Yeni renkler maliyeti kısmak için tek kalemde çıkmış, sonra da çıkartma yaplmış gibi. Plakada çift renk mi yazıyor. Mesela kırmızı siyah olanı çift renk yazıyorsa kaplamalar ile farklı konbinasyonlar denene bilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:39 ----------

Şimdiden hayırlı olsun
    motoru alir almaz reklamciya gidin çıkartma yapsin üstüne
    amaç tabiki maliyet
    örneğin metalik kirmizi renk farkı arabalarda 1500 tl
    benim çinli motor bile metalik kirmizi renk.
    Yeni metalik kirmizi cliolari andırıyor

pulsarin renk olayı rüküş
    jantlar gorsel olarak iddiasız
    performansta cbr250 nin gerisinde
    fiyatı yurtdışına göre bariz yüksek
    cbr250 de seramik piston (veya piston kaplamasi) var veya silindir kaplamasi herneyse adı
    pulsar bilmem kac mikron piston üstü siyah kaplamayla övünüyor
    seramik kaplama surtunmeyi ve sesi azaltıyor
    rodaj acisindan durum nedir bilmiyorum

depo fiyati ne kadar merak ediyorum
    600 700 tl vardır herhalde
    benim motorun deposu 100 tl civarı

3 bujiyle daha iyi yanma ve performans iddiası var da
    tek bujili bajaj discover 100 modeli 1 litreyle 92 km gidiyor fabrika verisi bu
    3 buji daha verimliyse neden daha fazla km yapmıyor?

bu arada 100 modeli ne zaman gekecek
    internette resmini bile zor buldum
    Adem Balkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)