Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Devirecek kadar yatmak üzereyken orta sehpa sürtüyor tecrübeyle sabittir ben michelin'lerle yaptım otoparkta, fabrika lastikleriyle çok fazla tavsiye etmem ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    458-25-243 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devirecek kadar yatmak üzereyken orta sehpa sürtüyor tecrübeyle sabittir ben michelin'lerle yaptım otoparkta, fabrika lastikleriyle çok fazla tavsiye etmem ...
    Sonunda orta sehpanın bi faydasını görücem hem yokuşta park ettiğim hem de rahatlıkla orta sehpaya alamadığım için daha önce hiç kullanmamıştım bu vesileyle bana da bi faydası dokunmuş olur

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ben de eğimde park ediyorum yan sehpada, ama temizlik, zincir temizlik/ yağlama için orta sehpa şart

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de eğimde park ediyorum yan sehpada, ama temizlik, zincir temizlik/ yağlama için orta sehpa şart
    becerebilirsem benim de orta sehpaya alıp bi bakımını temizliğini yapma hayalim var Bu arada hocam far konusunda bilgi verir misiniz? Orjinal ampul çok kötü ışık veriyor yeterince aydınlatmıyor değiştirmek istiyorum tercihim sarı ama yetersiz olacaksa led de olabilir. Ampulün özelliği önemli midir nasıl bi ampul takmalı bu alete hiç bi bilgim yok 'aydınlatırsanız' sevinirim

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bu konuda Barış destek olabilir, o far ampulünü LED ile değişmişti. Benim dekoratif sislerim de çok etkili değil, LED sis sipariş edeceğim. Yine de watt konusuna dikkat etmek gerek akünün gücü belli...

pitbullcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda VT750 C Shadow & 69' Jawa 250 Classic
    Alıntı 458-25-243 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    becerebilirsem benim de orta sehpaya alıp bi bakımını temizliğini yapma hayalim var Bu arada hocam far konusunda bilgi verir misiniz? Orjinal ampul çok kötü ışık veriyor yeterince aydınlatmıyor değiştirmek istiyorum tercihim sarı ama yetersiz olacaksa led de olabilir. Ampulün özelliği önemli midir nasıl bi ampul takmalı bu alete hiç bi bilgim yok 'aydınlatırsanız' sevinirim
    merhabalar ben kendi motorumda led far kullanıyorum 3lü ikisi kısa üçü birden uzun oluyor, kendinden fanı var. ürün 50 tl aldım. takılması biraz sorun oldu yuvası uygun olmadığı için ama usta bişeyler yapıp güzel oturttu. tavsiye ederim aydınlatmadı ciddi gelişme oldu.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Onur bu işi nerede yaptırmıştın paylaşır mısın lütfen, bir ara ben de düşünüyorum

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar...2014 hyosung gv 250 8400 km de 10000 tl ye satıyorum pazarlıksız... sıfır gibi makine yalnız bugün son gün ilgilenirseniz 05427351010

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar...2014 hyosung gv 250 8400 km de 10000 tl ye satıyorum pazarlıksız... sıfır gibi makine yalnız bugün son gün ilgilenirseniz 05427351010
    Bugün son günmüş.Yarın satmaktan vaz mı geçiceksin kampanya mı yaptın ? Forumda satılık kısmına yazman gerekiyor bunu kuba sayfasına değil.
    tanjuzafer bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Müslüman mahallesinde salyangoz satışı !...
    458-25-243 ve A.ŞIK bunu beğendiler.

pitbullcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda VT750 C Shadow & 69' Jawa 250 Classic
    Farı aldığım yer Aktaş Motosiklet.(Alemdağ Cd. No:415 Dudullu Ümraniye 0216 611 34 54) Ümraniye oto-sanayide kendi ustama yaptırdım Ergun Usta.

Ya arkadaş piyasası çok kötü motorun. Adamn biri 6800 TLye ilan koymuş 6100 e ücretsiz kargolu hediyeli sıfır veriyolar diyorum adam da diyoki ben plaka yaptım yeaa. iyi hadi 6500 olsun diyor.

bir sazan daha da 6000 koymuş aradım makina alalı 2 sene olmadı 6000 son ! diyor. Sen makinayı aldığın dönemde 5400 civarıydı zaten. senelerce kullan motoru yan yatır, eskit parçaları sonra sıfır aldığından daha üstüne sat ?

CBF-Ybr gibi maşallah makina, gitgide değerleniyor..

Aklımda 2015 sıfır almak vardı fakat ekipmanı tamamlayamıyorum. Ekipmman için 2.000 yetmedi.

Bu gidişle sl150 alacağım sanırım, biri 4.000 e satıyor temiz, 3700 e çekerim gibi.. geri kalanıda ekipmanla tamamlıcam.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    sl 150 makinede çok titreşim var,balansör yok o makinelerde ,aldıkdan sonra keşke 1000 daha verseydim 200 alsaydım diyeceksin
    marvel23 bunu beğendi.

Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sl 150 makinede çok titreşim var,balansör yok o makinelerde ,aldıkdan sonra keşke 1000 daha verseydim 200 alsaydım diyeceksin
    İşte o da sıkıntı, satıcı balansör var dedi ama

Motosikleti
    80-90 dan sonra titreşimi çok hissettirir,200 lerde vardır balansör o yüzden sl200 çok tutulmuştur.
    marvel23 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı marvel23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte o da sıkıntı, satıcı balansör var dedi ama
    150'lilerde balansör olarak koydukları tek silindirik bir bağlantı parçasıdır. Titreşim şikayetleri sonrası SL 200'ler için bunu daha farklı yapıp darbe emiş gücünü yükselttiler ve bir anda daha çok tutuldu motor.

Motor satın alma sürecini çok iyi bilirim, sizi demotive etmek istemiyorum ama titreşim konusunu ciddi düşünün hem aldıktan sonra binerken bizi "sevgiyle !..." hatırlamamanız hem de tekrar satarken çok fazla prim kaybetmemek için. Çünkü amatörü de olsa her alıcı balansör bilgisi konusunda bilinçli artık. Diğer taraftan elbette bütçe konusu ve sezonu kaçırmadan motor sahibi olma konusu var ki, çok çok iyi anlıyorum, yine de bildiklerimiz doğrultusunda hatırlatmalar yapmak zorundayız.
    marvel23 bunu beğendi.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı marvel23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş piyasası çok kötü motorun. Adamn biri 6800 TLye ilan koymuş 6100 e ücretsiz kargolu hediyeli sıfır veriyolar diyorum adam da diyoki ben plaka yaptım yeaa. iyi hadi 6500 olsun diyor.

bir sazan daha da 6000 koymuş aradım makina alalı 2 sene olmadı 6000 son ! diyor. Sen makinayı aldığın dönemde 5400 civarıydı zaten. senelerce kullan motoru yan yatır, eskit parçaları sonra sıfır aldığından daha üstüne sat ?

CBF-Ybr gibi maşallah makina, gitgide değerleniyor..

Aklımda 2015 sıfır almak vardı fakat ekipmanı tamamlayamıyorum. Ekipmman için 2.000 yetmedi.

Bu gidişle sl150 alacağım sanırım, biri 4.000 e satıyor temiz, 3700 e çekerim gibi.. geri kalanıda ekipmanla tamamlıcam.
    Ben de ekipmansız almak zorunda kaldım şöyle bi eksisi var uzun yola gidemiyorum (e-5 e çıkmaya,köprüden geçmeye,grup gezilerine katılmaya çekiniyorum) çünkü üzerimde malzeme yok ve oralarda o hızla giderken düşersem ya da en iyi ihtimalle bana dokunsalar bile öleceğimi ya da allah korusun daha da beteri sakat kalabileceğimi biliyorum.

Ama sana tavsiyem yine de ekipmandan önce iyi bi motor alman. 150lik kubadansa bana göre 200cc 2014-2015 model alman daha iyi. Ekipmanlarını yavaştan tamamlarsın özellikle önce dandik bi kask (ne olursa olsun 200-300 liraya bi kapalı kask al dandik ama hiç yoktan iyidir.) (Not:Kendim nazi kullanıyorum ) daha sonra yavaştan monttu eldivendi dizlikti derken hepsini tamamlarsın.

Şunu da söyleyeyim henüz 200km falan yapabildim motorla yukardaki nedenlerden çok kullanamıyorum. 5900 tl ye almıştım şuan 7000 civarında fiyat verenler oldu. Dolar yükseldikçe her geçen gün fiyatı artacaktır elini çabuk tutmanda bence fayda var. 0 bir makineyi zararsızı geç üstüne kar verip daha sonra okutabilirsin bile.

Nacizhane kendi deneyimimi yazdım bi yanlış varsa affedin..

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Satış fiyatı her ne kadar 7150₺ görünse de 6100₺'ye 2015 sıfırını alabilirsin bir çok yerden. Benim aldığım yer hem satıcısı hem yetkili servisi. Eğer bütçeni zorlamayacaksa kesinlikle 2015 sıfırını al. Aldığım yerle aram iyidir. İstersen yardımcı olmaya çalışırım.

ogeday35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA SUPERLIGHT 200 2014
    Arkadaşlar dördüncü vitesten beşe geçerken boşa aldı son on gün içinde bir kaç kez. Sizde de oldu mu bu durum? Cumartesi günü servis bakımı yaptırdığımda söyledim bakım ayar vs yapıldı vitese ama dün yine oldu. Var mı bu konuda bilgisi olan.

Motosikleti
    makine kaç km deydi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)