Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eddie_Smoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperLight 200
    Arkadaşlar Karakaçanı satıyorum, ilgilenen arkadaşlar varsa linkteki numaradan bana ulaşabilirler.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ght-200-a.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Alıntı Eddie_Smoke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Karakaçanı satıyorum, ilgilenen arkadaşlar varsa linkteki numaradan bana ulaşabilirler.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ght-200-a.html

ilan linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17417205/detay
    ...Drive or Die...
    ...Gas, Grass, Girls...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Hayrola @Eddie ?

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Bu da sağ ve sol tarafa "200" yazısının yerine yapılan çalışma

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bende sipariş ettim gelmedi hala

joviden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Haktan, eline sağlık elçik ve sele harika duruyor! Bunların fiyatını ve nerden aldığını nereye yaptırdığını yazarsan?

Motosikleti
    Mondial Rx3
    Alıntı HaktanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni elciklerimiz ve selemizin yeni hali

]
    Haktan hocam, Sele nin maliyeti ne kadar oldu. Benimde ön tarafı yukarıya doğru kavislendirmem lazım. Sürüş halinde bazen öne doğru kayıyorum. Boy uzun olduğu için öne gitmem sıkıntı yaratıyor. Eyvallah.

Eddie_Smoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperLight 200
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayrola @Eddie ?
    Motoru büyütücem üstad
    ...Drive or Die...
    ...Gas, Grass, Girls...

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Hayırlısı o zaman, o hepimizin aklında

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı Eddie_Smoke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru büyütücem üstad
    Ara sıra deniizliye gidip geliyorum , fiyat pahallı yalnız , 2012 oldugu ıcın ayar cekersen alma ihtimalim var

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Bu arada izmirde satan olursa bana bi ulaşsın görüşelim,
    A.ŞIK bunu beğendi.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bende bu motoru almayi dusunenlerdenim. Ozellikle karar vermemde bu baslikla karsilasmim olmam etkili. Hatta bir arkadasima da bu motoru tavsiye ettim. O bu aybasi aliyor. Benim siralamamda ekipman/ehliyet-egitim/motor seklinde olacak. Bu da yeni yili bulur sanirim fiyatlari da dusmus olur az bucuk diye umuyorum. Baslikta yazan arkadaslara tesekkurler.

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Arkadaşlar seleyi Şirinevlerde Motosay'a yaptırdım. Facebookta sayfaları var. Adres vs bilgileri mevcut. 0 (532) 574 05 77 Yılmaz. Yapılan işe göre değişir 130-200 arası tutar demişti ama sağolsun Yılmaz bey 120tl aldı. Elcikler ve 3D stickerlar aliexpres.com'dan alındı. Elcikleri kendiniz bile takabilirsiniz aslında ama ben şirinevlerdeki kendi servisime değiştirttim. Daha sonrada orjinallerine göre fren manetleri ve gaz telinin bağlı olduğu aparatları gevşetip arada kalan boşluğu kapatmak için elciklere dayayıp vidaları tekrar sıktım. İskelet eli şeklindeki aynalarımda geldi ama çok küçük olduğu için orjinalleri değiştirmedim. Sabah elciklerin linkini atarım arkadaşlar. Şimdi birtek @shadowmaster'ın taktırdığı sis farları kaldı. Onlar da aliexpres.com'da yolda. Onlarda gelince benim motorda yapacağım işlemler bitmiş olacak. Herkese keyifli sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:17 ----------

http://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-1-Motorcycle-Handlebars-Grip-Custom-Spike-Billet-Grips-for-Cruisers-Choppers/2002849331.html
    http://tr.aliexpress.com/item/3D-Metal-Car-Stickers-Motorcycle-Pad-Tank-Scooter-Skull-Styling-Sticker-Emblem-Abel-Decoration-Stickers/32224872014.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar gebzede oturuyorum satılık motor varsa almak istiyorum. Satan arkadaş varsa yada bildiği satılık varsa 05394456277 numaradan beni arayabilir. Teşekkür ederim.

Motosikleti
    gebezede değilde istanbul bir arkadaş satacakdı motrunu,tatilde şuan ilgilenirsen irtibat sağlayabilirim.motoru yeni 8 aylık bir makine.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gebezede değilde istanbul bir arkadaş satacakdı motrunu,tatilde şuan ilgilenirsen irtibat sağlayabilirim.motoru yeni 8 aylık bir makine.
    Hocam numara verirmisiniz

Merhaba arkadaşlar çok güzel bi forum hepsini okudum mbastan sona yeni başlayan biri olarak bu motor doğru secim mi olur 0 mmı yoksa ikinci el mi almaliyim

Motosikleti
    yeni başlangıç için güzel,eğitim almış iseniz sıfırı sıkıntı olmaz.

Çok fazla fiyat artışı oolmamismi 7200 gibi bi fiyatı vardı kendi sitesinde bu fiyata degermi diye düşünüyorum

Motosikleti
    fiyat arttı doğrudur,kur dengesizliği ve bu motora bu yıl artan ilgi çok fazla fiyat artışı olmasına sebeb oldu ancak şuda unutulmamalıki bu motor sene sonu kurların bu şekilde azmasından ötürü 8500 tl sıfır fiyatı olacak (iyimser olarak 8000 tl diyelim)

biraz araştırma ve pazarlıkla 6800 tl civarı sıfır bulunabilir.Biz geçen yıl bu motoru 5400 tl civarı alırken şimdi 7000 tl seviyesi ve yıl sonuda 8000 tl ve üstüne çıakcak olmasını gördükçe kendimizi şanslı hissediyoruz,maalesef motor almakda artık lüks oldu bu ülkede.

Japonları ise hiç söylemiyorum,orta segment sıfır makine zaten yok,en düşük 900cc motorlar var (vulcan s motoru chopper olarak görmüyoruz o ayrı bir tarz çünkü) bu modellerin fiyat aralığıda 27-35bin arası zaten.

İkinci el en genç 5 yıllık makineler ise orta segmendtte 15bin tl den başlıyor ama japonun 10 yıllık makinesi bile sağlamdır temiz kullanılmış ise.
    Bir yamaha dragstar bir honda shadow her türlü 100bin km kullanılacak makineler,bir çinli makine ile kıyas tutmaz çünkü düşük devir yüksek tork makineleri olduğu için uzun yıllar akar gider yani.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200 - 2015
    Merhaba arkadaşlar yarın kısmetse Antalya'dan 6300 tl ye sıfırını alıcam. Tecrübem yok ilk motorum olacak 500 km rodaj bitiminden sonrada Gaziantep'e yola gidicem buradan fotoğraflı olarak paylaşımlarda bulunurum vereceğiniz tavsiyelerede açığım

Motosikleti
    Alıntı bay mechanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yarın kısmetse Antalya'dan 6300 tl ye sıfırını alıcam. Tecrübem yok ilk motorum olacak 500 km rodaj bitiminden sonrada Gaziantep'e yola gidicem buradan fotoğraflı olarak paylaşımlarda bulunurum vereceğiniz tavsiyelerede açığım
    hayırlı olsun şimdiden,kazasız sürüşler dilerim.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)