Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Güzel makine 650f insanın alası geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Bende egzoz dusunmeye basladım, trafikte egzoz olmadan sorun oluyor, farketmıyor kımse, bır kac kere kacarak zor kurtardım, egzoz varken yol verıyorlardı, sırf trafıkten dolayı alacağım yoksa sesı cok fazla, mıllet kufur edıyor

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ^
    susturucu mir model tercih edin, mahalle icinde susturuculu, otobanda susturucuz surersiniz az kufur icin

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Two Brothers ın çıkardığı egzozda susturucu kolaylıkla takılıp sökülmekte bende bunun için sipariş verdim bilginize
    atgatt bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı okaya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Two Brothers ın çıkardığı egzozda susturucu kolaylıkla takılıp sökülmekte bende bunun için sipariş verdim bilginize
    eksoz ne zaman geliyor ben seni bekliyorum ona göre sipariş geçicem

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Brn motora benden sonra 7 kişi daha sipariş vermiş Amerika'ya Two Brothers a msj attıklarında yeni bir egzoz olduğu için ve talep dolayısıyla 15 gün üretim süresi vermişlerdi. Sanırım maksimum 10 gün içinde elimde olacak videosunu çeker paylaşırım nasipse geldiğinde
    cece89 bunu beğendi.

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Sormak istediğim bir konu var.
    3500 TL bu egzoza vermek yerine linkteki gibi bir egzoz nasıl olur?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-xj6-ixil-egsoz-xj6-uyumlu-173469203/detay

Performans artması benim için önemli değil. Yakıtı ne kadar etkiler, nasıl bir ses alabiliriz? Deneyen var mıdır? Ya da bilen.
    Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sormak istediğim bir konu var.
    3500 TL bu egzoza vermek yerine linkteki gibi bir egzoz nasıl olur?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-xj6-ixil-egsoz-xj6-uyumlu-173469203/detay

Performans artması benim için önemli değil. Yakıtı ne kadar etkiler, nasıl bir ses alabiliriz? Deneyen var mıdır? Ya da bilen.
    Bilgi verebilirseniz sevinirim.
    mantıklı aslında söylediğin ama buna da para vermeye gerek yok bu doğrultuda. stock eksozun içi boşaltılabilir çünkü stock görüntüsü çok hoş bence

ocbedir93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r 65
    650 f'in 600 f yerine piyasaya sürülmesine şahsen sevindim. 600 f her anlamda çok hoşuma giderdi fakat, en nihayetinde son 600 f yarım karenajlı hornet idi. Bu modelin özgünleşmesi çok hoş olmuş. ( amiyane tabirle honda'nın aynı motoru giydirip giydirip farklı modelmiş gibi satması fazla olmuştu artık. )

Selamlar,
    Ömer

Arkadaslar katalitik iptali ile taktigimiz egzoz ile muayeneden gecemiyoruz muayene zamaninda söktürdügümuz katalitigi tekrar taktirabilirmiyiz? Muayene sorununu bu sekilde halledebilirmiyiz?

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nedved arkadaşım, eğer iyi dizayn edilmemişse motorun performansını bile düşürebilir.
    adam akıllı dizayn edilmesi lazım motora göre.
    tavsiye etmem.

two bros iyi ama katalizörü iptal ediyor, yasal değil. arrow egsoz yasal, kendi katalizörü var. euro standardlarına uygun.
    ama muayane için orjinal egsoz tümüyle geri takılırsa sorun yok. o yüzden orjinal egsozu temizleyip, paketleyip kuru biryerde saklamak iyi olur.

Motosikleti
    Honda CB650F hayat onda
    Arkadaş ben böyle bir motor görmedim. Gerçi bendeki CB 650F Naked olan versiyon CBR 650 ile bire bir aynı sadece grenaj yok.
    Motor bugüne kadar bindiğim en soğuk 4 silindirli makina. Arkadaş şehiriçi o kadar dur kalk kırmızı ışıkta bekle yarım saat boyunca dur kalk hiç ısınmaz mı motor. Daha önce kullandığım motorsikletlerde 600rr z1000 cbf1000 yzf 600 cbr 600f kontağı kapatmak zorunda kalıyordum. Ama bu motorda öyle bi dert yok.
    87 beygirlik motoru çok güzel ivmeleniyor. tatmin edici. yakıt olayına gelelim. arkadaş 2 silindirli çoğu motordan az yakıyor. uzun yolda 4.5 şehir içi 5.5 litre bu güçte bi motor bu kadar az yakması şaşırtıcı. daha önce kullandığım motorlarda petrol ofisinden çıkmıyordum bunda 50 tl ile 200-220 km yol rahatlıkla yapabiliyoruz. rodajı bittikten sonra inanıyorum dahada düşecektir. Çok memnun kaldım. Önceki akranı cbr600f den kat kat iyi ivlemenme aradaki 13 beygir farkına rağmen neredeyse aynı zaten torkları aynı...

themeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı themeric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun thailand tan koruma takozu siparisi verdim facebookta thai 650f grubu var ordan buldum arkadasi saolsun benim icin satin aldi bugun bana kargoladi resmini gonderiyorum henuz elime ulasmadi 140$ gibi bi fiyati var air kargo ile 30$ da kargosu cikti total de 170$ 370TL gibi bi rakam odedim paypal uzerinden... gelmesini bekliyorum bakalim aklinizda olsun diye gelsin taktirinca da foto koyarim buraya isteyen olursa yonlendirebilirim sizi arkadasa ama once bana bi gelsin bi sorun cikmadan ondan sonra size yine geri bildirim yaparim fatura tutari olarak 29$ yazdirdim gumruge takilmaz diye dusunuyorum bakalim hayirlisi... bu arada cok iyi egsozlar var icim gidio tank pad ve tank grip su anda arastiriyorum guzel modeller var bilginizeee...

http://i.hizliresim.com/8m8BOW.jpg
    Arkadaslar daha once de siteden yazmistim koruma takozu aldim diye nihayet geldi ama motorumu satmak zorunda kaliyorum (esimin ev alalim diye basimin etini yemesinden dolayi) o yuzden koruma takozu almaya almayi dusunen varsa yardimci olabilirim odedigim fiyat belli 370 tl gibi bi rakam odedim 300 tl ye verebilirim ilgilenen olursa akliniz da olsun...

Slm arkadaşlar xj6 ile ilgili ne düşünüyorsunuz. İkisinin arasında cok kararsızım cvplarsanız cok sevirim

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı wildrunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş ben böyle bir motor görmedim. Gerçi bendeki CB 650F Naked olan versiyon CBR 650 ile bire bir aynı sadece grenaj yok.
    Motor bugüne kadar bindiğim en soğuk 4 silindirli makina. Arkadaş şehiriçi o kadar dur kalk kırmızı ışıkta bekle yarım saat boyunca dur kalk hiç ısınmaz mı motor. Daha önce kullandığım motorsikletlerde 600rr z1000 cbf1000 yzf 600 cbr 600f kontağı kapatmak zorunda kalıyordum. Ama bu motorda öyle bi dert yok.
    87 beygirlik motoru çok güzel ivmeleniyor. tatmin edici. yakıt olayına gelelim. arkadaş 2 silindirli çoğu motordan az yakıyor. uzun yolda 4.5 şehir içi 5.5 litre bu güçte bi motor bu kadar az yakması şaşırtıcı. daha önce kullandığım motorlarda petrol ofisinden çıkmıyordum bunda 50 tl ile 200-220 km yol rahatlıkla yapabiliyoruz. rodajı bittikten sonra inanıyorum dahada düşecektir. Çok memnun kaldım. Önceki akranı cbr600f den kat kat iyi ivlemenme aradaki 13 beygir farkına rağmen neredeyse aynı zaten torkları aynı...
    102-87=15bg fark, artı eklenmiş 5kg fazla ağırlık ile aynı ivmeye sahip olması şaşırtıcı...Honda bu işi biliyo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Alıntı ocbedir93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 f'in 600 f yerine piyasaya sürülmesine şahsen sevindim. 600 f her anlamda çok hoşuma giderdi fakat, en nihayetinde son 600 f yarım karenajlı hornet idi. Bu modelin özgünleşmesi çok hoş olmuş. ( amiyane tabirle honda'nın aynı motoru giydirip giydirip farklı modelmiş gibi satması fazla olmuştu artık. )

Selamlar,
    Ömer
    Hornet 600 sence kötü bir makine mi...Üretimde kaldığı süre boyunca Avrupada 250cc üstü vitesli motosiklet sınıfında sürekli ilk 5'te yer almış-2007-2010 arası yıllarda R1200GS ve Z750'den sonra en çok satılan 3. motor olmuştur.
    wolrath bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Hissiyat olarak söylemiştir. Nedeni de 8.000 devirde gelen max tork(650f) ile 10.500 devirde(600f) gelen max. torktan kaynaklanıyordur.

Baldırı çıplak reno clio dizel aracım düşük devirlerde yüksek tork verdiği için eşimin 122hp cooperından daha iyi hızlanıyor zannetmem gibi bir şey bu

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    XJ6 2 silindirli cbr 650f 4 silindirli ve yakıt olarak cbr 650f daha iyi xj6 daha naked tarz bir motor cbr 650f ise süpersport ve touring arası bir motor. Bende sizin gibi araştırmıştım Honda da karar kıldım. Bir de unutmadan Honda 4 yıl garanti vermekte

Yanlış bilgilendirme olmasın. Xj6 4 silindir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Xj6 4 silindir diye biliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

Aynı anda yazdık sanırım pardon☺

Kargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 MT-07 ABS Race Blu
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    102-87=15bg fark, artı eklenmiş 5kg fazla ağırlık ile aynı ivmeye sahip olması şaşırtıcı...Honda bu işi biliyo...
    Eski Hornet ile aynı ivmeye sahip olduğunu nerede yazmış? "87 beygirlik motoru çok güzel ivmeleniyor. tatmin edici." yazmış işte.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)