Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cswi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 09
    https://www.facebook.com/pages/Avcrom-Egzoz/122555854569544?fref=ts Avcrom egsoz.Ben internetten takip ediyorum.Tamamı el yapımı egsoz yaptığını söylüyor.İsteyen irtibata geçebilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15

Çok hoşuma gitti

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    o motorun önü ne oyle

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    bugun aldim gri bebegimi. garajda uyuyor su an. yalniz sikisik trafikte ayaklar yerde falan giderken sag bacagin yanma ihtimali yuksek gibi. o ne yakinlik abi oyle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Cbr 650f koruma takozu
    Sonunda takozlarıma kavuştum beklediğimden güzel oldu

Almak isteyenler verdiğim linkten tedarik edebilir. 74 usd ürün için + shipping(30 usd) ödedim

themeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Hayirli olsun benimki de istanbul sinirlarina girmis gumrukten cikmis takoz yarin gelir herhalde montaji nasil yaptiniz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Honda bora yetkili servis yapti.kaynak delme vs. Olmadigi icin cok basit bir islem 10 dk.larini aldi.

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Arkadaslar Two Brothers Full system egzoz çıkardı ve Brn motor 1 adet bana 1 -2adet te stok için getiriyor bilginiz olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    fiyatı beni aştı kumbaraya bişiler atmaya başlıyım ufaktan
    3.706 TL

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Evet biraz pahalı nedeni de full sistem olması komple gırtlaktan egzoz olması ama sonuçta two brothers kalitesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

Bu da Brn Motorun linki arkadaslar. Ararsanız gelecek egzozlardan size de ayırırlar

http://www.brnmotor.com.tr/Honda-Cbr...,PR-14748.html

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    motorun sag tarafı bacaga cok yakın kalıyor. oraya bi parça taktırmak mümkün mü acaba. bacagım yanacak bi dalgınlıgıma gelse. dar kısımlarda ayaklarla ileri geri gidp donus yaparken arada bacagım degiyor hemen cekiyorum. oraya bişey taktırmam lazım. bir bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Ben sağ taraftan değilde yolda giderken sol taraftan ayağım pegdeyken bacağımın arkasına doğru ısı hissediyorum o da çok rahatsız edici değil

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı okaya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sağ taraftan değilde yolda giderken sol taraftan ayağım pegdeyken bacağımın arkasına doğru ısı hissediyorum o da çok rahatsız edici değil
    hazır sıcaktan bahsetmısken , 220 230 bır sure gıdınce egsoz kısa cıkısı sıkıntı yaratıyor ayakkabımda sıcak hıssedıyorum orayıda kullanırken aklınızda bulundurun...
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

Motosikleti
    Honda CB650F hayat onda
    Evet arkadaşlar Gümüş renkli bir CB650F ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Kısa zaman içerisinde foto ekliyeceğim.
    Ve eksoz Çıktı

http://www.ebay.com/itm/DEVIL-EVOLUTION-HONDA-CBR650F-CB650F-2014-FULL-SYSTEM-TI-MUFFLER-/281410564916?pt=AU_Motorcycle_Parts_Accessories&ha sh=item4185607334&vxp=mtr

1 hafta içerisinde sparişi verecem. Motor herşeyi ile super bi eksoz yoktu oda çıktı ve Turkiye fiyatının yarısı...

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Devil, two brothers dan sonra Arrow da egzoz çıkardı bilginize.
    Bana en güzeli Two Brothers gibi geldi, tasarım olarak ve kullanılan malzeme olarak onun için Brn Motora sipariş verdim.

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dynojette pc5 i çıkarıyor cb/cbr650f için. yakında...

http://www.powercommander.com/powercommander/powercommanders.aspx?mk=19&mdl=683&yr=2014&pc=16-052&mk-n=Honda&mdl-n=CB650F%20/%20CBR650F&pc-ver=PCV&add-mdlyrid=16-052&add-mdlyrid2=FC16052&fullstr=FC1605216-052&prod-type=PCFC%20(Coming%20Soon)Powercommander%20V%20-Coming%20Soon¬es=91,

aftermarket hava filtresi göremedim ama daha. twin bros full sistem çok güzel ve kaliteli duruyor! en iyisi şu ana kadar gördüğüm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Fabrika çıktısı lastikleri değiştiren var mı? Veya değiştirmeyi düşünen?

Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fabrika çıktısı lastikleri değiştiren var mı? Veya değiştirmeyi düşünen?
    ben degistirdim. pirelli rosso2 ile - on/arka - stok lastikler 6000 km deyken degistirdim. Su an 5000 km yaptim, hala 7000 km gider en az arti piste gidiyorum rosso2 lerle.
    mukemmel lastik zaten daha once de ayni modeli kullanmistim.
    motorda slide sorunu bitti arti cok daha iyi basiyor yere. islak performansi mukemmel asti lastik profili cok iyi yatirmak icin.
    cift hamurlu lastik, ortasi sert yanlari yumusak.
    harika grip ve boylelikle cok daha guvenli lastik.
    tavsiye ederim. hem de cok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

Two Bros ve arrow dyno test sonuclari ve resimler.
    Ikiside cok iyi marka ama two bros cok daha guzel duruyor. motorun altinda olmase agirlik merkezini yere daha yaklastiriyor arti trafikte dusunmezsin egsoz gecermi diye.
    Arrow u egsoz, kollektor ve katalizor arti alabiliyorsun ve buyuk ihtimalle yasal. two bros olmayabilir. Two Brow super duruyor motorun altinda yaa!
    Arrow geleneksel yan egzos sevenlere ve Two Bros full system den daha cok performans veriyor.
    Two Bros; 5+ hp
    Arrow: 6,5+ hp
    Birinci dyno Two Bros ikincisi ise Arrow: sirasiyla 84 ve 87 arka teker hp!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Tam olarak merak ettigim seyi yazmissin tsk. Rosso 2 almayi dusunuyorum cok basarili bir lastikmis. Alternatif olarak da michelin pilot road 4 olabilir. Her iki lastiginde uzerindeki gariban dunloptan iyi oldugu kesin. Ne kadar isinirsa isinsin gazi sert actigimda arkasi geziniyor motorun.

Two bros cok daha gzl duruyor. Zaten eksoz ya sele altindan cikmali ya da motorun altina yakin kalmali. Yandan soba borusu gibi cikinca motoru eski gosteriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Türkiye dist. mototaş yapıyormuş. Sitesinde yok henüz.
    Bir de aradaki ağırlık farkını da göz ardı etmemek gerek. stock eksoz 10 kg., twobros 3,5 kg.

Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak merak ettigim seyi yazmissin tsk. Rosso 2 almayi dusunuyorum cok basarili bir lastikmis. Alternatif olarak da michelin pilot road 4 olabilir. Her iki lastiginde uzerindeki gariban dunloptan iyi oldugu kesin. Ne kadar isinirsa isinsin gazi sert actigimda arkasi geziniyor motorun.

Two bros cok daha gzl duruyor. Zaten eksoz ya sele altindan cikmali ya da motorun altina yakin kalmali. Yandan soba borusu gibi cikinca motoru eski gosteriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Türkiye dist. mototaş yapıyormuş. Sitesinde yok henüz.
    Bir de aradaki ağırlık farkını da göz ardı etmemek gerek. stock eksoz 10 kg., twobros 3,5 kg.

evet. 6,5 kg onemli bir rakam.
    arrow da bir o kadar dusuruyordur agirligi herhalde.
    two bros nefis canim, tartisma gotürmez. ama eskiler yandan egsoz isteyebilir.

rosso2 al. michelin pilot road biraz daha touring bence. rosso2 daha sportif. ama michelin pilot road 4 un islak performansi cok iyi diyorlar. ve daha uzun ömürlü.
    bir grupla turluyorduk, adamin ducati multistrada da michelin road 4 vardi, sordum, çok memnundu. iste ne ağırlıklı kullandığına göre alabilirsin herhangi birisini.
    ama derdin gripse ve sportif sürüşse, rosso2 leri tek geç hatta diablo rosso corsa larada bak. kış yakın ama diablo rosso corsa için.

gördüğüm kadarıyla cbr650f ten full egsoz, dynojet p5c/bazzaz ve güzel bir aftermarket hava filtresiyle artı biraz ağırlık azaltımı, güzel bir sürüş ve artış alacağız %15 civarı neredeyse krankta 100 hp
    dynojet pc 5 yada bazzaz 4500 - 6000 arası dyno testtede gözüken benimde hissettiğim güç azalımınıda çözer iyi bir dyno ayarlamasıyla. rahatlatır motoru.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)