Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir mesaja cevap yazmadan önce neye istinaden yazılmış onu öğrenmek gerek, okumadan cevap yazacaksanız yazmayın, fakir edebiyatı felan lafları ile siz edebiyat parçalamayın, eleman avrupa fiyatı ile kıyaslamış onu belirtmek için söyledim, söylediğime de pişmanım zaten, ayrıca benim cbr250r ı alırken kazığı yemedim rahat ol, ben yemem ama siz yerseniz belliki, ben 8800 e aldım 2013 aralık ayı çıkışlı 1000 kmde motoru !
    Siz kendi ekseninizden çıkamıyorsunuz sorun orda.Kazık yemek kavramı kişisel birşeydir gocunan öyle düşünür,kimisi umursamaz hatta iyi fiyata aldım bile diyebilir.Siz dediğiniz rakama alsanızda sizin motorunuzda,sizin mantığınızla yani fazla karla insanları kazıklayarak satılıyor.Biz sizin sadece dışarıyı gözleyen bakış açınızdan size cevap verdik.Rakam vermişsiniz bende veriyim bende 2013 başında euro baya baya düşükken malum bir italyan markasından 10.000 euroya motor aldım kampanyasıyla 22 bin civarına geldi motor şimdi 33-35 bin lira civarı ama inanın ben iş veya hesap-kitap işlerini motora sokmuyorum,ne kadar kar etmişim,ne zarar etmişim.Bu işleri düşünen de o sınıfa sokan da motorcu olmuyor zaten sadece motor süren insan oluyor o yüzden gerek yok böyle şeylere.Ama düşünceniz aynıysa biz enayiyiz kazıkta yeriz sıkıntı yok herşey kişinin kendi parasıyla oluyor ve onu ilgilendiriyor.Hadi birde rekabet olsun diye söleyim sizin motorunuzun sıfırının 13 bin liraya yakın mal olacağı ülkemizde bu motor hayli hayli 11 bin lira eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz kendi ekseninizden çıkamıyorsunuz sorun orda.Kazık yemek kavramı kişisel birşeydir gocunan öyle düşünür,kimisi umursamaz hatta iyi fiyata aldım bile diyebilir.Siz dediğiniz rakama alsanızda sizin motorunuzda,sizin mantığınızla yani fazla karla insanları kazıklayarak satılıyor.Biz sizin sadece dışarıyı gözleyen bakış açınızdan size cevap verdik.Rakam vermişsiniz bende veriyim bende 2013 başında euro baya baya düşükken malum bir italyan markasından 10.000 euroya motor aldım kampanyasıyla 22 bin civarına geldi motor şimdi 33-35 bin lira civarı ama inanın ben iş veya hesap-kitap işlerini motora sokmuyorum,ne kadar kar etmişim,ne zarar etmişim.Bu işleri düşünen de o sınıfa sokan da motorcu olmuyor zaten sadece motor süren insan oluyor o yüzden gerek yok böyle şeylere.Ama düşünceniz aynıysa biz enayiyiz kazıkta yeriz sıkıntı yok herşey kişinin kendi parasıyla oluyor ve onu ilgilendiriyor.Hadi birde rekabet olsun diye söleyim sizin motorunuzun sıfırının 13 bin liraya yakın mal olacağı ülkemizde bu motor hayli hayli 11 bin lira eder.
    basit bir sitemi buralara getirebildiğiniz için tebrik ederim, çok basit klasik sizin tabirinizle "fakir edebiyatı" nı bu kadar dallandırıp budaklandırığınız için cidden tebrik ederim, kısa bir cümlemden tüm kişisel analizlerimi yaptınız, tüm yargılarımı kırdınız geçtiniz. kim kimi tanıyor da bu gibi yargılarda bulunuyorsunuz anlamıyorum. yazdığım şeyin yine arkansındayım, bu defalarca konuşuldu ama sizin gibi 10 000 eurolara veremediği için herkes, maalesef motorlar ucuz olsun deyince fakir edebiyatı yapıyor oluyoruz. ne diyeyim ben cbr yi alırken kar edeceğim diye mi düşündüm sanıyorsunuz ? yada başka konulardaki mesajlarıma baktınız mı benim kullandığım motorun fiyatları hakkındaki sitemimi dile getirdiğimi parasını haketmediğini söylediğimi okudunuz mu hiç.. neyse bence uzatmayalım. gereksiz polemik oluyor.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    basit bir sitemi buralara getirebildiğiniz için tebrik ederim, çok basit klasik sizin tabirinizle "fakir edebiyatı" nı bu kadar dallandırıp budaklandırığınız için cidden tebrik ederim, kısa bir cümlemden tüm kişisel analizlerimi yaptınız, tüm yargılarımı kırdınız geçtiniz. kim kimi tanıyor da bu gibi yargılarda bulunuyorsunuz anlamıyorum. yazdığım şeyin yine arkansındayım, bu defalarca konuşuldu ama sizin gibi 10 000 eurolara veremediği için herkes, maalesef motorlar ucuz olsun deyince fakir edebiyatı yapıyor oluyoruz. ne diyeyim ben cbr yi alırken kar edeceğim diye mi düşündüm sanıyorsunuz ? yada başka konulardaki mesajlarıma baktınız mı benim kullandığım motorun fiyatları hakkındaki sitemimi dile getirdiğimi parasını haketmediğini söylediğimi okudunuz mu hiç.. neyse bence uzatmayalım. gereksiz polemik oluyor.
    Polemik olacak bence birşey yok gayet seviyeli konuşuyoruz.Mesele maddi durumlar değil olay özel motor başlığında belki bu forumda binlerce kez söylenmiş olan bu motorlar bu para etmez lafının heryere yazılmasına rağmen buraya da sıçraması.Bizde diyoruz ki yeter kabullenelim şunu özellikle de altında motor olup kendisi de aynı düzene uymuş olup yeni motosiklet almayı düşünenlere söylenince rahatsız oluyor insan.Yoksa benim gözümde 500 liralık bisiklete binende aynı trilyonluk arabaya binende kişiliğini malla mülkle ölçücek halimiz yok.Motorların ucuz olmasını istiyorsanızda yeri malesef burası ve bu başlık değil bence sanırım üye olduğunuz 2 senede birşeyin değişmediğini farketmişsinizdir.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bu motoru alan çıkmadımı daha ya? nasılmış merak ettim

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru alana madalya takmak lazım kimsenin yapmadığını yapmış olacak
    Syanur ve Green Arrow bunu beğendiler.

Motosikleti
    Café Racer
    Alıntı fastturkish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru alana madalya takmak lazım kimsenin yapmadığını yapmış olacak
    Abartısız her gün bu konuya mutlaka bakıyorum birisi almış mı diye hala yok
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçen hafta buradaki bayi söyledi, bugüne dek tüm Türkiye'de 7 tane satılmış. Üzerindeki motor çok iyi, umarım GT250 tipi bir kasada bu motoru kullanıp yeni bir model çıkarırlar. O zaman güzel satacaktır.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alan da yazmaz hazmaz ha buraya, ööyle kalırız

Motosikleti
    Alanlarında bayi bağlantılı insanlar olduğunu düşünüyorum çoğunlukla.Zor çünkü motor bence görünüş olarak da teknik olarak da on numara ancak test motoru yok,servis varla yok arası,yurtdışında elle tutulur bir inceleme yok.Hakikaten takdir etmek lazım alanı

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    130 kg 28 hp, ben sırf hafif ve güçlü olduğu için isterdim, tipi fuarda beni çok şaşırtmamıştı ama kağıt üzerinde fena bana görünmedi, keşke ev taksidimiz olmasa, hanım cırcır etmese
    Syanur bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer700
    Bende bu sayfanın abonesi oldum her baktığımda boş cc büyütecem bu motosiklette listemde var ama alan biri olsada yorum yazsa

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    motor ellerinde patladı iyi mi.Arada bir bakıyorum başlığa alan eden var mı diye bir kişi bile almamış koca forumdan.İyide olmuş kimse almasın akıllansınlar

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dünyada da pek sattığını sanmıyorum, Youtube'da bir tane kullanıcı incelemesi yok. Böyle uçuk tipli bir motor yaparlarsa olacağı budur. Muhtemelen 1 sene içerisinde tipini yenilerler. Yapsalar bir tane YBR 250 tipi makina yok satar.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tipi güzeldi aslında. Ama malzeme kalitesi gt serisindeki kalite değil. Fiyatıda yükselttikleri için olmadı malum.

Motosikleti
    Bugün 4.leventten geçerken arkadaşımla uğrayalım dedik kayalar motora.Arkadaşım motorları seven ancak anlamayan birisidir.Baktık ettik tekrar oda bende oturduk motora uzaktan yaklaşırken vay baya güzel motormuş dedi yaklaştık boyası ve jant tonajının kötü olduğundan bahsetti çıktığımızda da abi motor güzel de senle fuarda mavi bir motor görmüştük bu parayı versem onu alırdım dedi bahsettiği motorda sym wolf :D bence bu cümle işin kısaca özeti bu bence.

Arkadaşlar sırf yorum yazmak için üye oldum . Motoru cuma günü Ankara 'dan bayii den aldım . İstediğiniz herşeyi yazabilirim . Başta şunu söyleme istiyorum . Hayatında bir kez olsun motora elini sürmeyen veya Hyosung kalitesini bilmeyen her insan konuya yorum yapmış. Motoru 3 gündür bir hayli yormak istedim rodajı modajı otursun diye üstünden inmedim cumartesi günü sabah kahvaltısından sonra akşam 5 6 gibi motordan indim . 250 r dır tek silindirli motorda titreşim olur falan filan hikaye gayet perkisyonlu ayarlanmış bir motor titreşim yok denecek kadar az şahsen arkadaşım hissediyor ben hissedemiyorum . Tek silindirli olmasına rağmen sınıfındaki aynı ccli motorlara taş çıkartır . Daha çok şehir içinde kullandım sadece bir kere izmir çevre yolunda 110 u gördüm titreme falan olmadı . Grenajlar depo vs. aleminyum fakat ne hacet bir mukavva olsa daha mı iyiydi :D :D . Ben aldığım günü 3 4 kaportacıya götürdüm adamlar 0 motor diye kurcalamak istemedi ama kimisi övdü kimisi sövdü orası ayrı Motora karbon egzoz siparişi verdim gelir pazartesiye . Ama bi salaklık yaptım boşluk kısma karbon kaplama bir eipo denilen bir parça koydurttum açıkçası fevkaladenin fevkinde oldu bana göre motorda tek kusur orasıydı ilk işim güncel resim atmak olucak . Sinyaller plakalık harika . Amrtisr çok yumuşak kuyruk biraz kısa artçı oturursa büyük bir sıkıntı yaşıyor şahsen kendim yaşadım ama böyle bir motoru yalnız sürmek çok daha eğlenceli . gösterge ducatiden çalınmış gibi depo ısı hız göstergeleri var ama bi köşesinde sayı yazıyor onu hala çözemedim diğer arkadaşlarıma gösterdiğimde yağ falan dedi size atıcam orayıda . Aman diyim motoru alacak arkadaşlar teker yapmasın motorun amrtisoru çok yumuşak olduğundan tam teker indirdiğinizde alttaki kutuya çarpıyor o kutunun çözümü çok fakat emin olun çıkarttığınızda görüntü çok iğrenç bir hal alıyor . biraz üste çekelim dedik büyük sıkıntı olabilir parçalayabiliriz diye tamamen söktüğümüzde iğrençti. Ben resimlere videolara bakarak yola çıktım motoru almak için ama inanın çok farklı resimde hesaplanan göz kusurları yanına gelince ortadan kalkıyor . Motor biraz kaba öncelikle depo kısmını biraz kaba yapmışlar ve yüksek ama sıkıntı değil göğsünü yaslayabilecek 1000000 tane üşengeç motorcu vardır hahahaha :D amortisörler yeni nesil frenler harika ama arkaya güçlü kaliper koymanın bi anlamı yok çok kitledi birkeresinde trafike motoru arabanın altına sokuyordum onada çözüm getirdik . Alacaksanız mavi alın mükemmel bir tonu var dikkat çekiyor . Orjinal egzozta ses bitik sonuçta 250 cc bir motor ama bu kadarda olmaz dedirtir .
    Bu motor ne kadar yakar sorusu elbet sorulacak söyleyeyim izmir ksk merkezden foça 70 km gidiş geliş 140 km 5,6( beş virgül altı) lt yaktı. Kimi yerde 90 kimi yerde 70 kimi yerde 100le gittim . Bence ideal . İZMİR İÇİNDE MOTORU MERAK EDEN ARKADAŞLAR BANA MESAJ ATABİLİR . Motora 3 5 kuruş yakıt koyup kullanabilir :D :D Şuan motorumda dukeden çıkma bi egzoz var sesi muhteşem kulağı tırmalıyor ince şımarık birşey . Sormak istediğiniz şeyler varsa sorun arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Ha ayrıca motor bana 11.900 e geldi plaka dahil bir kaç değişiklik yaptırdım 13 bin liraya mal oldu ha değer mi hyosung için değer abi . Kimisine duke kimisine hyosung .
    shrek bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer700
    hayırlı olsun motosikletin fotolarını bekliyoruz kullandıkçada yorumlarını bekliyorum

bunu aldıktan 3 saat sonra çektim hazır telefondayken koyayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

3 saat sonra motorun parasını teslim edip işlemleri gerçekleştirdikten sonra izmire yol çıkmıştım bi kafede dinlendikten sonra )

o yıldızları koyduğum yerden iki taraflı bir karbon parça koydurttum o kadar abartılacak bir aralık yok arkadaşlar ama insan işte huzursuz oluyor ben çözümü buldum ) fotoğrafları yarın işten çıkınca güncellerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motosikletin fotolarını bekliyoruz kullandıkçada yorumlarını bekliyorum
    eyvallah kardeş çok sağol . en kısa zamanda fotoğraf atıcam güncel ve sormak istediğin bir soru varsa sorabilirsin
    polo34 ve shrek bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun. Neden Ankaradan aldınız, İzmirde yok muydu?

Güle güle kullanın. Foto bekliyoruz, hatat video.

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Neden Ankaradan aldınız, İzmirde yok muydu?

Güle güle kullanın. Foto bekliyoruz, hatat video.
    bugün akşam üzeri atıcam . çk sağol çok teşekkür ederim. İzmir de bulamadım açıkçası gt250r ımı aldığım bayiiden alayım dedim motorumu o yüzden Ankara dan aldım .

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler