Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    motor bloğundaki s&t yazısı yerine hyosung olaymış iyimiş...birde dış ülkelerde hep kaliteli marka lastikler yazılıp gösteriliyordu,bu resimdeki bir marka mı yoksa pirelli nin falan bir modeli mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Beyler motoru inceleyen oldumu ? Malzeme kalitesi nasıl ? Oturuş pozisyonu ? Lastikler ? Sele ?

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bugün inceledim. inceledim de diyemem açıkçası bir dakikadan fazla bakamadım çünkü 11750 edecek hiç bir tarafı yok. tam bir hayalkırıklığı oldu benim için de. motorun sol tarafında 1-2 cm kadar bir çizik vardı. oturan kalkan da olmuş olabilir tamam da malzeme kalitesi falan en fazla gt250 kadardı. yani hyosung da değişen bir şey yok. daha yakından inceleyenler olmuştur, gelip yazacaklardır onlar da...

benim fikrim motor geneli itibariyle pulsardan en fazla 2 bin tl fazla eder. bu fiyatlara hyosung alınmaz.
    hamzarat bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşcilik malzeme kalitesi çok düşük. Gtr serisindeki kalite yok. Benide hayal kırıklığına uğrattı.sym wolf aldım çıktım..
    Redmoon bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Peg ve gidon konumundan ötürü oturuş pozisyonu beni biraz düşündürdü. Pegler yukarda ve gidon uzakta. 1,81 boyum var, biraz öne eğilerek durmam gerekiyordu. Ş.içi kullanımına uygun 250cc naked için bence biraz fazla sportif olmuş.

Geri kalan yönleri gayet normaldi, ne işçiliğinde ne malzemesinde bir sorun görmedim. Malzeme kalitesi daha iyi olsa bile 35 kg daha ağır! ve motoru daha güçsüz olan Wolf yerine bu motoru tercih ederim bu sınıfta.

SYM Wolf: 173 kg kuru ağırlık ( http://www.symuk.co.uk/WolfSB250Ni.php , http://www.sym-global.com/product/index/204/43 )

Hyosung X5: 138 kg kuru ağırlık ( http://eng.hisntmotors.com/product/?pCode=10000008 )

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Motor aslında fena değil ancak beklediğimiz ve hayal ettiğimiz kalitede çıkmadı diyelim.Oturuş pozisyonu hoşuma gitti ve yeni tip gösterge hoş duruyordu.Belki o motor yıpranmış olabilir sonuçta kanuni'nin test motor kavramı hayal olduğu için o motor birden fazla ülke gezmişte olabilir.Üzerinde darbe ve çizikler mevcuttu ve en kötü rengini sergilemişler açıkcası.Fiyatına bir şey diyemiyorum çünkü diğer rakipleri de o düzeyde ancak onlardan biraz daha kalitesiz tabi kazancı ağırlık ve performans.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    valla tipi güzel ama bu fiyata direk cbr alınır kusura bakmayın hyosung öyle böyle bir kalitede değil sonuçta insani fiyatlarda tutsun.
    hamzarat bunu beğendi.

p356spt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Suzuki GSX 1400
    Fuardan resim çeken var mi, paylaşırsa sevinirim. Hyosung standından cok da hızlı geçmedim ama görmedim bu modeli.

Motosikleti
    Alıntı p356spt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan resim çeken var mi, paylaşırsa sevinirim. Hyosung standından cok da hızlı geçmedim ama görmedim bu modeli.
    Motor belki çok heyecan vericidir,canlıdır ve eğlencelidir.Belki çok ekonomiktir,çok iyi gidiyordur ancak sizin hızlı geçmedim ama göremedim kavramınız bu motoru anlatıyor işte.Motorda yapılan bunca teknolojik gelişmeye rağmen kasanın malzeme kalitesi gerçekten kötü.Beyaz renk koydular boyası rezil durumdaydı ve çizik ve boyası atmış yerleri vardı motorun.Jantlar sanki sabah spreyle boyanmış gibi tortulu ve cansız bir renkteydi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Saçmalamayın lütfen, ben taa nereden gördüm motoru, arkadaşlara da söyledim. Üstelik standın kenarına, dışa doğru olan kısmına koymuşlardı motoru. Motoru görmeden yanından geçip gitmeniz gerek. "1,5 m ötesinden geçtim motoru ama okadar kalitesizdi ki göremedim" demeye mi getiriyorsunuz yani ??

Tamamen piskolojik. Ben koskoca Honda CTX1300 ü göremedim fuarda, fotolarda farkettim, yanında durmuşum dakikalarca. Çünkü ilgi alanıma girmiyordu. Siz X5 gibi bir motorla ilgileniyorsanız görmeden geçmeniz gerçekten şaşırtıcı...

Ben kalitesine ve boyasına bukadar dikkat etmemiştim, beni bukadar rahatsız etmemişti. 2-3 defa da üstüne bindim...

Motosikleti
    F650GS
    alan oldu mu bu motoru?

Motosikleti
    cf moto 400
    Koca forumda kimse almadi mi yahu

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bence motordaki hayal kırıklığı beklenti düzeği yüzünden oldu, o kadar farklı bir dizayn ve gayet iyi sayılabilecek bir marka isminden sonra insan fiyatı da duyunca Hyosung nasıl birşey yaptı diye çok merak ediyor insan! ben Pulsarı da x5 ide heyecanla inceledim fuarda ama ikisi de hayal kırıklığı oldu benim için, bu sene için bu segmentte çok ses getirecek bir model yok sanırım, bekleyip görücez..

Motosikleti
    F650GS
    kanuni okuyor mudur acaba buraları?

Motosikleti
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence motordaki hayal kırıklığı beklenti düzeği yüzünden oldu, o kadar farklı bir dizayn ve gayet iyi sayılabilecek bir marka isminden sonra insan fiyatı da duyunca Hyosung nasıl birşey yaptı diye çok merak ediyor insan! ben Pulsarı da x5 ide heyecanla inceledim fuarda ama ikisi de hayal kırıklığı oldu benim için, bu sene için bu segmentte çok ses getirecek bir model yok sanırım, bekleyip görücez..
    Doğru söylüyorsunuz ancak Pulsarla bunu aynı kefeye koymamak lazım birisi 7000 düzeyinde birisi 11000 küsür fiyata sahip.11 bin lira gibi fiyata satılan bir motorunda malzeme kalitesi iyi olmalıydı!

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni okuyor mudur acaba buraları?
    Kanuni okusa ne olucak fuarda 2 gün gittim 2 farklı bayi vardı.Ne motoru kullanmışlar ne bişi.Titreşim diyorum titremez Hyosung yaptı bunu abi diyor adamlar.Ne yakıyor diyorum az yakıyor abi diyor bana adam.Kesin motora birşey olsa abi bu mal sağlamda sende sıkıntı var diyip garantiye de saymazlar.
    shrek bunu beğendi.

Motosikleti
    2005 Suzuki GSX 1400
    Fuara gittiğimde böyle bir model olduğundan haberim yoktu, bilseydim bakardım. Felsefe yapacak bir durum yok vesselam.

Resim çeken var mı yok mu şimd fuardan? Varsa bir paylaşsın lütfen. Ama beyaz rengi internetteki fotoğraflarda da kötü.
    Motosiklet A noktasından B noktasına gitmenin en özgür hali

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Motor tam bir hayal kırıklığı. Parası az olsa alınası. Fakat bu şekilde müşteri bulması zor.

Motosikleti
    cf moto 400
    Almayin arkadaslar turkiyede senede 2-3 tane satarlarsa belki akillari yerine gelir. Hyosung 9 bin yazsanda herkes alsa marka degerin artsa, 250cc de hem naked hem racing sinifinda birinci olsan ah ulan ah su kuralkan denen bayinin sahiperini bir bardak suda bogasim var hic mi is bilmezler ya.

Motosikleti
    2005 Suzuki GSX 1400
    Yamaha 250cc racer da geliyor zaten. Yamaha Türkiye'nin fiyatları süper ötesi ayrıca yeni motosikletleri de hep ucuz (orn Mt-09 & Mt07). İşleri zor.

http://www.visordown.com/motorcycle-...eek/24684.html

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı p356spt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha 250cc racer da geliyor zaten. Yamaha Türkiye'nin fiyatları süper ötesi ayrıca yeni motosikletleri de hep ucuz (orn Mt-09 & Mt07). İşleri zor.

http://www.visordown.com/motorcycle-...eek/24684.html

Gelsin gelsin süper olur , hatta iyi bir fiyata yazarlarsa zamanında 8 bine alıp şimdi 10 bine satmaya çalıstıkları cbr 250 r lar dahil bütün piyasaya çok güzel bir ayar çeker , kanuninin şişmiş bir yerleride iner.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler