Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolarda 3. viteste 100 kmh hıza çıkıyordu, olduça kısa bir sürede. Motor çok çabuk devirleniyor belli ama hız göstergesinin sapmasının yüksek olduğunu düşünüyorum.

Yakıt tüketimi de mualla

En iyisi kendin öğrenmen Selim
    Yok yahu Hyosung'un göstergelerini arabayla bir çok çeşit motorla test ettim bi sapma görmedim.
    Bunda da olacağını sanmıyorum.

Ben bu motor bloğunun tasarımı nereden onu merak ediyorum asıl
    ver gazı... ver çoşkuyu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ankara 4x4 motor benimki ile takasa yanastilar, aksesuarsiz 3500 dedim, see cikarmadilar, tek sorun esimden gizli olacagi icon gidip gelmek simdilik, zaten ailecek izindeyiz, hayirlisi...

Bir de 200 cc yukseltme alternatifi var...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimini, son hızını ölçen var mı acaba? gerçekten hızlı ve hafif mi? bu rakama bir sürü motor var, bu motor aralarında nasıl değerlendirilir, kimse de yok ...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yahu Hyosung'un göstergelerini arabayla bir çok çeşit motorla test ettim bi sapma görmedim.
    Bunda da olacağını sanmıyorum.

Ben bu motor bloğunun tasarımı nereden onu merak ediyorum asıl
    Umarım öyledir

Ve neden kendi motor bloklarını tasarlayamaz mu bu adamlar? İlla kopya mı olacak ?

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara 4x4 motor benimki ile takasa yanastilar, aksesuarsiz 3500 dedim, see cikarmadilar, tek sorun esimden gizli olacagi icon gidip gelmek simdilik, zaten ailecek izindeyiz, hayirlisi...

Bir de 200 cc yukseltme alternatifi var...
    Senin motor kaç model ve km nedir Selim hocam? Biz de bu aralar uygun bir motor bakıyoruz da, o yüzden sordum.

Hala 200cc ye yükseltmeyi düşünüyorsan tekrardan aman diyeyim, yazık edersin motora.
    #sürenadam

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    2008 model, 2009 trafige cikisli, 9300 km'de, ekstralari yedek parcasi vs de var, ben yukariya yazdigim gibi aksesuarsiz fiyat onlara vermistim, bilgine... daha vakit yoklugundan takmadigim sifir egzoz manifoldu ve sargisi, bilmem kac km lik bir suru hava yag filitreleri, bujiler, stator, kappa full takim cantalar vs vs ... sava lastik yuasa aku orjinal zincir ve disliler sifir oldugu icin icim ciz ediyor bir yandan...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzu konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar..
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    http://www.youtube.com/watch?v=XjS7X7UDwP8 hyosung x5'in kopyası naza n5 hakkında duke200 ve ninja 250sl ile ilginç bir karşılaştırma.

çok güleceğinize eminim.
    Green Arrow bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    İşte bir firma hangi ülkede olursa olsun sattığı ürünü hele bu bir araç ise Test ettirmiyor ise dalga geçilir veya fikir olmadığı için satı rakamları yerlerde gezer...
    Seko ve sdirer bunu beğendiler.

Motosikleti
    Motor sanırım rüzgar gibi geçti arkadaşlar :D Websitede bilgisi yok.Bugün fuarda Hyosung göremedim Kanuni standında.Bu kadar iş bilmez insanlara ekmek yedirirseniz bu markadan olucağı bukadar.Hyosung Japonlarla Çinliler arasında görülen bir markadır kalite anlamında fakat hiç mi iş bilmez bu firma arkadaş fiyatlandırma ve satış stratejileri konusunda yazık vallahi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bir tek gv 250 vardı, onu da becerebilseler yok edecekler, nerede rx 125, rt 125, 650 cc'ler, hepsine öyle rakamlar dayadılar ki piyasadan silindiler ... bu mantığı anlamak istemiyorum, sadece gözlerimi kapatıyorum, başka bir şey düşünüyorum

Motosikleti
    Hyosung distribütör değişikliğine gitmiş sanırım.Üniteks firması bünyesine geçiş yapmış.Firma Motoran ve bir kaç markanın da sahibi sanırım.Bakalım bu değişim firmanın kaderini nasıl etkileyecek...

Motosikleti
    Arkadaşlar selam. Motora karşı merakıma karşı gelemeyip motoru satın aldım 0 olarak. Yarın teslim alıyorum. Yarın itibarıyla uygun olduğum zamanlarda burayı şenlendireceğim
    UNdocab ve Thracian bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Gt 250 Turkiye Facebook Grubunda da yaz. Tanıtım olmuş olsun. Çok fazla niyetli ama tanımayan var.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Motora karşı merakıma karşı gelemeyip motoru satın aldım 0 olarak. Yarın teslim alıyorum. Yarın itibarıyla uygun olduğum zamanlarda burayı şenlendireceğim
    Hayırlı olsun. Oldukça konforsuz ama süper bir motor olduğunu düşünüyorum. Kawasaki Z250SL ile bir performans karşılaştırması yapmak lazım.

Motosikleti
    Bugün motorla 30 km yol yaptım. İstanbul motordan aldım motoru işe döndüm ve tekrardan işden eve gittim akşam üzeri. Motor güzel gidiyor valla hafifliğinden dolayı. Çok fazla bir tecrübem yok o yüzden kıyaslama yapmam biraz zor. Titreşim var motorda ama uyuşturacak düzeyde değil ve ellerde hissedilmiyor, aynalarda ise görüntüyü biraz bozuyor. Siyah-gri kırmızı şaseli rengini aldım. Oldukça ilgi çekiyor, bakanı edeni baya bol oldu. Debriyaj biraz sert trafikte insanı yoruyor. Vites geçişleri önceki modellerde de belirtildiği gibi biraz kararsız sert darbelemek gerekiyor Motoru uygun bir zamanda Altın Elbiseli Adam'a veya MotorcuMuhabbetine vermeyi düşünüyorum insanların görmesi amacıyla. Ciddi hayran olduğum bir motordu ve beni hayal kırıklığına uğratmadı henüz tabi ileride ne gösterir bilemem. Lastikler stok fabrika standartlarının üzerinde ancak çokda kararlı olduğu söylenemez 100 km'nin üzerine çıktım otobanda bir sefer ve çok kararlı değildi tabi bunda çıplak ve hafif olmanın verdiği bir dezavantajda var. Sormak istenen bir şey olursa yanıtlarım seve seve. Resimde atarım yakın zamanda

Seko haklı sayılırsın. Öne eğik bir sürüş açısı var. Ancak giderken daha da eğilesi geliyor insanın. Ben 1.80'im bacaklarım mükemmel bir kavrama sağlıyor. Dediğim gibi işin çok başlarındayım kendimi amatör görüyorum yüksek cc'li motor sürmüşlüğüm var ancak şahsi olarak ilk motorum. Merak edenler içinde motoru düz fiyata veriyorlar nakite ilanda yazan fiyatlar üzerinden bana göre rakipsiz o fiyatta. Kawasaki var o yakınlarda fiyat olarak ancak ben ısınamadım modellerine.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Motorun hayırlı olsun, güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aman rodaj bitmeden AEA'ya verme, canına okur motorun...

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman rodaj bitmeden AEA'ya verme, canına okur motorun...
    Rodaj bitmeden zaten vermem. Önceliğim AEA olmayacak çünkü Barkın Bey marka tutuyor ve gelişime saygı duyan birisi değil gördüğüm kadarıyla. Bir kere ikinci el canı alınmış motor test etti bir daha elini bile sürmedi geçen 4 senede. Bana göre teklif etsem de kabul etmez büyük ihtimalle. Japon motorları kral 50-60 bin liralık avrupa motorları güzel temel fikri hep bu yönde maalesef...

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motorla 30 km yol yaptım. İstanbul motordan aldım motoru işe döndüm ve tekrardan işden eve gittim akşam üzeri. Motor güzel gidiyor valla hafifliğinden dolayı. Çok fazla bir tecrübem yok o yüzden kıyaslama yapmam biraz zor. Titreşim var motorda ama uyuşturacak düzeyde değil ve ellerde hissedilmiyor, aynalarda ise görüntüyü biraz bozuyor. Siyah-gri kırmızı şaseli rengini aldım. Oldukça ilgi çekiyor, bakanı edeni baya bol oldu. Debriyaj biraz sert trafikte insanı yoruyor. Vites geçişleri önceki modellerde de belirtildiği gibi biraz kararsız sert darbelemek gerekiyor Motoru uygun bir zamanda Altın Elbiseli Adam'a veya MotorcuMuhabbetine vermeyi düşünüyorum insanların görmesi amacıyla. Ciddi hayran olduğum bir motordu ve beni hayal kırıklığına uğratmadı henüz tabi ileride ne gösterir bilemem. Lastikler stok fabrika standartlarının üzerinde ancak çokda kararlı olduğu söylenemez 100 km'nin üzerine çıktım otobanda bir sefer ve çok kararlı değildi tabi bunda çıplak ve hafif olmanın verdiği bir dezavantajda var. Sormak istenen bir şey olursa yanıtlarım seve seve. Resimde atarım yakın zamanda

Seko haklı sayılırsın. Öne eğik bir sürüş açısı var. Ancak giderken daha da eğilesi geliyor insanın. Ben 1.80'im bacaklarım mükemmel bir kavrama sağlıyor. Dediğim gibi işin çok başlarındayım kendimi amatör görüyorum yüksek cc'li motor sürmüşlüğüm var ancak şahsi olarak ilk motorum. Merak edenler içinde motoru düz fiyata veriyorlar nakite ilanda yazan fiyatlar üzerinden bana göre rakipsiz o fiyatta. Kawasaki var o yakınlarda fiyat olarak ancak ben ısınamadım modellerine.
    Güle güle kullan hacı kazasız belasız.
    Yalnız az tecribem var ve 100km ye çıktım çokta kararlı değildi cümlelerini yan yana koyunca aklıma şu geldi
    "Gidonu çok sıkıyor ve kollarını dik tutup gidonun rahat etmesini engelliyor olabilir misin?"

Kollar kırık gidon hanım bileği tutar gibi tutulacak :p
    Depoyuda dizlerle tutacaksın

Stok lastik vs o hızlarda kararsızlık yapmaz.Dediğime ek olarak lastiklerin havasına bak. Hava çok mu rüzgarlıydı. Yol dalgalı mıydı.
    Bunlar biraz etkiler ve bu etkileri gidonu sıkmak katlayarak arttırır ;)
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan hacı kazasız belasız.
    Yalnız az tecribem var ve 100km ye çıktım çokta kararlı değildi cümlelerini yan yana koyunca aklıma şu geldi
    "Gidonu çok sıkıyor ve kollarını dik tutup gidonun rahat etmesini engelliyor olabilir misin?"

Kollar kırık gidon hanım bileği tutar gibi tutulacak :p
    Depoyuda dizlerle tutacaksın

Stok lastik vs o hızlarda kararsızlık yapmaz.Dediğime ek olarak lastiklerin havasına bak. Hava çok mu rüzgarlıydı. Yol dalgalı mıydı.
    Bunlar biraz etkiler ve bu etkileri gidonu sıkmak katlayarak arttırır ;)
    100 km hıza çıktığım yer köprü girişi ve çıkışı rüzgarı boldu yani Gidon konusunda haklı olabilirsiniz. Zaten görmek amacıyla yol boş olduğu için bir kere 5.viteste o hıza çıktım uzunca bir süre de denemem gibi geliyor. Sürüş konusunda Yamaha Riding Academy eğitimine gittim ancak yavaş yavaş oturuyor gidonu sıkmamaya çalışıyorum diz konusu oturdu dönüşlerde çok rahat ediyorum kavrama sayesinde. Zamanla motora da alışırım diye düşünüyorum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla Youtube videolarında virajlarda falan müthiş gidiyor. Bunun bir de R versiyonu çıkmış Sahibinden'de yeni gördüm. Çok güzel bir makina ama nedense kimsenin haberi yok. Bana göre o varken GT250R'nin yüzüne bakılmaz ama hala herkeste bir GT250R sevdasıdır gidiyor. Şu motorlara test organizasyonu yapıp tanıtsalar gerçekten iyi satarlar.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler