Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Falcon Wonder 150 (city-cross)

Motovento
    REKLAM ALANI

bugün servise bir uğradım başka bir yuki 162 kullanıcısı vardı oda benim gibi bez yerleştiriyormuş en azından zırıltıyı kesiyor=) sibop vs ayarlarını değiştirmedim sadece motoru uzun yolda açtım dedi 130 basıyormuş artık bafradan amasyaya gitmiş filan.eksoz susturucusunu çıkarmış sert bir ses geliyordu daha hard olmuş motor=) PİRELLİ DURA TRACTİON LASTİK 2.75/18 -- 90/90/18 şu lastiğn siparişini verdim 10 liraya takarız dedi=)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

gece birde farlar yetersiz deiştiren oldumu ucuz kaliteli varmı tavsiye uyacak motora

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

yuki nin yedek parça listesine baktım lastik takım halinde 335 lira ya mal oluyor komik geldi bana beş para etmez lastiklere neden bu kadar para isterler bilmem=))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bnim motorumda sorun warmis fabrikasyon olarak bn bu yuzden yaptirdim zaten subap ayarini sende bi bak hizini artiramzsan yaptirirsin yani bnim gbi mecbur kalirsan yaptir

Motosikleti
    yamaha Rx-115
    ne kadar yakıyo bu motor

Alıntı mutluorengul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bnim motorumda sorun warmis fabrikasyon olarak bn bu yuzden yaptirdim zaten subap ayarini sende bi bak hizini artiramzsan yaptirirsin yani bnim gbi mecbur kalirsan yaptir
    tamam bi ehliyei alalımda uzun yolda deniycem açmayı. martın 1 de sınav var direksiyona girecem zorlaştırılmış diyorlar . benim motor 1 litreyle başlarda 33 km gidiyordu hesapladım yumuşak kullanıyordum tabi 500 km bakımına kadar . sonra hesaplamadım zaten az yakıyor yakıtta iyi motor bence.

Ben 97 oktan kullaniyrm surekli benim motor 10 tl lik bnzinle 50 km yol gdiyor

2 gün önce wonder 150 aldım beklediğimden daha iyi tavsiye ederim herkese gayet iyi atik bugün enduro doğa gezisi yaptım biraz zorladım yine işin içinden cıkıyor gayet başarılı mutluyum motorumu seviyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

[IMG] [/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

sorusu olanlara cevap veririm tişikkürler

hayırlı olsun beğendigine sevindim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

http://www.directupload.net/file/d/3543/5qi74bs3_jpg.htm
    http://www.directupload.net/file/d/3...rw3tab_jpg.htm
    http://www.directupload.net/file/d/3...kpdazn_jpg.htm
    http://www.directupload.net/file/d/3...4dlhbo_jpg.htm
    arkadaşlar görünüm nedeniyle değiştirmek konusunda kuşkuluydum bugün elime geçti lastiler ve taktırdım yol tutum firen güvenlik keyif v.s. harika kesinlikle tavsiye ederim . bu denli bir memnunuyet alacağımı bilseydim baştan değiştirirdim. eski lastiklerle işkence çekiyormuşum meğer rezillikti çok geç tepki veriyordu yatırdığımda şimdi daha çok sevdim motorumu.
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...0-18-104308074
    burdan aldım iyi tatıcıdır tavsiye ederim.

Hizi denedin mi hic lastiklerin hiza bi faydasi oldu mu

denemedim ama olur diye düşünüyorum rahatlama oldu çünkü .ehliyet sorununu aşınca deniycem ama.

Denedqin zaman.paylasirmsin m.ettim faydasi olursa bnde deqstirebilirim lastikleri

cumartesi sınav var sonuçlanınca hemen alcam ehliyeti korkmadan binecem . şuna eminim pirelli lastikli bir yuki ye binsen hemen karar verirsin almaya o denli değişti konforu yolu hissediyorsun . yumuşaklığından heralde lastiğin

ehliyet sınavı nasıl geçti nasıl bi zorluklar var çünkü bende nisanın 5inde sınava giricem alabildin mi nasıl değişiklkler var

Motosikleti
    falcon 150 wonder
    arkadaşlar uzun süredir cevap veremedim.. benim motorumunda karbüratöründe fabrika çıkışlı hava ayarıyla ilgili bir problemi vardı.. jiglesiz çalışmıyordu şu anda sıkıntı yok ve çekişi değişti.. son hızı 105ti şimdi son hızını tekrar deneyeceğim değişmediyse bir de subap ayarı yaptıracağım.. michelin pilot lastikler çok iyi bu arada.. sağlam bir viraja yanlışlıkla 90 la girdim ve lastikler görevini yaptı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı Falconmusti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet sınavı nasıl geçti nasıl bi zorluklar var çünkü bende nisanın 5inde sınava giricem alabildin mi nasıl değişiklkler var
    mrb arkadaşlar bende uzun zamandır cevap veremedim çünkü martın 1 de değilde 15 de sınava girdim yanlış biliyormuşum meğer . neyse gelelim sınava süprizlerle doluydu hem parkur hemde şehir içi istikameet değişmiş bende bunu sınava 15 dakika kala öğrendim biraz manevralarda zorlandım açıkcası ama sorun çıkmadı arkadaşın biri değişen parkuru gösterdikden sonra uzaklaştı ve kaza geçirdi allahdan birşey olmadı aynası kırıldı filan koruma demiri yamuldu. yarım saatlik süre fazla olduğundan biraz geç başlatıyorlar parkurda motosikleti normal birşekilde kaldırdınmı hiç bakmıyorlar gözlemledim diğerlerinden benle hiç ilgilenmedi deneyimli olduğumu anladı. neyse şehir içine girdik aynadan bakıyorum geriye birde ne görim sola dön sinyali çakıyorlar terössüt ettim ama kornayada basınca döndüm meğer sehir içi parkurda eski istikamet olmuş . yaya geçitlerinde yavaşla şerit değiştirirken sinyal 40 kı geçme bu kadar . soğuk kanlı oldunmu sorun yok . biraz diğerlerini izledim biri vitesliye alışık değildi çok heyecan yaptı parkurdaki demire aynı anda diğeri bitirmeden girince arkası kalktı ve malesef aynı motorla düştü cenabet motor=)arora 125.
    a birde bana piyango ambulans çıktı dılmuşçularda sıkıntılı dikkat etmek gerek sorun yaşayanşlar olmuş . cumartesi girdik yarından sonra anca cuma günü alabilecekmişiz ehliyetleri maşallah milli eğitim bakanlığı iyice abartmış ehliyet işini
    hız konusunda bende 110 gördüm ama az bir yokuşta düşüyor kapasite bukadar demekki bir arkadaşımda başka bir 150 likle bukadar diyor cbf almış 250 lik 140 yapıyormuş bundan sonra temiz bulursam düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Alıntı ephejohn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun süredir cevap veremedim.. benim motorumunda karbüratöründe fabrika çıkışlı hava ayarıyla ilgili bir problemi vardı.. jiglesiz çalışmıyordu şu anda sıkıntı yok ve çekişi değişti.. son hızı 105ti şimdi son hızını tekrar deneyeceğim değişmediyse bir de subap ayarı yaptıracağım.. michelin pilot lastikler çok iyi bu arada.. sağlam bir viraja yanlışlıkla 90 la girdim ve lastikler görevini yaptı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

http://s27.postimg.org/pf2o32su7/3147773.jpg

http://s27.postimg.org/kf57v4n7j/3147778.jpg
    lastikler güzel olunca giriliyor =) fabrika çıkışı lastikler le 20 ile girmek korkutucuydu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Alıntı Falconmusti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unuttum yazmayı bir arkadaşım kursta tanıştık 1 saat erken geldi ve bende dahil diğer kendinden önceki sınava girenleri şehir içinde takip edip kendince tiyo aldı nelerle karşılaşılıyor diye tavsiye ederim güzel taktik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

http://postimg.org/image/uzfkfn5ip/
    http://postimg.org/image/6omluwj1l/

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

http://s28.postimg.org/oeoafxwml/IMAG0158.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

benim motorda da hep jiklesiz çalışmıyo bazen ugraştırıyo beni o karbüratör sorununu nasıl hallettin ?

Motosikleti
    yamaha Rx-115
    Arkaya canta taktiran oldumu veya taktiran kimseyi gordunuzmu resim yuklerseniz guzel olur ve motorda herhangi bir deisiklik yapaniniz oldumu resimlerini atin biraz .s

Alıntı hamzabozkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaya canta taktiran oldumu veya taktiran kimseyi gordunuzmu resim yuklerseniz guzel olur ve motorda herhangi bir deisiklik yapaniniz oldumu resimlerini atin biraz .s
    evet gördüm koruma demiri taktıran görmedim ama takılıyor dedi ustanın biri sordum . arka demir taktırmış ama güzel durmamıştı aparatlar alınmıştı birde.
    arkadaşlar bugün a2 ehliyetime kavuştum darısı olmayanların başına
    250 kurs 50 direksiyon 5 dosya 115 maliye 110 kart parası . adres samsun bafra =)bundan böyle dağlarda benim düzlerde . eskiden ferman padişahın değip köyleri geziyorduk polip fobisi artarak psikolojik baskı uyapıyordu kafamda rüyalar filan=)

Motosikleti
    yamaha Rx-115
    Yakinlarindaysa eger birkac resmini cekerde paylasirsan cok isime yarar dostum

çekerim sorun değil kurye motosikleti ama dediğim gibi çok çirkin duruyordu orjinal aparatlar alınmışdı

Motosikleti
    yamaha Rx-115
    Bisi olmaz at sen

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)