Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Leopard Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    joeblack89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Leopard
    [IMG][/IMG]

Benim motorum da bu motordan kaynaklı bi sorun yaşamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aldigimada alacagimada bin pisman oldum bu ne ya durmada yag damlatii dijital gostergenin savti kaydi hiz gostergesi calismio bazen kafasi esince calisio. arkadaslar ben kanuniye bulastim siz bulasmayin bes para etmes bu motor gidin cbr 125 alin sorunsuz binin yazik gunah ya resmen dokuluo motor her gecen gun ariza vermeye basladi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı hantusetli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldigimada alacagimada bin pisman oldum bu ne ya durmada yag damlatii dijital gostergenin savti kaydi hiz gostergesi calismio bazen kafasi esince calisio. arkadaslar ben kanuniye bulastim siz bulasmayin bes para etmes bu motor gidin cbr 125 alin sorunsuz binin yazik gunah ya resmen dokuluo motor her gecen gun ariza vermeye basladi
    Bikaç resim atın video atın da görelim sorun neymiş. Hem sorununuzu çözmeye de çalışırız

Y aticm resm video falanda bulamadim nasil aticami bu motordan baska alan yokmu ya

bu söylediklerin serviste hemen düzeltilecek şeyler... servise git ve garanti kapsamında düzelt onları... İnşallah tekrarlamaz. Çünkü diğer kullanıcılar memnun... Senin bahsetiğin problemi servis düzeltmelidir. Hala garantisi var değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Alıntı hantusetli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Y aticm resm video falanda bulamadim nasil aticami bu motordan baska alan yokmu ya
    alanlar var gibi... aslında arkadaşıma da leopard model alacağız. ve resimde görüldüğünden daha büyük ve güzel ancak dediğim gibi servis her ne olursa olsun senin problemi çözmek zorundadır ki problem basit çözülecek ibi görünen tiptendir. Canını sıkma motorun güzel hayırlı olsun...

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    selam arkadaşlar 150 cc motorda 10,7 beygir az değilmi benım apaçhede 150 cc 13,5 beygir bu kanunının motorları neden bukadar dusuk kanunı phantoma hasta oluyodum onu alacaktım ama motor degerlerını gorunce vazgectım kanunınin cok guzel tasarımları var motoruda bıraz gelıştırse piyasayı sallar.
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar 150 cc motorda 10,7 beygir az değilmi benım apaçhede 150 cc 13,5 beygir bu kanunının motorları neden bukadar dusuk kanunı phantoma hasta oluyodum onu alacaktım ama motor degerlerını gorunce vazgectım kanunınin cok guzel tasarımları var motoruda bıraz gelıştırse piyasayı sallar.
    memduh ben de bazen kanuniye kızmıyor değilim. ancak farklı problemleren dolayı... Ancak dediğin beygir gücünün azlığı biraz motor tiplerine de bağlı mesela CBF150 de benzer güç ve torka sahip andcak GT170 12,5 HP gibi... Fakat kullananlardan yaptığım çıkarım Leopard daha ahat titreşimsz ve sesi az ama GT17 biraz daha titreşimli ama daha güçlü... bilgi olsun diye paylaştım... Burada motoru kullanan ve bilgisi çok iyi olan dostlar var...

Motosikleti
    Kanuni Leopard
    hız motoru değil naked işte beygiri yüksek olsun olmasın çok mu önemli max hız 110-120 dir en fazla daha yükseğine çıkıcam yetmiyo diyosanız 150 cc lik bi motora sıkıştırın 30-40 beygiri zangır zangır titreye titreye sürün...

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    hayırlı geceler arkadaşlar,iş yerindeyim şuan,gazete dagıtan arkadaşta az önce gördüm leopart'ı ,motorlarınız hayırlı olsun,gece gayet şık duruyo göstergeler,gazete dagıtan aynı zamanda bayisinde satış elemanı,kaç senedir bana habire kanuni satıp duruyo bu modelden çok beklentileri var,satışları baya iyiymiş,açıkçası durum biraz iyi olsa bende degiştiirdim galiba ama memnunum makinamdan,yaşasın çin kardeşligi,kahrolsun japonlar

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşasın çin kardeşligi,kahrolsun japonlar
    Ölümüne çinciyim, yolda bıraksa motor kitlese bile
    blt_59 bunu beğendi.

Bu motoru aldina pisman olan varmi

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Senden başka yok ama istersen oluruz. Baştan beri motor hakkında söylemediğin kusur kalmadı. En adi Çin motoru bile senin yazdığın kadar sorun çıkarmıyor. Yalandan motoru karalamayı bırak çünkü kimse yemiyor.

Ne karalicm arkadasm ben yasadigim sorunlari yazdim daha 1haftalikken teklemeye basladi.motor ayakligi kirildi dijital ekran calismio durmadan yag akitio yalanmi soluoz sanki bn aldima pismanin. hayirdir kuralkanin sahibi flanmisin bole cikision hemen

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla bir motordan bir kişi şikayet edip diğerleri memnun olursa o kişi motoru yerden yere vurmak yerine sürüş alışkalıklarına bakmalı. Almışsın sıfır motoru kimbilir nasıl kullanıyorsun, sonra gelip buraya giydiriyorsun.

Ayrıca şu yazma şekline bak, kelimelere bak, cümlelere bak. Bu forumun moderatörleri iyice boşladılar forumun kontrolünü...

Motosikleti
    Kanuni Leopard
    soğuk havada benim motor da ilk çalıştırmada biraz sıkıntı yaşatıyodu jigle ile çalıştırıyordum ama havalar ısınınca hiç gerek kalmadı tek sorun kazadan sonra sadece parça taktırmam bi yerinde arıza var mı yok mu diye inceletmemem oldu yine normal sürmeye devam ettim 1 ay sonrası çalıştırdıktan sonra pat pat diye bi kıvılcım çıkartıp durdu bi kaç sefer daha denedim yine aynı oldu kullanmadım bi motorcu tanıdığıma sordum benzin hortumunda sorun olabilir dedi orayı incelerken bi baktım hala radyatör ve hortumun bulunduğu yerde mıcır var hatta bazı mıcırlardaki zift sert kullanımdan ötürü sıcaklaşan radyatörün üst kısmına yapışmıştı zor çıkarttım yarın bi daha detaylı bi kontrol edicem sonra servise götürmeyi düşünüyorum yolda başıma iş açmasın diye bazı arkadaşların yorumları ne kadar kötü olsa da ben bu motorla kaza geçirdiğim halde hatayı kendimde görüyorum motora mana bulmaya gerek yok gerçekten sürerken keyif veriyor bence biraz da motordan ne beklediğinizi düşünün...

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı joeblack89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soğuk havada benim motor da ilk çalıştırmada biraz sıkıntı yaşatıyodu jigle ile çalıştırıyordum ama havalar ısınınca hiç gerek kalmadı tek sorun kazadan sonra sadece parça taktırmam bi yerinde arıza var mı yok mu diye inceletmemem oldu yine normal sürmeye devam ettim 1 ay sonrası çalıştırdıktan sonra pat pat diye bi kıvılcım çıkartıp durdu bi kaç sefer daha denedim yine aynı oldu kullanmadım bi motorcu tanıdığıma sordum benzin hortumunda sorun olabilir dedi orayı incelerken bi baktım hala radyatör ve hortumun bulunduğu yerde mıcır var hatta bazı mıcırlardaki zift sert kullanımdan ötürü sıcaklaşan radyatörün üst kısmına yapışmıştı zor çıkarttım yarın bi daha detaylı bi kontrol edicem sonra servise götürmeyi düşünüyorum yolda başıma iş açmasın diye bazı arkadaşların yorumları ne kadar kötü olsa da ben bu motorla kaza geçirdiğim halde hatayı kendimde görüyorum motora mana bulmaya gerek yok gerçekten sürerken keyif veriyor bence biraz da motordan ne beklediğinizi düşünün...
    Hocam gösterge panelinin gece fotoğrafını çekip koyabilirmisiniz ? ışıklandırmayı merak ediyorum bu arada motorun far kalitesi nasıl ?
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Kanuni Leopard
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gösterge panelinin gece fotoğrafını çekip koyabilirmisiniz ? ışıklandırmayı merak ediyorum bu arada motorun far kalitesi nasıl ?
    daha önce bu motor hakkında farın yolu değil de yukarıyı aydınlattığından bahseden bir iki kişi ile karşılaştım ama öyle bi durum yok gerek uzun gerek kısa farda oldukça iyi ama genel sürüş alanım gece de olsa çok kısa bi mesafede sadece motosikletin farı ile yol almam oldu geri kalan bölümde yolun kendi ışıklandırması vardı zifiri karanlıkta test etme imkanım çok olmadı aydınlatmadan ziyade lastiklerinden bi sıkıntı yaşarım heralde ince olduğundan yol tutuşu konusunda şüphelerim var

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    bu gün itibari ile kankamla beraber 2 leopart da biz aldık bir motor istabbula gittik 2 motor dödük toplamda 600 km yol yaptık ve titreşim olmadığından yormadı ,ranpalardaki çekişi,düzde gaz yemesi hızı gayet tatminkar kanuni bu motorda istenileni vermiş,ful dijital gösterge ,titreşim yok yakıt çok güzel,

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    arkadaşlar mt de kanuni leopartı bulamıyorum hangi başlık altında açıldı kanuni markalarının iiçinde yok ancak goole dan yazıp buluyorum forumu

arkadaşlar. ben 2 ay önce kanuni leopard aldım. iki ayda 4000km yol yaptım. bu yolu şehirler arası gezerek yaptım. bu motorsikette titreşim yok denecek kadar az. çok sessiz. cbf ile aynı konforda (lütfen denemeyenler itiraz etmesinler). yol tutuşu eğer lastkleri değiştirirseniz çok iyi. orjial fabrika çıkış lastikleri ile motoru yatıramıyorsunuz hemen bir çift michelin taktırmanız gerek. motor aysamı cbf ile aynı ama yağ yakmıyor. yakıtı daha az (karbüratör ile alakalı olduğunu düşünüyorum). ben otobanda 120 bastım (motorun ilk rodajı iyi yapılmaz ise 90 da kalır. ben 120 bastım ama hava rüzgarlı değildi durgun hava vardı). merak eden denemek isteyen olursa ben kocelideyim. gelip deneyebilirler. hondanın tabiki kanuniden kalite farkı vardır lakin bu motor hondanın kalitesine çok ama çok yakın. ayrıcakalkış esnasında cbf ten daha seri. ben aldığıma memnunum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler