Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Leopard Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    selamunaleyküm ben gt 170 sipariş vermştm bi değişiklik yapıp tavsiyelere uyup leopard 150 almaya karar verdm iyikide aldım şu anda 230 km servisteki abide honda cbf 150 var o kullandı bakdı hiç bi fark yok dedi heryeri aynı dedi hatta cbf den atik dedi dişlileri büyük yapmışlar bunun dedi egzosu motr kısmı hatta jantları ve tüm kanuni modellerine dikkat edersenz diski sol tarafta ve sadece leoparda cbf le aynı sağ tarafta ön disk ve motr kısmıda aynı ve fiyatıda bundan dolayı yüksek titreşimde inanın yok saygılar sorusu olan olursa sorabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bmw S1000 RR
    selamunaleyküm ben gt 170 sipariş vermştm bi değişiklik yapıp tavsiyelere uyup leopard 150 almaya karar verdm iyikide aldım şu anda 230 km servisteki abide honda cbf 150 var o kullandı bakdı hiç bi fark yok dedi heryeri aynı dedi hatta cbf den atik dedi dişlileri büyük yapmışlar bunun dedi egzosu motr kısmı hatta jantları ve tüm kanuni modellerine dikkat edersenz diski sol tarafta ve sadece leoparda cbf le aynı sağ tarafta ön disk ve motr kısmıda aynı ve fiyatıda bundan dolayı yüksek titreşimde inanın yok saygılar sorusu olan olursa sorabilir

demeye calıstıgınız cbf den ıyımı ?

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    valla CBF 4800 TL olması bence sadece üzernde honda yazıyo olmsndan kaynklanıyo tabiki farklılklar vardr elbet azda olsa ama onun kdr kaliteli olduğuna eminm kulannlar fark göremdiler hatta dhada atik dediler..

Motosikleti
    bmw S1000 RR
    yol tutus falan bıraz bahsetsenız. trafık yogunlugu olmayan yolda cbf ıle karsılastırma falan ...

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı erdenay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla CBF 4800 TL olması bence sadece üzernde honda yazıyo olmsndan kaynklanıyo tabiki farklılklar vardr elbet azda olsa ama onun kdr kaliteli olduğuna eminm kulannlar fark göremdiler hatta dhada atik dediler..
    yakında anlarsınız Honda'yla farkını
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    cbf kullnmdm ama kanuni servis sahibinde 2011 cbf 150 var bindi baktı hatta banda şiddetle bunu tavsiye ettmşti kendisi de cbf aldğına pişman olmuş 2011 modelini 4250 almş bu modelin çıkacğnı bilseydm cbf bukadr para vermzdim dedi aynısı dedi bindi baktı frenleri bile aynı dedi tutrmşlar bi yamaha honda ben uzun arştrma yaptım honda forumlarına grdim bir sürü şikayet onda da var yani elştrlmeyen dört dörlük bişey göremdm ?

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    cbf kullnmdm ama kanuni servis sahibinde 2011 cbf 150 var bindi baktı hatta banda şiddetle bunu tavsiye ettmşti kendisi de cbf aldğına pişman olmuş 2011 modelini 4250 almş bu modelin çıkacğnı bilseydm cbf bukadr para vermzdim dedi aynısı dedi bindi baktı frenleri bile aynı dedi tutrmşlar bi yamaha honda ben uzun arştrma yaptım honda forumlarına grdim bir sürü şikayet onda da var yani elştrlmeyen dört dörlük bişey göremdm ?
    yo 4 4lük degıl fakat Honda. Saglamlıgına ve rahatlıgına denilecek hiçbir söz yok CBF150'nin. ben bi yağ yakma sorunu oldugunu biliyorum baska da bısey bılmıyorum. Forumu takıp edıyorsanız kim 'tavsiye motosiklet' diye konu acarsa ve 5bin lira bütçesi varsa anında CBF150-YBR125 denir başka da bişey denmez. Kanuni'nin rahatlık ve saglamlık acısından bence Honda'nın cok altında. Abi zaten Honda. Markası var bikere. Honda hayat onda diye bosuna demiyorlar.

Burda Kanuni'yi kotuleme cabasında degılım guzel motosıkletlerı var yok degıl fakat Honda'yla pek karsılastırmamak lazım diyorum
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    kanunin diğer modellernden kesnlikle üstndür honda marka dünya markası kanuni türkiye çapında ama bu modeli zaten fiyat olarak diğer kanunilerden pahalı ben araştrp aldım ikinci el bi cbf de alabiliodum peşin aldım bide 3450 honda cbf aynısı ben demedm kulannlar diyo bunu zaten kulannlar çoğaldıkça anlycz Uğur bey neyse tekerimiz hep düz bassın Uğur kardeşim
    ugrgnr bunu beğendi.

joeblack89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Leopard
    cbf nin max hızı ne kadar bilmiyorum ama leopard ile 240 km yol kat ettim 110 a rahat çıkmaya atik olmaya başlamıştı herhangi bi sıkıntı yaşamadım normal yollarda bi kere kaza atlattım geçen hafta sollamaya kalktığım araç sinyal vermeden sola yani önüme kırdı ön frene kademeli olarak abandım motosikletin kafası ön çamurluğa bayağı bi vurdu vurdu geldi neyse öndeki araç gitti ben kenara çektim ön amortisör çok yumuşak geldi yol tutuşu iyi dün de mıcırlı yolda kaza geçirdim bugün video çekip koyacaktım nasip olmadı motoru tekrar eski haline getirebilicekmiyim kısa sürede onu düşünüyorum bi aynası kırık farda çizik var koruma demiri kesinlikle taktırın park ettiğiniz yerde orta sehpa değil de yan ayaklığı kullanıp part ederseniz çok şekil duruyor motor dez avantajları olarak şunu demek isterim 110 la gidiyorum şahinli apaçiler beni sollamak için çaba gösteriyolar altımdaki makina hızlı bi aletmiş gibi duruyor bu da adamlara fırsat veriyor trafikte motordan kaynaklı değil de insandan kaynaklı sıkıntı yaşarsınız bunu alırsanız

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    hayırlı olsun leopardn ayrıcada geçmiş olsun kaza atltmşsn motrsiklet kazasnda kazayı ucz atltmk çok önemli çünkü çok tehlikeli bende de leopard var km si 230 lar da tam ,güle güle kullan doğru bi tercih ama hız yapma rodajına uy kardeşm

joeblack89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Leopard
    Sagol kardesim Rodaja uydum baya bi ama ister istemez bazi araclara yakin gitmemek icin hizlanmak gerekiyor kaliteli kask mont eldiven kullanin dizlik kesinlikle takin suan dizimde sorun var dizlik yoktu sadece korumali eldivenim montum bile parcalandi

Önce geçmiş olsun. Ancak Leopard modelini umarım aldığınıza pişman değilsiniz. Benim arkadaşım da almak istiyor. Sizce nasıl bir motor. Titreşim, güç, ses yapma olayı vs. Ha motorunuzdaki zararları serviste halledin bence yeni otor almışsanız kırık parçalarla devam etmek sizi soğutabiir.

bende aldım bu modelı suanda kulanıorum 3 gunluk motor arkadasımın dedıgı gıbı hız beklentınız varsa bu makınayı hıc almayın cunku 90 ve 95 ın ustune cıkmıo zaten kıtapcıktada max hız. 90km yazıo ama sesı cok gusel tok cıkıo tıtresıme gelınce dedıklerı gıbı ayhnen tıtresım yok banada servıs cpf nın motoruyla aynı oldunu soleyınce aldım bende yoksa normalde gt170 ın sıparısını vermısdım ben

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön far xj6 ya benzememiş xj6 dan klonlanmış desem
    yalan olmaz heralde
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    http://https://www.facebook.com/medi...0967543&type=1

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

arkadaşlar motoru merak edenler için biraz fotografını çektim umarım beğenrsnz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4675884450353.1073741829.1090967543&type=1 arkadşlar linkte motorsikleti merak edenler için fotoğraf yükledim umarım hoşunuza gider

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

https://www.facebook.com/media/set/?...0967543&type=1 arkadaşlar motoru merak edenler için biraz fotografını çektim umarım beğenrsnz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4675884450353.1073741829.1090967543&type=1 arkadşlar linkte motorsikleti merak edenler için fotoğraf yükledim umarım hoşunuza gider
    GÜzel motor.Motor kısmı honda cbf olduğu zaten belli.Kanuni standında sorduğumda da teyit ettiler.Ancak bu Kanuni'nin reklam yönü biraz zayıf.İnşallah puma 150 gibi olmaz bu da o da çok güzel motor ama fazla alanı yok.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Kanuni leopard 150
    GT 170 Siaprişini vermştm honda motorlu oldğndan bunu tercih ettm gökhan bey sağolun teşekkrler

ben kırmızısını aldım erdenay senın sıyahı gorunce pısman oldum dorusu keske bende sıyah alsaymısım motorun hayırlı olsıun bu arada yakıt fena bu makınada ya 180 km de 50 lıra yedı cok deılmı sencede

https://www.facebook.com/media/set/?...0967543&type=1 arkadaşlar motoru merak edenler için biraz fotografını çektim umarım beğenrsnz

Alıntı hantusetli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kırmızısını aldım erdenay senın sıyahı gorunce pısman oldum dorusu keske bende sıyah alsaymısım motorun hayırlı olsıun bu arada yakıt fena bu makınada ya 180 km de 50 lıra yedı cok deılmı sencede
    hantusetli: paylaşım için sağol... Peki motordan memnun musunuz?

valla doruyu sölemek gerekırse ben pısman olmaya basladım yavas yavas arka ya bı arkadasımı bındırdım arka sağ ayaklık durduk yere dustu kırıldı yanı dökum oldugu ıcın zorlama olmadan kırıldı ve arka sağ amortısor sağa doru cekme yapmıs bıde baktım cıvatası yok montajlama yaparken atlamıslar orayı . honda motoru falan var dıolarda arkadas ınanma ya kanunıde honda motorunun ne ısı var .onun dısında daha yenı motor bakalım daha neler gorces.bu arada servısde boktan ayaklık kırıldı dıorum bana dıo garantı kapsamına gırmıo sacmalık
    Alıntı artorroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hantusetli: paylaşım için sağol... Peki motordan memnun musunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler