Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Orcun depoda kaynak yeri yok. Sasedeki kaynak yerlerini soyluyorsan onun icin yapabilecek cok bisey yok boyle sevecegiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KZGN
    Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orcun depoda kaynak yeri yok.
    Eskiden grenajın altında kalan ama artık açıkta olan deponun eteklerini diyordum..
    Resimde B. deponun birleşim kaynağı gibi algıladım.
    скиталец

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlis hatirliyorsun ahmet arkadas ne muhammet nede ebubekir ama okadarda sorun degil. Yapilan calisma ile ilgili merak ettigin ne varsa sorabilirsin cvplayabiliriz
    bende cıkma üst mesnet buldum deldırdım ve uygun acılı gıdon alıcam benım sorun gecen gaz telı degıstırdım ama yeni taktıgım eskisinden kısa gibi hemen söyleyeyim kuralkandan almıstım zamanında şimdi bu gaz telı kısa kalmazmı o yuzden o beyaz motoru detaylı resimlerini burdan yada özelden paylaşabılırmısiz(bu arada yanılmış olabılırım isim konusunda dediğim gibi son 3 yıldır hyo kullanmıyordum.)

Motosikleti
    GT250R
    biz gaztelinde sıkıntı yaşamadık yetişti. fakat fren hidrolik ortumunu ve debriyaj teli kısa kaldı. tabi benim kullandıgım gidon 28mm ve biraz genişti. bunu göz önünde bulundurman gerekir. debriyaj telini gt250 debriyaj teli ile degiştik. fren hidrolik hortumlarınıda istanbulda ikitellide sanayide uzattırdık. onun dışında elektrik tesisatıylada biraz oynaman gerekebilir. malım gt250r ın elektrik tesisatı grenaj altında kaldıgı için cok fazla göze carpmıyordu. grenajı cıkarttıktan sonra kablolar ortada kalıyor. motorun şuan undocab ta oldugu için detaylı resim paylaşamıyorum ama geldiginde detaylı resimlerini ekleyebilirim.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkdaşlar 2013 kasa hyosung arıyorum 10.000 km geçmemiş satan varsa öm atabilir

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Arkadaşlar MT 07 alacağım için motorumu satıyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sifirdan-farksiz-garantili-plus-performansegzozlu-plus-ekstrali-gt250r-207975502/detay/

Özelden ulaşabilirsiniz detaylar için.

Arkadaslar merhaba bende 2014 model hyosung 250r var dun yaklasık 150km yol yaptım ama son kılometrelerde debrıyaja bastıgım an motor stop edıyor. Yanı vıtes 5ten 4e atmak ıcın debrıyaja bastıgım zaman stop ettı. Kenara cektım tekrar marsa bastım devır 1000de 2-4sanıye kadar calıstı tekrar durdu sonra kontagı kapatıp 5dakka kadar bekleyıp tekrar mars yaptım duzgun calıstı gaz yemesıde ıyıydı fakat her 4-5km sonra tekrar basıma geldı Allahtan gıdecegım yere ulastıgım ıcın ısyerıne park ettım sızce sebebı ne olabılır

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoay'ı bilmiyorumda kaynağa falan gerek yok yani.Ben bu satıcıdan almıştım:
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6954209/detay/
    Bu da eski motorum;
    http://i.hizliresim.com/1n6G6B.jpg
    Hocam affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum. O brembo marka fren kaliperleri fabrika çıkışlı olarak mı geliyor yoksa siz mi takıyorsunuz?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum. O brembo marka fren kaliperleri fabrika çıkışlı olarak mı geliyor yoksa siz mi takıyorsunuz?
    Kaliper orjinal üzerindekiler boya ve yazı.
    Furkan Tarık bunu beğendi.
    ver gazı... ver çoşkuyu

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    MERHABALAR.
    HYOSUNG almayı planlıyorum.
    şu ilanda ki mtoor nasıldır bilgi verir misiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8342951/detay/

Motosikleti
    GT250R
    2011 de kasalarda böyle bir çift renk yok diyebiliyorum. deponun bitiş noktasına bakarsan grenajların biraz ayrık oldugunu fark edeceksin.madem düşmesi kalkması yok o grenaj neden öyle sormak lazım.
    kahve bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    s.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım bi hyosung aldım ama pek kullanamadan arka amortisör patladı ve motor bi de baskı balata istiyo araştırdım baya pahalı bunlar istanbuldan bana yardımcı olabilecek var mı acaba ?

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    istanbuldayım elimizden gelen bişey olursa ne gerekiyorsa yaparız.nasıl bir yardım istiyorsun?

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    sağolun ilginiz için. bu arka amortisörü nerden uygun bi fiyata temin edebilirim veya amortisör ve baski balatayi uygun fiyata yaptirabilecegim bi usta var mı tanıdığınız. Bakırköy de bi ustayla görüştüm amortisör ve baskı balataya sadece parça parası 580 lira çıkardı bunun oluru bu mudur mecbur yaptircaz mi yoksa biraz daha uygun yapabilecek tanıdığınız var mı acaba ?

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam arka amortisör patlaksa tamir olmaz değişecek.sıfırı 550 tl kuralkanda devriyaj balatasıda sahibinden.comda var newfren 150-170 tl arası.Avcılara gidebilirsen Denizköşklerde motopark var yetkili servisdir.onda çıkma parça buluyor bazen.iyi ustadır tavsiye ederim.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    çıkma parça ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum çıkma bi amortisör sağlıklı olur mu kullanıp tecrübe edeniniz var mı acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

bi de bu servisin numarasi var mı hocam ya bi arayıp bilgi alayım ben

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    merhaba arkadaşlar, sezon açıldı maalesef ben arızayla sezonu açtım motoruma yeni akü aldım aküyü taktım ama göstergelere elektrik gelmiyor marş basmıyor motorda hiç elektrik yok neden olabilişr acaba??

yardımcı olur fikir verriseniz sevinirim herkese kazasız belasız sürüşler

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı wind_surfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, sezon açıldı maalesef ben arızayla sezonu açtım motoruma yeni akü aldım aküyü taktım ama göstergelere elektrik gelmiyor marş basmıyor motorda hiç elektrik yok neden olabilişr acaba??

yardımcı olur fikir verriseniz sevinirim herkese kazasız belasız sürüşler
    akü yeni olup hiç gösterge bile gelmiyorsa bence arka kuyrukda bulunan sigortalara bakın sol arka kuyrukda ki

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    [IMG][/IMG]
    PysLre ve dluizo4 bunu beğendiler.

dluizo4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 2. el hyosung için bir arkadaşla görüştüm. 2010 model 15 binde aldığımda motoru çok yormuşlardı piston kitledi krank egzantirik falan değişti 1 senedir bende sorun çıkarmadı dedi. 15binde piston kitlemesi krankın değişmesi bunlar eğer motosiklet gerçekten kilometresi denildiği gibiyse motosikletin hor kullanıldığını gösteriyor. sormak istediğim motorun başka bir yerinde sıkıntı çıkar mı? kesin burası da bozulur şurasında da sıkıntı çıkar dediğiniz noktalar var mı? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler