Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 km oldu daha
    Ben 2013 model kullandım. 9.000 km de iken tek silindire düştü, sonra km sayacı vs çalışmadı. Garanti kapsamında değişti ama can sıkıcı durumlar. 2014 de giderildiyse, kronik değilse almayı düşünüyorum tekrardan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı AreSMorriS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2013 model kullandım. 9.000 km de iken tek silindire düştü, sonra km sayacı vs çalışmadı. Garanti kapsamında değişti ama can sıkıcı durumlar. 2014 de giderildiyse, kronik değilse almayı düşünüyorum tekrardan.
    Ben sadece böyle bir durum olmadı bende daha ama olmıcak anlamınada gelmez tabı cunku gıderıl gıderılmedıgını bılmıyorum servısıne sormak en dogrusu ama sonucta bu arızanın kronık olucagını dusunmuyorum kısmet bıraz sans kalmıs

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı problemleri yaşadım, şu tek silindire düşme olayı nasıl oluyordu ve nasılçözüldü yazar mısınız? Ben iki buji piposunu da ngk ile değiştirdim ama motosiklet ısındıktan sonra elt devirlerde teklemeye, gaz yememeye devam ediyor

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı problemleri yaşadım, şu tek silindire düşme olayı nasıl oluyordu ve nasılçözüldü yazar mısınız? Ben iki buji piposunu da ngk ile değiştirdim ama motosiklet ısındıktan sonra elt devirlerde teklemeye, gaz yememeye devam ediyor
    Ben servise verdim, garanti kapsamında değişti ama arıza tam olarak neydi hatırlamıyorum. Buji kapağı çatladı vs demişti. Aklımda direk satmak vardı, umursamıyordum. Yapıldıktan sonra hemen sattım.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı PysLre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ankarada çok diri motorlar var şuanda nereden bakıp bulamadın acaba. Sahibinden'e bi bak şehirden aratıp karşına çıkar ben baktım var sağlam motorlar.
    Kardesim titanyum beyazı çift renk 2013 2013 arıyorum ankarada satılık olanlar hep siyah. Birazda diğer illere oranla pahalı bildiğin var mıdır acaba

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı taha7806 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim titanyum beyazı çift renk 2013 2013 arıyorum ankarada satılık olanlar hep siyah. Birazda diğer illere oranla pahalı bildiğin var mıdır acaba
    Mesela kaç km'ye kadar gitme şansın var. Veya Bursa-İstanbul da olursa bakalım hemen.

Motosikleti
    GT250R
    Mesela kaç km'ye kadar gitme şansın var. Veya Bursa-İstanbul da olursa bakalım hemen.
    şöyle söyleyim pick up bulup baktırabileceğim ve temiz olduğuna inandığım çoğu ile gidebilirim ama bunun için izin alacağım gideceğim ve gittiğim yerden eli boş dönmek yani yalan vaatlerle gitmek istemiyorum açıkçası gittim geldim aldım kıyafetlerdi vs. bütçenmde 9bin civarı...

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

resimlerdeki hasarı bulunan 2012 hyosung gt250r satılıktır arkadaşlar. bursada oturuyorum motor çalışır yürür durumda. grenajları da var ancak garajda olduğundan resim çekemedim. ufak tefek grenaj hasarları da var. motosiklet.netten gelen olursa 5000 tlye vereceğim. sahibindene de koydum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Merhaba arkadaşlar. motoru en son 3 ay önce çalıştırıp garajıma çekmiştim. şimdi satmaya karar verdim. Bir çalıştırayım dedim ama videodaki sorunla karşılaştım. sorun nedir acaba? teşekkürler.

Arkadaşlar kusura bakmayın birkaç yerde sordum. motoru en son çalıştırdığımda yürüyordu. bir arkadaş almak için aradı ben de ne olur ne olmaz bir deneyeyim dedim. mahçup olmak istemiyorum o yüzden birkaç yerde sordum.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 Comet
    Merhaba arkadaşlar İzmirde bildiğiniz iyi güvenebilceğim bir hyo ustası varmı?

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gt250r-izmir-191381798/detay/
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

Merhaba arkadaşlar adım Mehmet, yaş 21 ve ben birazdan Tuzla Üçerler Motora gidip hayırlısıyla sizin kervana katılacağım inşallah. Daha öncesinde Çin (kanuni 250 seyhan) chopper ile az da olsa deneyimim var. Bu motor ile kendimi geliştirip sonra 600rr alıcam demicem herkes gibi. Değiştirmeyi ve yükseltmeyi düşünmüyorum kazasız belasız zevk alarak binebileceğim bir motor olduğunu düşünüyorum. Umarım dua ve isteklerimiz doğrultusunda gideriz. Tekerimiz düz bassın, Allah (c.c.) kazadan beladan korusun hepimizi inşallah.

Hayırlı sabahlar,
    İyi günler hepinize.

Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı Mehmetii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar adım Mehmet, yaş 21 ve ben birazdan Tuzla Üçerler Motora gidip hayırlısıyla sizin kervana katılacağım inşallah. Daha öncesinde Çin (kanuni 250 seyhan) chopper ile az da olsa deneyimim var. Bu motor ile kendimi geliştirip sonra 600rr alıcam demicem herkes gibi. Değiştirmeyi ve yükseltmeyi düşünmüyorum kazasız belasız zevk alarak binebileceğim bir motor olduğunu düşünüyorum. Umarım dua ve isteklerimiz doğrultusunda gideriz. Tekerimiz düz bassın, Allah (c.c.) kazadan beladan korusun hepimizi inşallah.

Hayırlı sabahlar,
    İyi günler hepinize.
    Hayırlı olsun Mehmet. Bende alıcam yakın zamanda. Güzel motor bencede kullanırken zevk alırsın. Aldığındada fotoğraf atmayı unutma. Güle güle Kullan Allah kaza bela vermesin.
    Mehmetii bunu beğendi.
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Teşekkürler, inşallah.

Siyahı için pazarlığı yaptık telefonda ama oraya gidince fikrimiz değişti hemen.

Bunlarda benden olsun;

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Arkadaşlar bana TankPad lazım. Hangi tip buna tam uyuyor. İstanbul'da ya da Türkiye sınırları içinde bildiğiniz varsa link atarmısınız?
    KocaReiSs bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı Mehmetii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, inşallah.

Siyahı için pazarlığı yaptık telefonda ama oraya gidince fikrimiz değişti hemen.

Bunlarda benden olsun;

https://imageshack.com/i/idKCcaeQj
    https://imageshack.com/i/p1n8X2kVj
    https://imageshack.com/i/ipfsCCuEj
    https://imageshack.com/i/f0CQgcnRj

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Arkadaşlar bana TankPad lazım. Hangi tip buna tam uyuyor. İstanbul'da ya da Türkiye sınırları içinde bildiğiniz varsa link atarmısınız?
    Hayırlı olsun tekrar renk seçimin güzel olmuş. Tank pad markalara göre ayrılmıyor ss tarzda ki tank padlere bak beğendiğini al ama bi kaç yerde hyosung marka Tank-depo kapağı-gidon için olanlar satılıyor.
    Mehmetii bunu beğendi.
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Teşekkürler. Pek kararsız kaldım ama sanırım bunu almalı. Desenliler pek sarmadı beni beyaz depoyada anca bu gider.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Birşey daha sorayım. 2014 modellerde manetler değişti mi? Çünkü bulduğum bütün kısa manetler 2013 model ve altları için uygun oldukları yazıyor.

Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Yok hepsi standart model fark etmez uyar hepsine.
    Mehmetii bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    2013 veya 2014 model 10 bin veya 20 bin üstü km yol yapan var mı total de bir kaç sorum olacak yardım..

Motosikleti
    Honda 1000RR
    2013 veya 2014 model 10 bin veya 20 bin üstü km yol yapan var mı total de bir kaç sorum olacak yardım..
    Ben 2013 model ile 11.000 km yol yaptım. Buyur kardeşim, soruları alayım?
    PysLre bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    2014 model 5 bın oldu daha
    PysLre bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı PysLre adlı üyeden alıntı
    Motoru araştırdım gereğinden fazla düzgün kullanımda bir masrafı yok motorun. Senın kullandığın süre zarfında bakımlar hariç ekstra bir masraf çıkardımı sana ?
    Açık açık yazayım kardeşime. Motor park halinde iken arkadan araç temas etti ve olduğu yerde yan yattı. Motor bir daha çalışmadı. Beynini resetlediler. Sonra km sayacı gitti. Yani sürüyorsun ama km yazmıyor ve kaç yaptığını görmüyorsun. O da değişti. En son tek silindire düştü. Pipo başlığı çatlamış. Sinir oldum sattım. Son iki sorun kronik problem 2013 modellerde. Tek silindir olayı için nk adlı pipo başlığı ile sorun çözülüyor diye duydum. Ekran gitmeside bir kaç kişi de olmuş. Ekrana giden kablo fazla gerginmiş.. Ben bunları garanti kapsamında değiştirdim, masraf etmedim ama ilk arıza için çok istisnai durum dediler. Diğer arızalar 2013 lerde klişe haline gelmiş. Şimdi tekrar Hyosung bakıyorum. Alternatifler pek iç açıcı değil 250 sınıfında. Tek silindir olayda sıkıntı değil. Parça 20 tl bişey. Değişince sorun kalmıyor. Diğeri de kablo fazla gerginmiş.. Ama motorun gidişi, duruşu vs on numara. Motoru Diyarbakır'dan İstanbul'a sürerek getirdim. Sıkıntısız geldim. Alırsan gücünden yana sıkıntı yaşamazsın ama 2013 lerde kronik olduğu için bu sorunlara hazırlıklı olmalısın. Olsa da pek bir maliyeti yok açıkçası.
    (Özel mesajda bazen sorun yaşıyorum, gitmiyor. Bu yüzden bilgi amaçlı buraya da yazdım)
    PysLre bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler