Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    park lambası için dipsiz 5w T10 ampul alacaksın.benim kullandığımı tavsiye ederim. http://www.novelcar.com/asp/product/...ulu-Yan-Ledli-
    Cevabiniz icin cok tesekkur ederim.Uzun icin h1 kisa icin h3 alicam fakat verdiginiz linkteki park lambasi osramin renginden farkli gibi ondan tereddutte kaldim.Linkteki urunu alirsam renk farki sorunu yasarmiyim acaba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    onu alman şart değil zaten. ama oda beyaz renkli. neredeyse üzerindeki H3 kısa farın kadar ışık veriyor.bende osram nigthbraker ve bu t10 ampülü kullanıyorum.yani alman gereken 5 wat t10 dipsiz.bunların birde mercekli olanları var 50-60 tl gibi.

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu alman şart değil zaten. ama oda beyaz renkli. neredeyse üzerindeki H3 kısa farın kadar ışık veriyor.bende osram nigthbraker ve bu t10 ampülü kullanıyorum.yani alman gereken 5 wat t10 dipsiz.bunların birde mercekli olanları var 50-60 tl gibi.
    Cok tesekkur ederim.Bu fari aliyorum ozaman.yardimlariniz icin tekrardan cok tesekkur ederim

yujinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırladığım kadarı ile https://www.facebook.com/tankpad buradaki arkadaşa yaptırmıştım.

Lastik değişimi yapacağım o yüzden şimdilik şerit çekmedim. Sava lastik takımı almaya karar verdim kullananlar memnun takım fiyatı 400 tl civarına geliyor 2. el uygun fiyatlı lastik bulamadım 150-200 daha koyup sıfır alayım bari dedim. Lastikler 110/70 17 arka 160/60 17 olacak
    hocam sava nın hangi lastiği tam olarak

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende takım lastik aldım taktıracak ve balansını yaptıracak bir yer arıyorum beylikdüzü büyükçekmece civarında.
    avcılarda taktırabileceğin yer var istersen sana adres tel verebilirim.

Buarada shinko orjinal lastikler 2 bin km yapılı ön arka isteyen olursa uygun fiyata bırakabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

bir kaç resimde benden olsun

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Egzozun rengi olmamış o güzelim motora.hem egzozun güzelliği kaybolmuş gemde motorun karizması çizilmiş

havuç mu soktun diye sorarla adama .motor harika ama
    esc bunu beğendi.

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    SAVA nın hangi modeli dostum? ve tam olarak ne kadara mal oldu? su lastik konusunda bi türlü karar veremiyorum ya :S gönlüm pilot road2 den yana cüzdanım sava dan yana :D
    Oyun kuralları haksızlık üzerineyse, kendi adaletimi kendim sağlarım.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı yujinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sava nın hangi lastiği tam olarak
    ön lastik http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0311552/detay/
    arka lastik http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...53727871/detay[/QUOTE]
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    guguk kardeş şu koruma takozlarını nereden aldın kaça aldın bu motorlara uyuyormu warsa bana linkini were bilirmisin sen memnunmusun...

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arkadaşlar motorumu sattım bundan sonra enduro ile devam etmeyi planlıyorum

Bilenler vardır elbet, bir ara gidon işine girip değişik bir çalışma yapmıştım. Eminim aynı dertten muzdarip arkadaşlar vardır.
    Motoru satınca mesnet,gidon vs elimde kaldı. İsteyen olursa çok makul fiyata bunları gönderebilirim.

Gidon seti : naked üst mesnet, gidon(çok kaliteli değil, hafif eğik ama iş görür uzun süre kullanılacaksa kaliteli bir gidon öneririm) , gidon topuzları, yeni tip alt ve üst kelepçeler, yükseltme ara parçası ve en önemlisi alt mesnete kadar gelen hidrolik hortumu. Yani t şeklinin uç çıkışa kadar ve o uç kısımda vidalı şekilde daha uzun hortum takılmaya musait haldedir. Sadece sanayide 10 tl verip istediğiniz uzunlukta hortum yaptıracaksınız o kadar.
    Orjinal hidrolik hortumunuzu kesip biçmenize gerek yok. Kısacası alıp takması size kalıyor , kalan herşey var.

Bir de elimde 3 adet orjinal ayna var, onlarıda isteyen olursa uygun fiyata bırakacağım.
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Alıntı TheCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozun rengi olmamış o güzelim motora.hem egzozun güzelliği kaybolmuş gemde motorun karizması çizilmiş

havuç mu soktun diye sorarla adama .motor harika ama
    saol yorumun ve örneklemen için soruyu sordun bari cevabıda verseydin soranlara ne diyim ?

1 kilo havuç alim gelim bari mi diyim

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    guguk kardeş şu koruma takozlarını nereden aldın kaça aldın bu motorlara uyuyormu warsa bana linkini were bilirmisin sen memnunmusun...

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Lastik değişimi ve balans için;
    Anes motor lastiği bizden alırsanız değiştiririz diyor lastiği ben fuardan aldım dolayısıyla değiştirmiyor.
    Otosever değiştiriyoruz balans yapamam dedi.
    Buz motor'u arıyorum açmıyor.
    Anladığım kadarıyla çoğu yer değiştiriyor fakat balans yapmıyor.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik değişimi ve balans için;
    Anes motor lastiği bizden alırsanız değiştiririz diyor lastiği ben fuardan aldım dolayısıyla değiştirmiyor.
    Otosever değiştiriyoruz balans yapamam dedi.
    Buz motor'u arıyorum açmıyor.
    Anladığım kadarıyla çoğu yer değiştiriyor fakat balans yapmıyor.
    Buz motor balans yapıyor.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol yorumun ve örneklemen için soruyu sordun bari cevabıda verseydin soranlara ne diyim ?

1 kilo havuç alim gelim bari mi diyim
    Yok ona çözüm vardır ya cidden ...Rengini değiştir bişey yap boyat ne bilim ben olsam öyle yapardım yani
    .........

serkan17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Guguk kardesin motorunda koruma takozu varmi ki link istiyorsunuz
    Private userrin motorda var ama karistirmayin

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    evet serkan17 kardeş iyiki hatırlattın sağ ol. dalgınlık işte kusura bakmayın.
    aynı soruyu pirivate-user kardeşe soruyorum. şu koruma takozlarını nereden aldın kaça aldın bu motorlara uyuyormu warsa bana linkini were bilirmisin sen memnunmusun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

aynı soruyu pirivate-user kardeşe soruyorum. şu koruma takozlarını nereden aldın kaça aldın bu motorlara uyuyormu warsa bana linkini were bilirmisin sen memnunmusun...

Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Alıntı ERSİN2323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

çok memnunum, koruma takozu normal koruma takozu, fakat hyolara uyumlu değil özel olarak yaptırdım ben, grenaj delinmeden yapıldı. 120 tl civarı takoz fiyatı 100 150 arası birşeyde özel yaptırma masrafı olması lazım. ben toptan para verdim diğer bir kaç işlem daha vardı tam olarak bu işleme nekadar fiyat biçti bilemiyorum ortalama birşey yazdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı TheCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ona çözüm vardır ya cidden ...Rengini değiştir bişey yap boyat ne bilim ben olsam öyle yapardım yani
    valla manetler kollar ve koruma takozu aynı renk çok hoşuma gitti oyüzden bilerek bu rengi aldım zaten renkten sıkırsam karbon folyom var kaplarım

by_hls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cümleten selamın aleyküm. Aranızda yeni değilim
    mesaj sayım hiç yok denecek kadar azdır ama yaklaşık 1 buçuk yıldır aktif takip ediyorum forumu. GT250R hayranlığımdan dolayı da bu sayfanın neredeyse 650 700 sayfasını okudum. Motosikletler hakkında prof. değilim ama acemi ve bilgisiz biriside değilim. Yavaş yavaş bi GT250R alma yolundaki sona yaklaşmaya da başladım. Şimdi size birkaç sorum olacak. Bütçemden ve henüz 2 yıllık evli olmamdan dolayı; daha zamanı var, (önce bi evdekinin gönlünü alalım da bakarız ) diye düşünürken bendeki şahin aracımın satılık ilanına GT250R takas teklifi geldi. Sizce bu ilandaki apaçiden motor alınır mı? :D http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...eferences=true
    Fiyatını gözardı ederek inceleyin. arkadaşla anlaşabilirsek kafa kafaya takas edeceğiz. Ama aklımda deli sorular var. Hyosung' un huyunu az çok buradan biliyorum. Bu arkadaşın yazdıklarına bakarsak alete hiçte iyi davranmamış. Ama takasa girersek motosiklet beni üzmezse karlı da çıkabilirim. Benim kafa allak bullak. Pek sağlıklı düşünemiyorum. Olumlu veya olumsuz düşüncelerinize ihtiyacım var...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı by_hls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten selamın aleyküm. Aranızda yeni değilim
    mesaj sayım hiç yok denecek kadar azdır ama yaklaşık 1 buçuk yıldır aktif takip ediyorum forumu. GT250R hayranlığımdan dolayı da bu sayfanın neredeyse 650 700 sayfasını okudum. Motosikletler hakkında prof. değilim ama acemi ve bilgisiz biriside değilim. Yavaş yavaş bi GT250R alma yolundaki sona yaklaşmaya da başladım. Şimdi size birkaç sorum olacak. Bütçemden ve henüz 2 yıllık evli olmamdan dolayı; daha zamanı var, (önce bi evdekinin gönlünü alalım da bakarız ) diye düşünürken bendeki şahin aracımın satılık ilanına GT250R takas teklifi geldi. Sizce bu ilandaki apaçiden motor alınır mı? :D http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...eferences=true
    Fiyatını gözardı ederek inceleyin. arkadaşla anlaşabilirsek kafa kafaya takas edeceğiz. Ama aklımda deli sorular var. Hyosung' un huyunu az çok buradan biliyorum. Bu arkadaşın yazdıklarına bakarsak alete hiçte iyi davranmamış. Ama takasa girersek motosiklet beni üzmezse karlı da çıkabilirim. Benim kafa allak bullak. Pek sağlıklı düşünemiyorum. Olumlu veya olumsuz düşüncelerinize ihtiyacım var...
    ''Genç Yaşta Varsa Kefene Girmek Tek Tekerde Gider Bu Yürek'' , ''ibre 200 üzeri hız dişlisi''
    Yani yazdıklarına bakacak olursak sınırları zorlayan bir arkadas. Bu motoru 3 yıl 2008 model şimdi de 2012 olmak üzere kullanıyorum maksimum hızım 170 dir onu da 1 kere yaptım. Yazık günah motora

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler