Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Dunyada bu kadar haksiz elestiriye maruz kalan baska motosiklet markasi var mi acaba?
    ysfist bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    warsın ne derlerse desinler arkdaşlar ben motorumdan memnunum wallaha...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

hisvarlar kardeş elazığdaysan senle birgün tanışalım diyiyorum sen ne dersin... bu arada sahibinden.comda bir motor gördüm o seninmi acaba ...

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    9 şubata kadar sınavlar nedeni ile pek vaktim yok. Sonra istanbul'a geçeceğim. Döndüğümde muhakkak irtibat kuralım, görüşelim.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    tamam olur...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    almayın arkadaşım bu motorlar kırank kırıyor yağ yakıyor egsoz patlatıyor yolda bırakıyor almayın. Bıktım bu muhabbetlerden vallahi ben okadar memnunumki 2006 model hyomu satıp 2011 model hyo aldım biraz zaman geçsin bir kaç yıl gene satıp hyo alırım okadar memnunum kimseyi dinlemeyin gidip görün sürün kendiniz karar verin. burada 1525 sayfa hyo hakkında konuşulmuş anlamayan birisi hayatında hiç hyo görmeyen birisi hiç hyo sürmemiş birisi alma dedi diye sende onu dinliyorsan zaten alma önce 1525 sayfayı oku ondan sonra karar ver.
    ysfist ve EMREGTR bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    aynen guguk kardeş...

herkese merhaba arkadaşlar hyosung gt 250r gidon yükseltmek mümkün mü ?

serkan17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Bu insanlar ilginc ya arkadas ne yag yakmasi yag yaksa motor duman dumana gider
    Bakmiyormuslar gelmiyorlar demiyorlarda gt250 r granajini sokmesi dahi ustalik ister

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Gt 250 r satisi kolay bi makina beyenmedin satarsin arkadas o boyle dedi bu boyle dedi diye gt 250 r zevkinden insan kendini magdur etmemeli
    Bu hafta geziyorum benim kinden pahali motorlar var ama hyomun gosterisi tartisilmaz herkez benimkinin etrafinda toplaniyor
    kadirgln ve UNdocab bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almayın arkadaşım bu motorlar kırank kırıyor yağ yakıyor egsoz patlatıyor yolda bırakıyor almayın. Bıktım bu muhabbetlerden vallahi ben okadar memnunumki 2006 model hyomu satıp 2011 model hyo aldım biraz zaman geçsin bir kaç yıl gene satıp hyo alırım okadar memnunum kimseyi dinlemeyin gidip görün sürün kendiniz karar verin. burada 1525 sayfa hyo hakkında konuşulmuş anlamayan birisi hayatında hiç hyo görmeyen birisi hiç hyo sürmemiş birisi alma dedi diye sende onu dinliyorsan zaten alma önce 1525 sayfayı oku ondan sonra karar ver.
    sakin ol şampiyon benim hyoya bok attığım falan yok.sıradan adamla konuşsam zaten takmam ama usta dediği için bu olayı sizinle paylaşmak istedim o kadar.

captain79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Aynen katılıyorum, bende 2008 karbüratörlü vardı sattım, şimdi 2013 yeni kasa aldım. Öncekinden memnun olmasam kesinlikle almazdım ki üstelik en az 2 haftada bir, bazen her hafta Bodrum - İzmir yol yapıyordum, diğer sürüşler hariç. Hayatında Hyosung kullanmamış insanlar bilmeden araştırmadan yorum yapıyor, üstelik bir çok usta da buna dahil. Bir marka takıntısıdır almış başını gidiyor yurdum insanında. İnsanın bilmediği bir şey hakkında yorum yapması ne kadar basit bir şeydir ya..
    Bana bir kere daha sorun çıkarmadı, aman nazar değmesin

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ya modlarla falan konuşalım da bu sayfaya sadece fiilen hyosung kullananlar yazabilsin he nasıl olur ?: Hyosungu sürmeyen naparsa yapsın objektif olamaz kardeşim, muhakkak bikaç bin kmsini hyosungla geçirmeli bu motorun manetine bile laf atmak isteyen vatandaş

ayrıca ilanımı kaldırdım, ölücü gavatlar canımı sıktı bir iki ay sonra koyarım ilana, temiz 2. el almayı düşünen varsa buradan benimle irtibata geçsin.
    UNdocab, fearlesboyy, wolrath ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı kadirgln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç görmedim kardeşim ama uğraşırsan yükseltirsin tabi aparatla. Neden yükseltceksin onu anlamadım sürüş pozisyonu rahat olsun diyeyse naked ına bakmanı tavsiye ederim o daha rahat gidon yüksek

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:55 ----------

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin ol şampiyon benim hyoya bok attığım falan yok.sıradan adamla konuşsam zaten takmam ama usta dediği için bu olayı sizinle paylaşmak istedim o kadar.
    insanlar bir alt kasasını satıp yeni kasasını alıyorlar dostum. Sence salaklarmı? veya o usta dediğin denyo çok mu akıllı ? Bok atmak çok kolay , bence sen usta musta kimseye bakma kendin araştır cevaplarını kendin bul .

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı kadirgln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha üye olduğunuz siteye hakim değilsiniz peh

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...yukseltme.html
    kadirgln bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha üye olduğunuz siteye hakim değilsiniz peh

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...yukseltme.html
    Hatta yakın zamanda motorumu satacağım. Sattıktan sonra da gidon kitimi de burdan ayrıca satacağım. Bekleyen olursa sport touring bir hyosu olabilir )
    wolrath bunu beğendi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Elinde az kullanılmış shinko lastik olan varsa uygun fiyat verirseniz alabilirim. Bilginize

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Gt250r hakkında iyi şeyler demiyorlar bizde inanmıyoruz kullananlara sorunca hemen yükseliyor atarlaniyor, düzgünce anlatmadikca bir açıklığa kavuşmaz öyle değilmi

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gt250r hakkında iyi şeyler demiyorlar bizde inanmıyoruz kullananlara sorunca hemen yükseliyor atarlaniyor, düzgünce anlatmadikca bir açıklığa kavuşmaz öyle değilmi
    dostum birilerini inandırma veya Allah aşkına hyosung alın deme durumumuz yok. Zaten korelide değiliz şirketle bir ortaklığımızda yok. Sadece biz yaşadıklarımızı ve gördüklerimizi üstüne bindiğimiz hergün detayını gördüğümüz makinayı anlatıyoruz, diğerleri ise yanından geçerken tozunu yuttuğu 400metre öteden gördüğü makinayı anlatıyor. Ben hiç bir zaman şöle iyii böle mükemmel Kawaya 5 çeker hondaya 10 basar demedim. Ama uzaktan görmelerr bilmeden atıp tutuyor böle oluncada insan celalleniyor tabi. Senin ak bildiğine adam kara derse sen onun ak olduğunu bile bile susarmısın? Kim canı ne istiyorsa onu alır, hangisini beğeniyorsa ona biner ama diğerine bok atamaz.

Motosikleti
    NAKED
    bu makinanın fren sorunu olduğu söyleniyor, bu konuda çözüm önerileriniz nelerdir?

Lastik değişimi bir seçenek ama ondan başka neler yapılabilir ya da yaptınız?

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim iyi şeyler söylemeyenler hala 4000-6000 arasında 2006-2007 döküntü Hyosungları almaya çalışan ölücülerdir.1 lira fazla verin.Temiz motor alın.Ömürlük kullanın.Benim 2.Hyosung um çokta memnunum.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    @ yesiroğlu
    fren hidroliklerini motul dot 4 ile değiştir.EBC,GOLDFREN,BRENTA gibi markalardan fren balatası al.mümkünse carbon kevlar yada porselen olsun.fren merkezini sök fren balatalarını sök kaliperin önüne 3-4 cm kalınlıgında herhangi bişey koy.yavaş yavaş frene bas kaliperlerin ikiside aynı rahatlıkla hareket ediyormu ona bak.yagmurda kış şartlarında kullanılan motorda bunlar paslanıp sıkışabiliyor.bunlara biraz wd40 sıkıp paslarını al sonra balata spreyi ile iyice temizle bezle kurula balatalara bulaşmasın.yani benim yaptıkarım bunlar Allaha şükür frenlerle ilgili hiçbir sorunum yok.
    yusufozugenc bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler