Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Beyler bu motor krank kırıyormuş İşin aslı, astarı nedir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o önemli bişi değil onu bırak da depo göçüğüiçin bildiğiniz ya da gittiginizbiri varmıdır
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o önemli bişi değil onu bırak da depo göçüğüiçin bildiğiniz ya da gittiginizbiri varmıdır
    Outo king diye araba servisi var. Orada araçları boyasız-müdahalesiz şekilde kaporta göçüklerini düzelten bir alet var. Gidiyorsun bir servise, rica ediyorsun... Adamlar 5 dakikada sıfır gibi yapıyorlar Tabi bunun için deponun sökülmesi gerekli.

Sanayide vakumla çekiyorlar genelde. Öpücük derler sanayi dilinde. Çok basit bir işlem aslında.. Basit bir yerde bile yaptırabilirsiniz.

Google.com'dan şu şekilde aratın, bir çok bilgiye ulaşacaksınız.

"motosiklet depo göçük"

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    eyvallah
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben yokuş aşaaaaa rüzgarı arkama alarak 235 yaptım benimki kırmadı

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    görüntü süpermişş krank feda olsun buna o istesin 1 krank ben ona 1000 krank alıyım

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam EBC sintered serisinede iyi diyorlar kullandın mı hiç fren hidroliği için demotul RBF 660 önerdiler ne dersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

zonta bu balatalar çok sert değildir umarım yani disten de yemesinler
    yok okadar sert degil.balataları takarken fren merkezini diske oturtmak için bir tornavidayı 2 balatanın arasına sokup biraz aralamak istedim. çokda abanmadım fakat tornovida balatada bayagı bir ezilme yaptı.yani çok sert degil merak etme. EBC de iyidir ben goldfrenin sogutucusu bakır diye tercih ettim.
    ben motorda motul ün 10w40 v3000 factory line,amartisörlerde yine 10 numara factory line yagı,hidroliklerde, zincirde bile motul kullanıyorum. bu RBF 660 da aynı seriden.ama işte fiyatı gerçekten güzel

Motosikleti
    NAKED
    o motor GD250R yeni makine geliyorrr

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    @yesiroğlu
    Hocam @Alper Kaya nın dedigi gibi yeni modele çok benziyo tek fark ben on kısımı fatk ettim
    Bknz: http://www.motosiklet.net/forum/moto...x5-gd250n.html

@yesiroğlu bir ust mesaji yeni gordum herhalde ayni kasaya bir on kismi degistirip gt serisindeki gibi sonuna r koyarak sport model yapmislar

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    Gencler...
    Cbr imi yeni sattim hyoyu cok ozledim en son 2 sene once bi 20bin kmcik kullanmistim yetmedi haliyle :( sifir almayi düşünüyorum. Sizce simdi mi alsam yoksa beklesem mi fuari falan ?
    Bi de su an motosiklet mağazalarında sifir dedikleri 2013 model mi oluyor 2014 mu
    Herkese selamlar

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    kardeşim bildiğim kadarıyla 2013 te iki parti üretildi. 6.aydan sonra üretilenler suan sıfır olarak satılanlar. Yani 2014 üretim henüz yok diye biliyorum ben ki zaten gerekte yok çünkü üretimde birşey değişmeyecek aynısını aynı fabrika aynı parçalarla üretecek. Suan aldığında makina zaten 2014 model olarak geçecek. Yanlış biliyorsam doğru bilen arkadaşım beni düzeltsin ;)

Motosikleti
    cf moto 400
    Merhaba arkadaşlar eski bir Tvs apache kullanıcısı olarak motorumu satıp araba almayı düşünüyordum maksimum 10.000 civarı ama 2 gün önce iş yerine giderken yanıma bir motor yanaştı böyle değişik bir tipi var bana kafayla bir işaret çaktı , bende aynı işaretten çaktım 4 den 3 e düştüm hızlandım derken önüme bir baktım adam beni toz dumana boğmuş :D 1km falan ileride durdu bende yanına durdum tanıştık sohbet ettik biraz motor ktm duke 200'imiş al kardeşim dene dedi 5km falan sürdüm 120km yi gördüm korktum geri döndüm ve böylece içimdeki motor aşkı yeniden doğdu. Ktm bana aşırı pahalı geldi , zaten tvs'yi artık yetmiyor hızı ve gücü diye satıyorum o zaman bende Hyosung alayım dedim.

İşin özü 2008 üstü enjeksiyonlu bir hyosung alacam, motordo hyosung veya ST Yazması fiyat yönünden etki edermi aralarında bir fark var mı?

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar hyosung 250 r sargı bulamıyorum 2007 model karbürötörlü yardımlarınızı bekliyorum bilen warsa lütfen yardımcıolsun herkese kazasız belasız sürüşler insallah
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    S.a aradalar bu hyo lar hava soğutma bildiğim kadarıyla yanlışsa düzeltin hararet sorunu varmıdır
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Hyolar yağ soğutmalıdır. 10000 km devirdim hiç bir sorun çıkmadı kardeş.

Motosikleti
    sağolasın benim bütçem 5500 6000 civarı biirşey yazn düşünüyorum biraz daha arta bilir bulunurmu bu motorlardan
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı hyosung2011 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hyosung 250 r sargı bulamıyorum 2007 model karbürötörlü yardımlarınızı bekliyorum bilen warsa lütfen yardımcıolsun herkese kazasız belasız sürüşler insallah
    kardeş sargıyı bulmıyorsanız bobinajcılar sarıyor daha önce zx-12 sardırmıstık 150 tl ye yada ustanla görüş bazı 250 chopper yada bu tarz motorların sargıları uyar diye söylemışlerdi.
    daha önceden çeşitli dönemlerde 5 hyo sahibi olmuş birisi olarak bayağı deneyimliyim bu konuda hatta 2006 da şimdi kac paraya aşdıgımı hatırlamıyorum ama sıfırını bıle almıstım

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın benim bütçem 5500 6000 civarı biirşey yazn düşünüyorum biraz daha arta bilir bulunurmu bu motorlardan
    o paraya hyosung alıcaksan hiç alma kardeş başın ağrıyabilir.7500 tl den aşağı düşme bence model yılıda en az 2011 olsun

Motosikleti
    dediğim gbi o zman yazı bbekleyim

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    2013 model 5 binden az kmsi olan motor kaç lira eder şu zamanda?

Birde,

2012 model olup 5 binden az kmsi olan kaç lira eder? Kazasız, düşmesi kalkması olmayacak şekilde.
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler