Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    600 rr ı modifiye etsek çakmaklık çıkışı sonrasında tırcıların kullandığı küçük vantilatörler falan bacakları bişekilde kurtaramazmıyık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet hocam. Tamam apaçi olarabilirim. 4 silindir sesi ile sevişme fantezim olduğuda doğru
    Ama çok fazla şehir içi kullanıyorum. 600RR ile yaz aylarında 110 derece motor sıcaklığında resmen YANIYORUM... Tabi 06 kasa full dolu eski motorumun 7.5-8 litre yakmasıda cabasıydı

Bu nedenlerden dolayı daha düşük CC - bakımları nispeten daha ucuz - Vergi sınıflandırması ve en önemlisi yakıt olarak 4 civarları yakıcak bir motor yani 250cc aliyim diyorum kısacası. Hız ? Hızı anca yanıma yanaşan ferrari ya da aragaz veren scirocco-rcz-leon tarzı araçları tokat manyağı yaparken seviyorum. Boş boş trafikte 250 ile makas atmalar salakça geliyor bana açıkcası. Uzun yola pek çıkmayacağım zaten. Biraz şeklimiz olsun birazda kalıplı bir motora bineyim düşüncesiyle gt250r var aklımda....

İçini açmadan - kurcalamadan nasıl bileyim halil ama Benim olucakki, parça pinçik edicem. Neresinde ne var, huyu-suyu nedir... Biraz parmakladıktan sonra öğrenicem ince ayrıntıları. Ama 35w olması lazım diye tahmin ediyorum

Ronny scooter vardı, şahsen trafik için biçilmiş kaftandı. Serimi seri, frenlemeside oldukça iyidi. 6 litre agresif şehir içi kullanımda 230 km götürüyordu. Daha ne olsun...
    PCX kız motoru oldu hocam istanbulda. Hep hatunlar biniyor + 125 cc motora bu saaten sonra binemem ben. Ne zaman 125cc scooter kullansam illa kayış kopartıyorum
    Sonra boş yere emanet motorda masrafa giriyoruz. Veya kendi motorumda neyse,,,

Sıcak bir cuma akşamı trafiğe takılda gör 600RR'ı sen halil Motor hararet yapınca, köşeye çekip milletin sana gülmesini izlersin
    110-115 derece nedir abi. Kotu eritiyor ya, bacaklar iflas ediyor artık... Yakıtın girmesi ve debriyajı öldürmekte cabası tabi.. Bu nedenlerden dolayı 250cc, gt250r diyorum işte
    Ben Elazığ gibi yerde 600rr'a fan açtırıp donuma kadar terliyorsam, İstanbul'da avcılardan topkapıya giderken gt250rda bile pişerken o trafikte 4 silindiri çekemem kusura bakma

Bide bu kadar gt250r seviyosun ama hala elinde kullanım ve servis klavuzları yok demek ? Utanç verici

Linkten gerekli klavuzları indirin, hayrım olsun

http://halilisvarlar.com.tr/gt250r.rar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Gidonuda taktık bir uzun yolumuz kaldı. Geçen pazar 100 km yaptık ama o sayılmaz. Bu pazar günü 300 km bir rotamız var kulüp olarak. Ancak benim planım bayramda memlekete gitmek. Lakin yeni oturuş pozisyonumdaki rüzgar direnci çok fazla. Gerçi daha tam tekmil kışlıklarla denemedimde gideceğim rotada zorluk yaşarmıyım acaba ? Gerçi bunu soran adam şubatta buzlu zeminde tunceliye gitti ama işte akıl başa gelince insan kaygılanıyor

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Elazığ gibi yerde 600rr'a fan açtırıp donuma kadar terliyorsam, İstanbul'da avcılardan topkapıya giderken gt250rda bile pişerken o trafikte 4 silindiri çekemem kusura bakma

Bide bu kadar gt250r seviyosun ama hala elinde kullanım ve servis klavuzları yok demek ? Utanç verici

Linkten gerekli klavuzları indirin, hayrım olsun

http://halilisvarlar.com.tr/gt250r.rar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Gidonuda taktık bir uzun yolumuz kaldı. Geçen pazar 100 km yaptık ama o sayılmaz. Bu pazar günü 300 km bir rotamız var kulüp olarak. Ancak benim planım bayramda memlekete gitmek. Lakin yeni oturuş pozisyonumdaki rüzgar direnci çok fazla. Gerçi daha tam tekmil kışlıklarla denemedimde gideceğim rotada zorluk yaşarmıyım acaba ? Gerçi bunu soran adam şubatta buzlu zeminde tunceliye gitti ama işte akıl başa gelince insan kaygılanıyor

http://img542.imageshack.us/img542/2663/g3m4.png
    Motoru almadan önce servis klavuzu vs pek araştırmadım ince detayları. Olabilecek sorunlar ve sorun çözümleri üzerine araştırmam oldu o kadar. Zaten motoru aldıktan sonra solunu sağını parmaklayarak nedir, ne değildir görüceğim.

250cc üstü istanbulda gereksiz... Şehir içi kullanılacak ise tabiki...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    İstanbul'da şehir içinde en güzeli sym gts250i evo bence

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    İstanbul'da şehir içinde en güzeli sym gts250i evo bence
    Sucutur bana ters halil. Ne zaman bi scutura binsem kayışı kopuyor... Sen burgman 650 ile kayış kopartan gördünmü hiç ? İşte o benim

600RR gibi sürmeye kalkarsan, böyle oluyor

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Sucutur bana ters halil. Ne zaman bi scutura binsem kayışı kopuyor... Sen burgman 650 ile kayış kopartan gördünmü hiç ? İşte o benim

600RR gibi sürmeye kalkarsan, böyle oluyor
    srv 850 verelim sana Zinciride kopartacak halin yok ya )

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    srv 850 verelim sana Zinciride kopartacak halin yok ya )
    850 yazıyor, çok yakar o Hemde aprilia ? Aprilia firmasına LANET olsun !

Aprilia sr150 sol sağ sinyal 126 eur idi zamanında... Tek bir vida bile 20Tl gibi bir fiyattan başlıyor. Motoru hurda niyetine sattım en sonunda. 2 sıfır çin 125cc harcadığım parada cabası oldu. Aprilia ile ilgili hiç güzel anılarım yok. Güzel kaçardı, iyi yakardı ama derdi - tasası bitmezdi... Sıfırlarsın yine bir yeri patlar PEH!

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ampül özellikleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

HB de şu ikisini bulabildim. 60/55W diyor. 5 w büyük bir sorun yaratmaz sanırım ?

http://goo.gl/4fih66

http://goo.gl/Rw7C0H

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Birde şunlar var

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-osram-h3-12v-55w-ampul-normal-osram64151-gencoto-137582389/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-osram-h1-12v-55w-cool-blue-4000-k-10-fazla-isik-ampul-138673521/detay

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Gt250R için sticker yapan biri vardı. O kişinin face adresini gönderebilecek olan biri varmı?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    https://www.facebook.com/tankpad

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Arkadaşlar elimde dişleri çok iyi durumda 1 takım shinko lastik var. İlgilenenler özel mesaj atsınlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Herşey bir yana, şu motorun tasarımı gerçekten çok güzel.

onuroz, tr_select, sailor33 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Phılıps veya orsam kullanılıyor genelde. Şu yemek işini hallediyim, işten yeni geldim. En kısa sürede link veririm halil

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bugünki gezi raporum

Toplam 300 km yol yaptım. Oldukça güzel virajlardan geçtim yer yer aşırı kar soğukları yaşadık. Motor ve gidon uyumunu bu sefer tamamen onayladım. En ufak olumsuzluk,ters bir durum yok. Aksine çok daha kontrolü kolay, insanı yormayan bir yapıya büründü motor. 300 km sonunda eve geldiğimde en ufak yorgunluk hissetmedim. Hoşuma gitmeyen tek şey ön camda patlayan rüzgar direk boynuma geliyor, çözüm bulunabilir ancak fazladan 1 tane buff takarak daha kolay yoldan bunu geçiştiriyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Erzincan ve Erzurum'a kar yağdığında Elazığ-Malatya taraflarına kar soğuğu geldi. Kupkuru yüzü kesen bir soğuk var. Bu soğuklardan etkilenmez ama ben yinede motoruma kıyamadığımdan soğuk tip NGK CR9E buji takacağım yarın

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    gt250r da benım gozume batan en buyuk detay buyuk egzoz ve arka tutamaklar. gp tarzı bı egzoz ve tutamak ıptalı ıle cok daha hos durur.ozellıkle 2013 ler.
    ilovetechn0 bunu beğendi.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Halil hocam kısalar için ampül aklımda, unutmadım sizi. Arkadaşın hovardalıktan gelmesini bekliyorum. Onun motora bir şey takmıştık, orsammıydı yoksa philipsmi hatırlamıyorum. Sabah paneli komple tekrar söktüğümüzde bakıcağım sizin için. 3 f arklı marka taktık bu zamana kadar, en güzel aydınlığı veren şuan üzerindeki ama markayı hatırlamıyorum dediğim gibi Sök tak - sök tak unuttuk artık.

Barış, egzoz bu motora uygun değil zaten. Motoru çok kısıtlıyor. Bunuda deli gibi ısınmasından anlayabiliriz 250cc için üretilen two brothers egzozlar var. Veya ixildi sanırım gp egzozlar vardı. Arkadaşın ninjaya taktırmıştık 2 sene önce...

Cadde üzerinde egzozdan alev atan ninja gördüyseniz heh iş o, bahsettiğim motordu
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Halil hocam kısalar için ampül aklımda, unutmadım sizi. Arkadaşın hovardalıktan gelmesini bekliyorum. Onun motora bir şey takmıştık, orsammıydı yoksa philipsmi hatırlamıyorum. Sabah paneli komple tekrar söktüğümüzde bakıcağım sizin için. 3 f arklı marka taktık bu zamana kadar, en güzel aydınlığı veren şuan üzerindeki ama markayı hatırlamıyorum dediğim gibi Sök tak - sök tak unuttuk artık.

Barış, egzoz bu motora uygun değil zaten. Motoru çok kısıtlıyor. Bunuda deli gibi ısınmasından anlayabiliriz 250cc için üretilen two brothers egzozlar var. Veya ixildi sanırım gp egzozlar vardı. Arkadaşın ninjaya taktırmıştık 2 sene önce...

Cadde üzerinde egzozdan alev atan ninja gördüyseniz heh iş o, bahsettiğim motordu
    Egzoz dan alev olayına hastayım. Çakmak taşımaya son vermiş olursun
    tr_select bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Önerinize göre ampülü değişiriz bizde

Bence daha sessiz ve daha az ısınan bir egzos bizim motorda daha iyi olurdu. Geçen feribotta motoru sehpaya aldım, yanımada 1150gs sehpaya bıraktı baktım ki yan çanta benim egzosa yapıştı. Hemen düzelttik ama çanta üzerindeki bmw logosunda bir hyosung izi bırakmış olduk )
    sailor33 bunu beğendi.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ahmet, yazları her gün caddebostan migros arkasındaydık. Çimenlerde arkadaş grubuyla otururduk. Sırf ipneliğine herkesin önünde sigarayı çıkartır egzoza yanaştırıp yakardım

Video olarak: https://www.facebook.com/photo.php?v...4832039&type=3
    Sırf şu video için 1 lt yakmışımdır

Halil, daha sessiz bir egzoz bulmak zor. Belki susturucu değişikliği ile bir nebze ses azaltılabilir performans egzozlarında...
    sailor33 bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ahmet, yazları her gün caddebostan migros arkasındaydık. Çimenlerde arkadaş grubuyla otururduk. Sırf ipneliğine herkesin önünde sigarayı çıkartır egzoza yanaştırıp yakardım

Video olarak: https://www.facebook.com/photo.php?v...4832039&type=3
    Sırf şu video için 1 lt yakmışımdır

Halil, daha sessiz bir egzoz bulmak zor. Belki susturucu değişikliği ile bir nebze ses azaltılabilir performans egzozlarında...
    Ses güzel hemen mp3 e dönüştürüp zil sesi yapıyorum telefona
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bir tanede 1000RR lastik yaktığım video var ama buraya koymaya utanırım

Alkol-küfür-yarı çıplak bayanlar- her şey var videoda

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sen de görünüyorsan koyma zaten o halde hayattan soğutma bizi
    tr_select bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler