Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen 50-60 TL olsa hiç uğraşmazdım. zaten yarın arıyıcam baktım hala sonuçlanmadı falan diyorlar istanbuldan alıcam parçayı takıcam. hiç uğraşamam nazlarıyla, niyazlarıyla.
    Aldıgın derd degilde garantide talabin gözükür parca değişmedi elektrik aksamına müdahaleden garantiden cıkarır bu kıymetli firmanın kiymetli calışanları... sakin yapma öyle birsey garantiden geri dönüşü bekle hatta uyuzluk yap israr et değişsinler 11.000 tl veriyorsun 120 tl nin mi hesabını yapıyorlar.
    RuzgarSA bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Arkadaşlar geçenlerde muğladan bi hyodaşım kaza yapmış dün serviste gördüm motoru 2013 yeni kasa bi motorla kafa kafaya girmiş karşıdaki motorlu sarhoşmuş üzerine gelmiş kaça bildiği kadar kaçmış ama genede çarpmış çenesi kırılmış kask yokmuş lafta doktor kask osla daha kötü olurdu demiş ne alakaysa çok geçmiş olsun dikkat edelim arkdaşlar bizde suç olamya bilir karşı taraf böyle geliyo işte üzerinize kaç ma yöntemlerini iyice öğrenmek lazım aslında eğitim şart böyle durumlarda kaçma yöntemleri içni videoalr var izlemek lazım

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    geçmiş olsun kaza yapan arkadaşın ehliyeti vardır inş. karşıdakinin ehliyeti varsa sarhoş bile olsa o daha haklı çıkacak. ehliyeti varsa tutanak tutturmuştur inş.

@parça ile ilgili ben de onayı beklemekten yanayım ama 1 haftadan fazla da bekleyemem motor benim kolum kanadım gibi işe gidip gelirken de kullanıyorum. o nedenle fazla uzatırlar sallamaya alırlarsa zaten sizi bilgilendiricem. ufak bir sorunda böyle olacaksa zaten büyük sorunda yanmışız demektir. bakalım kuralkanın kuralları biraz olsun değişmiş mi yoksa hala aynı kural tanımayan kurallarla yola devam mı ediyorlar göreceğiz.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ehliyeti vardır ama tutanak işini bilmiyorum o kazadan sonra başkası ilgilendiyse tutmuşlardır polis falan
    ilovetechn0 bunu beğendi.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kaza yapan arkadaşın ehliyeti vardır inş. karşıdakinin ehliyeti varsa sarhoş bile olsa o daha haklı çıkacak. ehliyeti varsa tutanak tutturmuştur inş.

@parça ile ilgili ben de onayı beklemekten yanayım ama 1 haftadan fazla da bekleyemem motor benim kolum kanadım gibi işe gidip gelirken de kullanıyorum. o nedenle fazla uzatırlar sallamaya alırlarsa zaten sizi bilgilendiricem. ufak bir sorunda böyle olacaksa zaten büyük sorunda yanmışız demektir. bakalım kuralkanın kuralları biraz olsun değişmiş mi yoksa hala aynı kural tanımayan kurallarla yola devam mı ediyorlar göreceğiz.
    ben senin yerinde olsam merkezi arar cingar çıkarırım, saçma salak işler. Garanti ver ama süründür, parça sat ama dışardan pahalı olsun.

Benim başıma gelirse büyük zarar ederler bu işten valla bizim şirketle çalışıyolar kurumsal, ödeme falan alamazlar süründürürüm

KAN ÇIKAR KAAAAAAAAAAAAAN

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben senin yerinde olsam merkezi arar cingar çıkarırım, saçma salak işler. Garanti ver ama süründür, parça sat ama dışardan pahalı olsun.

Benim başıma gelirse büyük zarar ederler bu işten valla bizim şirketle çalışıyolar kurumsal, ödeme falan alamazlar süründürürüm

KAN ÇIKAR KAAAAAAAAAAAAAN
    orda bir hatun var daha ötesine geçip saydıramadım =)

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaliperlerde kullanılan pistonlar paslanmaz maddeden değil en azından hyosunglarda böyle.. düzenli bakım yapılmadıkça bu paslar pürüssüz piston yüzeyinde contalara zarar vericek şekilde oluşmaya başlıyor.zarar gören conta. havada alır yağ da sızdırır, hea ama akan yağ görmüyorum dersenizde balataların sürtünme sırasında çıkardığı tozlar çok az derecede sızan yağ ile birleşip kalipere yapışıyor ve yol koşullarından dolayı oluşan pislikmiş gibi düşünüyoruz..
    hazır balataları değiştirirken bahsettiğim olayı fotoğraf ile gösterelim =) balata eridikçe piston daha çok dışarıya çıkıyor ve paslanma daha geniş bir alana yayılmaya başlıyor.yeni balata taktığınızda paslı yer bu sefer contaların olduğu bölüme kadar erişiyor.

Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

a2 ehliyet sınavları 29 haziran değil mi ?

Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar... İzmir içinde motorunu satmayı düşünen olursa lütfen görüşelim. Konu devamına yada özel mesajla bilgilendirirseniz sevinirim.

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orda bir hatun var daha ötesine geçip saydıramadım =)
    aynen bir hatun koymuşlar sinirli arasan bile telefona cevap verdiği anda sinir minir kalmıyor özellikle mi seçmişler ne yapmışlar :D

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    selam arkadaşlar 15 günlük bir yıllık iznin üzerinden bir bakayım dedim ilk olarak bir şeyi sorayım eğer sizde yoksa direkt garantiden parça isteyeceğim motorun kontağını açtığınızda (enjeksiyonlular) motor testini yaparken benzin santrafişinden ggğğıııııınnnnnvv şeklinde bir ses mi geliyor yoksa yoksa yüksek cc motorlardaki gibi zzzzz sesi mi geliyor?
    geçtiğimiz pazar günü hataydan arkadaşlar geldi ve birlikte kahraman maraşa bir gezi düzenledik dönüşte otobanın bedava olduğu kekini yiyerek otobana girdik ve çıkışta tabeladaki kaçış 79.75 tl yazısını görünce biraz andık arkadaşı neyse hgs çıkarttık da cezaya düşmeden hallettik
    gt650r kullanan arkadaş ufak bir kaza geçirmişvirajda lastiği mucura kaptırmış elinde ve kolundaki çizikleri ve motoru görünce koruma ekipmanlarının önemini bir kez daha anlamış oldum aman dikkat edelim.
    dün motorcu bir abimizle otururken hiç beklemediğimiz misafirler geldi tanışmaktan onur duydum türkiye motosiklet kulüpleri birliği yönetim kurulundan bir abimiz 60 yaşındaymış ama hiç göstermiyordu
    son olarak da az önce haberini aldım kilisteki eve erhan erdil stickerları göndermiş teşekkür ediyorum buradaki grubun motorlarına yapıştırır gezeriz artık
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    az önce bostancı sahilde iki tane hyo gördüm biri 12 13model ikiside beyaz. sahipleri burdanmı.?

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce bostancı sahilde iki tane hyo gördüm biri 12 13model ikiside beyaz. sahipleri burdanmı.?
    ben de sultanbeyli de gördüm. 2011 modeldi, yoshi egzozluydu. tek teker aralara giriyordu. buradan mi sahibi? ? :-D:-D

Motosikleti
    sultanbeylide yoshiliyi bende gördüm, 2011 model kırmızı, yanyoldan 5km hızla seyrediyodu, sahibi burdaysa 2 çift lafım var kendisine :D

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçin dalganızı bakalım.apaçiler sizi. alıcam ama anahtarlarınızı buraya yazıyorum
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    geçin dalganızı bakalım.apaçiler sizi. alıcam ama anahtarlarınızı buraya yazıyorum
    biz apaçiyiz abi hiç şansın yok :=))))

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam beyler.arka frenin pompası bozulmuş kafasına göre takılıyor. balataları da yeni degiştirmiştim.fren pedalına abanmadan tutmuyor yada dokunur dokunmaz kitlemeye gidiyor.daha önce burada okumuştum başka bir markanın fren pompası ile uydugunu ama sayfayı bulamadım. orjinali 230 tl gibiymiş.bilgisi olan varsa yardımlarınızı beklerim.herkese kazasız belasız günler ..
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Merhaba gtr kullanıcıları.bende bir gtr almak istiyorum tek sıkıntım boyum 1.90 cm cik.acaba sizlerin boyları kac cm.ben motorun üstünde sırıtırmiyım acaba?

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı REİSxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba gtr kullanıcıları.bende bir gtr almak istiyorum tek sıkıntım boyum 1.90 cm cik.acaba sizlerin boyları kac cm.ben motorun üstünde sırıtırmiyım acaba?
    en büyüğü bu zaten sıkıntı olmaz
    cakirsalih bunu beğendi.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler.arka frenin pompası bozulmuş kafasına göre takılıyor. balataları da yeni degiştirmiştim.fren pedalına abanmadan tutmuyor yada dokunur dokunmaz kitlemeye gidiyor.daha önce burada okumuştum başka bir markanın fren pompası ile uydugunu ama sayfayı bulamadım. orjinali 230 tl gibiymiş.bilgisi olan varsa yardımlarınızı beklerim.herkese kazasız belasız günler ..
    Pompanin lastikleri bitmis buyuk ihtimal.Benden size 1 taktik fren pompasini sokup lastiklerin oldugu kismi iple iyice sarin kaya gibi olacak frenler.Tecrubeyle sabit ;)

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkdaşlar motor gerçekten güzel heleki enjeksyon olayı süper benzin harcamıyor gez gezebildiğin kadar 800cc den sonra çok ekonomik oldu. şimdi benim egzos arıyorum sesin birazdaha güzel çıkması için önerilerdiğiniz model varmıdır yoksa hepsi uyarmı.?
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler