Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Uzun vadede nasıl fark yaratır bilmem ancak 15 liraya aldığım sprey geçenlerde bitti. Burda çin grubu yedek parça satan bir dükkandan 4 liraya başka bir sprey yağ aldım denemek için. Bana çok farklı gelmediler. Sadece 15 liralık olanı sıktıktan sonra çok beklemeye gerek kalmadan yola çıkabiliyorsun, zincire daha iyi yapışıyor. Ucuz olanı akşamdan sıkıyorum sabah kullanıyorum yoksa janta çok sıçrıyor. Bundan sonra 4 liralıktan devam ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun vadede nasıl fark yaratır bilmem ancak 15 liraya aldığım sprey geçenlerde bitti. Burda çin grubu yedek parça satan bir dükkandan 4 liraya başka bir sprey yağ aldım denemek için. Bana çok farklı gelmediler. Sadece 15 liralık olanı sıktıktan sonra çok beklemeye gerek kalmadan yola çıkabiliyorsun, zincire daha iyi yapışıyor. Ucuz olanı akşamdan sıkıyorum sabah kullanıyorum yoksa janta çok sıçrıyor. Bundan sonra 4 liralıktan devam ederim
    allah allah bide sıkınca beyazlaşıyormuş yani teflonlu olduğu için kuruyunca walla zincir daha iyi olucaksa 40 50 de verrm farketmez zararı olmasn yolda belde benim canımı sıkmasnda 40 liradan kaçarken 50 liralık canım sıklmasn

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Arkadaslar birde kontagi acinca FI isigi sonmuyo demi calistrinca sonuyo normalde ariza isigiymisya

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Wurth zincir yağı üzerine tanımam sıçratma 0

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar; Egzozlarınızı parlatmak ıcın bu ürünü kullanabılırsınız. kesınlıkle sıfır gıbı yapıyor; cızık ve izleri gideryor.
    Hayabusa mda kullanıyorum memnunum...

Uploaded with ImageShack.us
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar birde kontagi acinca FI isigi sonmuyo demi calistrinca sonuyo normalde ariza isigiymisya
    herkeste oyle calıstırınca soner sıkıntı yaratıcak bısey degıl
    zenon bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    zenon ve cakalaz bunu beğendiler.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

arkadaşlar boyum 2 metre 100 kiloyum, başlangıç motoru olarak gt250r düşündüm bu seviyede en büyük motor olduğu için bana mantıklı geldi. sizim düşünceleriniz nedir 2 metre biri için ne önerirsiniz ?

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    2 Metre birine kesinlikle enduro öneririm. Ancak 250 cc sınıfında en mantıklı tercihi yapmışsınız boyunuza göre.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2metre maşallah ss istiyorsanız başka alternatif yok zaten en babası bu.

Arkadaşlar bende 2009 model kanuni(hyosung gt 250r ) var.marş basıyor fakat motor çalışmıyor.birde çalışır gibi olup egsoz çok yüksek sesle patlama yapıyor.motoru 1ay oldu alalı fakat binmek nasip olmadı.aldıgım zaman calısıyordu fakat rölantide calısmıyordu.gazı bırakınca stop ediyordu.gaz yememe gibi sıkıntı var galiba.şuan marş basıyor fakat çalışmıyor.neyden kaynaklanıyor acaba .rölanti ayarını felan kendim yapabilirmiyim.bulunduğum yer küçük bir yer anlayan yok.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı eternally_50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende 2009 model kanuni(hyosung gt 250r ) var.marş basıyor fakat motor çalışmıyor.birde çalışır gibi olup egsoz çok yüksek sesle patlama yapıyor.motoru 1ay oldu alalı fakat binmek nasip olmadı.aldıgım zaman calısıyordu fakat rölantide calısmıyordu.gazı bırakınca stop ediyordu.gaz yememe gibi sıkıntı var galiba.şuan marş basıyor fakat çalışmıyor.neyden kaynaklanıyor acaba .rölanti ayarını felan kendim yapabilirmiyim.bulunduğum yer küçük bir yer anlayan yok.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...
    motoru vurdurarak çalıştırmayı denedin mi hiç ?
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru vurdurarak çalıştırmayı denedin mi hiç ?
    EVET ÇALIŞMIYOR.GAZ YEMİYOR GİBİ.

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Bugün itibariyle 2013 model Hyosung Gv250 Efi Full siyah Chopper Ankara'ya satılmış ve hemen öğleden sonra, 4. Levent Kayalar Motor'dan 2013 Hyosung GT250r Full kırmızı 0 Racing alınmıştır!
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

MOTOR DEPODA ÖYLE YATIYOR NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM.arabayla takastan aldım.1 ay oldu.ufak motoru olan varsa takas edebilrim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1021109/detay/ NAKİT ALMAK İSTEYENDE OLURSA EN SON 4750 E BIRAKIRIM.250 LİRADA ALAN HARCASA 5000 LİRAYA AL BİN GİT.DEPODA OLDUGU İÇİN MOTOR RESİMLERDE TOZLU ÇIKMIŞTIR.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    EVET ÇALIŞMIYOR.GAZ YEMİYOR GİBİ.
    2 bujiyide söküp pipolarına takıp şase üzerinde kontrol et ateşleme yapıyor mu ? yapmıyorsa , hangi buji ateşleme yapmıyorsa, buji kablosunu,ateşleme bobini ve ateşleme ile ilgili tüm bağlantıların kontrol edilmesi lazım.çalışsada çalışmasada bir sonraki söyleyeceğim kontrol güvenliği için bujileri yerine tak..

motorun sağ granajını çıkar ve orda depodan iki silindir ortasında bulunan enjeksiyon sistemine gelen benzin hortumu var onu sök, klipslidir mavi noktalarında bastırarak kendine doğru çek. biraz zorlayabilir elinde kalmaz.
    bunları yaparken kontağın kapalı olduğundan emin ol. içi temiz ve kuru olan 1 lt'lik pet şişe bul ve söktüğün benzin hortumunun ağzını şişenin içine sokarak kontağı aç. kontağı açtığında bir miktar benzin akacak sonrada duracaktır. daha sonra bir kerede marşa bas yine bir miktar benzin akıyorsa yakıt ile ilgili sorununda yok demektir.hortumu yerine takıp şişedeki benzini tekrar depoya dökebilirsin.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Yahu arkadaş. Motoru bir yıkasaydın sevabına da bari öyle foto çekip ilana koysaydın. Motor leş gibi duruyor.

MOTOR DEPODA ÖYLE YATIYOR NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM.arabayla takastan aldım.1 ay oldu.ufak motoru olan varsa takas edebilrim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1021109/detay/ NAKİT ALMAK İSTEYENDE OLURSA EN SON 4750 E BIRAKIRIM.250 LİRADA ALAN HARCASA 5000 LİRAYA AL BİN GİT.DEPODA OLDUGU İÇİN MOTOR RESİMLERDE TOZLU ÇIKMIŞTIR.
    Chronix bunu beğendi.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaş. Motoru bir yıkasaydın sevabına da bari öyle foto çekip ilana koysaydın. Motor leş gibi duruyor.
    HAKLISIN DOSTUM

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

bujiyi felan nasıl sökecem hiç bir bilgi yok :((

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ozaman neden bilgi istiyosun kanka sen o motoru çalıştıramassın. söyleneni yapamıyosan o motor çalışmaz.bi ustaya götür bence.daha çok bozabilirsin yoksa.

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Michelin Pilot Activ lastiği kullanan var mı? Memnun mu?
    Bugün birkaç kere sağlam kaydıktan sonra lastiği kesin değiştirmeye karar verdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler