Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorunu seviyosan bana çektirtme
    sekohtc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    hahaha:-):-D

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    föne şekil verebilmek için gerek olursa olur yoksa yapışmasına bi faydası yok. biz buz gibi havada çektik yamuk mamuk oldu ama çok sağlam sökmek mümkün değil.
    Bendeki bant sanırsam çok dandik çıktı. Rialliden 5 liraya almıştım. KAzık gibi, şekil almıyor. Isıtınca biraz eğim alabildi ondada tam olmadı zaten.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet iyisi dandiği var en iyisi keiti marka olan şerit

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet iyisi dandiği var en iyisi keiti marka olan şerit
    Açıkcası benim gönlüm tek parça şeritlerde, elim yatkın güzelde çekiyorum ancak bir önceki şerit çok zorladı. Keiti esneme yapıyorsa, eğimi rahat veriliyorsa tek parça alayım istiyorum. Sen keitimi çektin acep ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Şu videodaki gibi eğimini kendi rahatça alıyorsa keiti tek parçalı alayım bende

http://www.youtube.com/watch?v=aoi1Jk0prQE&feature=endscreen&NR=1

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    özenle yaptığın zaman güzel oluyor gerçekten. bunları çekene kadar baya uğraşmıştım ama güzel de olmuştu doğrusu. ilk hyosung uma çektiğim şeritten bir görüntü ve brembo yazılı kaliper uygulaması da bana ait ;)

Uploaded with ImageShack.us
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    kullandigin aparat o sert plastiklerden mi? Çok basarili son resimdeki de

Motosikleti
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullandigin aparat o sert plastiklerden mi? Çok basarili son resimdeki de
    aparat değil elle çektim
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Ben 3 parca olanları seviyorum hem uygulaması kolay hem bence daha güzel duruyor
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800

brembo kaliperi kendi orjinal kaliperleri çıkarıpmı boyadı yazdırdın yoksa brembo kaliper kapağımı aldın ? nasıl yaparız yada alırız böyle birşeyi hoş duruyor ?
    zenon bunu beğendi.

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen 10.000 TL değerinde motorun egsoz fiyatına 700-800 TL yakın bir fiyat çekersen elbet gelişmez.adamlar kataloğunda TVS apache uyumlu egsoz koymuşlar motorun fiyatı ne senin koyduğun egsozun fiyatı ne ? hadi 20-30 bin değerinde motorun var ve egsoz takıcaksın, tiger , two brothers , Ixil veya kendini kanıtlamış başka bir marka, fiyatları ortalama aynı kaç kişi gidip motoruna tiger takar?

Türkiye'de 250 cc kullanıcıların durumları bellidir ve geneli fiyatı uygun diye alıyorlar. % 200 kâr etme %100 kâr et en azından ürününü satarsın. yoksa herkes ister şu 90lı yıllardan kalma egsozların yerine carbon kaplamalı ve güzel ses veren egsozları kullanmayı..zevk meselesi de olsa 10.000 TL değerinde bir motora 700 800 TL egsoz parası verilmesine hiç mantıklı bakmıyorum.
    tamam fiyat olarak doğru söylüyorsunuz ama egzozların nasıl imal edildiğini gidip fabrikasında bire bir gördünüz mü? çoğu arkadaş buzlukta buz yapma misali gibi kalıba dökülüyor ertesi gün direk kalıptan alınıyor buyrun size egzoz mantığıyla yapılıyor sanıyor. sıfırdan başlayıp tamamen el emeğiyle yapılıyor. bunun da bir değeri var ama çok ama az tartışılır. oluru olsa adamlar ona göre neden fiyat belirlemesinler niye daha çok satmak istemesinler. demek ki belli zamanda belli miktarda ürün çıkıyor bu da fiyatı etkiliyor. makinaya bi uçtan sokup öteki uçtan egzoz almıyor adamlar öyle olsa günde milyon tane egzoz üretilir fiyatı da sudan ucuz olurdu.

asbaran_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI 636
    snicker ne kadar fiyatı baba lastiklerde sıkıntı yok değil mi gerçi 400 km diyorsun sorun yoktur sanırım günahı nedir

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Beyler ara hatırlatma Motorlarınızın servis formlarını almaya untumayın israrla talep edin Kanuni servisleri fiş verip gönderiyor ilerde sorun cıkarsa hic birsey kanıtlayamazsınız garantili olmasada yapılan işin servis dökümünü isteyin ne kadar yag konuldu ne konuldu gibi servis dökümü isteyin yok diyceklerdir ama herkez istemeye başlar ve bana bunu vermiyorlar diye Kanuni nin Satış sonrası hizmet bölümüne şikayette bulunursanız bir süre sonra dikkate alıcaklardır.

Kanuni Satış sonrası Hizmet Telefonu 0216 581 2121
    RuzgarSA bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img407.imageshack.us/img407/7/sam2334u.jpg
    brembo kaliperi kendi orjinal kaliperleri çıkarıpmı boyadı yazdırdın yoksa brembo kaliper kapağımı aldın ? nasıl yaparız yada alırız böyle birşeyi hoş duruyor ?
    kaliperi çıkarıp boyadım akçalı sprey boya ile. kawasaki zx6r kullanan bi abimiz hyoya brembo kaliper alırmı falan dedi gerçek sandı

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Arkadaşlar ön frene hafif asılınca "Tık tık tık tık tık tık tık " sesi neden gelir?

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaliperi çıkarıp boyadım akçalı sprey boya ile. kawasaki zx6r kullanan bi abimiz hyoya brembo kaliper alırmı falan dedi gerçek sandı
    Peki boyadik beyaz brembo yazisini stikir olarak cikaripmi yapistrdin ?

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında 300-350 liraya Tiger ra900 egzos satılıyordu. O model üretimden kalktı, elde kalan son mallarada 450 tl nin üzerinde fiyat çekiyorlar şimdi. Tiger' ın en alınabilir modeliydi, fiyatına göre seside güzeldi. Bizim motorlara en yakışan egzosdu belkide. Ancak Tiger kendi ipini kendi çekti. Önceden herkes alır takardı ra900 ü ama yeni modelleri çok nadir alan var. Aklımın bir köşesinde egzos almak hep var ancak 8 bin liralik motora gidip 800 lira verip egzos almak bana saçma geliyor. 350 den fazlasını vermem, o parayada güzel egzos yok orası ayrı
    yahu 10 liralık motora 800 lira vermem diosun egsoz için, ama 350 veririm diosun, şu aradaki saçma dediğin farkı bi açaklar mısın? neye göre saçma? türkiyenin ekonoomik şartlarına göre mi ? o zaman benzinin bu kdr pahalı olduu bir ülkede motor almak da saçma, elektrikli motor kullanalım yokuş çıkamayalım, parası olan verir olmayan bakar uzaktan fesat olanlar egsoza çamur atar... motor zevk işiyse 5 bin lira bile verilir egsoza da en ufakl parçasına da, ego tatmini var ucunda param olduu süğrece motorum için harcarım...

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    4 ay aradan ve 3000 bakımından sonra ilk marşa vurduk bugun mont bellık dızlık kask no apachi cıktık yola ve 200metrede trafıkcı kardeşm durdurdu bısmıllah plaka yok hemen meslektaş oldugumusu gozterdık ve yolumuza cıktık.malum e-5 cuma ıs cıkısı kalabalık ve arac teroru ıle mucadele ederek yenıbosnaya kadar geldık kı yol ferahladı verdık gazaa maşallah şaha kalkıyor meret bu zevkı allah hayalını kuran herkese nasıp etsınn ıyı gunler herkesee.( 3000 bakımından sonra alt sakalın oldugu yerdekı kucuk oyuga bır tatlı kasıgı kadar yag bırıkmıs acaba yag kacırıyormudur yoksa zıncırler yaglıydı o mu yapmıstır yardımcı olursanırızz sevınırımm)

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu 10 liralık motora 800 lira vermem diosun egsoz için, ama 350 veririm diosun, şu aradaki saçma dediğin farkı bi açaklar mısın? neye göre saçma? türkiyenin ekonoomik şartlarına göre mi ? o zaman benzinin bu kdr pahalı olduu bir ülkede motor almak da saçma, elektrikli motor kullanalım yokuş çıkamayalım, parası olan verir olmayan bakar uzaktan fesat olanlar egsoza çamur atar... motor zevk işiyse 5 bin lira bile verilir egsoza da en ufakl parçasına da, ego tatmini var ucunda param olduu süğrece motorum için harcarım...
    Doğru doğru çok haklısın çok fakirim, egzos alıcak param yok. alanlara bok atarak egomu tatmin ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 ay aradan ve 3000 bakımından sonra ilk marşa vurduk bugun mont bellık dızlık kask no apachi cıktık yola ve 200metrede trafıkcı kardeşm durdurdu bısmıllah plaka yok hemen meslektaş oldugumusu gozterdık ve yolumuza cıktık.malum e-5 cuma ıs cıkısı kalabalık ve arac teroru ıle mucadele ederek yenıbosnaya kadar geldık kı yol ferahladı verdık gazaa maşallah şaha kalkıyor meret bu zevkı allah hayalını kuran herkese nasıp etsınn ıyı gunler herkesee.( 3000 bakımından sonra alt sakalın oldugu yerdekı kucuk oyuga bır tatlı kasıgı kadar yag bırıkmıs acaba yag kacırıyormudur yoksa zıncırler yaglıydı o mu yapmıstır yardımcı olursanırızz sevınırımm)
    Yağı değişirken grenajı çıkarmamışlarsa - ki çıkarmıyorlar genelde - yağı boşaltırken grenajın içine akmıştır yağ. Sorun yaratacak bir durum yok, gazlamaya devam Hocam bu arada lastik işini ne yaptın ?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden celalleniyorsun ? kimse sana o egsoza neden o kadar para veriyorsun diye birşey söyledi mi? adama göre saçma, bana göre mantıksız , sana göre ego tatmini, param varsa alırım diyorsun. iyi güzel güle güle kullanda...

250cc alanlar motoru sadece 10.000 TL diye mi alıyor sanki.bu görüntüde, bu güçte olacak ve 3-3.5 LT benzin yakacak.. 600 cc alıp kapının önünde konu mankeni mi yapsın adam ? benzin yetiştiremeyip 600 cc kullananlar bile sonradan 250 cc dönmeye başlıyor. örnekler verdirip polemik yarattırma şimdi..

cellanlendiğimi nerden çıkardın diye sorucak olursanda , yazdığın yorumu birde dışarıdan başkası olarak oku ve önceki yorumlardan kime kızdığını unutma..

ayrıca 800 ile 350 TL arasındaki saçmalığı sana açıklayayım..Maliyeti 200-satışı 800 TL , maliyeti 200-satışı 350 TL .. aradaki saçmalığı görebildin mi şimdi ?

Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .( 3000 bakımından sonra alt sakalın oldugu yerdekı kucuk oyuga bır tatlı kasıgı kadar yag bırıkmıs acaba yag kacırıyormudur yoksa zıncırler yaglıydı o mu yapmıstır yardımcı olursanırızz sevınırımm)
    geçen bir arkadaşın bakımında görmüştüm. usta,yağ boşaltma civatasını tam sökmeden altına küçük bir huni koyup yağı öyle boşaltıyordu.zaten yağın döküldüğü alan oldukça dar,granaja az ihtimal de olsa damlaması var kafaya takılacak bir durum söz konusu değildir.
    yakuza_64 ve RuzgarSA bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler