Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakinlikte son nokta denebilir benimki 4 bin devirde vites atıyorum düz yolda, 5. viteste 6 bin devirde sabit gidiyorum

şanzımanı zorluyorsun yapma!! 5500 idealdir..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şanzımanı zorluyorsun yapma!! 5500 idealdir..
    yolda yukarı eğim yoksa 4 binde değiştiriyorum ve dişliyi iyi tutturuyorum sarsma yapmıyor ani gaz vermiyorum yavaş yavaş devirleniyor.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    bizim motorlarda ideal vites degistirme araligi 5500-7000 arasi. birkaç aylik kullanimim sonucu bu kanıya vardim. belki de yaniliyorum ama zannetmiyorum yanildigimi.

max torku 7300 de veriyor. bu da demektir ki 7300 den itibaren motor kendini itmek icin daha cok zorlanıyor ve yakit da buna bagli olarak artıyor. kisaca bu makina 9-10000 devirlere cok gelmez max 8-8500 da rahat calisir.

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimin fazla olduğunu düşünenler buraya kullanım tarzlarını, mesela kaç devirde vites değiştiriyorsunuz bunları bir yazsanızda anormal olup olmadığını anlasak.yapılan hızdan ziyade kaç bin devirleri görüyorsunuz önemli olan bu..
    sırf ne kadar yaktığını test etmek için 50 tl lik benzin aldım km yi sıfırladım ve 1 defa dahi 7000in üstünde vites değiştirmedim çok fazla dur kalklarda kalmadım ama çarşıya giderken ayarsızlığından dolayı 3 trafik lambasına takılıyorum mecburen geçtiğimiz sayfalarda yazdım 3 5 sayfa önce olabilir bak bu motor çok yakacak gibi dedim çünkü bi ayarsızlık mevcut bunu pek ala anlayabiliyorum.
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Motorun çalışmasında bir sorun var mı ? Rölantide dinlediğinizde düzensizlik yapıyor mu ?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UNdocap kardeş senin kullandığın fren baltaaları kaç para ve nerden aldın
    250 de EBC sintered HH var 55tl takımı bitmek üzere çok memnunum bu takımdan. Ciyk diye ötmesin diye 8500km de orjinalleri çıkardım ama 3/4 ü sağlamdı.
    EBCleri 19bin km kullandım Evet neredeyse hiç frene basmıyorum
    Merkez yedek parçadan almıştım

650 ye brenta organic taktım.ilk defa deniyorum yumuşak ve daha kısa ömürlü bir balata.
    Ne olduğunu görücez. 650 nin fren hidrolikleri ve amortisör hidroliklerini değiştirmem gerekiyor. Miadı doldu artık.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Beyler 250cc karşılaştırması çıkmış, saldırın

http://www.izlesene.com/video/250cc-karsilastirma/6905938

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Evet bir heyecanla izledim gitti. Bence o kadının 50 cc üzeri motor kullanmaması lazım. Racing makinede gidon dönmüyor diyene o bile fazla gerçi. Zaten o boyla gt250r ı nasıl kullandı, alper motoru ona verirken içi nasıl sızladı tahmin etmek istemiyorum Hangisi en rahattı sorusu bence yanlış olmuş. Naked,racing ve racingimsi motorların arasında tabiki nakedlar daha rahat olacaktır. Birde commuter oturma pozisyouna sahip motorlara alışan kişilere ve daha önce hiç racing oturma pozisyonunda sürmeyen kişilere hyosung ölüm gelmiş belli ki. Ondan pek ısınamamışlar, makine hırpalamış biraz gençleri Daelimci arkadaşın o kadar bozulmasına gerek yok, onunda dediği gibi herşey parasına göre. Bende daelime oturdum denedim gerçekten kalite kötü ama fiyatıda ona göre. Şimdi daelim ile diğerlerini karışlaştırınca yorumlar doğru geldi bana. Bir daha izleyeyim bir kaç şey daha var aklımda onlarıda yazayım

teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Evet bir heyecanla izledim gitti. Bence o kadının 50 cc üzeri motor kullanmaması lazım. Racing makinede gidon dönmüyor diyene o bile fazla gerçi. Zaten o boyla gt250r ı nasıl kullandı, alper motoru ona verirken içi nasıl sızladı tahmin etmek istemiyorum Hangisi en rahattı sorusu bence yanlış olmuş. Naked,racing ve racingimsi motorların arasında tabiki nakedlar daha rahat olacaktır. Birde commuter oturma pozisyouna sahip motorlara alışan kişilere ve daha önce hiç racing oturma pozisyonunda sürmeyen kişilere hyosung ölüm gelmiş belli ki. Ondan pek ısınamamışlar, makine hırpalamış biraz gençleri Daelimci arkadaşın o kadar bozulmasına gerek yok, onunda dediği gibi herşey parasına göre. Bende daelime oturdum denedim gerçekten kalite kötü ama fiyatıda ona göre. Şimdi daelim ile diğerlerini karışlaştırınca yorumlar doğru geldi bana. Bir daha izleyeyim bir kaç şey daha var aklımda onlarıda yazayım
    hyosung olan orkadaş videonun sonunda gülmekten kırdı geçirdi yemin ediyorum :D ''apche tipli hepsi bir daha çağırmayın beni'' su anda sesli gülüyorum :D:D:D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı teks58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung olan orkadaş videonun sonunda gülmekten kırdı geçirdi yemin ediyorum :D ''apche tipli hepsi bir daha çağırmayın beni'' su anda sesli gülüyorum :D:D:D
    aynen en son abla düşürme yeter dedim :D kadın irkildi hyoya binince ne ayak yere değiyor nede döndürebiliyor kaldırımlara yanaşarak durdu :D
    rumelian ve ömer2 bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ninja kullanan arkadas raceciyim diyir :-D ama sadece cbr ve ninjayi o kategoriye dahil ediyor :-D yine bir hyo antipati ornegi.

ktm li bayan ybr 125vari bir motora alisik oldugundan hyo urkutmus onu belli. kalitesini de yerden yere vurdu hyonun. oh mis

daelimli arkadas kizmasin ama hakkaten diger mororlar arasında daelim biraz siritmis. keske bumoto olsaydi onunla mukayese edilebilirdi.

alper param olsa ninja alirim demis :Oo :-D ama hyosunun arkasinda guzel durmus.

ayrica videoda fiyat/performans degerlendirilmesinde iyi durulmamis.
    Alper Kaya bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Rüzgar konusunda oturma pozisyonu ve siperin boyutuna bakınca hyodan iyisi olduğunu düşünmüyorum aralarında, arada dağlar varmıdır ? pek yoktur. Birde hangi motorun sahibi tam çıkaramadım fakat hem racingciyim diyor hemde vites gösteresi olmazsa olmazım diyor. Nasıl bir şey çözemedim Ben rockuyum haa herkes bilsin gibi bişey olmuş o Hatun en kolay sürülen motora ninja dedi beni yine bitirdi Alper hatunu üzmüş sanırım en son giydirdi çünkü
    Alper Kaya bunu beğendi.

teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    arkadşlar bu arada izmirde güvebileceğim bir usta yada bi arkadaşınız varmı. 10 gün içinde kısmetse hyosung alacağım. ilk motorum olacak ve gösterdiğimde gönül rahatlığıyla al diyecek bi motorcu tanıdığım yok.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    lan alper allah seni davul etsin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan alper allah seni davul etsin
    :D saol abi
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Valla beyler videoda eski motorumun halini görünce içim cız etti (Nincaaaa olanı)

Alper sen mi demiştin motor fena çok kötü halde diye?
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla beyler videoda eski motorumun halini görünce içim cız etti (Nincaaaa olanı)

Alper sen mi demiştin motor fena çok kötü halde diye?
    valla abi ben demiştim ama videoyu izlersen cbr250r ı orhan atak da aynı şeyi sölemiş ön fren hakkında diğerleri zaten ilkkez ninjaya bindiklerinden serap hanım misal beğenmiş deneyimi yok çünküm :D
    dreamkiller bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Evet evet farkettim.. Neyse ben zaten Hyocuyum artık

Bu arada GT250R daki vites problemi nedir? herkes aynı şeyi söylemiş.. Bir kullanmak nasip olmadı şu makinayı.. Yanlıs devirde yapılan vites değişimi sonucu mu sarsıntı oluyor anlamadım?

1 edit daha : Yeni 1000 lik makina geliyormuş.. ŞŞşşttt çaktırmayın Hyo çalışıyor...
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    -Ya boşa geçmiyor. Bilmeyen adam geçiremez
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    cbr250 racingler arasında benim nazarımda en iyisi demiş arkadaş.. e bindim cbr 250ye racing havası vermiyor ki, doğan görünümlü şahin mal tabiri caizse oturuyorsun al sana honda titan

kadına gıcık olduım zaten kanımca arkadaş çevresinden etkilenip en pahalısını alayım demiş motor almış bilgisi yok gibi,

daelim sürücüsüne yazık olmuş sanki o motor sadece tokatlanmak için getirilmiş gibime geldi

zaten 2 japoncu birbiriyle anlaşmış her lafta en iyisi ninja ve cbr deyip durdular

ha tekrar kadına gıcık oldum

bir de video başlangıcında diyolar ya vites geçişleri çok sert de bilmem ne de filan ulan diyen boşuna mı diyor racing yavrusu çit diye mi geçecek vites şrak diye geçecek tabi hele git bir bin yüksek silindir motorlara 1e attığında bile motor alırım altıma adam gibi sür beni mesajı veriyor
    Neyse yav ben karıya gıcık oldum arkadaş hani video sonunda herkes ben alperi sevdim diyor da alper hiçbirini sevmedim ben arkadaş apaçi bunlar diyor ya koptum Allah iyiliğini versin :D
    rumelian ve ysfist bunu beğendiler.
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel video olmuş. hyosung adına tek ortak sıkıntı vites geçişleri çok kemikli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler