Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rakamlar böyle ise gayet güzel ancak devamlı gazlamada 9 litreleri görmek çok kolay diyor genel kullanıcı kitlesi ? Sizin kullanım tarzınız ve yeriniz nasıl acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

İbrahim Tatlıses' in bir sözü varya hani, "Urfa'da Oxford vardı da biz mi okumadık" diye
    150 -200 liraya eli yüzü düzgün bana güven veren bir kask yok şuan. Şimdikini kullandığımız kadar kullanıcaz sonra artçıya devredicez.
    Shark 900c, AGV k3, Marushin 777, Nitro fiber kasklardan birini düşünüyorum ancak şimdilik sadece düşünüyorum
    belimi doğrultursam benim de düşüncem var haberleşiriz. geçen burda citroenin müdürü bi abimiz cbf 1000i verip 1000rr almışlar konu kasktan açıldı adam yakın zamanda çene açılır shoei almış o kaskla 1000rr süremezsin deyince adam ama shoei? dedi burnumun direği sızladı hadi sen 150 200e aldın çene açılır ya onun gibi yapsaydın
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belimi doğrultursam benim de düşüncem var haberleşiriz. geçen burda citroenin müdürü bi abimiz cbf 1000i verip 1000rr almışlar konu kasktan açıldı adam yakın zamanda çene açılır shoei almış o kaskla 1000rr süremezsin deyince adam ama shoei? dedi burnumun direği sızladı hadi sen 150 200e aldın çene açılır ya onun gibi yapsaydın
    Bizim burda motosiklet tamircisi bir abimiz var, arada uğrarım. 600rr movistarı var diğer sayfalarda resmini koymuştum. Adam kasksız sürüyor o motoru. Daha doğrusu sıfır ekipman ile. Böylesindense çene açılır takması bile yeterli
    sekohtc bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Rakamlar böyle ise gayet güzel ancak devamlı gazlamada 9 litreleri görmek çok kolay diyor genel kullanıcı kitlesi ? Sizin kullanım tarzınız ve yeriniz nasıl acaba ?[COLOR="Silver"]
    İbrahim Tatlıses' in bir sözü varya hani, "Urfa'da Oxford vardı da biz mi okumadık" diye
    150 -200 liraya eli yüzü düzgün bana güven veren bir kask yok şuan. Şimdikini kullandığımız kadar kullanıcaz sonra artçıya devredicez.
    Shark 900c, AGV k3, Marushin 777, Nitro fiber kasklardan birini düşünüyorum ancak şimdilik sadece düşünüyorum
    devamlı gazlama derken,her dk ara gazı verıp,her ısıkta basarsan 10 da yakar heralde aldıgım arkadas 5.5-8.5 arası yakıyor demıstı bana.

ben her allahın dakıkası basmayı sevmem ama yerı gelır motorun lımıtlerını de gorurum...ayrıca cokca focaya ınıyorum ve neredeyse rolantıde gezıyorum.yanı bu degerler 90km sabıt felan da degıl.

bu arada agv stealth sv ılanım var.yarı fıyatına verıyorum tertemız kaskı.arayan varsa.kazasını bırakın,yere dusmesı dahı yoktur

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-agv-stealth-sv-hrc-116053083/detay/

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

Bizim burda motosiklet tamircisi bir abimiz var, arada uğrarım. 600rr movistarı var diğer sayfalarda resmini koymuştum. Adam kasksız sürüyor o motoru. Daha doğrusu sıfır ekipman ile. Böylesindense çene açılır takması bile yeterli
    kasksız suremıyorum ben mesela.guvenım hıc kalmıyor kendıme.beynımın pekmezı cıkar yahu.zaten tehlıkelı alet ıyıce fantazıye hıc gerek yok bence

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devamlı gazlama derken,her dk ara gazı verıp,her ısıkta basarsan 10 da yakar heralde aldıgım arkadas 5.5-8.5 arası yakıyor demıstı bana.

ben her allahın dakıkası basmayı sevmem ama yerı gelır motorun lımıtlerını de gorurum...ayrıca cokca focaya ınıyorum ve neredeyse rolantıde gezıyorum.yanı bu degerler 90km sabıt felan da degıl.

bu arada agv stealth sv ılanım var.yarı fıyatına verıyorum tertemız kaskı.arayan varsa.kazasını bırakın,yere dusmesı dahı yoktur

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-agv-stealth-sv-hrc-116053083/detay/

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

kasksız suremıyorum ben mesela.guvenım hıc kalmıyor kendıme.beynımın pekmezı cıkar yahu.zaten tehlıkelı alet ıyıce fantazıye hıc gerek yok bence
    Aynen, kasksız 1 kere sürdüm bu motorumu oda 500 metre kadar. Sonra tövbe ettim. Gözümde yaş kalmadı o rüzgarda kasksız nasıl 200 lere çıkıyorlar aklım almıyor.
    wolrath bunu beğendi.

cyberdanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nette görüp kaydetmiş olduğum birkaç fotograf;

zenon bunu beğendi.
    Bir gün hepiniz ölceksiniz biz hızlı olanı seçtik.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Rakamlar böyle ise gayet güzel ancak devamlı gazlamada 9 litreleri görmek çok kolay diyor genel kullanıcı kitlesi ? Sizin kullanım tarzınız ve yeriniz nasıl acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

K-3 termoplastik tir yalnız önermem ne alırsan al fiberglass yada carbonfiber olsun en iyisi bunlardır stealh sv bendede var 550tl bayıldım ama rüzgar alıyor mübarek hatrı sayılır derecede ama kafayı sarıyor güvenli o yönden iyi birde moto GP de kullanılan D halkalı kilit mecvut en iyi kilit mekanizması o ama kısa mesafelerde tak çıkarı dert
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    o police yazılı gt650r a nolmuş öyle alper dünyada tek gt250rı olan dünyayı kurtaran adamın oğluna hediyesi motoru yerden yere vurdun oldu mu o kalitede bir motora eleman 9 700e okutup 10 kağıda 2013 alacaktı tekerine çomak soktun :D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o police yazılı gt650r a nolmuş öyle alper dünyada tek gt250rı olan dünyayı kurtaran adamın oğluna hediyesi motoru yerden yere vurdun oldu mu o kalitede bir motora eleman 9 700e okutup 10 kağıda 2013 alacaktı tekerine çomak soktun :D
    öle abi yiğidi öldürelim hakkını yemiyelim orjinal halini tercih ederim bide dünyada tek diyorya kendi kendini en zevksiz ve modifiyesi en kötü adam yapıyor zaten hyosung a kötü motor damgasını yediren insanlar böleleri maymun .... sokuyolar motoru kılıktan kılığa
    wolrath ve sekohtc bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

cyberdanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öle abi yiğidi öldürelim hakkını yemiyelim orjinal halini tercih ederim bide dünyada tek diyorya kendi kendini en zevksiz ve modifiyesi en kötü adam yapıyor zaten hyosung a kötü motor damgasını yediren insanlar böleleri maymun .... sokuyolar motoru kılıktan kılığa

sahibinden'de 2012 model jelatinleri duran 0 km 9690tl
    wolrath bunu beğendi.
    Bir gün hepiniz ölceksiniz biz hızlı olanı seçtik.

arkadaşlar abiler izmirde motorun sıfırını alıcağımız neresi var acaba sonrası için servis olarak veya... almayı düşünüyorum Allah nasip ederse yardımcı olursanız sevınırım ...

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Selamlar!
    İstanbul için ne kötü bir gün =( Hafta ortası kavurdu kırdı geçti hava, şimdi neredeyse sulu kar yağıyor.. Bütün gezi planları iptal =(

İlk günden 1-2 kare, resimler iPad'den biraz bozuk çıkmış,

wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bugün r1200gs,er5 ve ben önce Tunceli Pertek Termal oteline ordan geri elazığ, elazığdanda yine kömürhan köprüsünün oraya tatlı yemeye gittik. Güzel bir gezi oldu, yeryer yağmura yakalandık ıslak zeminde seyrettik. Kömürhana giderken ve Pertekten dönerken grup sürüşü yapmaya çalıştık, grup lideri olarak r1200gs ile Serdar Hocam öne geçti. Güzel bir gündü. 50 km kadar Er5 kullandım, bizim motordan sonra oturma pozisyonu ve hakimiyet olarak oyuncaktan farksız geldi. Sanırım gtrın oturma pozisyonuna alıştıktan sonra her motor böyle gelecek Ancak performans olarak er5 hiç hafife alınacak gibi değil. Uçmuyor ancak 120 den sonra bile hala canlı bir ivmelenmeye sahip. Toplam 160 km kadar yol yaptık. Termal otelde yüzüp, kaplıcaya girdikten sonra yağmur altında seyretmek gibi bir delilik yaptık ancak ekipmanlarımız tam olduğundan terledik bile Resimleri yakın zamanda yükleyeceğim.
    Herkese iyi gezmeler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Günü özetleyen bir kaç kare

Sırf bu şekerpareleri yemek için fazladan 100 km yol yaptık. Normalde bu tesis kavurmacı

wolrath, mustafa44 ve sekohtc bunu beğendiler.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi geziyosunuz haa erzincanlarda) bizde haftaya pazar birkaç motor ist.dan abanta bi sezon açılışı yapıcaz inş...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geziyosunuz haa erzincanlarda) bizde haftaya pazar birkaç motor ist.dan abanta bi sezon açılışı yapıcaz inş...
    Yok hocam motoru erzincandan getirdik. Dahada o tarafa gitmedim. Tunceli-Elazığ-Malatya yollarında sürdük bugün.

Ama bu 250cc işi iyice sarmamaya başladı, sonumuz hayrola

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Motosikleti ilk erzincandan almaya gittiğimizde izlediğimiz rota. İliçe kadar otomobil ile, kalanı motor kullanarak.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    250 nin sizin oralarda sarmamasi gayet doğaltabi bombos yollar sakin sehirici vs.. istanbul da sehiricinde insan bazen 125 lik oyuncakvari bir scooter bile ariyor valla:-)

birgün de çıkıp kebana gelin alabalık yedireyim sizehem tanışmışta oluruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

evet serkanın arkadaşıyım Elazığın keban ilçesinde çalışıyorum. Temiz bir motor bulabilsem almayı düşünüyorum ama motor konusunda yeterli bilgiye sahip değilim Serkan elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun. Sizinle de tanışmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    @ysfist

Vallahi öyle, yollar bas diyor makine 120 den sonra nazlanıyor, başım ağrıyor diyor. Ancak 2 sene buna bincez piyango çıkmazsa. Sonrası kısmet er6,xj6,fazer birisi olcak artık.

@mustafa44

Kardeşim biz geziyoruz devamlı, elbet kebana yolumuz düşer. Ben Serdar Hoca ile görüşeyim bir gün kebana gelelim. Hem senle tanışırız hemde motor konusunda yarcımcı da oluruz. Balıklar senden ise haftaya bile gelebiliriz

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    nasıl ya 120den sonra nazlanma :s
    140 desen hadi tamam da...

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ben de katilamayacagim 120 den sonra bayılma meselesine dostum :-) er6 ya nazaran dediysen eyvallah da onun disinda 140 -150 bile rahat goruyoruz degil mi ama

Motosikleti
    hyosung gt250r
    halil motorun zincirinde paslanma mı görüyorum sanki bana mı öyle geldi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler