Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 sonrası makinalarda ayaklık müşürü arızası yaşayan oldu mu ? Haftasonu zincir bakımı yapıcam onuda arada iptal etsem mi etmesem mi kararsız kaldım.
    ben yaşadım iptal ettim herhangi bi sorun yok. daha ilk stop etmesinde iptal ettim hemde :D
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayaklık müşürü debriyaj müşürü her on motorun sekizinde iptal. ben daha sorun yaşamadan iptal ettim.çocuğu testiyi kırmadan önce dövcen demiş nasrettin hoca.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Debriyaj müşürü de sorun çıkarıyor mu ? Onu ilk defa duydum

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    mükerrer mesaj.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Aslında şu tankpad ile yan padi düşünüyorum. Ancak emin olamadım, özellikle yan pad aşırı sırıtabilir komple beyaz motorda. Keşke bu setin beyaz motorda takılı halini bulabilsem.

http://prntscr.com/uhg8e
    resimdeki renk sadece beyazda çok sırıtır bana göre beyaz üzerine siyah veya koyu renkler tercih edin biraz daha araştırın mutlaka vardır resim
    sitede özrace nickli arkadaş var onu bul istanbulda öner bakır istediğin her deseni basabiliyor istersen deponun tamamını bile kaplayacak pad yapabilir
    birebir görüşürsen daha detaylı bilgi verir

Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. gt 250 r için sinyal sipariş vereceğim ama sormak istediğim eski her iki ön sinyallerimin dışı kırıldı ancak iç tertibatı yerinde (kablo sistemi). şimdi yeni sinyalleri aldığımda eski kabloları kesip yeni sinyali direkt bağlayıp bantla kesiği kapatsam olur mu? elektrik bilgim olmadığı için tereddütlüyüm. yoksa kaynaktan eski sinyal sistemini söküp yenisimi takmam gerekir?
    kardeşim çok basit sinyal değiştirmek sinyaller motora universal bağlantılıdır yani bütün sinyallerin soketleri aynıdır
    eskisini söktüğünde görürsün

resimde kablo uçlarına dikkat et motorda onların tam oturacağı şekilde jak mevcut eskilerini çıkarıp bunları takıyorsun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    https://www.facebook.com/tankpad

Bu arkadaş yapıyor sanırım tankpadleri, bakalım araştırmalarım devam ediyor Bu rengi daha once gormustum ama şimdi daha bi hoş geldi , jant şeritlerini hallettikten sonra bu konuya bakıcaz artık
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Hyosug GT 250R motorum için aldığım arka sehpa yeni motoruma uymadığı için 70 tl gibi bir fiyata satacağım, "bir iki defa kullandım" 120 tl ye almıştım.İlgilenen arkadaşlar varsa irtibata geçebilir.
    zenon bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.

Bu arkadaş yapıyor sanırım tankpadleri, bakalım araştırmalarım devam ediyor Bu rengi daha once gormustum ama şimdi daha bi hoş geldi , jant şeritlerini hallettikten sonra bu konuya bakıcaz artık
    Evet adı Kadir. Müşterisiyle gayet ilgili ve güzel bi abimiz. Ben 2011 de yaptırmıştım gayette kullanışlı. 2 adet de fotoğrafını atayım yaptırdığım tankpad'in fikir olsun. İsterseniz kendi resminizi bile bastırabilirsiniz. Bu arada set de yapabiliyor : tankpad,gidonpad,depo kapağıpad, ve de deponun yanlarını da yapabiliyor. Yanlış hatırlamıyorsam 120 tl gibi bir fiyatı vardı geçen sene.

4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimdeki renk sadece beyazda çok sırıtır bana göre beyaz üzerine siyah veya koyu renkler tercih edin biraz daha araştırın mutlaka vardır resim
    sitede özrace nickli arkadaş var onu bul istanbulda öner bakır istediğin her deseni basabiliyor istersen deponun tamamını bile kaplayacak pad yapabilir
    birebir görüşürsen daha detaylı bilgi verir
    http://g1204.hizliresim.com/w/n/4nj87.jpg
    http://g1204.hizliresim.com/w/n/4nj98.jpg

kardeşim çok basit sinyal değiştirmek sinyaller motora universal bağlantılıdır yani bütün sinyallerin soketleri aynıdır
    eskisini söktüğünde görürsün
    http://www.apachecycles.com/imgx/uploads/o/380.jpg
    resimde kablo uçlarına dikkat et motorda onların tam oturacağı şekilde jak mevcut eskilerini çıkarıp bunları takıyorsun
    Çok teşekkür ederim cevabın için üstadım.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Moto sohbete açtımda konuyu kapatıp uyarı vermişler

anes motorun sitesinde clover yazlık montlar 150 liraya düşmüş, normalde 400 liralık mont. Ben 1 ay önce alıcaktım fiyat çok geldi bering aldım, yazlığı olmayanlar baksınlar mutlaka
    airjet airtek montlar indirimde bir daha bu fırsat gelmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Yazlık eldiven tavsiyesi olan var mı ? Revit,prohel,armode gibi markalar dışında önerilere açığım. Boğazı çok uzun olmayan eldivenlere bakıyorum, gözüme şunu kestirdim

http://www.feyizoglu.com/Spike-Korumali-Yazlik-Eldiven_47282.html#0

Aslında anesmotorun outlet kısmında 70-80 liraya revit eldivenler var ancak revitin eldivenlerinde çoğu kişi sorun yaşadığından tercih etmek istemiyorum

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    facebookdaki hyosung grubu kapatıldımı bana mı öyle geliyo bulamadımda ?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı culcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facebookdaki hyosung grubu kapatıldımı bana mı öyle geliyo bulamadımda ?
    Benimde dikkatimi çekti 3-4 gündür erişim yok, sayfa ortada yok.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Yazlık eldiven tavsiyesi olan var mı ? Revit,prohel,armode gibi markalar dışında önerilere açığım. Boğazı çok uzun olmayan eldivenlere bakıyorum, gözüme şunu kestirdim

http://www.feyizoglu.com/Spike-Korumali-Yazlik-Eldiven_47282.html#0

Aslında anesmotorun outlet kısmında 70-80 liraya revit eldivenler var ancak revitin eldivenlerinde çoğu kişi sorun yaşadığından tercih etmek istemiyorum
    kardeş yanlış anlamazsan bir düzeltme (bilgilendirme) yapmak istiyorum.kışlık eldivenlerin boğazı (konç'u) uzun olur ki monttan içeri rüzgar/yağmur girmesin diye.yazlık eldivenler zaten kısa boğazlı olur.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş yanlış anlamazsan bir düzeltme (bilgilendirme) yapmak istiyorum.kışlık eldivenlerin boğazı (konç'u) uzun olur ki monttan içeri rüzgar/yağmur girmesin diye.yazlık eldivenler zaten kısa boğazlı olur.
    Tabikide yazlık eldivenlerin boğazları kışlıklar kadar uzun değiller ancak yinede boğazı kışlıklara yakın olacak kadar olan yazlıklar var, ben onları kastediyorum. Benim istediğim mümkünse kısa boğazlı, giyip çıkarması rahat ve korumalı bişeyler almak. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Sattıklarından sonra şu an yok
    2013 makyajlı Hyosung GT 250R fuardan birkaç resimde benden olsun.

zenon bunu beğendi.

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    motoru satıp 2013 mu alsak şu hyosung yazıları bana da lazım

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birazdan geliyor fotolar. bugün uyguladik. :-) ozrace nickli arkadastan aldim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

kapalı ve loş ortamda çektim idare edin. İşte gtr ımın yeni imajı )

http://www.hizliresimyukle.com/image...2/28/cXwYg.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...2/28/LintF.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...2/28/QgOzT.jpg
    güle güle kullan dostum çok güzel olmuş.bu arada resimleri referans amaçlı kullanabiliriz değilmi?

Çok yakışmış, bende böyle bir set düşünüyorum ancak kırmızı gri beyaz tonlarında olması gerek. Bir türlü kafama yatan bir model bulamadım.

Merhaba dostum.o sayfa'da bize ait,yaptırmak istediğin pad konusunda buradan bana'da ulaşabilirsin.kafanda bir model varsa yardımcı oluruz
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru satıp 2013 mu alsak şu hyosung yazıları bana da lazım
    motor bloğundaki ST KANUNİ Yİ napçan
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor bloğundaki ST KANUNİ Yİ napçan
    sorma abıı oda var demii ben st yazılarını soktum ama yerıne yapıştırmadım hyosungları depo ped falan da yok .desene motoru sattırır bu yenı kasalar

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan dostum çok güzel olmuş.bu arada resimleri referans amaçlı kullanabiliriz değilmi?

Merhaba dostum.o sayfa'da bize ait,yaptırmak istediğin pad konusunda buradan bana'da ulaşabilirsin.kafanda bir model varsa yardımcı oluruz
    Ben tam olarak nasıl bir model istediğimi bilsem tasarlayıp göndereceğim ancak kararsızlık hat safhada Maddi olarakta şuan buna ayıracak bütçe yok belki 1 ay sonra.
    Yeni modeller yapıyodunuz en son, hyo için olanlara öncelik versenizde bizde yeni modellerden seçim yapsak, malum yeni makinelerde direk hyosung yazıyor
    Bundan sonra müşteri olarak biz st kanuniciler kalıyor geriye

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sadece depo kapak ped alma imkanımız var mı?
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler