Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2007 yi 6400 e sattım geçen yıl. ederi başka ama piyasa fiyatları belli

siz kendiniz söylüyorsunuz piyasa belli dıye alanın ılk motoruysa buyuk anlamda yanı tabıkı 3-5 bakmaz hevesden alır ama sız bılınclı bırısıne o fıyatları asla satamazsınız ..ilk cıkısta bu zaman kadar 6 tane hyo alıp bınmıs bırısı olarak soyluyorum sizin motorlara gelınce tabıkı motorlar sızın dıledıgınız fıyatları yazarsınız ama 8000 binde bir motora 9000 bın verecegıne madem 9 verdım 1 daha verır sıfır alır ılk ben marşa basarım tabı bu benım düşüncem yanlıs anlasılmasın kımsenın motoruna ve fıyatıne dedıgım yok tercih meselesi ama 2.el dıye de bir şey var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Malatya'dan motoruma bakmaya geldiler. Pazarlık falan yapıyorduk o esnada hataydan bir arkadaşın 8250 ye motorunu bıraktığını söyledi 2012 5 binde. Motorun sahibide forumdan bir abimiz zaten. Sahibini tanıyorum, o motorda iyidir ancak benim fiyatım bu diyerek konuyu kapattım. Ancak akşam hataydaki motorun sahibi abimiz ile görüştüm bana söylenen fiyatın yalan olduğunu öğrendik. Kendiside arayıp malatyadan gelenlere sevgilerini iletti. Kısacası demek istediğim şudur ki 2012 model 2011 model motorların fyatları aşşağı yukarı bellidir. Piyasayı hepimiz az çok biliyoruz. Bu şekilde şu motorun sahibi bu fiyatı verdi diyenleri burdan yazıp en azından motorların değerlerini koruyalım

2, elde değer korumak dıye bir sey yoktur bu çeyrek altın değildirki alış satıs fiyatı sabıt olsun adam vardır acıl satar aradıgı motoru bulmuştur yada başka sebepden adam vardır sıfırından pahalıya satar.tabi satabilirse...serbest piyasa budur kımse kımsenın malını öldürmez herkes kendine yarayacak fiyatı yazar....şimdi geçen hafta küçük kardeşime yeni kasa cbr 125 aldık heryerde 6000-6500 istiyorlar 10.000.-15.000 km motorlara adam sıfırı 7000 olan motora 7500 tazmıs 8000 km de yuh yanı 4.850 aldık cam gibi tertemiz yenı kasa turuncu sıyah motoru .... ne yanı şimdi bir uygun aldık diye suclumuyuz piyasamı öldürdük hayır adam zaten sıfır ıken 5000 almış üstünede agv kaskıda hediye etti arkamızdan helalleştik geldık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz kendiniz söylüyorsunuz piyasa belli dıye alanın ılk motoruysa buyuk anlamda yanı tabıkı 3-5 bakmaz hevesden alır ama sız bılınclı bırısıne o fıyatları asla satamazsınız ..ilk cıkısta bu zaman kadar 6 tane hyo alıp bınmıs bırısı olarak soyluyorum sizin motorlara gelınce tabıkı motorlar sızın dıledıgınız fıyatları yazarsınız ama 8000 binde bir motora 9000 bın verecegıne madem 9 verdım 1 daha verır sıfır alır ılk ben marşa basarım tabı bu benım düşüncem yanlıs anlasılmasın kımsenın motoruna ve fıyatıne dedıgım yok tercih meselesi ama 2.el dıye de bir şey var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

2, elde değer korumak dıye bir sey yoktur bu çeyrek altın değildirki alış satıs fiyatı sabıt olsun adam vardır acıl satar aradıgı motoru bulmuştur yada başka sebepden adam vardır sıfırından pahalıya satar.tabi satabilirse...serbest piyasa budur kımse kımsenın malını öldürmez herkes kendine yarayacak fiyatı yazar....şimdi geçen hafta küçük kardeşime yeni kasa cbr 125 aldık heryerde 6000-6500 istiyorlar 10.000.-15.000 km motorlara adam sıfırı 7000 olan motora 7500 tazmıs 8000 km de yuh yanı 4.850 aldık cam gibi tertemiz yenı kasa turuncu sıyah motoru .... ne yanı şimdi bir uygun aldık diye suclumuyuz piyasamı öldürdük hayır adam zaten sıfır ıken 5000 almış üstünede agv kaskıda hediye etti arkamızdan helalleştik geldık
    bende alırdım kenara koyardım o cbr125r ı nie öle sattı bilmem ama benim gözümde 5.500tl satıcağı bi malı 4.850 satan adam enayidir arkadaş :D öledir yani AYRICA ARKADAŞIM SIFIRINI ZAMANINDA 5000TL ALMIŞ DİYOSUNDA ŞİMDİ O 5000TL YİNE AYNISINI ALABİLİYORMU ALAMIYOR DEMEKKİ PARA DEĞER KAYBETMİŞ ÖLEDE DÜŞÜNÜCEKSİN ZAMANINDA 5 E ALMIŞ ŞİMDİ 5500TL DEĞİL MİSAL BİZ DEPREMDEN SONRA 8000BİN TL BEYLİKDÜZÜNDEN EV ALDIK SONRA 125BİN TL SATTIK HAYIR 8000E ALDINIZ NASIL 125 SATARSINIZ DİYEN OLMADI AYNI OLAYIN LACİVERTİ NEDEN ÇÜNKÜ O EVLERİN DEĞERİ YÜKSELDİ AYNI MOTORUN FİYATI YUKSELMESİ GİBİ :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşinizin motoru hayırlı olsun, yazdığımı tam olarak kavramadığınızı düşündüğümden cevap vermiyorum.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam arkadaşlar.bu aralar göstergedeki saat sapıtmaya başladı.saati güncelliyorum.motor çalışırken gayet normal, akşam park edip sabah gelince 3-5 saat geri kalıyor.akü by by diyor galiba diye bir ölçüm yaptım ,kontak kapalıyken 12.85 v civarı gösteriyor.bütün elektrik soketlerini fişlerini kontak spreyi ile temizledim.kullandıgım akü haze marka.motora alarm takmak zorunda kaldım.alarmdan kaynaklanıyor diye şüphelerim var.daha önce böyle birşey yaşayıp çözüm bulan arkadaşlar yada fikri olan arkadaşlardan destek bekliyorum.hepinizin tekeri düz bassın. saygılar.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş..

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:41 ----------

arkadaşlar, bizim gaz kolu kütüğü tamamen yerinden nasıl çıkartılıp tekrar monte ediliyor tarif edebilecek yada resimle anlatabilecek bir arkadaşımız var mıdır?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş..

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:41 ----------

arkadaşlar, bizim gaz kolu kütüğü tamamen yerinden nasıl çıkartılıp tekrar monte ediliyor tarif edebilecek yada resimle anlatabilecek bir arkadaşımız var mıdır?
    Bizim elcik kısımları vidalı sistem. O demir gidona yivli şekilde dönerek girmiş. Maneti sökünce ordaki yuvaya tornavida takıp çevire çevire çıkarıcaksın.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    arkadaşlar hyosung sourceden parça alan arkadaş varsa parçaların kaç güne geldigini söyleyebilirmi ? bir arkadaşım satın aldı 4 güne geldi ortalama olarak kaç günde gönderdiklerini ögrenmem lazım eger 1 ay gibi uzun bi sürede gelicekse türkiyeden alacagım.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ortalam 4-5 gunde geliyor(araya c.tesi pazar girmiyorsa).tabii bu İstanbul için böyle .ems ile gönderdigi için çabuk ama pahallı.
    CEM. bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    DAINESE G.AIR FRAME TEX YAZLIK FİLELİ MONT Test ve görüşlerimi paylaştım buyrun arkadaşlar.

http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/116809-dainese-g-air-frame-tex-yazlik-fileli-mont.html#post3043139

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

UFO Çift Mafsallı Dizlik Test ve İnceleme

http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/116813-ufo-cift-mafsalli-dizlik-test-ve-inceleme.html#post3043198

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

MTS Alarmlı Disk Kilidi Test ve incelemem

http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/116814-mts-alarmli-disk-kilidi-test-ve-inceleme.html#post3043218

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende alırdım kenara koyardım o cbr125r ı nie öle sattı bilmem ama benim gözümde 5.500tl satıcağı bi malı 4.850 satan adam enayidir arkadaş :D öledir yani AYRICA ARKADAŞIM SIFIRINI ZAMANINDA 5000TL ALMIŞ DİYOSUNDA ŞİMDİ O 5000TL YİNE AYNISINI ALABİLİYORMU ALAMIYOR DEMEKKİ PARA DEĞER KAYBETMİŞ ÖLEDE DÜŞÜNÜCEKSİN ZAMANINDA 5 E ALMIŞ ŞİMDİ 5500TL DEĞİL MİSAL BİZ DEPREMDEN SONRA 8000BİN TL BEYLİKDÜZÜNDEN EV ALDIK SONRA 125BİN TL SATTIK HAYIR 8000E ALDINIZ NASIL 125 SATARSINIZ DİYEN OLMADI AYNI OLAYIN LACİVERTİ NEDEN ÇÜNKÜ O EVLERİN DEĞERİ YÜKSELDİ AYNI MOTORUN FİYATI YUKSELMESİ GİBİ :D

evle motoru bır tutuyorsunuz ya eyvallah sıze...valla onu bana degıl satan adama sormak lazım neden 4800 sattı dıye...siz kendı cevabınız zaten vermıssınız farkında degılsınız sız 80.000 aldınız ve 125.000 sattınız ev kar ettirir ama motoru sıfır 9000 alıp bınlerce km bınıp sonra onu aldıgınız fıyattan pahalı bır fıyata satmaya çalışmak işte bunu yapamazsınız çunku evın 2, elı olmaz ev evdır ama motorun arabanın 2, elı olur alın sıfır aracı bayıden hıc bınmeyın evın onune koyun sabaha satmaya calısın sadece 1 günlük 2, el olması ona 3-5 bin deger kaybettırır.siz satıcısınız tabıkı yüksek satmak ıstersınız ama alıcıda düşük almak ister aynı fıyatı verdıkten sonra bayıden sıfır lır.yınede bu kendi düşüncem kimsenın fıyatına laf söylemek bana düşmez ama ben alırken bunları göz önünde bulundurur ona göre alırım...

Arkadaşlar bir sorum olacak işallah yardımcı olabilirsiniz. Motorumu 1,000 bakımına götürdükten sonra, 9.000 deviri geçmez oldu. 4. viteste red line a girdikten sonnra 5 e atınca motor gitmiyor 9,000 devirde kalıyor. Sebebi ne olabilir acaba lütfen yardımcı olun. servisi aradım getir bakalım dedi. Koydukları yağdan olabilidr mi? yada benzinden?

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olacak işallah yardımcı olabilirsiniz. Motorumu 1,000 bakımına götürdükten sonra, 9.000 deviri geçmez oldu. 4. viteste red line a girdikten sonnra 5 e atınca motor gitmiyor 9,000 devirde kalıyor. Sebebi ne olabilir acaba lütfen yardımcı olun. servisi aradım getir bakalım dedi. Koydukları yağdan olabilidr mi? yada benzinden?
    1000 bakımı sadece yağ değişimidir. Normal şartlarda bu size artı olarak çünkü motordaki çapaklardan kurtulmuş olursunuz. Yağdan başka bişey ile uğraşmamışlar ise koyulan yağı öğrenin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Bu egzosu takıp gezmeye utanırım ben Cg cilerden beter olduk bi tane adam gibi egzos yok piyasada uygun fiyata. 300 liralık ra900 tigerlar geri gelse yok satar.

acaba yağını değiştirmedimi bu adamlar. motorun başında değildim işim yüzünden motoru bıraktım. 3 saat sonra giitiğimde hazır dediler. başka bi ustayaa göstermeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Yağını değişmeseler neden öncekinden farklı bir karakter sergilesin ki motor ? Zaten yağ kapağını açıp içindeki yağa bakınca anlaşılır değişip değişilmedği. Siz motoru bırakarak büyük hata etmişsiniz. Ancak servisin yapabileceği birşeyde gelmiyor aklıma. Lütfedip buji bile değişmeyen servisler motorla neden oynasınlar ?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Egzoz düşünüyordunuz ya, aha sizin egzoz Ninja'da böyle duruyor. Sahibi memnun olduğunu söyledi

_

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    o egzozun kapasitesi ne ninjaya ne de bizim motorlara yetmez.. en az 2 tane gerekir diye düşünüyorum.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o egzozun kapasitesi ne ninjaya ne de bizim motorlara yetmez.. en az 2 tane gerekir diye düşünüyorum.
    Yusuf abi motorun sahibinin yaptığı yorumu direk aktarıyorum. Ninja forumunda nicki berqu. Açıklama;

önceki sayfalarda resımlerını ve videolarını paylaşmıştım takıp ediyorsanız görüyorsunuzdur ben 80 liraya aldığım karbon görunnumlu egzozdan taktırmıştım bu güne kadar hıcbı sorun çıkmadı aksine gün gectıkce sesi dahada toklaşmaya başladı o kadar yıkamama rağmen pas olsun yada boyası atma bı parçası çıkma kırılma kopma hıcbısekılde deforme olmadı ılk alırken bende terddutteydım nasıl olsa 80 lıra verıcem dıyıp taktırdım cok memnunum hatta yolda durdup satıcını numarasını isteyen çok oldu hepsine de verdim eger ıstersenız almak isteyenlere de özelden gönderebılırım bı arkadaşım 700 liraya karbon tıger almış yan yana çalıştırıyoruz benmkının sesi daha gür daha albenılı cıkıyor bunu söyleyen ben degılım o boşuna bu kadar para vermısım diyor o kadar paralar dökmeye değmez bence tabi takdir sizin
    ysfist bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    egzozun kapasıtesı derken gırıs-cıkıs caplarından mı bahsedıyorsun?
    ysfist bunu beğendi.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz düşünüyordunuz ya, aha sizin egzoz Ninja'da böyle duruyor. Sahibi memnun olduğunu söyledi

http://j1305.hizliresim.com/19/u/nhmkz.jpg
    _
    http://j1305.hizliresim.com/19/u/nhmmr.jpg

nincada bu kadar ufak duruyosa bizimkinde ne olur bilemem bu egsoz olacaksa 2 tane olması şart gibi görünüyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Levent, adamlar custom bağlantı yapıyolarmı? yani 0 dan yeni bi boru düzeneği falan?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler