Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GT650r gerçekten çok güzel bir motor ancak piyasası bilindiği gibi tam anlamı ile ölü. Her ne kadar buradaki herkes hyosung markasına sempati duysada 16- 17bin gibi rakamlara çıkınca tertemix XJ6,ER6,Fazer6,NC700 gibi motorlar önümüze geliyor. Bu seçenekler varken gt650r ın şansı yok benim gözümde. Yinede karar sizin tabiki
    Hocam sence bu motor alınır mı? Yani o riske girmeye değer mi? Sonuçta izmirden kocaeline gidicem. Adama msj attım 2 gün önce daha fazla fotoğrafını göndermesi için, geri dönüş yapmadı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-tum-bakimlari-yapilmistir-gorun-test-surusu-yapin-oyle-anlasalim-48098281/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı caDo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ciddi alıcıyım. Ama işte kararsız kaldım GT250 R mı? yoksa GT650 R mı? Sizin tavsiyeniz hangisi olur.
    benim gönlüm gt650r'dan yana. sıfır alacaksan pazarlık yapman, ikinci el alacaksan temizini bulman kaydıyla.

Motosikleti
    sibief 150
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gönlüm gt650r'dan yana. sıfır alacaksan pazarlık yapman, ikinci el alacaksan temizini bulman kaydıyla.
    Ben de GT650 R istiyorum, fakat sıfır alınmaz tabi o paraya temiz bir 600rr alınır. Sahibinden de bir ilan var kocaelin de fiyatı uygun. Ama motor temiz mi? Adama yeni fotoğraflarını yollasın diye mesaj attım. 2 gün oldu cevap yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-tum-bakimlari-yapilmistir-gorun-test-surusu-yapin-oyle-anlasalim-48098281/detay

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Burdan bakarak o motorun alınıp alınmayacağı belli olmaz Ancak satanında ilgili bir binici-satıcı olmadığı çok açık. Her türlü süprize hazırlıklı gidin derim. Ancak alıp masrafsız binilebileceğini sanmıyorum. Bu paraya süprizlerle dolu bir gt650 yerine kız gibi gt250 bence daha mantıklı.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen........

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

arkadaşlar sizden ricam bu herif her mesaj attığında şunu kopyalayıp mesaj altına yapıştırın
    bizim bir zamanlar hondacılara yaptığımızı bize yapmaya çalışıyo çakallar
    yer mi anadolu çocuğu
    caDo. bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Arkadaşlar kusura bakmayın burası cbr250 topiği değil ama sayfaları okurken gördüm cbr250 nin abs li modeli gerçekten gelicekmi? bir arkdaş yazmış hatta 10400 lira diye bu bilgi doğrumu acaba fuarda görebilecekmiyiz?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    sibief 150
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan bakarak o motorun alınıp alınmayacağı belli olmaz Ancak satanında ilgili bir binici-satıcı olmadığı çok açık. Her türlü süprize hazırlıklı gidin derim. Ancak alıp masrafsız binilebileceğini sanmıyorum. Bu paraya süprizlerle dolu bir gt650 yerine kız gibi gt250 bence daha mantıklı.
    Dostum çok sağol, zaten 2 gün oldu, adam msj'a dönüş yapmadı. Belli ki satmakla pek ilgilenmiyor. Dediğin gibi dışı güzel bile olsa içi nasıl çıkacağı belli olmaz. 8.000 TLye alayım derken 10.000 TL ye gelebilir motor. İstanbul veya yakın il'ler de olsam üşenmem giderim. Ama sadece bakmak için izmir'den kalkıp gitmek pek mantıklı gelmiyor. Hoş baksak bile pek bir şey anlamayız. Kocaeli'de ustaya götürmeye kalksan bildiğim bir usta da yok orada mecbur adamın tanıdığı bir yere gidicez. O da haliyle taş gibi saat gibi makine dicek. )

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın burası cbr250 topiği değil ama sayfaları okurken gördüm cbr250 nin abs li modeli gerçekten gelicekmi? bir arkdaş yazmış hatta 10400 lira diye bu bilgi doğrumu acaba fuarda görebilecekmiyiz?
    10.950de olabilir arkadaşım o 2 rakam arasında ama fuarda gelicek
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Dostum çok sağol, zaten 2 gün oldu, adam msj'a dönüş yapmadı. Belli ki satmakla pek ilgilenmiyor. Dediğin gibi dışı güzel bile olsa içi nasıl çıkacağı belli olmaz. 8.000 TLye alayım derken 10.000 TL ye gelebilir motor. İstanbul veya yakın il'ler de olsam üşenmem giderim. Ama sadece bakmak için izmir'den kalkıp gitmek pek mantıklı gelmiyor. Hoş baksak bile pek bir şey anlamayız. Kocaeli'de ustaya götürmeye kalksan bildiğim bir usta da yok orada mecbur adamın tanıdığı bir yere gidicez. O da haliyle taş gibi saat gibi makine dicek. )
    Hocam madem ciddi alıcısın keşke D.Bakırdaki makineyi kaçırmasaydın 2009 model 500 km deydi 3 yıl bayide yatmış fiyatıda 10.500 tl di.Sıfır olduğu için gönül rahatlığıyla binerdin

Motosikleti
    sibief 150
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam madem ciddi alıcısın keşke D.Bakırdaki makineyi kaçırmasaydın 2009 model 500 km deydi 3 yıl bayide yatmış fiyatıda 10.500 tl di.Sıfır olduğu için gönül rahatlığıyla binerdin
    Doğru söylüyorsun inşallah öle bir fırsat tekrardan gelir. yoksa şuan sahibinden de satılan GT650 R'ler hiç içime sinmiyor. Bulamazsak'ta GT250 R alacağız. En azından GT650 R ye göre satması çok daha kolay bir makine

Doğru söylüyorsun inşallah öle bir fırsat tekrardan gelir. yoksa şuan sahibinden de satılan GT650 R'ler hiç içime sinmiyor. Bulamazsak'ta GT250 R alacağız. En azından GT650 R ye göre satması çok daha kolay bir makine
    sendemi brütüs
    [B]King is back baby!King is back![/B]

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    havalar bu ara güzel olunca motoru bi siliyim dedim 1 tanede resim çektim

Uploaded with ImageShack.us
    BUNLARDA yeni sinyallerim

Uploaded with ImageShack.us
    fotorafı burda paylaşınca fark ettim sanki plakalıkta yamukluklar var gibi geldi ama resimin çekim açısından kaynaklanıyor gayet düzgün normali:D
    caDo. ve zenon bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    sibief 150
    @alper kaya

hocam yapma bunu daha alamadık motoru sen resimler koyuyorsun. Feci derecede kıskandım. :D
    Alper Kaya bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyarbakırdaki motoru bizzat gördüm çakallar km yi düşürmüşlerdi o motor en az 30 bin deydi
    ve haşattı

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyarbakırdaki motoru bizzat gördüm çakallar km yi düşürmüşlerdi o motor en az 30 bin deydi
    ve haşattı
    Şaka yapıyorsun.motor resimlerde çok temiz duruyordu.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen gidip alacaklar bile vardı :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve haşattı
    hadi ya. o ilana için gitmişti. undocap'ın da dediği gibi resimler çok çok temizdi.

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoo gayet ciddiyim hiç resime egzosta dikkat etmediniz mi ben egzostu o karartıya 20 binde getirebildim ki ful enduro yaptım motorla
    niyetlendim ben de onu alacaktım gittim görmeye gittiğime pişman oldum 800 km ve 2 günüm gitti
    hiç merak etmediniz mi galeride 3 sene duran motor hiç ilana çıkmamış?
    bak mesela http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09928075/detay
    ulem gösterge 850 tl sibap kestimi en az 1500 tl masrafın vardır

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya. o ilana için gitmişti. undocap'ın da dediği gibi resimler çok çok temizdi.
    hacı motoru komple 100 tlye pasta cila ve boya koruması yaptırabiliyorsun

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar bu ara güzel olunca motoru bi siliyim dedim 1 tanede resim çektim
    http://img560.imageshack.us/img560/608/20130114215751.jpg

BUNLARDA yeni sinyallerim
    http://img521.imageshack.us/img521/8140/20130114215840.jpg

fotorafı burda paylaşınca fark ettim sanki plakalıkta yamukluklar var gibi geldi ama resimin çekim açısından kaynaklanıyor gayet düzgün normali:D
    Sinyaller çok yakışmış, hayırlı olsun. Ön taraf için gömme sinyal varmı, hiç araştırdınız mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler