Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yusuf hayırlı olsun. ilk günler dikkatli kullan sen motora motorda sana alışın iyice.
    ysfist bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    yusuf acayip kıskandım aga seni Neyse kazasız belasız sürüşler dilerim. Nasipse 2-3 ay sonra ben de kavuşuyorum GTRme
    ysfist bunu beğendi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    caDo. kardeşim allah daha iyisini nasip etsin. parayı ayırmıştım kış fırsatı denk geldi aldım yoksa bu karda kışta akıl karı mı :D bütceyi ayırabilen şubatı geçirmesin derim fiyatlar dip şuan..

tüm iyi dilekler için teşekkür ederim. artık beraber gazlarız inşallah )
    caDo. bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    özelden yazdım

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özelden yazdım
    dostum sahibinden mi buldun benimde talip oldugum bi gtr vardida 3binde "motor bayide sifir olarak sergileniyor" baslikli.ilan dogrumudur..
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sahibinden mi buldun benimde talip oldugum bi gtr vardida 3binde "motor bayide sifir olarak sergileniyor" baslikli.ilan dogrumudur..
    Aynen kardeşim o motor. Bana nasipmis.

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen kardeşim o motor. Bana nasipmis.
    Hayırlı olsun kardeşim Allah tekerini düz bastırsın bende ona talip olmuştum ama kara kış bastırınca kaldı sana nasipmiş güle güle kullan merak ettiğim iki soru var 1 adam sinyalleri değiştirmiş galiba orjinallarinide aldınmı? 2 fiyattı kaça bitti özelden yazarsan sevinirim hayırlı sürüşler cümlemize..

favorilerden 1 ilan daha silindi hadi hayırlısı..
    ysfist bunu beğendi.
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

yusuf resim bekliyoruz

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Hayırlı olsun yaza bizede geliyor bir tane.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yusuf resim bekliyoruz
    Abi garajda guzel cikmiyo. Dışarı da yagmur çamur diye çıkarmadım. Güneşi görür görmez fotolarla renklenecek bu sahife ;-);-)

[IMG][/IMG][IMG]

kıyamıyon dimi yağmurda çıkarmaya 1ay sonra kıymaya başlarsın ben artık karda bile biniyorum.binmek için haziranı bekleyemem
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Valla haziran i senden önce ben beklemem de :-) :D ilk fotolar cici olsun dedim. Senin evin ora da palandöken gibi olmuş he

eee sultanbeylinin dağlarında oturuyoruz okadar olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

View My Video" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    arkadaşlar hyosung gt 250 r motorum satılıktır veya takas yapılır motoru bacağımın üstüne düşürdün ayak bileğim çıktı lif koptu arkada ince kemik kırıldı ağır motor istemiyorum ilgilenelere duyrulur sahibinden ilan no: 111223002

Motosikleti
    sibief 150
    Kendim yaklaşık 1 sene GV 250 kullanmış biriyim ve motorun parça kalitesinden tutun, performansına kadar çok memnun kaldım. Şimdi ise 1-2 ay sonra GT250 R alıcam. Fakat GT650 R'nin aynı fiyat olması kafamı karıştırmıyor değil. Her iki motorun kalitesi ve performansı hakkında oldukça bilgim var. Benim öğrenmek istediğim hyosung'un 650cc ile 250cc neden? aynı fiyatta. Sahibinden'e baktığımda GT250 R'nin 111'i geçkin satış rakamı var. GT650 R nin ise 7-8 civarlarında. Acaba temiz ve modeli yüksek bir GT650 R bulma ihtimalimiz var mı? Yoksa vazgeç bu sevdadan al GT250 r'yi otur yerine mi diyorsunuz.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Temiz GT650R sahibindene koyulmadan elden değişitiriyordur bence. Zaten satışı yok kadar az olsa gerek hiç ortalıkta yok. En azından çok yıpranmamışını bulup 1-2 binde harcayıp adam edilirse binilebilir bence. Yoksa temiz bir GT650 yi kimse 8 e satmaz.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı caDo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendim yaklaşık 1 sene GV 250 kullanmış biriyim ve motorun parça kalitesinden tutun, performansına kadar çok memnun kaldım. Şimdi ise 1-2 ay sonra GT250 R alıcam. Fakat GT650 R'nin aynı fiyat olması kafamı karıştırmıyor değil. Her iki motorun kalitesi ve performansı hakkında oldukça bilgim var. Benim öğrenmek istediğim hyosung'un 650cc ile 250cc neden? aynı fiyatta. Sahibinden'e baktığımda GT250 R'nin 111'i geçkin satış rakamı var. GT650 R nin ise 7-8 civarlarında. Acaba temiz ve modeli yüksek bir GT650 R bulma ihtimalimiz var mı? Yoksa vazgeç bu sevdadan al GT250 r'yi otur yerine mi diyorsunuz.
    vaktin varsa 650r ilanlarını uzunca bir süre takip et. bazen 9bin civarında iyi motosikletler oluyor. racing takıntın yoksa gt modeline de bak derim. bir kaç ay takip etmek zorunda kalabilirsin. uygun, temiz olduğunu düşündüğüne gerçek bir usta ile gider bakarsın.

daha önce, bahsettiğinle ilgili bir yorum yapmıştım. tekrar yazmak istemedim. üşenmezsen ona da bir bak linki aşağıda. benim görüşüm bu şekilde.

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10439-hyosung-gt-250-r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-1249.html#post2895778
    caDo. bunu beğendi.

Motosikleti
    sibief 150
    hocam çok saol, bakalım biraz araştırma yaparım. Ama pek umutlu değilim çünkü GT650 R nin piyasası ölmüş türkiyede, bu yüzden GT250 R ye yüklenmişler. Büyük ihtimal GT250 R alıcam.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE

2012 GT250R

İŞTE FOTOLAR (ortam kötü idare edin beyler )

Ön camı siyah folyo kaplatacağım, jantlara parçalı beyaz şerit çekeceğim ve belki tankpadi siyah ile değiştireceğim... iyi seyirler
    M.balibey bunu beğendi.

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diş görünüşte pek bi değişiklik yok eğer teknik anlamdada beyin olsun farklı bi elektornik değişim yoksa önemli bir değişim yok diyebilirim
    dış görünüşte pek bir değişiklik yokmu ? körmüsünüz arkadaşım,ayrıca yeni beyin falan filan bunlar fakirin umudu haline gelmesin yani,eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler