Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak söylemeyi unuttum , hani şu mutfak bezleri varya sarı, yeşil, pembe fln oluyor onu kat kat yap çünkü tek kat olunca el yakıyo dediğin gibi :DDD
    sonra tekrar cif döküp tekrar sil , tertemiz olunca görürsün
    Şuan iş yerindeyim. Ara ara kimyasal maddeler ile test ediyoruz.
    Mazot, benzin, Alkol, Ölmüş zımparada % 45 oranında leke gitti. Aşırı yakından bakmadıkça belli olmuyor.
    Kalanları da birazdan cifle denerim artık.
    eod bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zenon takmaya uğraşacağına...
    philips'in beyaz ampülleri var...
    on numara kaliteli..
    far'da zaten mercekli olduğu için sıkıntıda olmuyor, bembeyaz önün...
    ben ondan kullanıyorum, tavsiye ederim...
    Kullanan varmı ? Ben bu hafta içinde xenon farı takmayı planlıyorum bu beyaz ampul nasıl ? iş görür mü ki ?

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan iş yerindeyim. Ara ara kimyasal maddeler ile test ediyoruz.
    Mazot, benzin, Alkol, Ölmüş zımparada % 45 oranında leke gitti. Aşırı yakından bakmadıkça belli olmuyor.
    Kalanları da birazdan cifle denerim artık.
    ne lekesi bu arkadaşlar? benimde şu tankta bi yapıştırma var ya hani kullanma talimatı mıdır nedir önce şunu yapın bunu yapın diye çıkarıcam leke kalmasından korkuyorum,çıkartan oldu mu neyle ve nasıl? bu arada two brothers egsoz alıyorum yakındır sesi süper tavsiye ederim herkese...

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Philips Diamond Vision xenon yerine bunu taktırsam nasıl olur ? Sonuçta farlar mercekli oldugu ıcın güzel olur dediler ama kullanıcı yorumu almadan takmayayım dıyorum :D

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne lekesi bu arkadaşlar? benimde şu tankta bi yapıştırma var ya hani kullanma talimatı mıdır nedir önce şunu yapın bunu yapın diye çıkarıcam leke kalmasından korkuyorum,çıkartan oldu mu neyle ve nasıl? bu arada two brothers egsoz alıyorum yakındır sesi süper tavsiye ederim herkese...
    Yarışları izlerken sıcak olan egzoza ayağımın tabanı ile tepik attım. Arkadaş da low ayağın egzoza yapıştı dedi. bende vış aney deyip çektim.
    Sonrasında 3. şahıs çok akıllı arkadaşımız tahta parçası ile lekeyi çıkarmaya çalışırken, daha da .ok etti. iyice sıvadı.
    Bende o yapışmış lastik izini çıkarmaya çalışıyorum. Herkesin kendine göre yöntemleri var. Ölü Zımpara (Biraz kullanılmış) onla bayağı bir yok ettim.
    Sonra cif ile temizledim. Işıl ışıl parlamasada eskisinden daha iyi gözüküyor.

Benim en büyük hatam, burda paylaşmak isterim. Bilmeyenler örnek alabilir. Canınız sıkılmasın sonra.
    İş yerinde ambalajlama yaparken, elimdeki Koli bandını grenaja yapıştırdım. büyük yetenek ister. Bandı çektim izi kaldı.
    Çok bilmiş başka bir 4. şahıs benzin istedim çıkarmak için. oda kolonya ile çıkar dedi. gövdeye hafif sürdüm. Siyah grenajda beyazlık oluştu.
    Beyaz grenajdaki siyah lekeler için süper formül Siyah grenaj içinse berbat

Birde şu philips marka ampulü alanlar bi kaç resim paylaşsın bea, öncesi sonrası diye
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Beyler merhaba. Dün akşam iş çıkışı yaklaşık 15 km yaptıkdan sonra lambalarda durdum. Kalktım 1 yaptım 2 yaptım, 2. vitesde 45 50 km/h arası akan trafikde ilerliyordum. Birden motor ateşlemeyi kesti stop etti zor attım sağ tarafa kendimi. Marş basıyorum marş motoru dönüyor almıyor. Elektrik sisteminde görünürde bir arıza yok farlar, göstergeler çalışıyor. Bujidendir dedim çağırdım abimi yanıma araçla geldi. Gece saat 9,30 oldu çıktık buji aramaya neyse çıkma mıkma bulduk buji. Söktük değiştirdik bujileri yine aynı. Bujiler ateşliyor fakat motor çalışıp devir almıyor. Benzin az mı kaldı dedim kendi kendime. Gittim 2 Lt benzin aldım koydum yine aynı. Bu arada saat oldu gece 12. En sonunda baktık olacak gibi değil mahalleden bi komşumuzdan pick-up araba bulduk attık arkasına getirdik eve. Şuan evde yatıyor ben işteyim Sizce neden yapıyor olabilir? Ya da benim olaya benzer bir olay yaşayan var mı aranızda acaba?

Enjeksiyon pompası mı tıkandı acaba diye baktık pompa da benzin veriyor :S

Benzin var, marş motoru dönüyor, bujiler ateşlemeyi yapıyor, akü, switch'lerde görünür de bir problem yok fakat devir almıyor. Acaba beyinde mi bir şey var çözemedim tam. Öğlen 1-2 ye doğru babam alacak motoru araçla getirecek. Bir motorcu abimiz var o bakacak motora cihazlarla felan iyice bir detaylı şekilde. Bakalım sonuçları yazarım.

Tekrar yazayım. Fikri olan var mı beyler?
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim en büyük hatam, burda paylaşmak isterim. Bilmeyenler örnek alabilir. Canınız sıkılmasın sonra.
    İş yerinde ambalajlama yaparken, elimdeki Koli bandını grenaja yapıştırdım. büyük yetenek ister. Bandı çektim izi kaldı.
    Çok bilmiş başka bir 4. şahıs benzin istedim çıkarmak için. oda kolonya ile çıkar dedi. gövdeye hafif sürdüm. Siyah grenajda beyazlık oluştu.
    Beyaz grenajdaki siyah lekeler için süper formül Siyah grenaj içinse berbat

Birde şu philips marka ampulü alanlar bi kaç resim paylaşsın bea, öncesi sonrası diye
    kolonya işi komiğime gitti :D

aynen şu ampülü paylaşın lütfen

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler merhaba. Dün akşam iş çıkışı yaklaşık 15 km yaptıkdan sonra lambalarda durdum. Kalktım 1 yaptım 2 yaptım, 2. vitesde 45 50 km/h arası akan trafikde ilerliyordum. Birden motor ateşlemeyi kesti stop etti zor attım sağ tarafa kendimi. Marş basıyorum marş motoru dönüyor almıyor. Elektrik sisteminde görünürde bir arıza yok farlar, göstergeler çalışıyor. Bujidendir dedim çağırdım abimi yanıma araçla geldi. Gece saat 9,30 oldu çıktık buji aramaya neyse çıkma mıkma bulduk buji. Söktük değiştirdik bujileri yine aynı. Bujiler ateşliyor fakat motor çalışıp devir almıyor. Benzin az mı kaldı dedim kendi kendime. Gittim 2 Lt benzin aldım koydum yine aynı. Bu arada saat oldu gece 12. En sonunda baktık olacak gibi değil mahalleden bi komşumuzdan pick-up araba bulduk attık arkasına getirdik eve. Şuan evde yatıyor ben işteyim Sizce neden yapıyor olabilir? Ya da benim olaya benzer bir olay yaşayan var mı aranızda acaba?

Enjeksiyon pompası mı tıkandı acaba diye baktık pompa da benzin veriyor :S

Benzin var, marş motoru dönüyor, bujiler ateşlemeyi yapıyor, akü, switch'lerde görünür de bir problem yok fakat devir almıyor. Acaba beyinde mi bir şey var çözemedim tam. Öğlen 1-2 ye doğru babam alacak motoru araçla getirecek. Bir motorcu abimiz var o bakacak motora cihazlarla felan iyice bir detaylı şekilde. Bakalım sonuçları yazarım.

Tekrar yazayım. Fikri olan var mı beyler?
    çok özür dileyerek konuyla alakasız birşey sorabilir miyim ? motoru pick-up a nasıl koydunuz ? ben motoru ustaya götürecemde 2 kişi kaldırıp aracın arkasına yükleyebilir miyiz acaba ...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    hocam o depodaki kullanma talimatı vernikli olabilir bence çıkarma iz kalır

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:07 ----------

@eod
    pickup değilde minibüs ile daha iyi taşınabilir hatta ben doblo ile taşımıştım bi kere arka koltukları yatırdık çok rahat oldu hemde
    eod bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300

motorumun üstünde hiç yazı yok renk siyah, buna benzer beyaz japon bir yazı nerden bulabilirim gövdedeki gibi
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Arkadaşlar yeşilyurt motor dan online olarak parça alan oldu mu ?

Motosikleti
    9 Kişi geldiler yanıma motoru hemen attık araça zorlanmadan 2 Kişi çok zor olur bence en az 4-5 kişi gerekli. Sağlamca bağladık motor yerinden bile kıpırdamadı

Pistolero_10- Gece gece onu bulabildik kardeşim anca :D

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler oto sanayiden aldım ben..
    hem uzun hem kısa için..
    aydınlatması aynı zenon gibi...
    sıkıntı yok..
    takım olarak 25 tl...
    eod bunu beğendi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar motorumu yıkatınca sağ ayna gevşedi giderken rüzgardan atıyor sağ tarafımı göremiyorum. buna kaç alyan anahtarı lazım
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu yıkatınca sağ ayna gevşedi giderken rüzgardan atıyor sağ tarafımı göremiyorum. buna kaç alyan anahtarı lazım
    6 yada 7 dir...

Motosikleti
    gt250r
    benimde şu tankta bi yapıştırma var ya hani kullanma talimatı mıdır nedir önce şunu yapın bunu yapın diye çıkarıcam leke kalmasından korkuyorum,çıkartan oldu mu neyle ve nasıl? bu arada two brothers egsoz alıyorum yakındır sesi süper tavsiye ederim herkese...
    ben çıkardım iz falan kalmadı
    elimle tutum çektim biraz yapışkan kaldı parmağımla sildim tertemiz

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu aynanın sallanışından çok rahatsızdım. Alyan takım aldım. Rahatladım.
    Branda örtmek için aynaları kapatıyordum. 1-2 kapatmadan sonra sürekli gevşiyorlar. Takım al, arka bagaja at derim. 7 olması lazım. ben öyle hatırlıyorum.

Motosikleti
    Bende geçen hafta sıktım aynı rahatsızlık bende de vardı 140 km/h aşınça rüzgardan sol ayna kapanıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam 7 alyandı galiba. Ama 7'den büyük olamaz

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    teşekkürler arkadaşlar yarın hemen alayım bir takım ama bu böyle olmaz muhtemelen 600f aynası alacağım başka bir türlü çözüm olmayacak gibi
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Arkadaşlar aynalar dandik ötesi. Kapanması ayrı dert, birde şu aynaların demirle bağlantısı olan ve aynayı 360 derece çevirmemize yarayan kısım bende çok gevşek.
    Bazen aynalar hafif hafif dönüyor. Örnek sağ aynayı kendime doğru çekiyorum. 1 dk sonra benden uzaklaşıyor. canı sıkılmışta sağ taraflara bakıyormuş gibi bir havası var. Bana artislik mi yapıyor. Söker atarım. Avradını ..... aynasını

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler