Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte dedim ya bulmak lazım çok zor lakin :(

Ferlessboy şanslıydı arkadaşı ilgilendi,eğer yaptırdığı motoru hala sorunsuz çalışıyorsa usta iyi iş çıkarmış demektir,acaba eod için bi fiyat alabilirmisin?

bende şanslıydım çünkü sağolsun ismail abi çok büyük yardımlarda bulundu bana. inşallah eod'a da yardım eden biri çıkar..
    valla geçen gün gördüm geziyorlardı cocuk tanıdı durdu yenı kasa cbr 125 ve mat hyo geçen yaz yaptırmıstım hala tık yok çok güzel sorunsuz biniyormuş..dediğim gibi usta var kendini usta zanneden var.biz 2 tekere canımızı emenat ediyoruz bu yüzden her ustaya güvenmem...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı iceindark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    2012 model kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olucak

öncelikle motorum:
    resim 1:
    http://img33.imageshack.us/img33/5937/dsc00696x.th.jpg
    resim 2:
    http://img805.imageshack.us/img805/2...00689bb.th.jpg
    resim 3:
    http://img35.imageshack.us/img35/7944/dsc00688db.th.jpg

selenin kilidi yokmu ? benimkinde yokda acaba herkesin mi öyle merak ettim
    http://img687.imageshack.us/img687/2007/dsc00692vo.jpg

bana 2011 in kullanma klavuzunu göndermişler onda arka selenin içinde gözüküyo ama baktım
    benimkinde gösterilen yerde öle bi şey yok yüklediğim resimde de (yükleyebildiysem)gözüküyo arka selenin kilidi var sağında da bizim oturduğumuz selenin vida yeri
    acaba vidalamamız mı gerekiyo hiç kullanmıcakmıyız ?
    seleyi çekince direk çıkıyo ???
    normal mi bu ???
    bide
    http://img205.imageshack.us/img205/7...c00694h.th.jpg
    http://img856.imageshack.us/img856/3...c00695a.th.jpg

bu iki resimde görülen (inş görülür) kablolar normal mi yani sarkmaları ilerde bi sorun çıkarır mı yoksa kendi imkanlarımla sabitlemelimiyim ?

biliyorum biraz evhamlıyım ama yeni hevesi işte insanın kafasına takılıyo :D

yardımcı olabilirseniz sevinirim...

bu arada resim yüklemişken sticker sorumu yeniliyim: kanuni yazısını sökersem iz kalırmı çirkin gözükür mü ?
    dostum benimde 2011 ve aynı selenenin arkadasında eski kasalarda vardı açma düğmesi oturduğun selenin altında tornavida ile vidaları sağlı sollu açarak açıyorsun eskisi gibi kolay değil açmak
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Motoru apartmanın icinde sıfır yanaştırma cabaları (Dükkanın önüne kapıyı kapatıcak şekilde park eden insanımızı sevgi dolu cümlelerle anıyorum)

Şu motorun deposuna hastayım ya

Böyle amatör resimlerle olmuyo biliyorum.
    Motoruda bu gün cok güzel temizledim, icteki en ince kablosuna, ayaklıkların yaylarına kadar, hazır böyleyken yarın bi sahile inip sağlam bi fotoraf cekimi yapıcam bi aksilik cıkmasssa ve hava güzel olursa...
    Ali gelene kadar kurutmayalım buraları, o geldikten sonra zaten sorun yok

Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver takma kafaya herkes kendine uygun olanı alsın

yok kardeşim cbr250yi kullandım baya bi olmadı ısınamadım ama tekrar söylüyorum bi japon kalitesi farkı var alette o bir gerçek.ama racing e gösterişi için biniyorum zaten hyonun üstünede su dökebilen 250cc yok he R6 falan katarsak olaya o zaman belki ama bi çok düşük model 600lükten daha iyi tasarımı var aletin
    Gösteriş konusunda r1 le r6 yı saymassak eğer, bütün 600 cc ve 1000 cc racinglerden daha güzel bence de .Hele arkadan ve yanlardan.Önden o kadar iddalı değil.Daha doğrusu arkadan ve yandan kaslı ve yırtıcı duruyo, önden ise sade, modern, nezih, sakin
    serhan123 bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    arkadaşlar şu 2 motor arasında kaldım http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83145345/detay biri bu bunu çok beğendim ama renk olarak hoşuma gitmedi diğeri ise bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2801138/detay/ bunun rengi çok hoşuma gitti ama modeli düşük ve bişi sorcam beyaz ibreler 2009 da çıkmamışmıydı? salı günü kesin olarak 2 sinden birini almayı düşünüyorum kısmetse.
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Ali hayırlı olsun..
    renk çok güzelmiş...

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu 2 motor arasında kaldım http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83145345/detay biri bu bunu çok beğendim ama renk olarak hoşuma gitmedi diğeri ise bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2801138/detay/ bunun rengi çok hoşuma gitti ama modeli düşük ve bişi sorcam beyaz ibreler 2009 da çıkmamışmıydı? salı günü kesin olarak 2 sinden birini almayı düşünüyorum kısmetse.
    Bence 2010 modeli al motor görünürde çok temiz km orjinal gibi duruyor bence rengi fazla takma kafana alışırsın @unnamed motoruda aynı renk canlı görünce belki fikrin değişir. Ben gri rengini gördüm bence çok şık duruyor.

Motosikleti
    600 RR
    O beyaz ibreli motoru bende almayı düşündüm.
    Normalde o gösterge sadece 2009 ve 2010larda var.
    adamı da arayıp sordum hatta, "2008 sonu 2009 model araçlar cıkıyoya, o mantıkla gelmiştir, ama 2008 model olarak geçmiştir artık nasıl olduysa" diyo.
    Hatta ben "şase no, plaka tutmazlığı falan olmasın" diyede sormuştum acık acık.Gayet mantıklı bi cevap vermişti, hatta istersen servise gider baktırırız falan da diye eklemişti.

Diğer ilan icin ise, rengi sevmemişsen naapcaksın.Bu racing motor, gösteriş işi, zevk işi, motoru park ettiğinde, dönüp 3-5 dakika izliceksin . Yani bence sırf ürün/fiyat oranı cok iyi diye rengini sevmediğin bi motor alınmaz, yani ben almam.Hatta sevmediğimi bırak, asıl istediğimi bulana kadar almam, gerekirse motorsuz kalırım genede almam.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O beyaz ibreli motoru bende almayı düşündüm.
    Normalde o gösterge sadece 2009 ve 2010larda var.
    adamı da arayıp sordum hatta, "2008 sonu 2009 model araçlar cıkıyoya, o mantıkla gelmiştir, ama 2008 model olarak geçmiştir artık nasıl olduysa" diyo.
    Hatta ben "şase no, plaka tutmazlığı falan olmasın" diyede sormuştum acık acık.Gayet mantıklı bi cevap vermişti, hatta istersen servise gider baktırırız falan da diye eklemişti.

Diğer ilan icin ise, rengi sevmemişsen naapcaksın.Bu racing motor, gösteriş işi, zevk işi, motoru park ettiğinde, dönüp 3-5 dakika izliceksin . Yani bence sırf ürün/fiyat oranı cok iyi diye rengini sevmediğin bi motor alınmaz, yani ben almam.Hatta sevmediğimi bırak, asıl istediğimi bulana kadar almam, gerekirse motorsuz kalırım genede almam.
    haklısın aynı şekilde düşünüyorum bende hiç almam daha iyi aradım konuştum banada aynı şeyi söledi bi sıkıntısı yok gibi salı günü gidip bakıcam bakalım inş. bi sorun çıkmazda elim boş dönmem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    haklısın aynı şekilde düşünüyorum bende hiç almam daha iyi aradım konuştum banada aynı şeyi söledi bi sıkıntısı yok gibi salı günü gidip bakıcam bakalım inş. bi sorun çıkmazda elim boş dönmem.
    o ilanda mutlaka hata vardır..model yılını yanlış yazmış olabilir..arayıp sorduğunda kaç model olduğunu söylerler..

Motosikleti
    600 RR
    Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ilanda mutlaka hata vardır..model yılını yanlış yazmış olabilir..arayıp sorduğunda kaç model olduğunu söylerler..
    İlanda hata yok, motorun ruhsatında 2008 model yazıyo.

Hocam konuyla ilgisi yok ama aman diyim, motoru cok beğensen bile kendini belli etme, alttan al, tok alıcıya yat, sağlam bi pazarlık yap.Direk motoru beğenip kesin alıcı olduğunu belli edersen, pazarlık payını minimum tutar adam.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    aynen 2008 yazıyormuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

İlanda hata yok, motorun ruhsatında 2008 model yazıyo.

Hocam konuyla ilgisi yok ama aman diyim, motoru cok beğensen bile kendini belli etme, alttan al, tok alıcıya yat, sağlam bi pazarlık yap.Direk motoru beğenip kesin alıcı olduğunu belli edersen, pazarlık payını minimum tutar adam.
    cepteki para belli zaten :D tel. pazarlık yapmadım. ilanda pazarlıksız felan yazmış ama bütçem belli yani en fazla 6500 verebilirim. detay için teşekürler

Motosikleti
    600 RR
    aynen 2008 yazıyormuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

cepteki para belli zaten :D tel. pazarlık yapmadım. ilanda pazarlıksız felan yazmış ama bütçem belli yani en fazla 6500 verebilirim. detay için teşekürler
    O adam biraz tok satıcıya yatan birisi ama ilanıda 1 yıldan fazladır yayında anasını satiyim
    O yüzden 6 bucuğa cok rahat alırsın diye tahmin ediyorum.Sonuçta motor başında işler değişir.Ama hedefin o olmasın düşürebildiğin kadar düşürmeye bak.
    Bu arada bu model karışıklığı olayını kafana takıyomuş gibi falanda yapabilirsin.
    serhan123 bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    O adam biraz tok satıcıya yatan birisi ama ilanıda 1 yıldan fazladır yayında anasını satiyim
    O yüzden 6 bucuğa cok rahat alırsın diye tahmin ediyorum.Sonuçta motor başında işler değişir.Ama hedefin o olmasın düşürebildiğin kadar düşürmeye bak.
    Bu arada bu model karışıklığı olayını kafana takıyomuş gibi falanda yapabilirsin.
    ilanın sahibide bu sitedeymiş daha yanına gider gitmez o fiyata vermem diomuşş
    [B][I][COLOR="#FF8C00"]MOTOR BİR ARAÇ DEĞİL BİR TUTKUDUR... [/COLOR][/I][/B] ::tutkuy:: BİZE DELİ DİYENLER BİNSELER BİR KERE O MOTORA NELER KAÇIRDIKLARINI ANLASALAR OZAMAN BAKALIM NE DİYECEKLER ... ::pokey::

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    Alıntı ogi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanın sahibide bu sitedeymiş daha yanına gider gitmez o fiyata vermem diomuşş
    3 motor kestirdim zaten ist. dan elim boş dönmiyecem kendi bilir bana motor mu yok
    ogi bunu beğendi.

Motosikleti
    600 RR
    Almaz olur biter dicektimki, cevabı kendisi verdi zaten.
    Her zaman demişimdir, bu işte önemli olan para, para varsa motor işi kolay, beklersin beklersin kafana yatan motor düşünce alırsın.
    Ben kışın alcaktım ucuz olur diye hiç düşmedi valla, dedim almam olur biter.2006-7 model bitik motorlara 4500-5500 tl vercek halim yok.Tam sezon acılmaya yakın(bu aybaşında), tam istediğim alet düştü, hatta adam ilanı verdiği gün almaya gitcektim, ertesi gün üniverste sınavı vardı (ygs), dedim şimdi rüzgar yiyip hasta olmayalım ayaküstü.Adamı aradım yarın gelicem dedim, ertesi günde sınavdan cıktığım gibi gittim direk anlaştık zaten.
    serhan123 bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    birazda şans işi kaçtane çıktı beğendim ama 1 hafta daha durmadılar satıldılar

Motosikleti
    600 RR
    birazda şans işi kaçtane çıktı beğendim ama 1 hafta daha durmadılar satıldılar
    Fiyatı durumuna göre güzel olanlar öyle zaten, parayı kenarda saklamanında amacı bu ama, ilan yayınlandığı ilk gün gidip alcaksın

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    yarın hafta sonu pazartesi de tatil salı ben gidicem satılmaz herhalde

kırmızı beyaz muhteşem duruyor. ama hyosung un resmi sitesinde bile yok hala. türkiyeye geleceğinden eminmisin. kasinski diye brezilyaya özel yapmıs olmasınlar

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

By alperkaya1991 at 2012-04-22

serhan123 ve -unnamed- bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler