Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamda böyle bir sticker aramaya başlamıştım. Hemen sipariş verdim. Saol. :D
    Birşey değil, uyguladıktan sonra resim ekle mutlaka, bakalım nası olmuş.Düz siyahtı heralde senin motor, stickerı yeşil renk mi spariş verdin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    fuara giderkene öle tuhaf bi sürüş :D yavaş sakin vites değişimleri :D:D:D(maksat ölü toprağı gitsin konudan)
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuara giderkene öle tuhaf bi sürüş :D yavaş sakin vites değişimleri :D:D:D(maksat ölü toprağı gitsin konudan)
    Bu yeni modeller 100 km de 6500 devir de filan mı gidiyor videodan anladıgım kadarıyla öyle?
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    eskiler kaç devirde 100km de gidiyor ki

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yeni modeller 100 km de 6500 devir de filan mı gidiyor videodan anladıgım kadarıyla öyle?
    öle heralde 7.000devirde 110-111 le falan gidiyorumda 6.500deviri hatırlamadım

---------- Post added at 00:29 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

bu EFI LER ESKILERDEN FALAN COK FARKLI ARKADAŞLAR BÖLE DEDİM DİE TOPTA TUTAN CIKICAK AMA GERÇEKTEN Bİ FARK VAR YA AĞIRLIK MERKEZINDE OLSUN MOTOR TEPKİSİNDE OLSUN FRENLEMESİNDE OLSUN VİTES GEÇİŞLERİNDE OLSUN BOŞA ATMADA OLSUN KULLANMIYAN DENEMEYEN YALANCI DER KULLANAN HAK VERİR 2SİNİDE
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    2008 karbüratörlüyü 3-5km kullandım çok değişik geldi. Resmen hiç alakası yok motosikletlerin

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birşey değil, uyguladıktan sonra resim ekle mutlaka, bakalım nası olmuş.Düz siyahtı heralde senin motor, stickerı yeşil renk mi spariş verdin ?
    Motor düz siyah renk, yeşil olandan sipariş verdim.
    Manetleri kısa spor olarak değiştirdim.
    Kornanın sesi motorun sesinden daha azdı. Kornayı ferrari korna yaptım.
    Çingen işi olsun diyip stop altına , iki adet kırmızı Flash taktım. Arkadan gelene kör sürücüye duruyorum camış demek için.

Birde kafa takılan bir şey var o kadar araştırdım bulamadım. Satışı mı yoktur nedir ?
    Gezilerde sıkıntı yaşamak istemiyorum. Ahtapot filede bana sağlıklı gelmiyor.
    Topcase için arkaya demir nerden bulabiliriz. Ustalık mı konuşturmalıyız. Ben hoş orjinal bir şey olsun istiyorum.
    Örnek a şekil b resim 3

Birde şu mutluluk çubuğu ikinci olarak ne işe yarar. ben çözemedim. gizli bir özelliği mi var. Yoksa bir şey tutturmak için mi icat edilmiş :D

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    2. fotoğraftaki metal parçalar,bildiğim kadarıyla;kargo filesi takmak için.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    file kancası taktırmak için olabilir de, sanki başka bir amacı var mış gibi geldi :D
    Yok mu arka çanta demiri linki verebilecek, ben o kadar araştırdım. bulamadım. Yurtiçi, yurtdışı, dünya dışı link bile kabul ediyorum.
    Çanta demiri olmasada en azından uzun yol ve kamp için çanta fikri yada foto paylaşan olursa sevinirim. ben böyle yaptım gibisinden. Çılgın Fikirlerinizi bekliyorum.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    file kancası taktırmak için olabilir de, sanki başka bir amacı var mış gibi geldi :D
    Yok mu arka çanta demiri linki verebilecek, ben o kadar araştırdım. bulamadım. Yurtiçi, yurtdışı, dünya dışı link bile kabul ediyorum.
    Çanta demiri olmasada en azından uzun yol ve kamp için çanta fikri yada foto paylaşan olursa sevinirim. ben böyle yaptım gibisinden. Çılgın Fikirlerinizi bekliyorum.
    Depo üstü mıknatıslı çantalara bak hem şık hem kullanışlı..

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Onlarda gösterge panelini kapatıyor. Ara ara göstergeye bakmak isterim :D
    Şıklar ama ben biraz daha büyük arka kısma çanta istiyorum. Kamp ve festivallere gidebileceğim tarzda.
    Tek kişilik çadır, uyku tulumu, şişme yatak, Yiyecek ve içecekleri sığdırabileceğim. Bunun için en uydun topcase gibi.
    Topcase içine ıvız zıvır koyup geri kalanlarıda topcase dayayarak halledebiliriz.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiler kaç devirde 100km de gidiyor ki
    7 bin. Arada fark varmış demek ki bilmiyordum
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Onlarda gösterge panelini kapatıyor. Ara ara göstergeye bakmak isterim :D
    Şıklar ama ben biraz daha büyük arka kısma çanta istiyorum. Kamp ve festivallere gidebileceğim tarzda.
    Tek kişilik çadır, uyku tulumu, şişme yatak, Yiyecek ve içecekleri sığdırabileceğim. Bunun için en uydun topcase gibi.
    Topcase içine ıvız zıvır koyup geri kalanlarıda topcase dayayarak halledebiliriz.
    Bu bölümde 252. sayfada arkadaşlar yazmış iki link vermiş biri bu forumdan diğeri yurtdışı video olan bak bakalım belki fikir verir.

http://www.youtube.com/watch?v=riCa-...eature=related

http://www.motosiklet.net/forum/memb...albums118.html

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    iyi akşamlar.
    her zaman sorulan sorulardan birini sormak istiyorum cevaplarsanz çok memnun olucam eski sayfaları okudum ama yinede sormak istiyorum.
    şuanda yeni kasa cbr 125r kullanıyorum ve satmaya karar verdim. alıcağım makine 2009 sonra gt 250r sizce hondayı satıp buna binmek iyi bir fikir mi yani sonradan pişman olurmuyum. düşünceleriniz nelerdir?
    cevaplar için şimdiden teşekürler.
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar.
    her zaman sorulan sorulardan birini sormak istiyorum cevaplarsanz çok memnun olucam eski sayfaları okudum ama yinede sormak istiyorum.
    şuanda yeni kasa cbr 125r kullanıyorum ve satmaya karar verdim. alıcağım makine 2009 sonra gt 250r sizce hondayı satıp buna binmek iyi bir fikir mi yani sonradan pişman olurmuyum. düşünceleriniz nelerdir?
    Bende de yeni kasa CBR 125 vardı sattım geçen salı günü. Bende Hyo arıyorum ve senin gibi pişman olurmuyum düşüncesine hiç girmedim. 2.el de biraz makineyi incelemek gerek. Gerisi de şans işi.

Arkadaşlar bu arada 2008 ve üstü enjeksiyonlu GTR 250 arıyorum satan eden varsa bana yazarsa sevinirim

Ali Feyizoğlu senden de haber bekliyorum kardeş Sezon tam açılacak makinesiz kaldık olacak iş değil yahu :|

Motosikleti
    600 RR
    iyi akşamlar.
    Kesinlikle pişman olmassın.Hatta şöyle söyliyim cbr 250 r a gecersen eğer, boş yere o kadar al-sat yaptım masrafa girdim dersin belki, görüntü aşağı yukarı aynı, güç konusunda cok fazla bi fark yok sonuçta ikiside tek silindir... ama GT R da böyle birşey söz konusu olmaz.Motor performans konusunda coğu kişiye ömür boyu yeticek güçte.Şöyle bi dönüp her baktığında doğru bi karar verdiğini sana görüntüsüyle kanıtlar.Ama tahmin ediyorumki senin şüphelerin görüntü ve güç konusunda değilde, sağlamlık ve kalite konusunda.O konudada şöyle söyliyim iyi bakılmış temiz bi GT R alırsan olağan şeylerin dışında hiçbirşeyle karşılaşmassın.Hatta kendimden örnek veriyim, cevremdekiler bana bu motoru o kadar kötülediler o kadar kötüledilerki, gözümde cin malı-cin malından bi gömlek üstün falandı.Ciddi bi mebla bağlamak istemedim motora gittim 4400 TL'ye 23 bin km de 2008 model aldım, aldığım gün eve giderken krank falan kırsa şaşırmazdım o derece gözümde kötüydü yani.Bütün bi yaz kullandım onu, 5 bin km ye yakın gezdim.Sadece bi kere ufak bi elektrik probleminden dolayı yolda kaldım o kadar(bi iki kerede benzin bitmesinden dolayı kalmıştım).Kışın onu sattım daha yeni aldım gene, bu sefer 7 bin küsür kmde, cok uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum Allah izin verirse. Cok fazla uzattım biliyorum ama mantık şu yani, eğer alırsan kafandaki şüphelerin boş yere olduğunu anlarsın.
    serhan123 bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle pişman olmassın.Hatta şöyle söyliyim cbr 250 r a gecersen eğer, boş yere o kadar al-sat yaptım masrafa girdim dersin belki, görüntü aşağı yukarı aynı, güç konusunda cok fazla bi fark yok sonuçta ikiside tek silindir... ama GT R da böyle birşey söz konusu olmaz.Motor performans konusunda coğu kişiye ömür boyu yeticek güçte.Şöyle bi dönüp her baktığında doğru bi karar verdiğini sana görüntüsüyle kanıtlar.Ama tahmin ediyorumki senin şüphelerin görüntü ve güç konusunda değilde, sağlamlık ve kalite konusunda.O konudada şöyle söyliyim iyi bakılmış temiz bi GT R alırsan olağan şeylerin dışında hiçbirşeyle karşılaşmassın.Hatta kendimden örnek veriyim, cevremdekiler bana bu motoru o kadar kötülediler o kadar kötüledilerki, gözümde cin malı-cin malından bi gömlek üstün falandı.Ciddi bi mebla bağlamak istemedim motora gittim 4400 TL'ye 23 bin km de 2008 model aldım, aldığım gün eve giderken krank falan kırsa şaşırmazdım o derece gözümde kötüydü yani.Bütün bi yaz kullandım onu, 5 bin km ye yakın gezdim.Sadece bi kere ufak bi elektrik probleminden dolayı yolda kaldım o kadar(bi iki kerede benzin bitmesinden dolayı kalmıştım).Kışın onu sattım daha yeni aldım gene, bu sefer 7 bin küsür kmde, cok uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum Allah izin verirse. Cok fazla uzattım biliyorum ama mantık şu yani, eğer alırsan kafandaki şüphelerin boş yere olduğunu anlarsın.
    teşekürler gerçekten birazda olsa rahatladım. geçen gün cbr 250 yi sürdüm baya bi hoşuma gitti çok seri ve atak ama fiat çok fazla şimdi müşteri de çıktı versem mi vermesemi diye düşünüyorum ilk göz ağırım ve kıyamıyorum şu motoru düşünüyorum ne dersiniz acaba? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72225617/detay çevremde hiç gt 250r yok olsa bi deniycem ama.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de yeni kasa CBR 125 vardı sattım geçen salı günü. Bende Hyo arıyorum ve senin gibi pişman olurmuyum düşüncesine hiç girmedim. 2.el de biraz makineyi incelemek gerek. Gerisi de şans işi.

Arkadaşlar bu arada 2008 ve üstü enjeksiyonlu GTR 250 arıyorum satan eden varsa bana yazarsa sevinirim

Ali Feyizoğlu senden de haber bekliyorum kardeş Sezon tam açılacak makinesiz kaldık olacak iş değil yahu :|
    bir yandan da ondan korkuyorum yaz ortasında motorsuz kalırsam vay halime :D

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    iyi akşamlar.
    hiç pişman olmazsın hatta arada bayağı fark olduğunu anlarsın olurya memnun kalmadın hyonun 2. eli peynir ekmek gibi gidiyor aldığın fiyata satarsın zarar etmezsin
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    inş. dediğiniz gibi olur bu hafta içinde 2 kişi gelicek motora bakmaya hayırlısı ile satıcam linkini attığım motoru düşünüyorum kısmet olursa gidip bakıcam bana baya bi uzak kalıyor ama yapıcak bişi yok.

Motosikleti
    600 RR
    @sehan123 verdiğin linkteki motor iyi gözüküyo, stickerları bile üstünde, model km temizlik / fiyat oranıda iyi.Resimlerden gözüken tek bi kusur var ön far camı grenaja oturmamış, icte kalmış... Onu bi sor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler